Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hej babeczki:) Jovanka gratulacje ale masz duzego synka:) a ja mialam urodziny 17 lipca takze jeden dzien roznicy:) Cieszymy sie ze masz juz Kacperka przy sobie i czekamy na relacje:) Giubelli Ty tez bys mogla sie odezwac:) Brzoskwinka wakacje super:) tylko szybko minely, nie opalalam sie bardzo prawie wcale bo nie chcialam zeby cos sie dzidzi stalo pozniej bym nie mogla sobie darowac, zreszta ja nie za bardzo lubie na sloncu lezec:) moze jak mi sie jutro uda to wysle wam zdjecie z wakacji:) Ja tez nic nie przytylam nawet grama z czego sie bardzo ciesze bo nie jestem szczupla bym chciala schudnac ale to juz po porodzie. Juz sie nie moge doczekac kiedy bede miala polowkowe usg i moze sie dowiem kto rosnie w brzuchu i kiedy bede czula ruchy:) Dziewczyny czy mozna malowac wlosy w ciazy? Mamy za tydzien wesele i chcialabym sobie pomalowac ale nie wiem czy moge a przypomne ze jestem w 14 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Pisze posta trzeci raz. Dostałam bio Oil z allegro nie ma witaminy A ale. Pisze ze od 3trymestru o co kaman? Paola n się udało w 11dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Hej hej ;) Mackowa mnie tez ciągły jajniki i nawet teraz czasami się zdarzy ... Mowilsm lekarzowi to mówił ze ciężko powiedzieć od czego to ale raczej to nic Groznego po prostu wszystko się rozciąga w środku :) Eska mój lekarz pozwolił mi farbowac tylko ja robię to sama i kupuje farby bez amoniaku i jak farbuje to zakrywam czymś twarz żeby nie wdychac zapachu ... Ja wizytę mzm w poniedziałek na 20 i mam nadzieje ze tez poznam płeć ;) w końcu to juz będzie 20tc i polmetek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
no i czekam sobie do dentysty, ludzi tyle ze szok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska mi też lekarz pozwolił farbować włosy:) mojej fryzjerce powiedziałam o ciąży i ona też powiedziała że spoko:) Alaa te bio oile są jakieś dziwne, ja dziś wezmę moje do lekarza i zapytam WTF? ale, że od 3 trym to już dziw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana trzymamy kciuki zeby dzidzius sie pokazal a w ktorym tyg jestes? Dzieki za info, moze uda mi sie kupic farbe bez amoniaku to bym byla zadowolona juz calkow micie i bym sie tak nie martwila. To Ty pisalam o bolacym biodrze czy Mackowa bo mnie tez czesto boli czasami ustac na noge nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana trzymam kciuki, daj znac po wizycie :-* jej 16 tydz jak to zlecialo :-D & ja czekam cala w nerwach za moim bo o 14 konczy prace a dzis 4 osoby mialy dostac wypowiedzenie & iza to jest horror stracic prace i to jeszcze w takiej sytuacji i momencie najwiekszemu wrogowi tego nie zycze... dzis wypisalam malego z przedszkola nawet i nie wiem jak on to zniesie :-( my bardzo bysmy chcieli znalezc prace zagranica bo inne zarobki inne zycie ciezko bez rodziny lecz trzeba patrzec na swoje dobro. M caly czas przeglada oferty ale ja sie boje jechac tak w ciemno bez polecenia, a tam gdzie sa nasi znajomi to nie potrzebuja... chociaz sam M zeby jechal sie odkuc i splacic szybciej kredyty ... nie mam sil doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana daj znać co tam na wizycie. I odnośnie tego bio Oil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Dzieuszki:)❤️ Wrócilismy dzisiaj z wypoczynku nad morzem:) Było cudownie i upalnie:) Strzaskalismy sie na murzyna:) Czas wrócic niestety do realiów, jeszcze pare dni wolnego zostało na szczęście:) W trakcie mojego wypoczynku zadzowniły do mnie dwie znajome kumpele zeby sie pochwalić ze są w ciaży, ehhh ciesze sie ze im sie udało ale z drugiej strony żal w sercu scisska ze mnie sie nie udaje:( Boli to jak fix :( Jovanka gratuluje synusia:) Pozdrawiam wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka ależ cudownie ❤️ ucałuje kacperka mocno mocno od cioteczek z forum :) mnóstwo zdrówka i siły dla was :* xx Maćkowa, Stymulowana spokojnie, jeszcze troszkę i zamiast bólu przy kichaniu będziecie popuszczać w majteczki :D mnie na początku też bolał brzuszek :D teraz tylko siuśkam :D xx