Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hello:) Jestem i ja:) Taki mam tydzien zabiegany ze nie mam czasu zrobic tej bety i chyba w tym tygodniu mi sie nie uda:( Mama moja jest od kilku dni w szpitalu ( bedzie miec zabieg -sprawy kobiece ) wiec nie mam z kim zostawic córci wiec kombinuje dzien po dniu jakies nianie zastępcze, każdego dnia kogos montuje, z pracy lece szybko do domu do małej i nie mam kiedy zachaczyc o to laboratorium. Przed chwilą byłam odwiedzić mame na ginekologii i tylko mi opowiadała jak obok są same młode dziewczyny i rózne przypadki, ciaże poza maciczne itp rzeczy, masakra ile tego jest:(Żal mi każdej z osobna:( EHHH:( Tabelka nasza ładnie sie kształuje za chwile w staraczkach zostane sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciaaa
Hejka Dupeczki:)) Izulinka wiem że glupoty piszę ogromne ale poprostu jestem przewrażliwiona... niestety i nic chyba tego nie zmieni... gdyby nie poronienie to za 8 dni cieszyła bym się Kochanymi bliźniakami ale niestety poroniłam i na każdy ból panikuje ale masz racje trzeba się wziąść w garść i być dobrej myśli:)) W tamtej ciąży też miałam ciągle ochote na seks a teraz w dużej mieże niepokój robi swoje za tydzień w czwartek mam wizyte może się bardziej uspokoje:)) ale dziękuję za kopniaka:D Stymulowana zdrowia dla brata i naprawde jestem pod wielkim wrażeniem:)) Brzoskwinka niesamowita przygoda naprawde takie się zapamiętuje na całe życie:D i dzięki za słowa otuchy wychodzi na to że to troche normalne te bóle:) a tak myślę sobie że ja chyba za tydzień też mogę mieć prenatalne bo będę miała 12 tydzień a wsumie potem może być za późno bo daje mi wizyty co 4 tygodnie... ale nic nie mówił to zobaczymy. na tą wizyte zabieram męża chcę żeby i on zobaczył i usłyszał serduszko bo chyba dalej nie wierzy że wszystko jest ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia nie wiem czy ci to pomoże ale pomyśl sobie, że jeśli coś ma się dzidzi stać to stanie się choćbyś i plackiem 9 miesięcy przeleżała, a lekarz naprawdę sprawdza wszystko i jeśli cos jest dla Ciebie nie wskazane to o tym Ci mówi, dotyczy to między innymi seksu. musisz w swoja fasolkę wierzyć i być dzielna dla niej - ona czuje Twoje emocje, cieszy sie gdy jesteś szczęśliwa i smuci się gdy ty jesteś smutna, więc bądź dobrej myśli dla niej właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Jestem jestem czytam Was codziennie :) ale się nie udzielam bo narazie u mnie po staremu :/ z badań wyszło mi, że mam wysoką prolaktynę i niski estradiol ;/ biorę leki i jak narazie ze staranek nici bo na przytulańce w ogóle nie mam ochoty ;/ Pozdrawiam Was cieplutko i może jutro coś więcej napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kurcze Jovanka gdzie Ty jestes? Ja to juz zaczynam Cie podejrzewac ze po tej calej przeprowadzce to tak sie napracowalas ze i urodzilas Kacperka :-) Odezwij sie do nas bo sie martwimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Uff najadlam sie kielbasy i moge kontynuowac pisanie. Eweelka kurcze, ale sie porobilo :( mam nadzieje ze z mama bedzie wszystko okej i szybko wyjdzie ze szpitala. Moj tata w piatek idzie tez na operacje, meskie sprawy. Stresa ja mam juz nie mowiac o nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Mackowa nie mam zamiaru robić testu :)) zawsze robie sobie przy nim nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
