Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Pisałam do was i nie dodało :( A więc zaczynam od początku. Cześć. Dziękuję wam za wsparcie :) Darka dobrze, że mężowi nic się nie stało. Angelus idź kochana do lekarza, może też do psychologa (psychiatra wypisuje tylko leki), ja chodziłam swego czasu i bardzo sobie chwalę moją panią doktor wspaniała kobieta. Dużo rozmawiałyśmy. Bardzo mi pomogła. Bardziej niż leki od psychiatry, które wzięłam tylko kilka razy. Dostałam za to nalewkę ziołową od mojej rodzinnej. Nie byłam po niej śpiąca, a po tamtych lekach spałam całymi dniami. Dziewczyny zapisałam się do innego lekarza gin. prywatnie. I trochę się boję bo nie chodziłam do nikogo innego. Wizytę mam w srodę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka to wiele wyjaśnia :) ze się stresuje... Dziewczyny dziś u mamy myślałam że się osune po ścianie tak mnie boli posladek przy ubieraniu buta ze aż mnie zablokowalo i nie mogłam się wyprostować bardzo to boli i jest uciążliwe :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanko mój jest po mojej stronie. on juz im powiedział ze jak bedzie musiał to zerwie z nimi kontakty. i wtedy beda sobie radzic sami bo on im pomagac nie bedzie... podejrzewam nawet ze w swieta tam do nich nie pojedzie jak juz przeprowadzimy sie do mieszkania tego co bedziemy remontowac. nawet jak do niego zadzwonią w swieta i beda chcieli to nie pojedzie bo mnie samej w domu czy w szpitalu nie zostawi.. co do kilogramów to nawet nie odczuwam tego. przytyłam już prawie 10kg. lekarka za każdym razem sie zachwyca moim brzuchem. ciągle mówi ze rośnie. kazdy mi mówi ze mam duży brzuch... ale jak dla mnie jest mały. mam w rodzinie kuzynke która rodzi za miesiąc i powiem wam ze ona to miała duuuuzy brzuch. ja ją widziałam jakies dwa tyg temu wiec teraz ma jeszcze większy. dzis dopiero zobaczyłam ze mały naprawde rośnie jak chciałam zapiąc kurtke. a jeszcze tydzien temu nie miałam z tym problemu teraz juz nie daje rady... PS. JESZCZE DOKŁADNIE DWA MIESIACE MI ZOSTAŁO DO PORODU:):) xxxx ala nie wiem czy to prawda ale raz czytałam ze taki wysiłek moze wywołac problem z nietrzymaniem moczu. ale naprawde nie wiem czy ma to jakis związek. ja bym nie ryzykowała. wole poczekac do porodu. zreszta mam sie nie przemęczac. najlepiej zapytac sie lekarza on ci dokładnie powie. xxxx iza jeszcze nie testował. ale jak ja już sie przemęcze to mu po porodzie albo przy następnym dziecku bedzie przez 9 miesięcy przeżywał to razem ze mną. a co?? ja moge a on to co?? przeciez do tanga trzeba dwojga:):) iza własnie słyszałam ze tam w uk tak jest bo moja siostra tez tam rodziła. rodziła przed 23 i tez miała wyjśc następnego dnia po południu ale zostawili ich na jeszcze jeden dzien. ale dokładnie nie wiem dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. niektóre z was robily glukoze i krew pobierały wam dwa razy. czy wy tez musicie robic jescze raz?? bo ja miałam pobieraną krew przed wypiciem i dwie godziny po. ja robiłam na początku września. wizyte miałam 19 i w międzyczasie weszły nowe przepisy ze krew jest pobierana 3 razy. przed wypiciem, godzine po i dwie godziny od wypicia. i w piatek mi znowu dała skierowanie na glukoze i mam ją zrobic w poniedziałek i w piątek mam do niej przyjśc . i teraz czeka mnie kilka dni niepewności. bo jak zrobie w poniedziałek to dopiero w piatek sie dowiem co i jak bo ja wyników nie bede mogła odebrac