Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Darka ja Wazylam 2700 a bylam urodzona 2 tyg przed czasem. I mojej mamie raz dwa poszło wręcz wyskoczylam z niej. A potem moja siostra wazyla 4 kilo z czymś 2 tyg po czasie , problemy byly ze wszystkim, i porodem i dzieckiem. Więc lepsza pierwsza wersja. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kochane wiem ze lepiej mniejsze dzieciatko i byle zdrowe a wage to nadrobi... wiedzialam ze bedzie malutki bo kacper tez malusi no i my jako rodzice chudzinki no ale az taki kruszus... heh pamietam jak siostry corcia miala 2100 to normalnie ja ani mama jej na rece nie wzielysmy przez 2 msc a ja przeciez bylam juz od 5 msc mama a tak sie balam... & kasik85 daj znac jak po wizycie & jovanka caly czas czekam za relacjami z chrzcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was deszcze, chmury,burza, szarość - lubię taką pogodę:) chociaż nie mam pojęcia co dzisiaj na siebie ubiorę jak będę wychodzić bo w ani jedną moją kurtkę się nie mieszczę hmmm...... Dziś w szkole rodzenia będziemy ćwiczyć i relaksować się:) Nie wiem czy Wam już pisałam, ale mam tam największy brzuch, chociaż 5 dziewczyn jest w niższej (chyba tak to się mówi) ciąży, ale jest też jedna w 30 tc i jedna w 31 tc i obydwie mają mniejszy brzuch niż ja, mimo że ja jestem najchudsza, nie kapuję tego :P goscDarka kochana wszytsko będzie dobrze :* mój chrześniaczek jak się urodził ważył 1990, a teraz hoho to 2 letni kawał byka:) IZA85 moja poduszka pomogła na 2 noce, a dzisiaj znowu wszystko boli:p Angelus Ty masz depresje, musisz się udać do specjalisty!!!! paola te kłótnie to pewnie z tęsknoty:( eweelka, nie bój się:) uwierz mi, że ja jestem mega tchórzem a HSG przeżyłam:) jeżeli Twój jajowód jest drożny to nawet nic nie poczujesz:) agniesia88 wariatko, nic Ci nie jest!! mój lekarz mi ciągle powtarzał (jak mu marudziłam, że czemu nic mnie nie boli? czemu nie mam mdlości? czemu piersi nie bolą?),że ciążą NIE BOLI! więc głowa do góry:) Fuj ale sobie wstrętną herbatę zrobiłam bleeee, idę po nową "normalną" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny co u was? U nas wszystko dobrze bylam w poniedzialek na wizycie, szyjka prawidłowo mały wazy 650 gram nie wiem czy nie za malo. Termin mi sie przesunal na 4 lutego. Wrocilam na troche do pracy teraz bede miala troche wiecej czasu zeby was poczytac pozniej wysle Wam zdjecia mojego okruszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Hej!! jak obiecałam staram się was czytsć na bieżąco :) mIałam nic nie pisać, ale chciałbym się odnieść do słów angelus. Kochana ja z jednym małym brzdącem jestem wykończona, a co bym powiedziała jakbym miała 3. mój też nie może pojąć że zajmowanie się domem i dzieckiem to też jest praca, beż żadnych zwolnień, wolnych weekendów i świąt. Na dodatek po jego wolnym weekendzie jestem bardziej zmęczona niż cały tydzień sama ( wyjeżdża w delegacje), nie sprzątał po sobie, nie pomagał dosłownie w niczym. Po kilku ostrych słowach (uwieżcie że potrafię być bardzo "przekonująca") wziął się za siebie i nawet w nocy wstał żeby małego nakarmić. I za te głupoty co prędzej pisałaś powinnaś dostać po główce!! Nie waż się nawet tak myśleć, dle swoich dzieci zawsze bedziesz najważniejsza!!! pamiętaj o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
angelus a d**e to Ty nie chcesz ?dla swoich dzieci zawsze bedziesz najważniejsza i z Tobą im bedziej najlepiej .nikt im Ciebie nie zastąpi.a faceci no już tacy sa,ale musisz mu wkładac do skutku do głowy ze nie dajesz rady i ze ma Ci pomagac w domu i zajmowac się dziecmi,bo one też potrzebują czasu z ojcem. tak jak któras napisała ze dobrze by było jakby twoj maz poszedł z tobą chociaż na kilka spotkan.może to by wam jakos pomogło.psycholog jak każdy inny lekarz jest dla ludzi i to żaden wstyd korzystac z jego pomocy.nie zaszkodzi spróbowac.walcz kochana bo jest o co :*buziaki :* eska a Ty to też powinnas w d**e dostac:) gdzie Ty byłaś tyle czasu cholero jedna ?:D częściej się tu meldowac prosze :) Stymulowana tez lubię taką pogode :) i problem mam podobny bo jak jest chłodno to trzeba się cieplej ubrac ale wszystkie kurtki za ciasne na