Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Wiesz Alaa mi sie wydaje ze skoro juz probowal rozmawiac to chyba do niego cos dochodzi. Oby tak bylo :) pisz na biezaco :) poki co zamiast niego - ja Cie tule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ala a ja sie dolaczam i tez Cie sciskam razem z Nessaja :-) &&&&& Nessaja keczupowe ewentualnie serowe te czitosy. O masakra sie juz slinie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny... Ej czemu piszecie i czitosach :P sklep mam rzut beretem!!!! Lubie te pizzowe serowe i keczupowe A i chrupki zębole to się chyba nazywa taka szczeka pomidorowo serowa Jezus!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa nie wiem czy pamietasz ale byly kieeeedys daaawno dawno takie czitosy w ksztacie pilki noznej o smaku zielonej cebulki, te to byly dopiero dobre, najlepsze ale coz, oczywiscie te co mi najbardziej smakuja to musza wycofywac :P tak dla zobrazowania to te: http://m.ocdn.eu/_m/57dcf6041add56d0e06a19e45bc8bfa4,62,37.jpg niestety, przykro mi ale tylko ten obrazek nie mial adresu na pol strony z kafe :P pamietasz je? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze duszki :D tez lubie :P ale te akurat rzadko jadam :P Alaa jakie?? :P pierwsze slysze o takich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa pamietam te zebole! Niebo w gebie, taki troche smak dziecinstwa :-) Nessajko duszki tez pycha, tylko za kazdym razem jak je jem to mnie jezyk boli ;) a tych czitosow w ksztalcie pilki nie jadlam. Keczupowe zawsze rzadzily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke :) jutro wam wszystkim odpisze :) a teraz do nessajki :*** kochana no własnie ja miałam to ssanie :) okropne to jest :( i zaczeło powoli puszczac 16-17 tydzien i z dnia na dzien było lepiej kochana :) ale jutro zaczynam 28 tydzien i znowu mi to zaczyna wracac :( Mackowa u mnie na badaniu też był dokładnie 26 tydzien i 2 dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa a to tych nie znam :P & Brzoskwinka łooo matko, to jak ja tak bede jadla to wkoncu w drzwiach sie nie zmieszcze, ale trudno, byle dotre do lazienki i lodowki :D :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się trafiły taki dobrze przyprawione o mamo niebo w gębie!!!!!! Olala no wow coraz pokazniejszy brzunio!!))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja no coś ty!!!!! Toż to smak dzieciństwa! Też. Miałam to. Ssanie na szczęście minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna dziewczyny ale żeście się rozpisały dziś :) Ale wiadomo - poniedziałek jest :) xxxx Mackowa super że masz dobre wyniki. Alat spadł, baktri nie ma - cieszę się bardzo :) No i kruszynka już taka duża :) :) xxxx Karcia już wstępnie rozmawiałam z kobitką która ma za mnie pracować :) Ja narazie czuję się ok ale za jakiś czas zmniejsze sobie czas pracy do 3 dni wtygodniu i mnie godzin :) A później jak zacznę być wypukła i będzie mi ciężej pracować to odpuszczę sobie pracę :) Ale to za jakiś czas :) A wizytę mam 26 :) I już się nie mogę doczekać :) xxxx Izulinka super że jeszcze w 2 paku jesteś :) :) Ale niecierpliwie czekamy na poród :) Jak tylko będą pierwsze skurcze to koniecznie nam tu napisz :) xxxx Olala maść na tą ranę jak najbardziej i przydałoby się żenyś pochodziła trochę bez stanika żeby piersi się nie obcierały :( Jeśli nie ma nikogo w domu zdejmij stanik i chodz bez niego a jak koszulka Ci przeszkadza to