bo oni wysyłają je do mojej lekarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie pisze dzisiaj, caly dzien boli mnie kregoslup.. dokladnir na dole.. a teraz nawet nie moge podniesc sie z lozka :( nie wiem czy bol mogl nasilic sie po "przytulaniu" z mezem???? W ogole cala ciaze obawiam sie seksu a dzisiaj jeszcze to.. Ktoras z Was tak bolalo??? Cholera boje sie :( jeszcze czekam az mala da o sobie znac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ola kręgosłup ma prawo bolec przeciez :) wszystko tam uciska w środku :) mnie też czasami boli,dzisiaj mnie bolał np,tak na dole własnie,ale jak poćwiczyłam to przestał :) kasia12 ja byłam w czwartek w przychodni to lekarka mi nic nie mówiła ze mam powtórzyc glukoze bo jakies nowe przepisy weszły :) Alaa coś tam Ci gdzies na nerw pewnie uciska :) laseczki miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem brzoskwinko. Oglądam the voice dzisiaj takie smety śpiewają ze dola idzie złapać ::(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa mam takie same bole, nie da rady ustac na jednej nodze.. ostatnio jak wychodzilam z wanny to maz mnie zlapal bo bym pocalowala sie z podloga.. do tego dochodzi kregoslup.. Tez ogladam the voice.. ale mi akurat sie podoba :) xxxx Brzoskwinka dziekuje :) ja to taka strachliwa jestem, dlatego jak tylko dopada mnie chociaz jedna czarna mysl pisze do Was :* wiem, ze dzieki Waszym doswiadczeniom, wiekszej wiedzy sie uspokoje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala dziś miałam to samo tyle ze w domu byłam sama. Jak wrócił mój książę to się nawet nie spytał co mi dolega wiec wkurw na maksa i jeszcze te piosenki siedzę i rycze a ten gdzieś polazl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa nie przejmuj sie :* nasi faceci odbieraja na innych falach niz my.. to co dla nas jest wazne i oczywiste dla Nich okazuje sie byc czyms niekoniecznie wartego glebszej uwagi i zainteresowania. A i tak nas kochaja i chca jak najlepiej :) pisze tak bo mialam.podobna sytuacje.. Poszlam z moim P na Jego spotkanie z DDP (Dziecieca Druzyna Pozarnicza). Nie minelo pol godziny i juz wiozl mnie do domu. Poprosilam Go bo zaczal bolec mnie brzuch. Ok, wszystko pieknie ladnie, przywiozl do domu, wrocil do obowiazkow a jak wrocil juz do mnie to nie wspomnial ani slowem na temat mojego samopoczucia. Wiec ja dalam Mu do.zrozumienia co i jak i do konca dnia sie troszczyl :) Takze Kochana wycieramy lzy, usmiech na buzke, cyc do przodu i jestesmy szczesliwe pomimo naszych niedomyslnych facetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Pisze ja sobie dziś pierwszy raz na tablecie :) Bo zawsze albo na telefonie albo na laptopie :) I muszę stwierdzic ze dziwnie mi się pisze ale jednak fajnie :) Wymeczylam dziś te 3 godz w pracy. Przed chwila się gości pozbylismy i zaraz IDE spać :) Xxx Kasik85 super ze skorzystasz z porad innego lekarza :) Nie stresuj się bo na pewno wszystko będzie dobrze :) Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwoscia na relacje z wizyty :) Tylko przypomnij nam się w razie jak byśmy zapomnialy :) Xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tyle sie nacieszyłam z pisania z tabletu :( Rozładował mi sie dziad jeden i teraz z telefonu pisze :) Xxxx Alaa uważaj na siebie :) Dzidzia naciska Ci na jakiś nerw :) Mam nadzieje ze teraz jest lepiej :) Xxxx Matko jak mnie wzdęło :( Goście byli i nie mogłam tak na legalu