Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
czytalam juz kilka razy wpis jovanki i nigdzie nie napisała ze byly tam ubrania!! co ty za kity wciskasz! masz problem z czytaniem i to ze źrózumieniem to idź na jakies szkolenia a nie grasz swieta osobę pomagajaca innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc jebnij sie w czolo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na moje oko to Jovanka nigdzie nie napisała, że wyrzuciła ubrania na śmietnik. Napisała, że miała dużo rupieci w szafie (nie ubrań) i że uzbierało się tego na 4 siaty i na śmietnik z tym! Naucz się czytać ślepaku!!:-) Apropo właśnie tych ubrań to u nas na wiosce stoją takie pojemniki na ubrania dla "biednych".... A ja niedawno zaparkowałam na takim starym parkingu za lumpeksem i co widzę??? Stoją tam trzy takie pojemniki otwarte i opróżnione koło szeroko otwartych tylnych drzwi od owego lumpeksu. Tam się te ciuchy na wagę sprzedaje no ale sory!!! Ja oddaje ubrania a ktoś sobie na tym trzepie kasę?! Cos tu chyba nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznała się że wyrzucała trudno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny a tak w ogole to co taki gość robi na forum dla kobiet pragnacych zajść w ciążę.. . odnosze wrażenie ze wchodzi na wiele tematow i szuka wpisow do których moze sie doczepic... to jest jego hobby a nie pomoc innym i tyle w temacie bynajmnie z mej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanko nie przejmuj się wyrzucaj dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nasz gość myśli, że w szafie trzyma się tylko ubrania :P :P i że wrzucając do PCK zbawia ludzkość :) P.S ja to nawet żeby nikomu nie pomagać to latałam z puchą :) taka jestem nieczuła na problemy innych. oj gościu gościu masz tu ode mnie :D http://kwejk.pl/obrazek/1816685/masc-na-bol-d**y.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu masz jeszcze drugi, bo czytanko ze zrozumieniem to chyba leży, oj leży placuszkiem...;) Zwróc uwagę na słowa początkowe (zaufaj mi, jestem nauczycielem): Czytanie ze zrozumieniem to jedna z najważniejszych umiejętność jakie zdobywamy w szkole. Bez umiejętności czytania trudno jest żyć we współczesnym świecie - gdyż większość informacji dociera do nas właśnie w formie pisanej. Dlatego tak ważna jest umiejętność czytania i to czytanie ze zrozumieniem. No, to zachęcam do działania:) Gra jest warta świeczki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olac tego goscia!!! Wazniejsze rzeczy sie tu dzieja - Stymulowana czekamy na wiesci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia no właśnie niestety tak jest .że z tych pojemników ubrania trafiają jeszcze do sprzedaży zamiast do tych którzy naprawde potrzebuja. chore to jest. Stymulowana gdzie jesteś?:) wracaj juz i opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd nam za was hak wy te dzieci wychowacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd nam za was hak wy te dzieci wychowacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę wkleić tego linka, bo uznaje za spam, ale wpisz sobie w Google czytanie ze zrozumieniem. I trzecia stronka od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już już gościu, miałeś już swoje 5 min, opanuj teraz dreszcze zadowolenia i spadaj. No raz dwa, sio. Stymulowana to pewnie jeszcze w drodze do domku:) Giubelli - ile można malować jeden pokoik dziecięcy ja się pytam? Miały być zdjęęęciaaa! Co za czort taki no... Dziewczyny, zrobiłam sobie paznokcie koloru jeans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanko nic się nie stało zrobiłaś co zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sio to sobie do swojego starego możesz mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sio to sobie do swojego starego możesz mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu zamiast zaśmiecać to forum załóż nowy wątek i tam wylewaj swoje smutki i żale!! bo to nie jest forum o owsiaku ani pck tylko dla kobiet które chcą zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu zamiast zaśmiecać to forum załóż nowy wątek i tam wylewaj swoje smutki i żale!! bo to nie jest forum o owsiaku ani pck tylko dla kobiet które chcą zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale jak tak kazdy gosc czepia sie naszej Jovanki to mam wrazenie ze to ta cala smerfetka... ach, czy to ona czy nie mam to gdzies ale gosciu nei sadzisz ze jest to niedojrzale zachowywac sie w ten