brzuchu :*jak tam sytuacja z męzem?:) i jak Oliś ?:) co do tych ruchów kochana jesli już chcesz je liczyc,to w okresie najwiekszej aktywnosci dziecka w ciagu dnia,czyli np ze najbardziej skacze wieczorami ,to wieczorem powinno byc 10 ruchow w ciagu godziny :) teoretycznie :) goscdarka tak jak IZA napisała może się okazac ze maluszek jest wiekszy niz wyliczyło usg :) pisałam wam ze mojej cioci mówili ze dzidzius bedzie miał około 4 kg a urodził się 4900 :) Ewelka napewno ten ból jest do zniesienia :) masz już jedno bobo i poród przetrwałas :) a to napweno nie bedzie bardziej bolesne :) kasik85 daj znac po wizycie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba za szybko sie pochwalilam, wieczorem przed spaniem mnie zaczelo mdlic i dzis rano jak sie obudzilam tez mdlilo, troche w glowie mi sie zakrecilo wiec moje dzidzi nie daje o sobie zapomniec :P a dzis na obiad robilam rybe, niby filet a tyle osci w jednym kawalku ze chyba wiecej wybieralam niz jadlam :/ jednej nie zauwazylam i polknelam ja, wbila mi sie i tak mnie zaczelo dzwigac ze myslalam ze nie dobiegne do lazienki, ryba wyladowala obok kibla, na szczescie chleb pomogl ale gardlo boli do teraz :/ & Alaa na wizyte ide za tydzien w czwartek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rety dziewczyny u mnie też dziś zimno i wieje. Ja już myślę nad wyciągnięciem kurtki zimowej bo jutro mają być ze 3 stopnie tylko. Ciekawe czy się w nią zmieszczę ;) A w górach znów leży śnieg! Pół dnia zaglądałam dziś na stronę topru i marzyłam o tym żeby się chociaż na chwilę znaleźć np w Dolinie Pięciu Stawów :) lubię te zimowe klimaty :) 🌻 Nessajko i dobrze, niech Cię mdli oby tylko Kruszynka zdrowo się rozwijała :) i nie zapomnij zanieść jutro moczu do badań :) 🌻 Kasik_85 jak po wizycie? :) opowiadaj kochana bom strasznie ciekawa :) 🌻 Stymulowana no i właśnie, dlatego że jesteś najszczuplejsza w grupie w szkole rodzenia to i najbardziej Ci brzuszek widać :) 🌻 Eska Ty się martwisz że Twój maluszek za mało waży, ja natomiast że za dużo :| 🌻 Idę jutro zrobić test obciążenia glukozą. Nie wiem jak ja tam wysiedzę bo tak mnie kręgosłup rypie że głowa mała ale... jakoś to będzie. No i w związku z tym dziewczynki moje drogie powiedzcie mi jaką Wy miałyście dawkę do wpicia tej glukozy? Bo mi lekarz przypisał 75g. Któraś z Was dostała od razu taką czy Wy miałyście po 50g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Zaliczylam dzis slup po pracy tzn moj samochod :/ dzwon musi byc... masakra jestem na siebie wsciekla :/ czulam ze cos sie stanie. Ale przeczuwalam chyba jakis wypadek. Eska czekamy na zdj:* Jovanko jak po chrzcinach? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O Brzoskwinko dzięki za odpowiedź :) a powiedz mi jeszcze tą glukoze to rozcieńczają z wodą czy samą trzeba wypić i czy później, już po pierwszym pobraniu wodę czystą pić można? Bo ja tam chyba zemre bez wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola ale Tobie nic się nie stało? Mocno auto uszkodzone? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Hej dziewczyny. Siedzę i czekam na swoja kolej a jeszcze kilka Pan przede mna. Stresuje się strasznie. A najgorsze to czekanie. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik trzymamy kciuki trzymamy i czekamy z niecierpliwością!! :) nie stresuj się, przecież nie ma czym. Idziesz tam walczyć o swoje przyszłe dzieciątko :) oby lekarz okazał się dobrym specjalista i coś sensownego powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowazona kochana ja np mialam 75g i z tego co kojaze to wiekszosc dziewczyn tez :-* a jakie masz miec to pobranie 2 czy 3 punktowe? <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa pielęgniarka rozpuści Ci ja w ciepłej wodzie :) sama to raczej trudno bo to proszek :*:D ja w przeciągu 2 godzin wypiłam kilka łyków wody.ale pielegniarka mówiła zeby nie pic za dużo bo ta glukoza się wtedy bardziej rozcieńcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIedys komus w zime stoczylo sie auto i lampa uszkodzona i ja doprawilam a dzis dopier... ją. Lampa do wymiany. Ciut cos naprostowac no i malowanko. Nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