tez ją zdejmij. Załóż sobie szlafrok tyle co na plecy i w razie "W" zakryjesz nim piersi, ale staraj się nie chodzić w staniku żeby rana mogła oddychać :) xxxxx Źoneczka wszystkoj jest dobrze :) Nie martw się i nie stresuj siebie i maleństwa :) Włączamy pozytywne myślenie, uśmiech na twarz i zaraz Ci się humor poprawi a i dzidzia będzie spokojniejsza :) xxxx Gościu myślę że stanowczo za wcześnie myślisz o porodzie :) Tak jak pisała Maćkowa - jeszcze nie jeden ból do porodu Cię czeka więc na razie nie myśl o porodzie :) xxxx Olala bardzo ładnie wyglądasz :) xxx Karcia Ty również cudnie :) xxxx Atusia bardzo dobre podejście :) Nich gin sprawdzi wszystko i działajcie :) Tylko nie nastawiaj się że zaraz za 1 razem się uda :) Albo że w trzecim cyklu zaraz będziesz w ciąży :( To może potrwać parę cykli :( Mam ogromną nadzieję że uda Wam się szybko ale nie nastawiaj się :) xxxx Nessaja ja póki co nie mam takiego apetytu jak Ty i do tej pory uważałam ze nie jadam więcej niż normalnie przed ciążą. Kolacja około 19 i tyle. Później tylko woda itd a tu dziś kurna na wadze 2.2kg więcej w ciągu 4 tygodni :( A są dni kiedy przez mdłości jem na prawde mało :( Ale cóż :) O kilogramy będę się martwić po porodzie :) xxx Maćkowa bardzo się ciesze że nerka odpuszcza :) Trzymam kciuki aby już tak zostało :) xxx Stymulowana kochana przytulam Cię mocno :) Przykro mi że dopadł Cię ból pleców i te dni takie marne miałaś :( Mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej :) A w tym tygodniu Twój mąż będzie częściej w domu czy nie bardzo?? Ja też sie właśnie zastanawiam nad tą poduszką czy warto ją na późniejsze miesiące kupić ale jak Ty kochana mówisz że spałaś całą noc to chyba warto, co?? xxx PauliśC suoer ze do nas zawitałaś :) Kochana trzymamy Cie za słowo że będziesz częsciej zaglądała :) Ucałuj maleństwo od ciotek :) I bardzo się ciesze ze u Was wszystko dobrze :) xxxx Widziałam dziś urywek "uwagi" i powiem Wam ze mi łzy leciały więc całości nawet nie oglądałam :( W majuz tego roku mojego szwagra żona rodziła i też miała problem z parciem i jej lekarz też na brzuch się kładł i wypychał dziecko :( Mały dostał chyba 1 czy 2 punkty apgar :( Fakt że rodził się w 8 miesiącu i poród był długi. Mały jak się urodził to nie oddychał i ciekawe czy podczas uciskania brzucha czegoś tam nie zrobił maleństwu :( Na szczęście Oliwier z tego wyszedł i teraz jest zdrowym bobaskiem :) Jedyne co ma to refluks i wzmożone napięcie mięśniowe :( Ale rehabilitują go i jest lepiej :) xxxx Alaa no to ja razem z dziewczynami Cię tulam :) xxx Dziewczyny normalnie Was zastrzelę :) Lays'y sticks ketchupowe :) Mniammmm :) Zjadła bym ale kurna w domu nie mam :) A język to mi za chwilę w tyłek ucieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w sumie nie ma chipsów których nie lubię.... Iza po porodzie będziemy ćwiczyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ... Ale zrobilyscie ochotę na chipsy ;) a te zebole produkowali kiedyś u mnie w mieście bo jest fabryka ;) ... Nessaja mi ssanie się włączyło tez praktycznie od poczatku ciazy a dziś juz 32tc a na wadze 10,6 kg więcej wiec nie jest źle ;) i praktycznie większość to mój brzuchol i po malu zaczynam sapac jak staruszka przy każdym ruchu ;) ... Stymulowana jak tylko zlozycie sprzęt to cyknij kilka fotek ;) Ala z tymi facetami to urwanie karabinu ... Wszystko trzeba im mówić bo sami to się w życiu nie domyśla ... Iza