Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Zoneczka tez tak chce zaczynac dzien wiedzac ze wszystko jest dobrze. :) ciesze sie razem z Toba :) co do slubow to w sierpniu 10 mamy pierwsza rocznice i moje urodziny.. moze macie jakies pomysly jak spedzic ten dzien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaa na razie nie możemy się wyprowadzić.. na slub i wesele wzieliśmy kredyt, po weselu mieliśmy od razu go spłacić ale wszystkie pieniądze włożyliśmy w zrobienie góry. Potem co miesiąc z wypłaty kończyliśmy i w sumie poszło ponad 30tys i męża rodzice koło 15. Teraz zostaliśmy z kredytami, rachunkami ok 1200 a góra do końca nie wyszykowana więc na razie jesteśmy skazani na mieszkanie z teściami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Olala faktycznie nie ciekawie... dużo kasy włożone w dom i nie macie jak... musisz znależć jakiś sposob na nią:*** a jak tam po wizycie? Maćkowa jak tam po wizycie? ciekawa jestem bardzo:) A wiecie i mnie dopadł kryzys małżeński...:/ ehh pokłóciłam się z mężem i on pojechal na działkę a ja w domu zostałam... a poszło o to że ja jak zwykle na wszystko pieniądze wydaję a on biedny zarabia... tylko że ja na nic nie wydaję nic nie kupuję siędzę w domu i tyle... a kurde pracuję na siebie od 17 roku życia i mam prawo mieć 10 zł w portwelu a on uważa że ciągle coś kupuje do domu...!!!!!!!! ehhh jak ja go nie cierpie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to ja IZA85 ale nie chce mnie zalogować :( Cos mi sie na telefonie powalilo z ta cafe i nie mam wogole opcji zeby sie zalogować ale mniejsza z tym :) Xx Kurcze dziewczyny co u Was tak te kłótnie wychodzą?? Mam nadzieje ze wszystko szybko u każdej sie ułoży i bedzie dobrze. Xx Maćkowa jak to jest z Teoim bobasem? Bo ja nie pamiet zebys pisała o chłopaku? Znamy płeć czy nie znamy jeszcze? Xx Mackowa jak po wizycie? Pisalas nam? Bo mi ostatnia wiadomosc pokazuje z godziny 19 i nie wiem czy znowu cafe szwankuje :( Xx Olala Ty tez mialas isc do lekarza czy moja pamięć juz szwankuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Aloha :-) Mialam wczoraj napisac messydża ale moj tablet cos swirowal i klawiatura sie nie wyswietlala nic a nic wiec nie mialam jak. Za to jestem dzisiaj. Godzina 6, ja jem sniadanie, juz czuje ze mnie w brzuchu wierci wiec kanapka wyladuje zapewne za chwile w porcelanie. No ale to nic. Na wizycie bylam u bardzo sympatycznej babki :-) tylko zelem utytlala mi gore od spodnicy i tasiemke. Pewnie mi jej zazdroscila ;) dostalam leki jakiestam na wymioty, przy czym doktorka prosila zeby jeszcze sie wstrzymac do 16 tygodnia o ile dam rade z ich braniem, moze wymioty same przejda. Bo poki nie zwracam kazdego posilku a tylko ich czesc to nie jest zle. Kazala tez zrobic badania moczu i krwi, sprawdzic jak z elektrolitami stoje. Poradzila imbir i migdaly. Za czipsy nie krzyczala ;) Co do mojego maluszka akrobaty/tki to na poprzedniej wizycie doktorek mowil ze to w 60% chlopczyk :-) (Stymulowana nic Ci sie nie pomylalo) :-) wczoraj natomiast doktorka stwierdzila ze miedzy nozkami nic nie widzi ale to jeszcze za wczesnie. A moje dziecko? Cud, miód i poezja smaku ;) cale badanie przestalo na glowie :-) kregoslup pieknie bylo widac :-) bylam zachwycona :-) rosnie tez wlasciwie. Z usg wynika ze to 14 t i 1 dzien a z om 14 t i 3 d. Doktorka powiedziala zeby sie nie martwic. Powalczyc jeszcze samemu z wymiotami, sprawdzic jak