Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

na badania musze czekac do środy.. darka wiadomo ze ciężko ale nic na to nie poradze. gdyby znalazł inna prace co tyle zarobi to by nie jeździł. o jego urlopie nawet teraz nie myślimy. czekamy na grudzień wtedy bedzie bardziej potrzebny niz teraz. takie cięższe zakupy robimy w soboty zebym nie dźwigała. na tygodniu tylko pieczywko i jakas wedlinka. tak o mnie mój dba zebym nie dźwigała. a charakterek to ja mam. nie raz jestem taka wredna ze mój nie wytrzymuje hehe. a mówi sie ze rude jest wredne. w moim przypadku sie nie sprawdza no chyba ze powinnam byc ruda a nie blondynka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny Bog chyba nad nami czowa, zadzwonili dobmojego M z tej firmy co go zwolnili ze jesli sie zgadza to moze wrocic lecz na inne stanowisko troche mniej platne i trzy zmiany , cztery brygady a tak chodzil caly czas na 5 do 14. oczywiscie sie zgodzil i wlasnie tam jechal dowiedziec wszystkiego dokladnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka no to super ze zadzwonili do niego. mam nadzieje ze teraz wam sie wszystko ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Darka!!! Widzisz nie będzie tak źle!!!! Ja dziś padam słonko mnie wykonczylo troszkę i teraz lezakujemy sobie. Kurcze niech ten czas szybciej leci. W tym roku nie będę marudzic ze koniec lata dam rade bo to bliżej naszego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kurde laski 36,5 stopni C na podworku, 30 w domu. Toz to zdurniec mozna. A jutro ma byc cieplej. Duzo bym oddala zeby juz byla jesien i chlodniejsze dni. Jovanko jestem z Ciebie dumna i kocham Cie za to ze mimo wielu bojowych zadan masz chwile aby do nas napisac :-) Goscdarka alez sie ciesze ze sytuacja zaczyna sie poprawiac i maz do pracy wraca :-) nie bedziesz przynajmniej juz tym stresowac maluszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka to super cieszę sie. Ktoś czuwa. :-) Jovanka ja nadal czekam na twój opis porodu. :-) zbierz siłę i dawaj :-) Ja dzis niezadpbrze sie czułam. Już chyba upał mi daje w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to ja IZA85. Nie ma mnie tu za duzo bo co chwila na jakies zakupy jeździmy, teraz z Kuba do pracy jeżdzę bo szkole juz skończył a niani płacić nie bede bo wtedy mi sie do pracy nie opłaca jechac. I tak po całym dniu z Kuba, zakupach itd mam dośc i nawet siły brak zeby pisać. Ale w sumie u mnie nic ciekawego sie nie dzieje wiec nawet nie ma co pisać :) Xx Jovanka kochana dzielna jestes :) :) Super :) I dziekuje Ci :) mam nadzieje ze nasz dzien bedzie udany :) A zdjecia na pewno wrzuce na poczte zebyscie wszystkie mogły zobaczyc :) Xx Witam nowa Staraczke :) W sumie to mamusie bo beta wysoka i czekamy na wieści po usg :) Xx Dziewczyny ja Was codziennie na bieżąco czytam :) Xx Goscdarka super ze tak sie sprawa rozwiązała :) Bardzo mnie to cieszy a Ty kochana teraz relax i jak najwiecej spokoju. Musisz teraz wynagrodzić małżeństwu wcześniejszy stres :) Xx Karcia masz racje ze cały czas cos sie kręci wokół slubu i wesela :) I na prawdę w Polsce jeszcze nie jestem a nie mam czasu na nic. Tylko ze w sumie wszystko juz mamy tutaj załatwione :) Wszystko tu kupiliśmy a w Polsce tylko musimy isc do ksiedza, do USC, pojechac na sale i zakupi wódkę i alkohole :) Takze naprawdę duzo nam nie zostało :) Xx A tak w ogóle to dzis zmieniliśmy rezerwacje na eurotunnel do Francji i zamiast w srode to jedziemy do Polski we wtorek po pracy :) Jeden dzien wczesniej w Polsce :) :) Nic nas to w sumie nie kosztowało wiec co tam!! :) Takze kochane moje czytać Was pewnie bede ale ostatni raz odezwe sie do Was we wtorek jak bedziemy w drodze i pozniej nie wiem kiedy :( Moja mama nie ma internetu wiec jak gdzies załapie to na pewno sie pojawie i napisze cos do Was na cafe :) Ale mi bedzie za Wami tęskno :( Za czytaniem Waszych postów :( I ciekawe jak ja nadrobić wszystko :( Chyba ze zlitujcie sie nade mną i mało bedziecie pisały :) :) Xx Lece spac kochane. Jak bede