super ze z praca masz juz plan działania wymyślony ;) będziesz miała więcej czasu na odpoczynek ... Dziewczyny i po wizycie znów nie wiem ile me dziecię wazy bo sprawdził tylko serduszko i ze jest ułożony dupcia do gory a dłuższe USG będzie za 3 tygodnie ... I następnym razem mam dzwonić jak cos będzie się działo bo teraz juz rożne rzeczy mogą się przyplatac bo zblizamy się ku końcowi ... Muszę wejść na pocztę zobaczyć wasze zdjęcia :) a ja nawet jednego nie mam z wesela a ostatecznie nawet po mimo choroby wygladalam nieźle a tu nawet pamiątki nie ma :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :* Paulis C fajnie ze do nas zajrzałaś i ze malutki rośnie zdrowo :***ucałuj go od nas :* i zaglądaj częściej :* ale mi smaka narobiłyscie na layski :) sticksy :) nie wiem czy dobrze napisałam :):* nessajka ja do dnia dzisiejszego mam 10 kg na plusie :) boje sie pomyslec ile bym miała gdybym nie ćwiczyła i słodyczy wiecej wciągała :)nic się nie boj :) po porodzie bedziemy się martwic jak to zrzucic :) teraz ważne żeby malenstwa były zdrowe :) zoneczka siedz tam grzecznie w laboratorium i zeby Ci do głowy nie przyszło gdzies łaźić i sok pić :D :*** izulinka miałam jakoś w wakacje podobne rewelacje :) i bol przy siusianiu nie do opisania :( ja myslałam ze urodze dosłownie ten pecherz :( wrr . kochana to już niedługo :):* pisz nam jak tylko zacznie się coś dziać :* Mackowa no ta Twoja córa to rośnie jak szalona Ci powiem :) ja mam termin z OM na 21,ale według usg za kazdym razem mi się wydłuża bo teraz ostatnio wyszło na 24 stycznia,z 12 tygodnia miałam termin na 20 stycznia i lekarka mówiła ze to najbardziej wiarygodny.lekarka powiedziała ze Wikusia bardzo ładnie rośnie i zdrowiutka :) ale jednak dużo w tyle za Twoja kruszynka :) no i zobacz masz w brzusiu taka dorodną córe a mój brzuch ze 3 razy pewnie wiekszy :**moja mama urodziła się jak miała 1100 gram :) pokaż brzunio :** Stymulowana napewno to sytuacja przejsćiowa z mężem,porozmawiaj z nim może po prostu .wkońcu jestes w ciazy i teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujesz jego obecności i wsparcia :) i Oliś go potrzebuje :) ja ruchów nie licze :) lekarka mi nic na ten temat nie mowiła i wgl zaraz miałabym schizy ze za mało itp,wiec nie czytam na ten temat i sie w to nie zagłębiam :) na usg wyszło wszystko okey wiec Wiki ma się dobrze :* Ola i Karcia ależ macie już śliczne brzuszeczki :*** i tak pięknie wygladacie :**** mmm :*** jovanka ? hop hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczynki ale z tymi czipsami wczoraj dalyscie no mniamniusi :-P przepraszam ze wam nie odp lecz nie jestem wstanie spamietac co u ktorej sie dzialo :-/ jovanka jak chrzciny kochana? eska???? czy ty w ogole jeszcze istniejesz? paola koniecznie do gin bo cos trzeba zrobic z tymi cyklami kasik85 :-* :-* <3 zoneczka ty masz ta glukoze? boze ma skleroza, bynajmniej zadnej cukrzycy nie ma i koniec!!!! olala tak jak dziewczyny pisza na ta rane masc i zasuszyc najlepiej kartoflanka no i staniczek troche odpuscic niech se luzem pofikaja ;-) brzoskwinka waga malutkiej sie nie przejmuj, zobacz ja z izulinka ten sam termin a jej dorodna klusunia a moj malusi kruszus, a na wadze ja mam plus 16kg... iza dobrze ze planujesz zmniejszyc sobie godziny pracy i wiem pewnie wszystkie wiedza a ja nagle budze sie z glupim pytaniem: kube rodzilas w polsce czy tu? :-) ala i jak sytuacja z twym mezczyzna? oby