Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hej jestem tu nowai chciała bym dowiedzieć się po ilu dniach od inseminacji można zrobić pierwszy test ciążowy, a kiedy bhcg? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek3084 Betę robiłam po tygodniu od zapłodnienia wyszła negatywna, okazało się że za szybko, zrobiłam 14 dni po zapłodnieniu wyszła pozytywna, zaleca się więc mniej więcej odczekać od 12 dni po zapłodnieniu, a najlepiej w dzień spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
gosiaczek to dlaczego sie pytasz kiedy zrobic test skoro pani doktor wyraznie powiedziala ci kiedy masz go zrobic, ona wie najlepiej co i jak i jej powinnas sie sluchac... nie rozumiem takiego czegos & karcia to mi dalas do myslenia bo mi moj paskud ;-) gin powiedzial ze przez to ze potrzebuje l4 to wizyty musza byc co 3tyg :-/ bo ja wlasnie ze wzgledow finansowych chcialam troszke dluzej bo sporo kasuje za wizyte :-p & usia na poczatku przez dlugi czas widzi sie tylko plamke i ciezko cos okreslic, napewno jest ok tylko cierpliwie poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia ja mam w tym tyg wizyte. W środe ide na połówkowe:) z tą urodą też nie do końca jest prawdą. moja siostra urodziła córke i wygląda nawet lepiej niż przed ciążą. może to zależy od genów jakie sie dziedziczy po rodzicach. ale nei wiem jak to jest. ja myślałam ze bede miec dziewczynke bo jadłam słodkie od początku a tu chłopak. u mnie lekarka w 18 tc na usg powiedziała ze chłopak, ale wtedy miałam wizyte bo wczesniej miałam chyba w 14tc to nie było widac.. Usia moim zdaniem za wcześno poszłas na usg. usg ciąze wykaże ok 8 tc. ja byłam w 7 i było widac maleństwo. nawet akcja serca już była.. wiec lepiej czekac do 8tc i miec pewność, zamiast iść w 5tc i sie denerwowac bo usg nie wykazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasiaa12 jejciu polowkowe tak ci zazdroszcze hihi chciala bym je jeszcze raz :-) trzymam kciuki za malego lobuza , niech sie ladnie prezentuje na usg i pokaze wszystko dokladnie co ma ;-) :-* ja usg bede miec miedzy 28 a 32tyg wiec troszke jeszcze poczekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Dziewczyny kiedy pasuje zapisać się doc szkoły rodzenia?? Macie zamiar się zapisywać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka jutro bede rozmawiac z małym ze ma wszystko bez wyjatku pokazać:):) szybko ci minie czas i bedziesz miec usg a potem tylko czekac na termin porodu:) ala ja sie chyba nie bede zapisywac bo i tak bym musiała chodzic sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa12 tyle to i ja już wiem, bo programy mi wyliczają ze to 6 tydzien a faktycznie jest 5 i 1 dzien wiec sie wszystko zgadza, i moze byc tak ze nie bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ala ja tez nie bede sie zapisywac, w poprzedniej ciazy tez nie chodzilam a jak dobrze pamietam to nasza izulinka wspominala ze zacznie chodzic od sierpnia a obecnie jest w 26tyg :-) pewnie mozna i wczesniej sie zapisac w sumie to nigdy sie tym nie interesowalam... & dzoewczyny wlasnie sobie podliczylam ile mnie juz wyniosla ciaza: wizyty,badania i witaminy= 1563 zl :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa u mnie od 21 tc mozna sie zapisywac :-) kwas foliowy bierzesz? :-) &&& Stymulowana, Nessaja, Olala, Ewelka, Brzoskwinka, Paola, Paulinka, Agniesia, Kasiki wszystkie i pozostale