Stymulowana czekam niecierpliwie na wieści :) xx ja dzis też byłam na wizycie, strasznie sie bałam bo mi sie śniło że Zuzka na Usg pokazała ptaszka a ja przez ten miesiąc zaróżowiłam troche dom i się przeraziłam co ja zrobię z tym różem :) ale żadnego żartu nie ma Zuza jest Zuzą, waży 700 gram i rozwija się prawidłowo :* xx Darka jeju to straszne co piszesz, trzymam kciuki żeby okazało się że nie zwolnią Twojego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaasik pogadaj z malenstwem zeby pokazalo co ma miedzy nozkami. ja dzien wczesniej z nim rozmawialam. mowilam ,, mala pokaz co masz miedzy nozkami. pamietaj nie wierc sie i badz grzeczna'' i posluchalo sie malenstwo. pokazalo co ma. maly mial dosc ze mowie do niego mala... tylko wiercil sie i nie dal sie zmierzyc.. buzi nie pokazal. Porozmawiaj z malenstwem. Moze i ciebie poslucha.Hehe. Ewelka nie smutaj sie nie dlugo i ty sie bedziesz chwalic kreseczkami na tescie.. Tylko spokojnie. troche sie odprezcie i od 10dc dzialajcie co drugi dzien...najwazniejsze podejsc do tego na luzie. odpusc sobie troche to napewno sie uda. reszty dziewczyn tez sie to tyczy. WIECEJ LUZU A SIE UDA! kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofam to zamieszanie że od 3trymestru. Okazuje się ze mój nie umie czytać albo dla niego to bez różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Kochane moje! Szczerze mówiąc nie wiem kiedy będę miała chwilkę, żeby opisać Wam poród, ale zrobię to na pewno, bo to jest nie tylko historia mojej nowej miłości, jaka przytrafiła mi się w życiu, ale też opowieść o tym jak po raz drugi zakochałam się w M. Od 16 lipca urósł w moich oczach jako mąż, przyjaciel i mężczyzna - życzę tego każdej z Was. Mały terrorysta-głodomór zasnął, a ja weszłam tylko na chwilkę, żebyście wiedziały, że o Was pamiętam. Pierwsze dni nie należą do łatwych, ale uczymy się siebie nawzajem. Jestem teraz bardzo płaczliwa, strasznie się wzruszam, coś mi się z psychą dzieje;) No nic, ogarniam się z dnia na dzień i jest lepiej - może nie zwariuję:). Kocham Wróbelka nad życie - tak pięknie pachnie mleczkiem:) Dobra, znowu mi się chce ryczeć ze wzruszenia:) Spadam coś zjeść, Wam życzę miłej nocki i odezwę się niebawem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza u nas, co jest dziewczyny? Fajnie Jovanka ze tak to opisujesz, ucaluj Kacperka od nas i trzymaj sie kochana odzywaj sie do nas jak tylko bedziesz mogla. Stymulowana a co u Ciebie? Jak po wizycie? U mnie dzis troche chlodniej i dobrze jest czym oddychac na cale szczescie, czujemy sie dobrze tylko dzis cos mnie w lewym boku troche bolalo ale jest juz ok:) Wiecie co czasami jak leze na plecach to czuje ze mam dzidzie w brzuszku nie wiem jak to opisac ale czuje ze jest tam mala istotka:) Ja juz tez nie moge sie doczekac kiedy zobacze swoja kruszynke i co ma miedzy nozkami ale to jeszcze z 6 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana o nie nie ładnie tak.... Ja miałam mega ciężka noc nie dość że duszności to jeszcze zatkany nos. Chyba coś się koci jakieś chorubsko oby nie przed weselem. Kiedy poczułyscie pierwsze ruchy dzidzi. Nasza natura chyba taka ze chcemy zajść w ciążę jak juz. Zajdziemy to się wiecznie martwimy czy jest wszystko ok. I żyjemy od wizyty do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:) A więc......dalej nie wiemy. Moj dzidzius nie chce sie ujawnić, za 2 tygodnie następna wizyta moze wtedy, a jak nie to za ok 5 tygodni prenatalne:) mały wazy 150 gram ahhh i kocham go nad zycie:) mowię "on" bo takie moje przeczucie:) Jeśli chodzi o bio oil to sie nie zapytałam bo jak zwykle, weszłam do gabinetu i pustka w głowie:/ w domu spisalam listę pytań i pojechałam bez niej oczywiście:/ jak to Maćkowa mowi "odmozdzenie" totalne:) po wizycie pojechałam do sklepu i kupiłam 5 par spioszkow :D Witaj ewelka Murzynko Nasza:) Pada deszcz, pada deszcz, w końcu zimno jest jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie.... Szkoda ale tak to jest na. Moim pisze jednak drugi trymestr mój nie potrafi czytać :)) ciesze się. Ze wszystko dobrze u was i dzidzi