wyniki, jesli zle to dzwonic od razu do niej i na wizyte przyjsc. Chyba bede cierpliwa i poczekam na doktorka, on przynajmniej mi spodnicy nie zazdrosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa no w końcu :) czekałam z niecierpliwością jak napiszesz co z maluszkiem, ale wiedziałam że będzie wszystko dobrze :) ciesze się, że się nie myliłam :) ostatnio mamy wysyp chłopców :) nawet moja koleżanka napisała mi wczoraj, że będzie miała synka :) ja od początku czuje, że rośnie we mnie mały bobo więc stworzymy osobistą drużune piłkarską :) Byłam wczoraj u swojej lekarz rodzinnej. Przepisała mi antybiotyk Augumentin na siedem dni. Powiedziała,że jest jednym z najbezpieczniejszych w ciąży, poczytałam w necie i się potwerdziło. Pytałam się czy moje przeziębienie wpływa na maluszka, ale zapewniła mnie że dziecko jest dobrze chronione a mnie szybko wyleczymy. Troche się więc uspokoiłam. Niestety nie dostałam się do swojego ginekologa bo miał taki młyn, myślę że nie wyszedł o czasie do domu :) karciaaa jak z mężem?? przezwyciężycie swój mały kryzys, zobaczysz.. Ostatnio większość z nas takowy miała i powoli wszystko wraca do normy :) Faceci chyba nie mogą poradzić sobie z nową sytuacją.. Nie wiem.. Tak jak dziewczyny pisały trzeba rozmawiać o tym co się czuje.. Ja z moim Piotrkiem jeszcze nie dawno ostro się kłóciliśmy.. Po kilku dniach wykrzyczałam Mu co mi leży na sercu i co nie pasuje, zrewanżył mi się tym samym i od pewnego czasu jest spokój:) Powodzenia Kochana:* NESSAJA gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę z moimi żalami. Mój małpiszon chyba chce mnie wykończyć! Już trzecią noc wstaje na tabletkę, bo nie mogę wyrobić. Jeszcze się dobrze nie zaczęła, a ja już ledwie dyszę z tych boleści. No i ten upał!!! Oki, trzymajcie się, ja jadę do miasta:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu stymulowana:) Iza ja tez nie mam opcji logowania przez telefon, albo slepota:/ Paola nasz hakerze ratuj:) Maćkowa dobrze ze dzidzi rośnie, a spódnica hm no cóż musiała Ci jej na prawde bardzo zazdrościć:) Olala wyganiaj chorobę raz, dwa! Agniesia pewnie przez ten upał tak mocno boli:( A z tymi kłótniami to moze tez z gorąca no sama nie wiem, myśmy mieli teraz "waleczny weekend" kurde dziewczyny co sie dzieje? Rozpoczęliśmy wczoraj pakowanie gratów o rety ile tego jest;( ja nie moge sie schylać ani nic wiec moj maz Wszytsko musi robic sam:/ iiii spojrzał na mnie wczoraj krzywo bo powiedziałam ze złe skleja karton, a ja na to jak dziecko rozplakalam sie:/ te honorny sa zabójcze, powalają mnie na łopatki i nie potrafie nad sobą zapanować:/ Oprócz hormonów wciąż mam uczucie za ciasnej skory która ogranicza mi ruchy:( brUch wystaje, robie sie ciężka, w takiej pozycji niewygodnie, w takiej zle, to brzuch zaboli to noga:/ wczoraj wyciągnęłam do spania poduszkę która zakupiłam na poczatku ciazy, taka w kształcie podkowy i uratowała mi zycie bo myslalam ze nigdy nie zasnę......no to tyle mojego zalenia, mimo Wszytsko i tak kocham moje rosnące w brzuszki dziecko najbardziej na swiecie:) a i wczoraj poczułam jakby mi ryba w brzuchu przepłynęła!!! Czas jakos przeżyć kolejny upały dzien Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Hejo dziewczyny. Ja się właśnie wybieram do pracy mam pytanko bierzecie codziennie kwas foliowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Mackowa tez sie tego obawiam ze pokluca sie i wyjdzie wielka du... :/ dzis