O kurcze dopiero teraz dodalo post i przedtem też???? Dziwne rzeczy się tu dzieją.... Mackowa wole dowiedzieć się w taki sposób że długo @noe będzie i w końcu zrobię już bywaly takie spoznienia wiec myślę że się cykl wydluzyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Tak Mackowa to ja sie balam panicznie igiel:D ale jak chodze do tego labolatorium to mam strach zanim wkluje ze moze zaboli. Ale to nie przychodnia ze pobieraja strzykawkowo. Wkluwaja i samo splywa i nie mdli mnie. :-) Noo chyba za wczesnie ale co tam ;d hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wasi chlopacy wyrazili zgode na staranie sie o dziecko? Byscie pozniej nie zostaly same z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nasi "chłopacy" wyrazili zgodę i nawet starają się razem z nami. Dzięki za troskę gościu:-) Miłego dnia dziewczyny. Ja jadę na szkolenie do wielkiego miasta Gdańska:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Agniesia jakie szkolenie?;-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Stymulowana duzo zdrowka dla brata. Giubelli jestes boska Twoja wiadomośc jest swietna:) Wlasnie gdzie Jovanka? Wzywamy Cie:) A ja dziewczyny nie mam wogole ochoty na sex, czasami jak sie zdarzy to wkurza mniej jak mnie maz caluje:( przykro mi ze wzgledu na meza bo wczesniej nie proznowalismy( prawie codziennie) a teraz... maz probuje mnie zrozumiec i widze ze mu przykro ale i teraz czesciej dochodzi do klotni, jak moge to zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eska no jakbym siebie widziala :) ja uwazam ze nic na sile. U nas sex jest ale poradycznie. Na serio. Ja za bardzo ochoty tez nie mam i troche sie tez obawiam. A co do calowania to wyobraz sobie ze jak mam zatkane usta to na wymioty mi sie zbiera. Nie to ze maz wklada mi jezyk tak gleboko ze czubkiem migdalki lize tylko po prostu sam fakt zatkanych ust powoduje odruch wymiotny. Dlatego jak maz podchodzi mnie pocalowac to konczy sie to cmoknieciem w usta albo mowie mu "caluj w czolo Pszczolo". I niekiedy nachodzi mnie taka ochota na calowania ze glowa mama ale coz zawsze konczy sie to delikatnym cmoknieciem zamiast soczystym buziakiem :( mam nadzieje ze jak mi juz przejdzie ta cala parada ciazowych atrakcji i codzienne sleczenie twarza w sedesie to wroci wszystko do normy bo szkoda mi meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu ledwo zyje po wczorajszej zmianie.. plecy to mnie do dzis bola :/ sie wczoraj nadzwigalam za trzech w pracy, nalatalam i jeszcze uslyszec od kierownika ze "my mamy swoja robote, szkoda tylko ze nam nikt nie pomaga" jak chcialam zeby kolezanka ktora kiedys byla z dzialu cen spojrzala nam w kasy samoobslugowe bo cala lista artykulow padla a ty wlasnie odwalasz robote ktora nie nalezy do twoich obowiazkow tylko ich a jedynie jest zaraz obok twojego stanowiska i drugi kolo kas.. i nikt sie nie zainteresuje ze musisz recznie przerzucac palety bo nie masz uprawnien do wozkow! i jeszcze wielkie zdziwienie " ty to jeszcze robisz?? " no nie, oni w ciagu gora 5 minut uloza wszystkie palety(z towarem) a ty przerzucaj z kolezanka recznie bo jakby bhpowiec zobaczyl ze jezdzisz wozkiem a uprawnien nie masz to juz notatka.. jakie to jest powalone to sie w glowie nie miescie czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie dziala mi ten link :/ Dziewczyny jeszcze tylko troche, mina wam mdlosci, wymioty i bedziecie sie cieszyc urokami ciazy, seksem, pocalunkami i wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Hej Stymulowana dużo zdrówka dla brata ;* niech szybko wraca do formy ... Dziewczyny myslalam ze tylko mi sie bzykac nie chce w ciazy ale widze ze to ogolny problem ;) mi teraz juz powoli wraca chec wiec bedzie dobrze ;) Musze poprosic meza zeby mi jakies zdjecia porobil to wam wysle na poczte jaki ja mam bebenek ;) Iza ja tez nie mogę otworzyc linka od ciebie ...;/ giubeli co za wypracowanie ;) tez sie poplakalam czytajac hehe Ala badaj się kochana i pewnie raz dwa doktorek cos poradzi na brak dwoch kresek ;) Dobra ide sprzatac troche bo ostatnio takiego lenia mam ze az wstyd ...Do usłyszenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://youtube/jpRIegCJsL4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc z linkiem to byłam ja :) No nie wchodzi ten link :( Wejdzcie sobie na YouTube i wpiszcie "metro śmiech" i odpłacił pierwszy film od gory. Bedzie zatytułowany "beka w metrze..." Ja sie popłakałam a widziałam go juz chyba 3 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ah ja juz dawno Widzialam beke w metrze. Fajnie ale we francji to w metrze jest mega powarznie. Dziewczyny a ja mam ochotę na Przytulanki. Bo moj mąż Nie moze mi sie napatrzec jakie mam większe piersi, czy jak fajnie lekko brzuszek mi wystaje. A mnie kreci jak on jest nakręcony. Ah jaki dzis spokojny Dzien. Lekki wiaterek, lekkie słoneczko. Przyjemnie. Siąść i oddychać. W krakowie korki bp bomby znowu są jakies podlozone. Pewnie znowu kawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alunia jak tam? Dalej cisza i @ nie ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Nie ma nie ma. Ale piersi bolą barfO oj bardzo wiec pewnie tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Żebyś Ty wiedziała jak mnie bolały i bolą do dnia dzisiejszego... :D ile dni najwięcej spóźnił Ci się @? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
4 dni a ciul kupie dziś test najwyżej wywołam @ bo zawsze jak zrobię test to zaraz jest @:) bolą mnoe tak ze bez biustonosza ani rusz.... A ciebie tak bolaly od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, może nie będę pisała co ja o tym myślę, żeby nie zapeszać:-) ale wiesz....;-) oby to było to! Wróciłam już:-) takie tam miałam szkolenie ze współpracy ze szkołami. Nic specjalnego, ale przynajmniej się do miasta wyrwałam kupiłam prezent na urodziny mojego ukochanego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa dokladnie, wlasciwie od terminu spodziewanej @ mnie bolaly, jak zdejmowalam stanik to myslalam ze z bolu zglupieje :-) mam tak zdeszta do dzis ale juz sie chyba przyzwyczailam do tego bolu :-) tescik strzel se ale z rana jutro, z porannego moczu najlepiej :-) sciskam kciukasy!!! Mam jakies takie dobre przeczucie i jak to pisze to z radosci lzy mi sie kreca w oczach :-) po tescie napisz koniecznie co wyszlo!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny moje kochane :) powiem wam ze myslałam ze o mnie juz zapomniałyscie ...\ wiec u mnie tak jestem dalej ze swoim misiem ale !!!! uwaga uwaga jest w Finlandii narazie działania o dzidzie wstrzymane łyka salfazin tam jak wroci za 2 miechy to robimy badania jak nie bd poprawy to bedziemy chyba o inv sie starac .... powiem wam ze jak odczytalam meila to az sie popłakałam ze jest na tym swiecie ktos kto o mnie mysli bo ty gdzie mieszkam nie mam nikogo wszystkie kolezanki okazały sie fałszywe a wy mimo ze mnie nie znacie pamietacie o mnie :* za co baaardzo wam dziekuje nie wiem kto na forum został ale postaram sie poczytac troche wstecz i byc z wami na bierzaco acz kolwiek tylko po pracy bo zmienilam na lepsza :) jescze raz dziekuje za to ze jestescie i bede czesciej was odwiedzała a jak ktoras moze tak w skrocie napisac ktorej z was sie udalo to bd wdzieczna \ całuje :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesiaa a u Ciebie jakies objawy @ ktory nie przyjdzie juz sie pojawily? :-) Kasik85 jak u Ciebie sytuacja? Bo termin @ minal i moze pisalas a jak przegapilam, mamy gratulowac 2 kreseczek? Paulinka odzywaj sie!!! I zaktualizuj w tabeleczce. Najlepiej awansuj do ciezarowek od razu :-) Jovanka cholera jasna pisz do nas bo to Twoje milczenie jest niepokojace :( Giubelli co u Ciebie? Jak sie czujesz w roli mamy? Z Tosienka wszystko dobrze? Rosnie jak na drozdzach? :-) odezwij sie w wolniejszej chwili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze po tabelce ze wam w wiekszosci sie udało :) ciesze sie z wami i az sie płakac mi chce ze nie była z wami w tych pieknych chwilach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×