rośnie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Wam zdjecie na meiala:) Stymulowana fajnie ze z dzidzi wszystko ok niech nam rosnie zdrowo, no 150 g to juz kawal czlowieka:) Ja tez chce zeby moja dzidzia taka juz byla ale dwa tyg temu miala niecale 5 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana a bo juz bys od razu chciala wiedziec co tam miedzy nozkami ma Twoj Maluszek ;) poczekaj do porodu to sie dowiesz ;) najwazniejsze ze wszystko z dzidzia ok :-) &&& Ala witam w klubie. Mnie cala noc glowa bolala, goraco bylo i co 2 godziny siku biegalam. Nie wspomne juz o tym ze przed samym spaniem wymiotowalam jablkiem ktore wczesniej zjadlam (juz wiem dlaczego laryngolog zabronil jesc surowych owocow po 18) i tak mnie gardlo od tego palilo ze glowa mala :( &&& Eska kochana jezeli Twoj brzuszek jest Twoim zdaniem tylko "troche" widoczny to mojego wcale nie ma. Nic, null, zero, wogole nie widac ze w ciazy jestem. I zaczyna mnie to teraz martwic. A zdjecie bardzo ladne :-) te zachodzace slonko no i Wy :-) &&& Nessaja a kuku gdzies Ty? Urlop juz mialas wiec nie ociagaj sie i pisz :-) &&& Ewelko fajnie ze jestes :-) ciesze sie ze pogoda dopisala :-) &&& Olala kurcze wez sie odezwij bo zaczynam sie bardzo martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Hej. Bylam na wizycie u mojej gin. Bez usg bo w poniedziałek mam usg. I trochę zle wyszły mi badania. Tarczyca wyszła 0.165 a norma jest 0.5 do 4. Bylam u lekarza ale stwierdził ze nie ma aż tak zle i nic mi nie przepisał. Kazał powtórzyć za miesiąc o wtedy sie okaże. W moczu wyszły mi jakies bakterie. I musze zrobić przesiewowe badanie moczu jutro pójdę. Ale ogólnie w środku czystki. Szynka prawidłowa. I czula pod palcami ze dzidzi juz duże. A ja odliczam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ja w poniedziałek i wtorek nie wymiotowalam. A wczoraj od 17 do nocy 4 razy. I tez mnie gardlo boli juz od tego. Aż chyba język mi wypalilo. A dzis narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję wam z tym wymiotowaniem naprawdę. Ja właśnie idę do lekarza po jakieś krople i moje inhalery. Bo jest jakaś porażka a wizytę u gin mam za tydzień. Będzie to 8 tydzień to może serduszko już będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem jestem.. Nie zdążyłam Wam napisać, bo wszystko działo się w przyspieszonym tempie.. Nie wytrzymałam atmosfery w domu, spakowałam się i pojechałam do domu rodzinnego. A tam brak internetu niestety.. Byłam sama, bo mój brat akurat pojechał z rodziną na wakacje. Wyciszyłam się, przemyślałam kilka spraw, mąż troche zatęsknił. W sobote przyjechał po mnie i pojechaliśmy na Kujawy na rocznice śmierci mojego taty. Niestety nie mieszkał z nami i musimy jeździć ponad 200km. Myślałam że gorzej zniose podróż ale było w miare dobrze. Tam w ogóle nie odpoczęłam bo zaczęłam martwić się o babcie.. :( mieszka z Nią jej ostatni syn z żoną i córką. Wujek pije więc spokoju nie ma ani na minute. Muzyke puszcza głośniej niż na dyskotece. Jak Mu zwróciłam uwage żeby ściszył, kobiecie w ciąży się nie odmawia i że naśle mu myszy to myślałam że zabije mnie zwrokiem. Niespodzinka była następnego dnia kiedy w pokoju spod fotela wybiegła mała szara myszka. Przestraszyłam się tak bardzo że samoistnie leciały mi łzy z oczu. Pochodziłąm troche nad jezioro, pokąpałam się a przede wszystkim nie kłóciłam się z P... Chciałam Was przeprosić a przede wszystkim dziewczyny które o mnie pamiętały za milczenie. Maćkowa, karciaa, kaasik89, Stymulowana :*:*:*:*:*:*:* Nie wiem czy dam rade nadrobić zaległości ale się postaram.