jakies spiecie mieli ale A zalagodzil. Moj P i ja sami nie wiemy co to bedzie. W ogole jest jedna super sala ale maja termin jeden na kwi3cien i jeden na pazdziernik:/ juz dzis jedziemy dwie sale na jednej ulicy zobaczyc. ;-) super jak jestes chetna mam nadzieje ze reszta dziewczyn tez mialaby ochote. I wiem ze to kawal drogi. Ale sa to wakacje i jest blisko nad morze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola ja oczywiście też jestem chętna :) tak jak mackowa pisała fajnie byłoby się spotkać i to w takich okolicznościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo wszystkim :-) mackowa no i wspaniale ze wszystko jest dobrze a z wymiotkami jeszcze powalcz, przypomnij mi tylko czy ty cos schudlas przez te ekscesy czy tylko nie tyjesz? & olala wypoczywaj i odgon to paskudztwo i wazne ze malenstwu nic nie grozi & paola tez bym bardzo chciala lecz z 2 dzieci i tak daleko to wrecz malo realne :-( heh & dziewczyny ja cierpie na bezsennosc doslownie katorgi przechodze, duszno, goraco, kazda pozycja zla, moj chrapie, poci sie i pcha na mnie do tego wciaz musze wstawac siusiu :-( pomocy juz dwa razy sie poplakalam przez to bo brak mi sil.... a na poczatku ciazy bylo tak cudnie- spalam na zawolanie w dzien i w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
DZiewczyny PauliśC urodziła 18-stego ślicznego dzidziusia ... Zdjecie jest na poczcie ;) Ciekawe jak tam u innych mamusiek ;p Maćkowa cieszę się że wszystko dobrze po wizycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka najpierw do tych które nie mogą się zalogowac przez tel ja miałam to samo dlatego nie pisałam nie tylko dlatego dobra... Jak jesteście na naszym forum naciśnijcie przycisk jakby menu w telefonie i powinno być wersja komputerowa powinno zadziałać u mnie zadziałało... Nie pisze też jestem zalatana choć siedzę w domu... Ale wybrać się na spacer masakra nie mam sił na nic nawet obiadu ugotowac mi się nie chce... Ciągle bym mogła ryczec...mała pięknie przybiera ma już 2680 zaraz dobije do wagi urodzeniowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh paulisc co za sliczny bobasek:* angelus kochana wcale Ci sie nie dziwie ze placzesz, lecz ja i tak Cie podziwiam za tą trójkę dzieciaczków, teraz mało kto się decyduje na tak dużą rodzinkę :) Wiecie co, kupiłam kolejny bio-oil, normlanie w sklepie, bez witaminy A, 60 ml za 26 zł!!! w auchan jakby któraś szukała w dobrej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa słyszałam, że ten imbir i migdały na prawdę pomagają:) ja wczoraj puściłam pawia...lekarz zalecił mi pić siemię lniane na te bóle żołądka, rety jakie to paskudztwo, tak szybko jak wypiłam tak szybko zwróciłam i to na podłogę bo nawet nie zdążyłam się ruszyć... ależ mi się dziś nudzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
PauliśĆ śliczne maleństwo :) Angelus daje Ci troche swojej siły i cierpliwości :* Stymulowana to bio oil kupiłaś o 10zł taniej :) szkoda, że ja do auchan musiałabym jechać do Warszawy 50km ;/ swój kupiłam tydzień temu i już jest mniej niż połowe. Zastanawiam się czy nie ma czegoś podobnego dla ciężarówek tylko tańszego?? :) Ja dzisiaj już się nie nudze (wczoraj miałam taki dzień, że przez przeziębienie przeleżałam do 16, nawet obiadu nie zrobiłam mężowi). Za to dzisiaj zrobie Mu rolade z galaretką truskawkową i naszło mnie na pierś kurczaka nadziewana serem i papryką i owinięta w boczek :) nigdy nie jadałam ale może akurat będzie smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala ja w poprzedniej ciazy uzywalam na rozstepy oliwke dla mam przeciw rozstepom z firmy babydream w rossmanie 500ml za 12 zl i mialam doslownie kilka na boczku, teraz od niedawna tez zaczelam ja uzywac i nowe sie nie pojawiaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