bąka sobie puścić :P A teraz mam gazy ze ja pikole :( Ale powoli je ulatniam :) :) Dobrej nocki kochane :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic nie pisze bo piękna niedziela. Jesienna. Cudowna. Spaliśmy z mezem do 9 śniadanko i potem ptzytulanki świąteczne. Mmm cudny Dzien. Zycze kazdej z was takiego udanego dnia. Buziaki. :-)<3:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim;) JovankaJo daj znać jak po chrzcinach:) mam nadzieję, że pójdzie po twojej myśli:) mamaniemama juz nie dlugo odzyjesz i powinnas poczuc sie lepiej;) Pita82 co z mamą??? Zdrowia życzę, no i uważaj na siebie, żebyś nie zapomniała w tym wszystkim o sobie;) olalala nosisz księżniczkę w brzuszku :) a kobiety z reguły są bardziej wymagające:D Iza85, kochana, ty sie nie zastanawiaj nad tym co ludzie powiedzą, myśl o sobie i dzid******ategorii jestesmy najwazniejsi, bo gdy cos sie wydarzy,to niestety ale okazuje sie ze nie ma na kogo liczyc, a pieniadze rzecz nabyta raz są raz ich nie ma. olala uwazam ze dasz sobie radę bez szkoły rodzenia;) wkoncu jestesmy my kobity do tego stworzone;) brzoskwinka no ty juz bedziesz robic chrzcinki dla bobaska a ja w tym czasie na porodowce bede, to moze chociaz wypijesz za mnie lampke szampana, co by mi sie latwiej rodzilo??? a przede wszystkim gratuluje corci ^^ i to podwojnie;) boshe Goscdarka trzymaj sie tam, i spokojnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa kochana nie stresuj się facetem, to z reguły istoty mało domyślne, więc wiesz... ale jakby chociaż doświadczyli choć raz jakichkolwiek objawów ciążowych to by dopiero nadskakiwali nam... W piątek byłam na prywatnej wizycie, położna porobiła wymiary miednicy, i mierzyła mój brzuch centymetrem :) pierwszy raz coś takiego miałam, u lekarza siedziałam 45 minut,wyjaśnił mi co i jak mam zrobić żeby wyleczyć tą e.coli no i dostałam 3 antybiotyki, Łącznie od piątku wieczora miałam na noc wypić Manural, w sobotę jechałam z lubym zawieść kolesia pod stuttgard, więc długo nam to zajęło, rano jak brałam leki zwymiotowałam, potem wzięłam drugą porcje wiotamin, bo tamte wszystkie zwymiotowałam, wsiedliśmy do auta i poczułam że mi nie dobrze, i zwymiotowałam do pojemnika z jedzeniem :O (zostalismy bez jedzenia ) no ale trudno, wyrzcilam to wszystko do kosza najblizszego po drodze, o 17 zjadlam z ledwoscia kanapke, i jakos poszlo w domu bylismy o 1 w nocy, o 12 godzinie dzisiaj lekarz kazal mi brac Amoksiklav co 8 godzin i do tego clotrimazol 100mgx1 dziennie dopochwowo, Generalnie okazalo sie ze mialam wysokie IGG tokso wiec kazal mi zrobic awidność do tego TSH i HIV bo nie mialam zlecone, za wizyte dalam 100zł a za leki 46zł;/ no ale lekarz od razu podszedł do mnie rzeczowo, polozna na aparacie usg posluchala serduszko pokazala mi dzidziusia, ktory sobie siedzial na moim pecherzu(centralnie jak na fotelu), potem lekarz sprawdzil jajniki i zbadal, ale zadnych wymarow nie robil, bo stwierdzil ze to nie czas, i umowil mnie na normalna wizyte 14 listopada i 26 listopada na USG polowkowe, generalnie gdyby sie cos dzialo to mam przyjsc do niego i przyjmie mnie bez kolejki, a 23.10. mam zrobic badanie ogolne moczu, Na dodatek powiedzial ze mam brac urofuraginum, czy furagine, 2tabl na noc, Spytalam go o porod jaki przewiduje, powiedzial ze raczej zrobi mi cc, dlatego ze z moim schorzeniem podczas porodu moze dojsc do komplikacji, no to na tyle... zobaczymy jak