----- Paola i jak tam poradziłaś sobie z tą nieszczęsną pralką?? Miałam kiedyś taką sytuacje że jak prałam to śmierdziało w całej łazience, nic nie pomagało. Ale przy wyciąganiu ciuchów pachniały płynem i do tej pory nie wiem co to było. A pralka będzie miała dopiero rok, bo kupilismy sobie z P jako prezent ślubny. :) goscdarka zazdroszcze Ci tych wizyt położnej. Ja muszę do niej jeździć tylko wtedy jak mam skierowanie na biocenoze albo cytologie. Moja wizyta trwa ok 10 minut i na tym koniec :/ Cieszę się, że z dzidziusiem wszystko wporządku :) Mackowa moja wizyta u położnej wygląda tak jak opisałam wyżej. Pobiera to co jej potrzebne do badania i koniec. Dopiero 6 sierpnia będę miala usg. Miesiąc czekania i strach czy wszystko jest w porządku... Kochana przepraszam, ze musiałaś się tak przeze mnie martwić.. Nie dość, że męczą Cie te wymioty to jeszcze ja przysparzam Ci zmartwień. Mów jak mogę Ci to wynagrodzić :):* karciaa chyba już zrozumiał więc kopanie Go w tyłek zostawimy na później :) Był temat olejku Bio Oil. Właśnie wczoraj go kupiłam w aptece 60ml 35zł. Nie ma witaminy A jest tylko E. Ciekawe na ile starczy i czy naprawde jest taki dobry jak mówią inni? nessaja wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Życzę duuużo miłości, wyrozumiałości i następnych 100 lat razem :*:*:* Żoneczka wydaje mi się że ta koleżanka jest mocno nieodpowiedzialna. Ja tyle razy miałam ochote napić się wina ale dla mnie dobro dziecka jest najważniejsze a wina mogę napić się za kilkanaście miesięcy :) oby dzieciaczkowi nic nie było przez ten brak wyobraźni... angelus gratuluje Kochana:* śliczna dzidzia :* całusy od cioci:) jovanka Tobie rónież gratuluje :*:* zdrówka dla mamusi i dzidzi :) Dziewczyny chciałabym już zobaczyć moją dzidzie a jeszcze dwa tygodnie.. Mam nadzieje, że pokaże co ma między nóżkami bo nie mogę doczekać się kupowania ubranek itp. Zaczęłam wczoraj 16tc. Może dołącze do tych dziewczyn które w okolicach tego tygodnia zaczynają czuć ruchy dzieciątka :) DZIĘKUJE, ŻE JESTEŚCIE! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
no i moj M dostal wypowiedzenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, ponieważ dzisiaj stuka mi kolejna wiosna uktualniam swój wiek, masakra jaka ja juz stara dupa jestem:) SZOK w TRAMPKACH:) MAMUŚKI ❤️ Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik Giubelli **************27 ******25.06.2014********Antonina CIĘŻARÓWKI 🌻 motynka ****24*********2cs****************** tp 23.07.2014 JovankaJo ***29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 PauliśC**** 23 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus **24 ****3cs******* 4dz*******tp 08.08.2014 bejbe27 *******27 ****** 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia****22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7****24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka ****24******6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12******23**********?cs*****1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89****25**********4cs******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana****28***18cs********1dz*********t p 12.01.2015 olala2013***24********5cs*********1dz******* *tp 15.01.2015 brzoskwinka14****21******14cs****1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22********23******17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona*****27******16cs******1dz******tp 27.01.2015 karciaaa*******24******2cs*********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk***26******1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 *marta86100______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 *87srem___________27______22cs_____1dz______@19.05.2014 *moonlight86_______28______2cs______2dz______@26.05.2014 Alaaa66__________28______14cs_______1dz_____@28.06.2014 Pita82___________32_______2cs______1dz______@23.07. 2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 kasik_85_________28______17cs_______2dz_____@01.08.2014 Paola1801_______22______10cs_______1dz_____@05.08.2014 IZA85___________28______1cs________2dz_____@05.08.2014 paulinka121989______25____13cs______1dz_____@07.08. 2014 Eweelka__________32______7cs________2dz____@10.08.2014 nessaja___________21______4cs_______1dz_____@17.08.2014 🌻 Angelus gratulacje córeczki:) pora na awans do mamusiek) 🌻 Alaa u Ciebei też miejsce wyzej czeka:) wskakuj tam:) BUZIAKI❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Ewelka wszystkiego najlepszego :*** Ola zyjesz kochana;-))) poradzilam sobie jako tako. Rady Izy pomogly mi bardzo;-) ;* Moze nowa sie kupi zobaczymy. Goscdarka wspolczuje z calego serca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×