PaulisC gratuluje synka :-) dzielna jestes bardzo ze dalas rade tyle wytrzymac :-) oby Ci teraz maluszek wynagrodzil kazdy bol porodowy :-) &&& Alaa no kwas foliowy w ciazy jest zalecany. Ja przed zajsciem w ciaze opedzlowalam buteleczke w ktorej bylo 250 tabletek, zaczelam druga, zaszlam w ciaze i dalej kwas lykalam jako sam kwas, teraz juz pije witaminy ktore zawieraja kwas w sobie. Ty tez lykaj koniecznie i obowiazkowo :-) &&& Paola a powiedz jak Ty sobie wyobrazasz swoje wesele? Chcialabys miec z pompa, na duza liczbe gosc czy raczej w takim gronie kameralnym? Bo tak jak czytalam wypowiedz Oli ze kredyt brali na wesele to mnie to przeraza. Nie dziwie sie, nie krytykuje bo jakby nie patrzec slub teoretycznie bierze sie raz w zyciu i kazdy chcialby na swoj sposob go przezyc. Tylko zastanawiam sie czy jest sens i czy po dluzszym zastanowieniu sie warto?! Nie rob niczego pod czyjes dyktando, w sensie ze Twoja mama powiedziala ze bedzie hucznie to masz tak zrobic i koniec. Porozmawiaj ze swoim P zapytaj jak on to widzi :-) trzymam kciuki zeby udalo sie znalezc fajna i nie droga sale w wybranym przez Was terminie :-) &&& Goscdarka chudna jakos tam drastycznie nie chudne, ostatnio jak sie wazylam to waga byla nizsza o 0,2 kg wiec wlasciwie cale nic. Na szczescie :-) duzo tez upqly moga dawac zdaniem pani doktor dlatego poki co mam sie nie martwic, jesc w malych ilosciach, poprobowac migdalow i imbiru i poczekac do 16 tygodnia :-) &&& Olala co do tych specyfikow do smarowania to jest tak ze na jedych dziala bio oil, na innych co innego. Ja jak poszlam kupic sobie bio oil w aptece to dostalam probki Pharmaceris -krem zapobiegajacy rozstepom dla ciezarowek. Wyobraz sobie ze mala tubka starczyla mi na dwa smarowania brzucha, biustu i ud. A tubka nie jest pelna, jak tak patrze pod sloneczko to albo mi sie wydaje albo tego kremu w tubce jest tylko do polowy. Wiec jest wydajny. Przyjemnie pachnie. Ale nie wiem ile kosztuje w aptece, na allegro znalazlam 150 ml za 33 zl no i plus koszt wysylki. &&& Stymulowana to przebieraj szpargalki co wywalic, co zostawic zeby maz mogl pozniej to popakowac :-) zawsze to jakies zajecie :-) &&& Zoneczko rodzice to juz niestety tak maja, ze wiedza zawsze wszystko lepiej niz my. Przymknij na to oko. Wysluchaj co ma tato do powiedzenia pokiwaj glowa, a zrob i tak po swojemu. Ja przed slubem mialam wojne z mama. Nie odzywalysmy sie do siebie bardzo dlugo, nawet do mnie nie przychodzila do domu, zawsze siedziala w samochodzie. Powiedziala ze na slubie tez jej nie bedzie. Bylo mi strasznie przykro, tego samego wieczoru postanowilismy z Mackiem sie uchlac bo on ze swoja mama tez sie posprzeczal (i tak nam minal obiad zapoznawczy) ale po 2 kieliszkach wodki stwierdzilismy ze ju nie damy rady. Takie z nas alkoholiki ;) powiem Ci tylko tyle ze nie warto jest drzec miedzy soba kotow. Rodzice jacy sa tacy sa, Ty moze bedziesz jeszcze gorsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