bedzie dalej \ a co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez sie staram od paru miesiecy o dziecko. biore tabletki clo juz 2 miesiac czy ktoras z was zaszla w ciaze i w ktorej fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Usia o jak dobrze, trafiłaś na jakiegoś sensownego lekarza. Nie zbył Cię i nie zbagatelizował Twojego problemu. A 100 zł za wizyte to na serio nie dużo jeśli chodzi o cenniki usług lekarskich. Ale juz patrząc z punktu portfela to niestety, troche kasy poszło. Tylko że coś za coś. Zapłaciłaś ale zostałaś przebadana, dostałaś normalną recepte na leki i w razie potrzeby możesz iść do bez czekania w kolejkach :) ciesze się bardzo że dostałas się w ręce kompetentnego lekarza :) Fajnie że z dzidziulką wszystko dobrze, oby teraz jeszcze antybiotyk szybko na Ciebie zadziałał, mi urolog na bakterie przypisał Amotaks. W poniedziałek się okaże czy jest skuteczny bo wczoraj badania robiłam i w poniedziałek wyniki mają być. Ja na lekach za bardzo się nie znam więc zapytam czy dostałaś coś osłonowego i profilaktycznie od grzybicy? 🌻 Jovanko jak po chrzcinach? :) co do mojej Domci to przemknęło mi przez myśl czy nie nazwać Jej Magdalena Domicela ale jak se pomyślałam że jeszcze do tego trzeba dodać 12 literek nazwiska to szybko tą myśl pogoniłam ;) 🌻 Laseczki ja mam swoją własną teorię na temat Waszych maluszków i tego że nie kopią jak tatuś przyłoży rękę do brzucha... mianowicie Wasi panowie za rzadko interesują się brzuszkiem. Mój Maciek za każdym razem jak podejdzie czy to pogłaskać brzuch czy dać buziaka to dostaje od córci odpowiedź :) więc następnym razem jak któryś dumny tatuś wyskoczy z hasłem że Jego dziecko czuje przed nim respekt to proponuje sprawdzić reakcję i powiedzieć że to raczej strach przed nieznajomym ;) a że dzieci odziedziczyły inteligencję po Was to siedząc jeszcze w brzuchu wiedzą że z obcymi się nie rozmawia i nie reaguje na ich zaczepki ;) 🌻 Olala tak czytam i czytam i nadrabiam wszystkie wpisy i będę kolejną osobą która Ci napisze że dasz sobie rade i bez szkoły rodzenia :) Twoja mama z takiej pewnie nie korzystała i wychowała wspaniałą córkę więc i Ty dasz radę :) albo może właśnie poszukaj czy nie ma w pobliżu jakiejś państwowej. Ja się do takiej zapisałam ale nie wiem czy będę mogła do niej chodzić, Zajęcia teoretyczne zaczynają się 27 października. Jeśli się okaże że wszystko jest w porządku i lekarz zniesie reżim łóżkowy to chciałabym pochodzić a wtedy mogę spróbować Ci nagrywać zajęcia :D 🌻 Izulinko kochana co u Ciebie? Jeszcze w dwupaku czy już szczęściaro możesz tulić maleńką do siebie? :) 🌻 Kasik_85 leć do innego lekarza bez lęku. Pod warunkiem oczywiście że to jakiś sprawdzony. Nie ma się czego obawiać, raczej miej nadzieję że coś konkretnego Ci poradzi i niedługo będziesz mogła pochwalić się 2 kreseczkami. A może męża weź ze sobą na wizyte?! A nóż widelec jakoś się może bardziej zaangażuje :) 🌻 Iza Ciebie to w tyłek lać aż bąki zaczną wychodzić no. Usiądź kobieto wkońcu na tyłek i siedź, daj swojemu organizmowi odpocząć nie zamęczaj się tak bo i Ciebie szkoda i tego maluśkiego człowieczka w Twoim łonie :) 🌻 Laski wiecie jaki numer?! Zmobilizowaliśmy się dziś z Maćkiem i pojechaliśmy na zakupy do Oszołoma. Nałaziłam się jak krowa na łące, wydaliśmy ponad 300 zł bo to wyprzedaże różniste były, bo pomelo po 5 zł za kg no i się nazbierało. Dorwałam się też do zimowego pajacyka dla