sposob ze wytykasz bledy - nie bledy innych a wypadaloby zwrocic uwage na swoja postawe? kpiac i dogadujac? rozumiem, zachecasz do pomocy. Nie mam nic przeciwko, jesli ja moge pomoc tez pomagam. Ale sa rzeczy ktore sa juz na tyle stare lub zniszczone ktore niepotrzebne sa nikomu i sie tez nikomu nie przydadza. Masz ubaw po pachy ze teraz cie stad wyganiamy, okej, chyba ci sie nudzi bo tak jak juz ktoras dziewczyna wspomniala co robisz na tym forum dla chcacych zajsc w ciaze? zaczales gosciu troche od d*py strony zeby dolaczyc bo skoro sie udzielasz akurat na tym forum to chyba po to ze chcesz byc w ciazy? jesli nie, to polecam poszukaj forum na temat ktory Cie zainteresuje ;) a jesli masz naprawde sporo czasu zrob porzadki w szafie i daj przyklad innym. no i najwazniejsze gosciu - poswiec wiecej czasu na ulepszanie siebie bys nie mial go na krytyke innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowanaaaaa! no pisz juz bo odswiezam ciagle :P i zdjecie posylaj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na wieści od stymulowanej :) a tu nic i nic... hehe nessaja smerfetka mówisz hm też o tym myślałam, nie sądze żeby co jakis czas komuś "niezainteresowanemu tematem" czytaj gościowi chciało się wchodzić tu i oceniać nas... a smerfetka odchodziła niezbyt sympatycznie do nas nastawiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu powtarzasz się ... Resztę pozostawiam bez komentarza bo szkoda slow ;) Jovanka zmobilizowalas mnie i ogarnelam swoja szafę bo juz nie wiedziałam co w niej mam ;) Stymulowana gdzie ty jesteś bo się niecierpliwimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo. Co sie tu dzieje??? Gosciu czy ty nie przesadzasz? Pck? Haha nie badz smieszny! U mnie te kosze tez stoja , przyjezdza prywatna firma, sru na pake i do lumpeksu. Tez mi pomoc! A chocby Jovanka chciala wyrzucac ciuchy to co ci do tego? Nessaja tez pomyslalam o smerfetce....hehe Stymulowana jak tam??? Ja mialam wizytke, leze sobie, gon bada mi cycuszki i tekst, " ciekawe ile ten skursysyn bedzie jeszcze kosil, jak sie w****ie to sam to zrobie, bo jemu ze 4 dnizejdzie" ja galy. Jak 5 zl i w smiech;)powiedzial ze jestem zdrowiutka, dostalam luteine, jesli w ciagi pol roku nic. Nie zmontujemy dalsze badania. Aa i cyto tez..wyniki 18 czerwca;) No i tekst od gina na koniec " daj jogurcika mezowi, i do roboty";) padlam, gosc jest rewelacyjny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanko nie rób tego więcej i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a wiecie co ja robie ze starymi ciuchami w ktorych nie chodze?? Czesc daje kuzynce, czesc sis a reszta sru do pieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Maćkowa - mnie też ciągle boli brzuch jak na okres. lekko bo lekko ale caaaały czas mam wrażenie że go dostanę, ale to macica si rozpulchnia i lekko powiększa, pamiętam że ostatnio też mnie tak bolało. nessaja - ale będzisz ślicznie opalona, a jaw te wakacje będe blada jak dupa:) bo nie wolno sie opalać, prawda? a wy unikacie słońca ciężarne? Pita - nie wiem co napisać, przykre. ale musisz być silna, dla następnej fasolki. olala - temperatura w ciąży powinna być podwyższona od momentu spodizewanej miesiączki do około 4 miesiąca. jeśli kobieta ma 36,6 normalną to podniesie jej się do 37,1, a jeśli jej normalna tem to 36,2 to podniesie jej się do 36,8 brzoskwinko - mnie mdliło od 6 tyg. a teraz już mnie dziś lekko mdliło. narazie lekko ale jednak kasik - ja też dziś byłam na becie!! miałam nie iść ale przy okazji tarczycy zrobiłam, ale wynnik dopiero jutro po pracy odbiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu spier....aj stąd!!! Tylko ciśnienie podnosisz. Też odnoszę wrażenie że to ta smerfeta masakra?! Stymulowana ahoooj co tam opowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka a nie zlecił żadnych badań - hormonów czy coś ? bo u Ciebie to już prawie rok będzie nie :) mam nadzieje że leczenie nie będzie potrzebne i zaciążysz w najbliższym czasie :* ale wizytę miałaś przyjemną :P a robił ci Usg ?? hehe Stymulowana lubi trzymać nas w niepewności :D Żoneczka ja nie wiem właśnie jak to jest, ale u mnie zawsze każdy mówił że w ciązy się nie opala więc ja tego nie robię, tzn nie siedzę na słońcu, staram się przebywać w cieniu, ale tak troszkę i tak słoneczko łapie :) więc tragedi nie powinno być, ale nie wiem czemu ciężarne nie mogą się opalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×