dziewczyny co sie z Wami dzieje? Weekend sie skonczyl, odzywac sie!! :-) &&& Rany jaki u mnie upal byl w ciagu dnia, teraz wysciubilam dopiero nos z domu. Jest odrobine chlodniej. Lesnicy oglosili trzeci stopien zagrozenia pozarowego w lasach, syreny w OSP i OSP wyja dzis na okraglo. A ja wspolczuje tym biednym strazakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jasne ze biorę :) chociaż lekarka nic nie wspominała jeszcze 2 tygodnie i 4dni urlopu nie mogę się doczekać o drodze jeszcze wesele w sobotę co za kumulacja omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Mackowa jestem i zyje. Wrocilam do pracy po urlopie i zaczelo sie. Szef jakies sapy... ale przez kolezanke. Ja spie sobie po pracy i po gotowaniu i sprzataniu w domu a tu telefon ze brqkuje tysiaca. Ja do niej licz jeszcze raz kase. To nowa dziewczyna ktora szkolilam przed urlopem. Chcial system 3 zm to bedzie mial. te z nocek beda i za dnia. No i jak ja poszlam przyszly dostawy i jedna ze zmienniczek z dniowki przechodzila i pomogla ale zle. I szef kazal jej zadzwonic do mnie bo kasy po mnie nie liczyla. My ufamy sobie. No i wyszlo ze tamta zle pomogla i szef ze ktoras jutro wyleci. Pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogolnie pobolewa mnie cos brzuch. Nie wiem czego mam sie spodziewac hehe;-) jak nie bedzie fasolki to odkladan starania na za rok albo ciut przed weselem ;-) Caly czas was laski czytam ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Hej Dziewczyny! Jestem, jestem i nikogo nie olewam :) :* przecież ja bez Was nie wytrzymam ;) ciężko jest funkcjonowaćw takie upały.. Z resztą wczoraj wieczorem posiedziałam sama na balkonie, pomyślałam i od tamtej pory mam małego dołka. Dzisiaj wstałam bez jakiejkolwiek radości życia.. Oby do środy, gin mnie uspokoi,powie że z maleństwem jest wszystko dobrze i radość wróci :) kasik_85 przykro mi z powodu śmierci cioci.. Nikt na Nią nie zasłużył bez względu na wiek ale tak jak mówisz ciocia juz się nie męczy ipewnie czuwa nad Tobą z góry :) Usia1993 Witam w naszym gronie :) z usg miałam tak samo jak Ty.. Poszłamw połowie 5 tygodnia prywatnie na usg i lekarz nic nie potwiedził tylko dał mi duphaston na podtrzymanie ciąży, a robiłam ok 5 testów i każdy pozytywny. Za kilka dni poszłam na bete i wynik 992, lekarz obecny zrobił mi wtedy usg i miałam pęchęrzyk. Kazał mi przyjść za dwa tygodnie i już wszystko było ładnie widać, a teraz jestem pod koniec 17tc. To dopiero początek Twojej ciąży więc musisz się przygotować na taki stres przez całą ciąże :)co do ubranek dla dzidziusia to ja czekam i zacznę szał po 20tygodniu pewnie chociaż nie potrafie już przejść obojętnie koło malutkich ciuszkó.. Są takie słodkie :) zostań z nami a zawsze będziemy się nawzajem wspierać.. :) Jovanka Kochana czekamy na opis porodu :* zaglądaj do nas w miare możliwości :) kacperek pewnie też się męczy przy takich upałach i daje Ci troszkę popalić.. już nie długo i będzie jesień.. Chyba nigdy tak się nie cieszyłam :) goscdarka widzisz wszytsko się jakoś ułożyło.. do stycznia jest jeszcze kilka miesięcy i mąż napewno coś znajdzie :) odpoczniej troche psychicznie i przy okazji maleństwo :) Jak się czujesz? Nie słyszałam że jeste takie badanie.. Jak dobrze że na Was trafiłam :):* IZA85 życze Ci aby 23 sierpnia był naszczęśliwszym dniem w Twoim życiu :) czekam na zdjęcia :) karciaa mam tak samo jak