zaczal rozumiec swoje bledy tak na serio stymulowana a jak u was? paulis super ze jestes i buziaczki dla malego :-* no i wiecej nie pamietam :-/ & u mnie drugi dzien boli wszystkich mozliwych miesni i kregoslupa, jakby przyszlo by mi fzis rodzic to bym blagala by cieli, nie mam nic sily... polozna wczoraj stwierdzila ze brzuch znow sie obnizyl ale daje mi tak ok 2 tyg do porodu a zobaczymy co dzis moj gin powie na wizycie i czy moj kruszus chociaz cos przybral na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i narobiłyscie mi ochoty na chrupki pomidorowo-serowe!! a u mnie w sklepie takich nie ma:(:(:(i co ja teraz biedna mam zrobic???? pamietam jak zawsze w szkole je kupowałam bo takie mniam były i tak dużo przypraw:) albo jeszcze maczugi keczupowe mniam:) xxx kasik89 mi moja juz zrobiła to ostatnie usg. byłam w piatek u niej. normalnie byłam zdziwiona ze juz mi je zrobiła. ja myslałam ze to bedzie normalne po tym jak dwa tyg temu powiedziała ze mi sie szyjka skraca. ale okazało sie ze wszystko jest juz dobrze. nie skraca sie.:) wam sie zmieniaja te terminy a mi jeszcze nic na ten temat nie mówiła. wiec pewnie sie nie zmieni. w piatek wizyta kolejna ale tylko wyniki ma mi powiedziec po glukozie. ciekawe czy jej wysla do piątku. a nie długo ide na ktg ale ten czas mi szybko leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane :) Ale u mnie dziś wiatr cholernie wieje :( Masakra głowę zaraz mi urwie. Wychodziłam z Kuba z domu to złapał nas w drodze do szkoły deszcz :( A teraz kuzwa słońce swieci :) Kochana angielska pogoda :( Xxxx Alaa pewnie ze tak - po porodzie dieta i ćwiczenia i zrzucimy małe co nieco :) Xxxx Żoneczka ale już masz to za sobą :) Teraz tylko pobrania krwi :) Wierze ze wynik będzie dobry i ze nie masz cukrzycy :) Xxxx Darka kochana Kubę rodziłam w Polsce :) A drugie będzie w uk rodzone :) Xxxx Kasia12 No maczugi tez były pyszne :) Ale ja mam smaka na takie chrupki ketchupowe :) Po drodze do pracy nie mam żadnego sklepu z polskimi produktami i dopiero po pracy będę mogła pójść do polskiego sklepu :( Może wytrzymam :) :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sie zmienia strona bo nie ma mojego postu :( Teraz trochę czekania aż odpali sie nowa stronka :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja w końcu jesteś :) martwiłyśmy się :*:*:* w którym tc jesteś bo moja pamięć jest słabiutka teraz :/ Mnie wilczy apetyt dopadł ok 18tc i od tamtej pory przybieram na wadze.. Chociaż ostatnio przestałam jeść tyle słodyczy i już jest lepiej :) Dobrze, że nie przepadam za chipsami, chrupkami itp bo wieczorem przez Wasze wpisy mąż miałby darmową wycieczke do sklepu :) xxxx Stymulowana mi doktorek też nic nie mówił o liczeniu ruchów. Nie zamartwiaj się na zapas i nie czytaj głupot. Najważniejsze, że Oliś daje o sobie znać :* xxxx Pauliś hej hej :) może przesłałabyś nam zdjęcie małego? Zobaczymy ja sobie rośnie :) :* xxxx Ala są jakieś plusy Twojej strategii.. Zaczyna robićdo Ciebie "podchody". Może już nie długo usiądze koło Ciebie, przytuli i szczerze porozmawiacie? xxxx IZA za Twoją rada właśnie chodze bez niewygodnego stanika :) nie świece cycem (w oknach mam makarony, sąsiad miałby niezłe darmowe kino) :) znalazłam swój szlafrok, cieplutki i jest o niebo lepiej :) xxxx Jovanka jak chrzciny? Wszystko poszło po Twojej myśli? xxxx Darka pisz po wizycie :) coraz bliżej dnia kiedy przytulisz kruszyne