Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

kasik no chyba to jednak nie ciąża;/ chyba że owulacje mogłas mieć poźną i jeszcze nie wyszła. byłam na zakupkach i nakupiłam sobie owoców ;]wujek mi właśnie czereśnie przywiozł ;] aj wszystkie chyba wciągne ;]byłam też w przychodni po recepte na luteinę i lekarka kazała mi zwiększyc dawkę do 6 tabletek,jejku już mi ten smak obrzydł ;] ale wolę taką niż dopochwowa ;] i dostałam skierowanie na usg na nastepna srode dopiero i potem mi karte ciąży założa ;] ale powiedziła mi że jak bardzo chce to moge w sobote zadzwonic i na odział przyjść zobaczyć jak ma się moja dzidzia ;] no i wiadomko że pójde ;]nie wytrzymam do środy ;] oprócz tego mam juz skierowanie na badania,morfologie,mocz,toxo,grupa krwi,glukoza i takie pierdołki usmiech.gif i zastanawiam się kiedy je zrobić ;] i cały dzień mnie muli tak jakoś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze jakos na razie nie bardzo wierze w te wyniki mimo ze mam czano na bislym, ale ja czuje inaczej. Chyba dopiero jak przyjdzie @ to uwierzę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana zeby usłyszeć serduszko trzeba zrobić ktg.ale to dopiero w późniejszych tygodniach.narazie na usg lekarz zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na becie tak samo się nie znam.. Nawet jak swoje wyniki odebrałam to patrzyłam się na nie i nie wiedzialam co i jak.. Posprzątałam całe mieszkanko,a teraz boli mnie brzuch po lewej stronie tam gdzie mam torbiela :/ i leże, a w taką parówe najchętniej wskoczyłabym do jakiegoś jeziorka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola rety wspolczuje dla Twojego psiaka :( ale nie mozesz go zostawiac w domu bez wody zupelnie jak idziecie do pracy. Szczegolnie w takie upaly. ..... Dostalam od lekarki rodzinnej zwolnienie do 30 maja. Pozniej wizyta u gina i mam nadzieje ze ciag dalszy zwolnienia bedzie. Powiedzialam tez dla swojego aktualnego kierownika ze jestem w ciazy, pogratulowal i od razu z gory powiedzial zebym przyniosla zaswiadczenie o ciazy to bede "nietykalna" i z pracy mnie nie wywala. ..... Brzoskwinko o masakra, ja biore 3 tabletki luteiny dziennie i z trudem to znosze a co dopiero 6?! No ale czego sie nie robi zeby utrzymac dzieciatko :-) ..... Izulinka ale sie usmialam z Twojego postu :-) .... Stymulowana wizyta juz tuz tuz!!! :-) ale sie niecierpliwie! :-) Napisz nam jeszcze dzis jak tam po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa juz nie ma upalow ale mimo wszystko okno mu otwieram. Wode zostawialam ale on sie nia bawi. Wylewa. Dla niego to zabawa:/ chcialabym zostawiac go na calyl domu. Dac wode i jedzenie. Jedzenia ma pod dostatkiem. Wiate bedzie mial swoja juz niedlugo i tam bedzie jak bedziemy w pracy. I wtedy na karabinczyk mu wiaderko przymocuje to nie bedzie bawil sie. Nie rsz na dworzu wylewa wode nawet gdy upaly sa mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 poczekaj jeszcze z pare dni i zrob test jak czujesz ze jednak cos zaskoczylo:) ja dzis robiłam tez test i tez wyszedl negatywny. Poczekam jeszcze kilka dni i powtórzę test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 poczekaj jeszcze z pare dni i zrob test jak czujesz ze jednak cos zaskoczylo:) ja dzis robiłam tez test i tez wyszedl negatywny. Poczekam jeszcze kilka dni i powtórzę test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanka 4reklamowki ciuchów na śmietnik? Nie lepiej było oddać do PCK potrzebującym? albo są takie kontenery dla biednychtam mogliście oddać szkoda wyrzucać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wieszam na plocie lub klade kolo smietnika. To samo z chlebem suchym bo nie mozna wyrzucac;) moze Jovanka miala na mysli ze kolo smietnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja gdzieś napisałam, że wyrzuciliśmy ubrania? ;) Szafę narożną i szafy/szafki w przedpokoju mamy zawalone przeróżnymi pudłami, w których jest dosłownie wszystko - stare dokumenty medyczne, bilety (po co mi bilety? do teraz nie mogę pojąć), zdjęcia, figurki, ozdoby świąteczne (w większości połamane jak się okazało) oraz reklamówki ze starymi firankami itp. Tysiące nikomu niepotrzebnych d**ereli. Także spoko:) Ciuchy albo buty wynoszę od lat koło śmietnika - znikają dosłownie w kilka minut, dlatego nie pcham ich do tych kontenerów. A kto się tak święcie obruszył? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napisałaś że M wyniósł 4wielkie reklamowy na śmietnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napisałaś że M wyniósł 4wielkie reklamowy na śmietnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jovanka zdaje się trochę tłumaczy głupio teraz bo jej głupio :( Trudno wyrzuciłaś nie pomyslalaś trudno stało się na następny raz pamiętaj że lepiej oddać do PCK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, 4 wielkie reklamówy:):):) M. po porządkach w szafie narożnej i szafce długiej wyniósł 4 wielkie reklamówy. Tyle napisałam. (A przed chwilą wyjaśniłam co trzymamy w szafach;) ) A to do reklamówek nie można pakować rupieci tylko ubrania?;) Od jutra wynosimy w kartonach:P Żeby nie było!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanko już się nie tłumacz zrobiłaś co zrobiłaś trudno stało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam lepsze rzeczy to zazwyczaj oddaje mamie czy szwagierce, a jak mam stare szmaty,których one nie chcą lub które nie nadają się do użycia to je wywalam, nie mam z tym problemu. A ty szlachetny gościu dawaj do PCK oni sobie zrobią segregacje i posprzedają co lepsze, resztę wypieprzą :) daj mądrzejszym od Ciebie zarabiać na Tobie :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby każdy myślał tak jak izulinka albo jovanka żadnej pomocy humanitarnej w Polsce by nie było aż dziw że w tych czasach są jeszcze tacy ludzie :( Przykre to bardzo wyobraźcie sobie jak kilka lat temu w Polsce powódź była ludzie sobie pomagali a co robiła jedna z drugą? Koce i wodę sobie pewno zabierały bo z ich założenia Nikomu nie pomagać :( Co za swołocz fuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jovanka a z czego sie tłumaczysz nie musisz :-* ty wiesz najlepiej co bylo w tych torbach. tysiące osob pewnie wyrzuca ubrania do śmieci a gość ktory zresztą nie ma odwagi ujawnic kim jest chyba pomylil forum. proponuje założyc temat o segregacji śmieci i tam pouczac innych a no i o pomocy biednym po przez właśnie ubrania itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Znow jakis troll bagienny atmosfere psuje? I jaj nie ma zeby sie podpisac? Gosciu zamiast pisac tu te glupoty zrezygnuj z internetu a pieniadze ktore na internet przeznaczasz oddaj biednym! I naucz sie czytac ze zrozumieniem bo jak wół Jovanka napisala ze rupiecie wywala. Paszoł won stad gamoniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama napisała że tam były ubrania :( Jovanko nie mnie cię oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój d/u/p/y gościu nie mam problemu z pomocą tym którzy z różnych względów mają ode mnie gorzej :) nie uważam po prostu że napychanie kabzy handlowcom z PCK to jest pomoc humanitarna, juz lepiej wynieść na śmietnik, gdzie zazwyczaj nocą Ci którzy naprawdę tego potrzebują to sobie wezmą. Chociaż mi też z nieba nie spada, pomogę tym którzy z przyczyn od siebie niezależnych tego potrzebują, ale nie tym którym poprawić swojego bytu się po prostu nie chce. Ich utrzymuj ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do puszki jak Owsiak zbierał też z domu nie wychodziły obydwie żeby tylko nie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze staram się pomóc, więc pomogę i Tobie:) Masz tu link. Ktoś rozpoczął dyskusję słowami: Tak bardzo chce pomagac ludziom.. moze podpowiecie jak to robic?? Prosze tylko o madre odpowiedzi bo dla mnie to powazny temat.. Zamiast tracić czas na prowokowanie jakichś durnych docinek włącz się aktywnie w dyskusję i przydaj się na coś.Wierzę, że swoją nadpobudliwość potrafisz dobrze wykorzystać, więc do dzieła. Trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanko nic się nie stało trudno następnym razem oddasz dla biednych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×