Domci. Patrze na cene 59.90 se myślę "brać? nie brać?" w innych sklepach widziałam po 120 zł, 160... no niby okazja. Najmniejszy rozmiar jaki znalazłam w tym kolorze to 68 więc znów myślę "brać? nie brać?". Przyszedł Maciek, jęczę mu że no nie wiem czy nie za duży czy nie coś tam... Maciek mówi bierz, ile tej zimy będzie, ze dwa razy założysz i na przyszły sezon nowy trzeba będzie kupić. No więc wziełam. Wróciliśmy do domu, ja patrze na rachunek a tam nigdzie kombinezonu nie ma... Maciek wziął rachunek, przewertował każdy kupiony towar i mówi "faktycznie". Ja jeszcze z 5 razy sprawdzałam i po cenach i po nazwie i wyobraźcie sobie że baba nam go do torebki zapakowała ale policzyć już chyba nie policzyła :) wręcz cudnie! 60 zł zostało w kieszeni :) będzie na jutrzejszą wizytę ;) 🌻 Nessajko heloo :) pamiętasz żeby jutro nasikać do pojemnika i zanieść do lab? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Skoda witaj :) Wielu z nas udało się zajść w ciążę :) A jeśli pytasz której udało się zajść w ciążę z tabletkami clo, to na przykład mi :) jeśli chodzi o fazę to zapewne w fazie owulacyjnej ;) ale wydaje mi się że miałaś na myśli "w którym cyklu przyjmowania leków się udało?" no więc w drugim :) jeśli mogę Ci coś doradzić to przestań myśleć ciągle o dziecku. Clo zrobi co ma zrobić, w czasie owulacji uskuteczniajcie z partnerem przytulanki raz, dwa razy dziennie np. rano i wieczorem tylko proponuję skupić swoje myśli na czymś zupełnie innym niż dziecko bo możesz sie "zablokować" psychicznie i żadne leki Ci na to nie pomogą. Powodzenia życzę w staraniach :) oby ten cykl był owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaZona tak dostalam na e coli Amosiklav i Monural, na grzybice profilaktycznie clotrimazolum dopochwowo, dodatkowo biore biotyk oslonowo na zoladek:D Amotaks ma tę samą substancję co amosiklav ktory jest wzbogacony o kwas klawunalowy, Mam nadzieję że Ci antybiotyk pomoże, chociaż wiadomo jak to z nimi jest, posiew miałaś robiony??? Hahhaha ale ci się udało z tym pajacykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
łatwo sie mowi nie przejmuj sie..... niestety klotnie u nas na porzadku dziennym ....nic mi sie nawet nie chce pisac. fajnie ze u was fajnie mackowa wyskoczyl cos brzuch? fajnie wam sie udalo z tym kombinezonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy.. ost mialam plamienia i okres w 23 dc.. dzis juz jakbym okres dostawala jest chyba 21dc..... :/ mialam cykle ok 30 dni. To dziwne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Usia mi w szpitalu zrobili tylko ogólne badanie moczu. Nie wiem jakie bakterie mnie przyatakowały ale mam nadzieję że się ich juz pozbyłam. A jak się okaże że nie to lekarz pewnie zleci jutro posiew zrobić. Już mi się nawet nie chce myśleć o kolejnych badaniach... Tak mnie żyły i ręce od kłucia bolą że w głowie się nie mieści. Jeszcze dwa dni temu wyglądałam jak narkomanka, ręce posiniaczone, podziurawione od igieł :/ teraz już tylko jedna tak wygląda, z drugiej siniaki zeszły. A przede mną jeszcze badanie glukozy... :/ Łykaj Ty te wszystkie piguły które dostałaś, niech Ci na zdrowie wyjdą :) 🌻 Alaa mój brzuch raczej nie wygląda na typowy ciążowy :) jak dla mnie nadal jest mały, chociaż Maciek przezywa się na mnie "grubas" i za głowę się łapie ze śmiechu jak widzi brzuchol goły :) no ale moim zdaniem się nie wiele zmienił :) 🌻 Paola kochana a Ty tą luteine nadal