a ciocie zobacząna zdj małego brzdąca :) xxxx Żoneczka jak się trzymasz? :) xxxx U mnie dzień jak co dzień. Cora bardziej denerwuje mnie że każdy wygląda tak samo. Mogłabym sobie jechać autobusem na jakieś zakupy ale nie mam przenośnej toalety :) heh i jestem uwięziona. Mój P dzisiaj zadowolony, przed wyjściem do pracy położy ręke na brzuchu i córeczka kopnęła Go dwa razy :) nie nacieszył się długo bo trafiła chyba w pęcherz i biegłam do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia12 oj leci leci :) lada moment bedziesz z dziecinką w domku :) ja sobie jem właśnie cheetosy spiralki :):* goscdarka a mąż jak się czuje ?:)odpoczywaj może kręgosłup przestanie bolec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko byłam w rossmanie i kupilam parę kosmetyków dla małego i dla siebie do szpitala i stowy nie ma ... A bralam wszystkie najtańsze rzeczy ... Dziewczyny a ja właśnie pierwszy raz robilam krem z dyni i wyszedł meega ;) właśnie konsumuje ;) ... Kaasia12 a ktg w którym TC robisz bo mi nic nie mówił na razie ? ... Goscdarka a przez ostatnie 2 miesiące dużo tylas ? Bo mi tyle zostało a juz chodze jak maciora bo mój krok nie wytrzymuje ciężaru ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadziei20
Cześć, Mam pytanie do was,Jeśli gdzieś się pojawił podobny wątek to przepraszam. Kochałam się z partnerem w 13dc.Cykle co 28-29dni.Skończył ,,in" kilkakrotnie. 14dc zaobserwowałam przejrzysty wodnisty śluz wieczorem był przejrzysty i lepki.Jakie są szanse że zajdę w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoneczko nie martw sie na zapas. twoj glukometr moze oszukiwac. w szpitalu maja bardziej precyzyjne wiec nie denerwuj sie:* xxxx kaasik89 dokładnie nie wiem kiedy. ona chciała mnie zapisac na ktg na ten piatek ale ze powtarzałam glukoze to teraz mam do niej isc po wyniki. o ktg cos mówiła ze 29 pażdziernik albo w listopadzie na wizycie... teraz jestem w 32tc wiec pewnie między 33 a 36tyg. mi zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie mnie też kopnijcie w tyłek, bo niedobra jestem! Od kilku dni czuję się dobrze i nie mam mdłości, więc zaczęłam sobie wkręcać, że pewnie coś jest nie tak, skoro mdłości mi przeszły. Pozostał mi jeszcze herbatowstręt. A tak to wszystko wcinam. Tyle że zaczęły mi się paskudne ...... WZDĘCIA!!! Zjem coś i brzuch jak balon!!! Masakra! Kolacji to już nie jadam, bo potem zasnąć nie mogę z takim spuchniętym brzuchem:( Zastanawiam się czy moje jelita to jeszcze funkcjonują, czy poszły sobie na urlop?? No a jak się położę już do łóżeczka to moja miednica zaczyna dawać o sobie znać. Wszystko na dole boli mnie tak, jakbym dwa dni kankana tańczyła, ale NIE NARZEKAM ;) sama chciałam to mam :) No i jeszcze 13 dni do wizyty i zobaczę tego małego potworka co to mnie tak terroryzuje od środka:D Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) U mnie jakoś leci:) Byłam wczoraj u gina, odebrałam mój wynik z cytologi który jest ok. Pobrała mi posiew z pochwy do badania i na wynik mam czekać do piatku, a poza tym jak zacznie mi sie kolejną @ czyli ok 2.11 mam do niej dzwonić i umówić sie juz z nią konkretnie na termin HSG do szpitala czyli jakos ok 12.11. Wiec tyle mnie czeka w następnym czasie. W pracy teraz mam mase roboty to na szczęscie lecą te dni jakoś:) Coraz bardziej boje sie tego badania HSG bo dodała mi ze troche boli,ehhhh...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×