Ty.. Nie dawno miałam wizyty co 2-3 tygodnie a teraz co miesiąc.. Udręka i nic więcej :/ Alaa66 ja słyszłam że najlepiej po 22-24tc. Miałam koleżankę która zapisała się w 33tc i nie doczekała do końcowego spotkania bo urodziła :) też planuje zapisać się do takiej szkoły tylko u mnie w okolicy nie ma najlepszej opinii i zastanawiam się nad miejscem.. Mackowa u nas był upał do 18:00.. Potem ciemne chmury, grzmoty i błyski.. Mówiłam do meża że zaraz będzie wyła syrena.. Nie minęła godzina i już Go nie ma.. Pożar.. Na Mazowszu też ostrzegają przed upałami i pożarami.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala2013 teraz rozmyslam kiedy isc, czy w przyszlym tygodniu w piatek czy czekac do wizyty 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola miałam taka. Sama sytuację. Tyle że my przesunelismy ślub pół roku później jak juz fasolka będzie na świecie :)) także trzymam kciuki za fasolke u ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Hej dziewczyny. W krakowie od 15 jest zimno. Tak nagle.. weszłam do rodziców , posiedzialam i jak wyszłam to brr. Musiałam sweter pożyczyć od mamy. Ja w zabobony Nie wierzę.. uroda krztalt brzucha smaki. Dla mnie to głupota :-) A płeć mozna juz poznać w 13 tyg pod warunkiem ze dziecko sie nie zasloni, jest dobry sprzęt i jest dobry lekarz. A jak kelarz mówi ze za wcześnie to ma słaby sprzęt lub nie potrafi ocenić. Tak mi powiedział gin od badań prenatalnych. A ja juz chyba z 5 Dzien nie zygam. Oczywiscie czasami gdzieś zamdli jak zapach nie ten ale juz bez zygania. A jak mackowa zyganie ? Kiedy wy coś poczulyscie w brzuchu? Jakies rybki czy motylki czy kopniaki. Jak to jest ? Darka eska Ola sttmulowana brzoskwinia karcia i cała reszta jak to u was jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia ja bym poczekała.. Jak była z wynikiem bety to wtedy nawet mi karty nie założył tylko kazał przyjść dla pewności za dwa tygodnie.. Ciężko jest z tym oczekiwaniem, ja akurat musiałam wziać urlop więc siedziałam w domu i się zamartwiałam. Dasz rade :) :* Zoneczka ja nie dawno pisałam o bulgotaniu w brzuszku.. pierwszy raz zdarzyło mi się to w sobote wieczorem jak już leżałam.. czyli byłam pod koniec 16tc i od tamtej pory codziennie zazwyczaj rano i wieczorem czuje bąbelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
W sobote, ale tydzien temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
zoneczka ja w poprzedniej ciazy czulam dopiero cos po 20tyg a w tej panikowalam ze jeszcze nic nie czuje bo niby w drugiej powinno czuc sie wczesniej i pulap od 16 do 19 tc a koniec koncow zaczelam czuc w 18... teraz maly to juz zawodowy silny pilkaz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam Wam wiadomosc i nie ma jej :( nie chciało mi jej dodać :( wrrrrrr. W sumie dziękowalam w niej wszystkim Wam za zyczenia odnośnie 23 sierpnia :) Mam nadzieje ze bedzie to cudny dzien :) Xx Mackowa masz racje - zamawiam 25 stopni. Bo przy wyższej temp moja Katarzynka sie zagotuje pod ta suknia :) Xx Odezwe sie do Was kochane jak wyjedziemy :) A pozniej bede sie odzywała jak załapie gdzies internet ;) Xx Dziekuje raz jeszcze kochane :) A to byłam ja IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana;* Humor powoli wraca. Witam nowa kolezanke;-) Iza jak to szybko zlecialo.. ;* Wiecie co, moj Majlo polizal mnie wczoraj po brzuchu. Nogi i rece to norma ale po