bierzesz? Badałaś sobie ostatnio progesteron? Jak masz troche wolnego czasu to może przejdź się do gina i powiedz co się dzieje :| 🌻 Dziewczyny a powiedzcie mi jaki rozmiar ubranek kupujecie jeśli juz kupujecie? Wiem że była o tym mowa już jakiś czas temu ale nie wpadło mi do głowy żeby się nad tym dogłębniej zastanowić i przemyśleć sprawę. Jakoś sama nie jestem w stanie podjąć decyzji, taki dziwaczny dzień dziś chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa prosimy o zdjęcie :) który to już to? Jeju jak to leci tydzień za tygodniem Dopiero byłam w 13tc a już będzie 21 Nessaja stymulowana halo?!?! Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteiny mialam mniej niz 10tabl.. mowie kurde malo i okazalo sie ze dostalam niby @ i wyrzucialam.jedna tabletke mimo i byl9 malo. A teraz nie biore.i co szybciej @ nadchodzi? Jutro dzwonie do gin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Ale miałam dzis leniwy dzień :) Wstałam o 10.20 :) Po południu wyszliśmy na krótki spacer :) Wrociliśmy do domu i zrobiłam obiadek :) A później leniuchowanie przed telewizorem :) xxxx Usia wiem że nie powinnam się ludźmi przejmować le każdego z nich bardzo lubię :) Ale tak czy inaczej po usg każdemu z nich będę mówiła że jestem w ciąży i powoli ich uświadamiała że przyjdzie taki czas że nie będę pracowała i przyjdzie za mnie ktoś na zastępstwo :) Kochana jak ja się cieszę ze Ty trafiłaś na konkretnego lekarza. Fakt że prywatne wizyty i koszty ale najważniejsze że jakiś w końcu zaczął działać i stara się wyleczyć to u Ciebie :) Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze :) Pisz nam na bieżąco czy widzisz jakieś różnice po zastosowaniu leków :) I bardzo współczuję wymiotów :( Trzymaj się :) xxxx Witaj skoda :) Ja clo nie brałam ale dziewczyny brały i na pewno poradzą coś :) A ja mocno trzymam kciuki żeby Wam się jak najszybciej udało :) xxxx Jovanka kochana mam nadzieję ze na chrzcinach wszystko wyszło tak jak tego chciałaś :) Wróciliście do domciu czy jednak u teściów zostaliście?? A jak mały w kościele sie zachowywał? Nie płakał jak mu ksiądz wodę święconą po główce lał? :) xxxx Maćkowa powiem Ci że teraz już więcej wypoczywam niż wcześniej :) Nie jest to jeszcze tyle odpoczynku ile powinno być ale staram się jak mogę :) Szczególnie z jednym szkrabem już w domu nie do końca da się poleżeć i odpocząć :) Jak tylko się położę to Kuba zaraz cos potrzebuję albo ciągnie do wspólnej zabawy, albo i jeszcze coś innego wymyśli :) Takze staram się jak mogę :) Heheh ale Wam się udało z tym pajacykiem :) :) Super :) Już jakieś oszczędności się trafiają :) xxxx Paola może Ci sie teraz zmienia po luteinie? Kochana a może zrób sobie test ciążowy z ciekawości?? Może to są właśnie plamienia w ciąży a nie okres? Warto to sprawdzić :) xxxx Alaa ja właśnie po pierwszym trymestrze też zamierzam kupić właśnie Palmers i go używać :) Ja w sumie mam już rozstępy na brzuchu po Kubie ale może nowe nie wyjdą :) xxxx Mackowa ja jak urodziłam Kubę to miał 52cm długości a ja wszystkie ciuchy miałam na 62cm i siłą rzeczy wszystkie były za duże. Nie dokupywałam już nic ale podwijałam rękawy itd., a nogi gubiły nam się w nogawkach :D Także na pewno kup po 2 sztuki bodów krótki rękaw i długi, ze 2 pajacyki, może jakieś śpiochy w rozm 56 ale też nie za dużo bo maleństwa szybko rosną i zaraz przejdziecie do rozm 62 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×