miała czas o bede pisała :) Przepraszam ze wszystkim nie odpisalam ale juz nie pamietam co pisalyscie :( Xx Ciezaroweczki bardzo Wam współczuje tych upałów :( Wiem ze bardzo sie w nie meczecie ale mam jedna prosbe : zeby Wam upał nie przeszkadzał 23 sierpnia :) Ja bede błagała o piękna pogodę i wybaczcie jesli bedzie Wam za gorąco :) :* Xx Dziewczyny dla wszystkich Was i każdej z osobna przesyłam buziaki :) :* :* :*. :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza o to juz jutro? :-) jutro bedziesz juz zmierzac w nasza strone :-) szczesliwej i bezpiecznej podrozy Wam zycze :-) proponuje zamowic temp okolo 25 stopni max na slub :-) Twoj maz nie ugotuje sie przynajmniej w garniturze :-) u mnie bylo okolo 23 stopni, niebo takie zaciagniete i powiem Ci ze bylo w sam raz :-) My tez bedziemy za Toba tesknic :-) a skoro nie bedziesz miala w Polsce okazji do nas zajrzec to ja juz dzis zycze Ci zeby dzien Twojego slubu byl najpiekniejszym dniem w Twoim zyciu!!! Oby wszystko poszlo po Twojej mysli :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny czekam w laboratorium za ta proba glukozowa, trzymajcie kciuki zebym nie zwymiotowala :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka a cytrynke masz?? podobno to pomaga:) ale o tym sama sie nie długo przekonam. pewnie na wizycie da mi skierowanie bo wtedy już 24tc bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
tak kochana mialam cytrynke i nic nie pomogla... zobaczymy jak reszta ciezaroweczek to zniesie lecz dla mnie to cos okropnego :-( mi dal skierowanie na pobranie 3 punktowe . *krew z palca i z zyly *wypicie glukozy * po godz z zyly * po kolejnej godz znow z zyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasiaa12 nie boj sie na zapas :-) jesli lubisz slodkie to nie bedzie tak zle :-) ja mam w tej ciazy odpych do slodkiego wiec trudna to dla mnie przeprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Darka ale dzielna jesteś, dałaś radę! :) mnie też od słodyczy odpycha ale póki co nie myśle jeszcze o tych badaniach ;) jak tam mąż? Przyjął pracę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem słodkie cały czas. mnie odpycha od mięsa, ostrego, kwaśnego. wiec zobacze jak bedzie z glukoza. może moje upodobania sie jeszcze zmienią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ucieszylam sie ze w koncu moge cos zjesc i po 4 gryzach skonczylam nad kibelkiem :-( i to chyba nie koniec na dzis... & tak oczywiscie przyjal propozycje chociaz gorsze warunki, robi juz tam 5lat wiec nauczenie do zakladu... lecz niestety zaklad upada i nie gwarantuja czy popracuje tydz,msc czy rok :-( nadal zwolnienia i do stycznia jesli nie bedzie poprawy to zamykaja firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Darka lepsze to niż nic. Do stycznia ma czas żeby znaleźć coś innego, lepszego :) ważne że będzie jakiś dostęp gotówki, mniejszy ale zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:) a o co chodzi z tą glukozą? co za badanie? Goscdarka do stycznia dużo czasu a bardzo fajnie że jednak go zatrzymali przecież w tym czasie może szukać czegoś lepszego a tak to by musiał szybko i brać cokolwiek:** Iza moja szwagierka też wraca jutro wieczorem do pl:)) napewno się doczekać nie możecie a nie martw się nadrobisz nas a jak nie to my pomożemy:** bawcie się dobrze i odpoczywajcie ile się da:* a o pogodę się nie martw ja w dzień ślubu było pochmurno i mżawiło ale było cudownie bo ten deszczyk nadał pięknego koloru wszystkiemu w koło i zdjęcia są piękne a gdy wyszliśmy z kościoła przestało padać:)) lepszej pogody nie mogłam sobie wymarzyć:) Kasiaa12 a Ty już znasz płeć Dzidzi? bo ja tak samo słodkie jem a mięso totalny smród:PP U mnie dalej gorąco także ja siedzę tylko w domu:P w sobote rodzice robili imieniny i zjadlam sałatek i wieczorem myślałam że umrę tak mnie wzdeło i wogóle nie mogłam sobie pryknąc":/ ehh masakra wczoraj już się ograniczyłam i stwierdzam że nie mogę jeść takich rzeczy... wogóle co się dzieje z dziewczynami?:/ gdzieś ta są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