karcia jak tam sytuacja z meżem ?:) porozmawiaj o nim i powiedz co ci leży na żołądku:) ja nie pracuje,zarabia tylko mąż i szczerze to nigdy nie słyszałam że wydaje za dużo albo że to jego pieniądze.w małżeństwie wszystko jest wspólne.wiec nie może Ci takich rzeczy mówic i Cię nie potrzebnie denerwowac :) Mackowa fajnie że dzidzius ma sie dobrze :);*** Stymulowana jestem pewna że powoli zaczynasz czuc ruchy :) wszystkie moje znajome mówiły ze zanim zaczeły się kopniaki,miały właśnie podobnie,jabky przepłyneła ryba,albo jakby ktos dłonia od środka delikatnie przejechał :) agniesia to pewnie z tego gorąco też tak źle sie czujesz. biedactwo :) trzymaj się :) Ala bierz kwas foliowy bierz :) jest bardzo potrzebny :) a teraz jak jest gorąco to w szczególności :) bo nie wiem czy wiecie dziewczyny że przebywanie na słońcu tak jakby niszczy kwas foliowy w naszym organiźmie i utrudnia jego prawidłowe działanie itp. ja biore 4 tabletki zwiększonej dawki od samego początku.i teraz jeszcze jakies witaminy musze kupic sobie bo juz czas najwyzszy :) PaulisC śliczne maleństwo :****** zdrówka dla was :) dziewczyny ja juz nie moge się doczekać swojego porodu i tej chwili kiedy po raz pierwszy zobacze swój skarb :* a co do rozstępów,długo przed ciaża jescze miałam,niewiele ale jednak,od zaburzen hormonalnych,i bio -oil nie dał rady,żadne inne kosmetyki droższe też,samrowałam się zwykła oliwką dla niemowląt i po niej przestały wyłazic nowe,a stare stały się mniej widoczne.teraz jeszcze wgl się nie smaruje,i mam tylko ze rozstepy które wyszły mi przed terminem miesiączki,taki malutkie na wewnętrznej stronie uda.i do tej pory nowych nie widac,na brzuchu czy piersiach nic nie wyłazi narazie.jakoś nie moge się przybrac zeby cos kupic :) wgl musze tez jakies nowe ciuchy sobie kupic bo juz tylko w 2 pary spodni sie mieszcze,reszta podbrzuchem bardzo ciasna jest,ale nie chce mi się w takie upały wychodzic nigdzie kompletnie :) ja już dzisiaj po ćwiczeniach i drugie pranie wstawiłam :) upał taki że szok :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko a co Ty tak zawziecie cwiczysz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowa przepraszam ze tak cie wypytuje o ta wage lecz chcialam cie jakos pocieszyc :-) mozesz byc spkojna, ja przez to paskudztwo schudlam prawie 5kg :-( teraz pomalu wracam do jako takiej wagi, a co do upalow to nie wiem jak inne ciezaroweczki lecz ja teraz jem o wiele mniej bo nie mam ochoty wiec moja waga pewnie w miejscu stoi :-/ & paulis gratuluje :-* malusi slodki skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa12
ja już nie biore kwasu. w szpitalu jak byłam to lekarka powiedziała ze już nie musze go brac. powiedziała tylko o witaminach ale o tym że musze brać zelazo już nikt mi nie powiedział... ja teraz tez mało jem. w większości jem owoce. wczoraj stanełam na wadze i patrze a tu...60kg!!! nie dawno było 57,9:/ ale pewnie ta waga oszukuje bo już kilka razy mi pokazywała wiecej niz miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasia12 a dlaczego musisz brac zelazo dodatkowo do tych witamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to znowu ja IZA85 tylko znowu z telefonu i nie zalogowana :( Wkurza mnie to nowe cafe :( Xx Maćkowa super ze z dzidzia wszystko wporzadku :) Nie wiem czemu mi sie wydawało ze jeszcze nic nie mówiłas o płci :) A jednak :) Ale jeszcze jest szansa na dziewczynkę :) Xx PaulisC gratuluje kochana :) Nie widziałam jeszcze zdjeć bo nie mam jak sie do laptopa dopchać ale zapewne ślicznego bobasa