brzuchu? Cykle gdzie mialam po 30cos mialam ost 29,28. Wczoraj byl 28 takze zobaczymy;-) chyba kupie test jak nie dostane do godziny 14 i jutro rano zrobie ;-) Szalalam bardzo w urlop takze nie mialam stresow pierwszy raz. Wg mnie u mnie najgorsza rzecza to ciagly stres bo alkohol na poczatku nie szkodzi. Oczywiscie juz nie pije;d i od wczoraj sie odchudzam co wiaze sie z lepszyn odzwywianiem ;-) Jovanko to szybko gubisz ta wage, to fajnie napewno lepiej sie z tym czujesz;** Ala Ty zaszlas w 11dc, moze mi sie tez uda:D ale nie ludze sie juz jakos;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj cos troche pobolewalo mnie ale juz raczej nie. Budze sie drudzi dzien bez problemu i zdenerwowana (syt w pracy).. Zjadlam dwie nektarynki i mam tqki nie smak ze odechcialo mi sie czegokolwiek jesc. W ogole moj pracuje po 10h do 2giej w nocy w tym tygodniu i wraca w nocy i je zupke az dwie porcje. Dla wagi 60kg to zabojstwo na noc:D i biedny meczyl sie najedzony ale powiedzial ze najpyszniejsza zupa jaka jadl. :-) taka przebudzona usmiechnelam sie i dalej poszlam spac. Tak milo mi bylo. To moja druga zupa w zyciu. Drugie dania umiem przerozne ale nie zup nie musialam robic bo mam obiady zalatwiane. A w weekend nie robilam nigdy. I jestem taka dumna ze mam chceci uczyc sie przeroznego gotowania. Dla was to moze troche smieszne ale ja mam 22lata :D moja mama miala 30 jak gotowala pierwsza zupe. Ale ona za to ciasta robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola1801 także trzymam kciuki ja uwierz mi czułam się tak jak ty. I bolalo mnie Wszystko jak na okres i byłam zreygnowana że na pewno się nie udało ale był to pierwszy cykl bez myślenia liczenia itp. Więc jak zobaczyłam dwie kreski po ponad roku to nogi jak z waty musiałam sobie usiąść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia :) Darka ja już po glukozie :) jak dla mnie była to tragiczna tragedia że tak powiem, ale ja nie jadam słodyczy, a jak już to bardzo malutko i tylko cos super pysznego :) trzymam kciuki żebyś dała rade i bardzo się cieszę, że mąż wrócił do pracy :) xx Iza kochana ja też ci życzę samych szczęśliwośći, teraz już będziesz żoną ;) jej juz nie moge się doczekać żeby zobaczyć Cie w sukni i wgl :) całuje mocno mocno :* :* :* xx Jovanka ale cudownie :) wszystko zaczyna sie już układac w jedną całość i jestes teraz już mamusią pełną gębą. A teraz uczycie sie siebie nawzajem, ale juz bym chciała listopad :) i ja również czekam na opis porodu, jak tylko znajdziesz chwilkę :* xx sorki że nie odpisuje tak każdej z osobna, ale przeczytałam na raz kilka strom i mam mały mętlik w głowie :) co do przesądów to sa tylko stara zabobony które ni jak nie mają się do rzeczywistości, ale jak się potwierdzą a mają aż 50 % szans na to, to wtedy sprawiaja radość :) u mnie według wszelakich przesądów powinien byc chłopak - nie jem słodkiego, za to z akwaśne to bym się pochlastała, uroda mi sie poprawiła, nawet kształt brzucha sugerował chłopca a jest babeczka, która ostatnio szalej za 5 chłopców :) 1 Usg miałam w 5 lub 6 tyg nie pamietam dokładnie i wtedy tylko lekarz potwierdził ciążę, powiedział gdzie dzidzia się zagnieździła, że jest ciałko żółte i takie tam, ale dla mnie staraczki to był miód w uszy i chodź wiedziałam że na serduszko za szybko to jednak to że ciąża się zagnieździła prawidłowo itd to mi dało dużo, i siły i spokoju :) ja