bardzo ale to bardzo sie cieszymy :-) tak jak piszecie lepsze to niz nic i w koncu czuje sie spokojniejsza bo az sie boje co z malym sie dzialo przez te moje nerwy.... & karcia dobrze kojaze ze ty w ten czwartek tez masz wizyte? a ta glukoza to sposob na sprawdzenie czy sie nie ma cukrzycy ciazowej i to po 20tyg sie robi... & Iza kochana udanej podrozy i cudownego pobytu w polsce :-* i niech wasz dzien slubu bedzie najpiekniejszym w calym zyciu :-* & wlasnie dziewczyny co sie dzieje? jakies 3/4 milczy :-( co u was? staraczki kochane, mamuski i ciezarowki haaaaaaaalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Goscdarka no widzisz mówilyśmy że jakoś się to ułozy i nie potrzebne były te nerwy i stresowanie maluszka:)) Tak Kochana ja w czwartek mam wizyte i normalnie odliczam już dni bo chciala bym wiedzieć że jest wszystko dobrze ehh te 4 tygodnie to strasznie dlugo:/ pierwsze dwa to jeszcze jakoś ale kurde im bliżej tym bardziej się dłuży:P nie wiedziałam że takie badanie jest wykonywane:) dobrze Was tu mieć:** a Ty kiedy masz jakąs wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ja tez moja droga mam wizyte wlasnie teraz w czwartek na 17 :-) i tak mi sie wydawalo ze mamy w ten sam dzien :-) tak jak mowisz strasznie sie dluzy tez zyje tylko czwartkiem. ja mam wizyty zawsze co 3 tyg a wydaje mi sie ze to wiecznosc a co dopiero co 4. jak sprawdzalam moja karte ciazy z kapim to wlasnie tez mialam co 4 a teraz 3 bo l4potrzebuje.... a ktory juz tydz u ciebie? nie chce mi sie cofac do tabelki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia ja juz wiem co bedzie:) niby mówi się ze jak ma sie pociąg do słodkiego to oznacza ze bedzie dziewczynka. ale u mnie sie to nie sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Goscdarka o widzisz to nie tylko ja żyję czwartkiem heh:P a ja w czwartek właśnie zaczynać będę 16 tydzień:) A nasza Olala ktora nas olewa jak reszta dziewczyn ma w środę wizytę:D i ktoś chyba ma coś jeszcze w tym tygodniu ale mi się wydaje... ja też mam l4 a jednak co 4 tyg chodzę ale no trudno jakoś przeżyję :)) Kasiaa12 to będzie chlopak:)) mi też wszyscy mówią że będzie chlopak bo "nic nie brzydnę" niby że dziewczynka odbiera matce urodę ale jakoś mi się nie chce w to wierzyć:) ciekawa jestem ale to moja pierwsza ciąża i to po poronieniu więc najważniejsze żeby zdrowy był dzidziuś:)) ale może akurat pokaże w czwartek chociaż wydaje mi się że za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na usg, jednak zanim doszło do badania Pani ginekolog zaznaczyła że za szybko przyszłam i kto mi tak kazał przyjść, zrobiła USG od niechcenia które trwało może 2 minuty, (samo rozbieranie zajęło mi więcej), wynik GS 5mm YS słabo widoczne ok 1mm Echo płodu niewidoczne Ciałko żółte w lewym jajniku, PS> a tak wogóle dzisiaj wstałam z okropnymi mdłościami myślałam ze fajtnę, po suchej bułce przeszło, ale też po jakimś czasie, A jak u Was dziewczyny?? ktoś mi może zinterpretować wynik>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze strasznie nie lubie takiego lekceważenia przez lekarzy. Mam szczęście, że chodzę do naprawdę dobrej pani ginekolog http://gabinetginekologicznybialystok.pl/, u której wizyta trwa pół godziny a nie 7 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Usia a to który tydzień masz teraz od ostatniej miesiączki? ja byłam w 5 chyba i tak samo mi lekarz powiedział że nic nie widać i że on ciąże uznaje dopiero od 7-8 tygodnia i wtedy kazał przyjść... może byłaś za wcześnie nie martw się na zapas i poczekaj spokojnie:) jeśli Cię mdli i nie ma @ to wszystko jest dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karciaaa ostatnią miesiączkę miałam 29.06 do zapłodnienia doszło 14 lipca, cykle mam 29 dniowe, okres mi się spóźnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży to jestem na pewno tylko się zastanawiam czy czasami, nie powinno być czegoś widać na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×