urodziłaś :) Xx Ja kwas foliowy biorę i zamierzam go brac nawet przez cała ciaze :) Xx Matko ale ja dzis padnieta jestem :( Nic mi sie nie chce :( Jeszcze tylko 5 dni do pracy i urlop :) Musze jakos zmęczyć te 5 dni :) Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka mam nie dobór żelaza i lekarka kazała mi brać też żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) darka spróbuje, może zacznę smarować się na przemian raz tą a raz bio oilem.. Może na mnie to podziała :) karciaaa jak z mężem?? Mam nadzieje, że już jest dobrze i jesteś spokojna :* Mackowa jak samopoczucie??? Ktoś wie gdzie jest nessaja? Dziewczyny jak przygotowania do ślubów??:) Powiem Wam co przydażyło mi się jak zasypiałam z soboty na niedziele.. Leże sobie, już prawie "odleciałam" :) mój mąż oglądał jeszcze jakiś film.. i w pewnym momencie coś zabulgotało w brzuszku, tak jakby coś mi przepłynęło w środku :) dzisiaj jak się obudziłam, zjadłam serek, położyłam się spowrotem i poczułam znowu bulgotanie.. Myślicie, że to kruszynka daje o sobie znać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:) Olala Kochana tak już wszystko dobrze przepraszam Was że wczoraj nie odpisałam ale cały dzień spędziłam w drodze bo wybieralam dach i klinkier na kominy i wogóle chyba z 200 km zrobiłam dobrze że rodzice ze mna pojechali bo chyba bym nie dała sama rady:/ i wrociła poźno i strasznie źle się czułam i brzuszek mnie boli u dołu od wczoraj i się martwie:(( a z mężem nawet szybko się pogodziliśmy powiedziałam mu że jest nie odpowiedzialny bo wykłucil się ze mna i widział w jakim byłam stanie a pojechał potem i nie było go długo i nawet się nie zaineterowal nawet nie mówie mną tylko dzidziusiem i takie miał wyrzuty sumienia że myślalam wczoraj że na rekach mnie będzie nosił i w nocy mnie przykrywa żebym nie zmarzła bo nie mogę i wogóle... chyba na dobrze wyszła mu ta klotnia:P ale DZIĘKUJĘ WAM jesteście Kochane i cieszę się że mam Was i mogę Wam o wszystkim powiedzieć:******* A powiem Wam że się martwię czy jedt dobrze wszystko z dzidziusiem:( jakiś dołek mnie złapał bo ani mnie nie mdli ani nic i tylko mam piersi drażliwe i dziś wogóle na jednej mam takie czerwone kropki jakbym się optarła gdzieś ale takie dużo to jest... ehh jeszcze tydzień muszę wytrzymać w niecierpliwości:( a dziś zaczął się 15 tydzień... Olala w którym Ty jesteś? myślę że powoli Dzis=dzia daje znać o sobie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia mnie kiedyś też tak bolał brzuch. Pytałam się swojego ginekologa czy to coś złego. Powiedził,że to normalne tylko mam nie dźwigać isię za bardzo nie przemęczać. Jedym zdaniem dbać o siebie. Ostatnio miałam nawet tak że zakaszlałam i ukuło mnie w lewym boku. Też się przestraszyłam. Ale taki już nasz los.. :) Z jednej strony cieszymy się, że rośnie w nas maleństwo a z drugiej martwimy się czy wszystko jest wporządku.. Musimy myśleć pozytywnie Kochana :) co do piersi to chyba nie ma czym się martwić.. Moje np wyglądaja teraz zupełnie inaczej. Nie mam widocznych żyłek ale w niektórych miejscach mam czerwony i od kilku dni zroniły mi się brązowe obwódki wokół brodawek. No i to mrowienie. Najgorsze jak jestem w miejscu publicznym i zaczynam czuć jakby mrówki po nich chodziły.. :) Cieszę się, że z mężem już dobrze :) nasi faceci chyba tak mają że powiedzą coś , potem żałują a na następny dzień mogliby nas nosić na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×