do szkoły rodzenia idę dopiero we wrześniu, gdyż zaczelismy remont i zwyczajnie nie mamy teraz na to czasu, ale mam znajomą która w 23 tyg była juz po szkole, więc to chyba nie ma reguły, najlepiej zadzwonic i oni powiedzą od kiedy można być :) co do wyprawki to ja kupuję od dawien dawna różne rzeczy, teraz od kiedy znam płeć nie ograniczam się w ogóle i chodź oprócz wózka na razie mamy same pierdółki to kasy juz poszło sporo a końca na liście nie widać, ja na miesiąc przed porodem chcę mieć już wszystko gotowe bo boję się że mogę zacząć rodzić wcześniej czy coś, zwłaszcza że zaczyna mi się skracać szyjka, nie na tyle by sie zacząć bać, ale ruszyć już ruszyła, więc półki czuje się jako tako w miare dobrze robie zakupy :) i chodź miałam wszystko zaplanowane na długo zanim zaszłam w ciążę, to teraz zmieniam zdanie z prędkością światła :) xx dużo zdrówka dla ciężarówek ( ależ piękna pogoda się robi, zimnutko tak ;) ) cierpliwości dla starających się, jak zawsze trzymam ogromnie kciuki za każdą z was :* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:* Siedzę cicho bo od piątku się przeprowadzamy i chyba (mam nadzieję) dziś już będziemy spać w nowym mieszkaniu:) cały weekend malowanie, układanie i inne duperele, także mam dosyć. Na dzisiaj zostały Nam meble do przewiezienia, nie jest ich dużo bo tylko szafa i narożnik, ale trzeba to rozkręcić, a mój D kończy pracę o 17, a ja sama nic zrobić nie mogę;/ żoneczko ja od 17 tc czuję w brzuchu mizianie, które jest mega, mega przyjemne:) Nie wiem czy to "to", ale nigdy wcześniej niczego podobnego nie czułam:) Iza85 szerokiej drogi i 25 stopni - ja tyle miałam i było bosko:) Witam nową koleżankę:) Ala czytałam, że szkołę rodzenia można zacząć po 22 tc:) Paola może Majlo coś czuje:) Maćkowa jak wymioty? gośćDarka cieszę się, że przyjęli Twojego męża:) i chciałam odpisać każdej z Was, ale wiecie jak to jest.........:/ Muszę dzisiaj posprzątać stare mieszkanie, żeby mieć już z głowy i zabrać się razem z meblami do nowego i już tu nie wracać, chociaż pewnie będę płakać bo świetnie Nam się tutaj mieszkało no i ten widok z balkonu ahhhhh:) ale cóż ważniejszy od widoku jest Oliwierek i pokoik dla niego:) tak, tak, nie Dominik, a Oliwierek:) już się przyjęło:) Buziakiiiii mordziakiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
no w koncu kochane sie obudzilyscie i dalyscie znac o sobie :-) & izulinka ja tez jestem po tej probie glukozowej, cos okropnego i nigdy wiecej nie chce tego przechodzic :-p teraz w czwartek mam wizyte i zobaczymy jak moja szyjka i rozwarcie, boje sie ze cos tam sie dzieje bo pobolewa od czasu do czasu & paola moze piesio na prawde cos czuje ze milosc brzuszkowi okazuje :-) a co do obiadkow to ci sie wcale nie dziwie pamietam jak ja bylam dumna z pierwszego obiadku zreszta i teraz jak gotuje cos nowego to patrze na mojego M i jak mu smakuje to usmiech do konca dnia & stymulowana wytlumaczenie za milczenie wystarczajace ;-) tylko sie nie przemeczaj podczas tej przeprowadzki.... a tak w ogole to przeprowadzacie sie gdzies dalej czy w miare znane rejony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie przemęczać, ale co poradzić jak mnie już wszystko męczy?:/ właśnie zmieniałam pościel i nie mam już siły na nic, to normlane??? a przeprowadzamy się na inne osiedle - zostajemy w naszym mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×