DoscDarka nie powiedział mi lekarz ile punktowe ma być to pobranie :( 🌻 Brzoskwinko rany ale rygor, u mnie też się chyba bez kilku łyków wody nie obejdzie bo zahaftuję pół przychodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa glukoza nie taka straszna :) :** a na skierowaniu nie masz napisane ? ja miałam na skierowaniu napisane glukoza naczczo i po obciążeniu 75g glukozy po 2 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko ja po tym paskudnym żelazie co to musiałam je pić mam wstręt do takich słodkich rzeczy :/ Mi lekarz skierowania nie dał na to badanie, napisał mi tylko na karteczce jakie mam badania zrobić na następną wizytę no i jaka dawka tej glukozy :| 🌻 Paola dobrze że Tobie nic się nie stało. Samochód rzecz nabyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Maćkowiak: więc ja miałam pobraną krew na czczo. Żeby sprawdzić czy wogole mozna mi ja podać. Za pol godziny jest wynik. I jak ten wynik na czczo wyjdzie dobrze to dają do wypicia 75 g glukozy w ciepłej wodzie. Po tym masz sobie siąść na korytarzu i nic nie pić i nie chodzić. Chyba ze musisz do kibla to siła wyzsza. Ja miałam 3 punktowa więc musialam po równo godzinie isc na pobranie krwi, a potem dwie godziny po wypiciu. Bez kolejki. Uważaj na stare baby które beda pyskowac na ciebie jak będziesz wchodzić bez kolejki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgość
Mackowa ja z zuza też miałam 75;) paola najważniejsze że tobie nic nie jest... Dziewczyny dziękuję za.mile słowa naprawdę są lepsze i gorsze i dużo gorsze chwilę nie.wiem nie mogę dotrzeć do M. Iza może tak jest nastawiony ale ha nie mogę mu przemówić że nie.musi tyle pracować... No to w sumie nie pamiętam co dalej buziaki dla każdej z was;*;* Jovanka żyje nie ma tylko kiedy zajrzeć;*;* to byłam ja angelusdominus nie chce mi się logowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominusto ja
Stymulowana no tak mi powiedział.ostatnio rodzinny lekarz ale ja.nie.mam kiedy iść mój ciągle w.pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ost mialam tyle wizji ze mialan wypadek ze szok. Wyobrazen itp.. ale skonczylo sie ttlko tak. Jaaa wiem w du.. z samochodem :-) ale bylam zla i plakalam ze jak ja moglam. No glupia glupia haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ost mialam tyle wizji ze mialan wypadek ze szok. Wyobrazen itp.. ale skonczylo sie ttlko tak. Jaaa wiem w du.. z samochodem :-) ale bylam zla i plakalam ze jak ja moglam. No glupia glupia haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mackowa jak ja robilam na poczatku wrzesnia mialam robiona 2punktowa. na wizycie jak bylam 19 lekarka powiedziala ze teraz sie przepisy zmienily. bylam u nie w piatek i dala mi skierowanie na 3punktowa i w poniedzilek robilam drugi raz. wczesniej mi nie pisala ilu punktowa ma byc ale teraz napisala mi ze 3punktowa. moze zadzwon do swojego lekarza i zapytaj zebys nie powtarzala drugi raz tak jak ja...co do dawki to 75. ja miedzy pobraniami nic nie pilam. wolalam nie ryzykowac ze cos zle wyjdzie. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Nie powiedział niczego czego bym nie wiedziała. Stwierdził, z to pewnie problemy z jajeczkowaniem i powinnam brac ganadatropine( chyba tak się pisze). Ale bardzo miły pan dał mi skierowanie na badania progesteronu, LH, TSH i FSH. Na razie nic nie wiem i nie ma się czego spodziewać po pierwszej wizycie. Wiem że mam pęcherzyk na lewym jajniku ale jest za mały bo ma tylko 1,61cm, więc pewnie nie pęknie i zrobi się torbiel. Także kolejne dwa cykle stracone :( Paola współczuję takiego przeżycia, trzymaj się. Angelus sprawdzam połączenia i przyjeżdżam do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik a ktory to dzien cyklu? No podobna sytuacja jak u mnie. Porob te badania, pojdziesz z wynikami do gina, dostaniesz leki na wzrost pecherzykow, moze jakis zastrzyk na pekniecie i bedzie dobrze :-) a poki co jesli mozesz to faktycznie wpadnij do Angelus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 14 dc, ale ostatnio mam dłuższe cykle. zobaczymy co powie. Wizytę będę miała dopiero na początku grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×