Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

O Boże gościu naprawdę???? Każda z nas boi się ale każda musi dać radę :) ty juz myślisz o porodzie? Weź wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Gościu właśnie... zanim zaczniesz myśleć o porodzie skup się najpierw na donoszeniu ciąży. Który to tydzień? Jeszcze tyle bólu przed Tobą... że w głowie się nie mieści :) I nie ma na myśli porodu a na przykład problemy z pęcherzem, ból kręgosłupa, bioder, brzucha... i mogłabym tak wymieniać aż do swojego porodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah dziękuję wam bardzo bardzo. Jejku kto jak kto ale wy zawsze Choc dwa slowa napiszecie i mi ciut lepiej. Jutro rano idę bo nie wytrzymam do środy. Jadę tam na 7. Będą 3 klucia, tego sie nie boje. Ale wyniku sie boje. Hmm ja to chyba panikuje zabardzo. :-) no coz każda z nas ma te gorsze dni , te smutniejsze, te co brak człowiekowi pewności. Strach w oczach. Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Żoneczko ja Ci mówie, będzie dobrze :) Kup se gazety jakieś czy książkę weź żeby czas szybciej zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuje ta masc na odparzenia i w sobote lece po nowy staniczek :) faktem jest ze juz kilka kupilam odkad jestem w ciazy ake nie moge trafic na chocby jeden wygodny :/ a bez tez nie da rady chodzic nawet w domu bo za wrazliwe.. xxxx Izulinka juz nie dlugo i zobaczysz nie tylko swoje stopy ale mala kruszyne :) nie moge sie doczekac :) xxxx Żoneczka nie stresuj sie Kochana. Moze faktycznie to przez ten sok i teraz bedziesz miala wspaniale wyniki :) trzymam kciuki :* :* xxxx Wyslalam zdjecie na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Żoneczko o rety rety tulam Cię ze wszystkich sił!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Oleńko a może wybierz się do jakiegoś sklepu profesjonalnego gdzie pracownice pomogą Ci dobrać odpowiedni stanik. Zapłacisz za to pewnie troche ale przynajmniej będziesz się czuła komfortowo i zniknął problemy skórne :) A zdjęcie śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993ztel
Karciaaa ze wzgledu na moja specyfikacje charakteru wiem ze nie miec niczego dla dziecka i liczyć na kogos z rodziny to klopot. Dlatego poszukalam ogloszen ludzie daja rozne rzeczy za darmo ja dostalam od takiej pani wanie ke przewijak nieuzywane wkladki laktacyjne herbatke na kolke i na laktacje. I to wszystko A darmo. Potem jakas inna dala mi kilka ciuszkow. Generalnie ciucholand co tydzień sprawdzony + odkupilam ciuszki od kobitkk w mega pace na allegro markowe i praktycznie nowe. Mama moja kupila mi pare ciuszkow pieluch itd. I upolowalam na allegro koldre z poduszka oraz posciela nowe w licytacji kupilam za 31zl wiec myślę ze warto po malu sie zaopatrywać zwłaszcza ze u mnie w kolejnych miesiącach musze wydawac na działalność gospodarczą i wizyty. Ahaa i mam siostre w Niemczech ze względu na sklad zawartych w kosmetykach zdecydowalam sie na hipp i siostra mieszkająca w de właśnie dzisiaj patrzala na ceny no i tam kosmetyki sa kilka złotych tansze niz tu np. Na allegro. Za oliwke 200ml 2, 49 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993ztel
Karciaaa może poszukaj moze ktos w twojej okolicy odsprzeda ci taniej ciuszki a moze da za darmo. Mysle ze nie warto czekać do ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona to super ze pozbylas sie tego paskudztwa no i super ze alat ci spadl :) a Domcia jaka juz duza:) Powiedz mi jak tam bole plecow dalej ci dokuczają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala moze i biustu nie mam duzego, ale uwazam ze powinnas zaopatrzyc sie w jakies masci wysuszajace, zeby ci sie ta rana nie powiekszala, bo niestety miedzy piersiami to dosc speyficzne miejsce narazone na potliwosc i otarcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka no to uważaj na siebie :) i daj koniecznie znac, jak skurcze spowodują ze do swojego cialka przytulisz rozowa kuleczke;D ahhh zazdraszczam :* i uwazaj na ZUM bo ona lubi powracac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka kochana nie stresuj sie na zapas, fakt faktem cukrzyca ciazowa jest uciazliwa, ale da sie z nia zyc, musisz myslec pozytywnie, bo dobre wyniki i samopoczucie wynika tez z naszego nastawienia;* :) wyslalabym wam filmik bijacego serduszka mojego dzieciatka, ale chyba nie umiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny , idę jutro do ginekologa zrobić cytologię i popytać czy mogę od przyszłego miesiąca zaczynać starania. atusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał 600 strona :D & Mackowa ja bralam amotaks na podwyzszone crp jak poronilam, nic oslonowego mi nie dali ale moze jak jestes w ciazy i te wyniki mialas kiepskie to ja bym sie zastanowila jednak nad czyms ;) Mackowa to pokaz brzunio zobaczymy ile urosl :) Łoooo matko :D jak Domcia rosnie :) dokladnie tydzien temu mi pisalas ze w piatek gin ja wazyl i miala 700 gram, szybciutko rosnie :D dobrze, niech nabiera sil malutka :) & Alaa i jak relacje pomiedzy Wami? lepiej czy nadal burze? & u mnie dziewczyny chyba nieznaczna poprawa, dzien minal mi bez mdlosci ale za to spac spac i jeszcze raz spac mi sie chce tak okropnie ze ja nie wiem jakbym wystala w pracy, chyba bym naprawde zasnela na stojaco. Budze sie kolo 11-12 a kolo 15 juz sie czuje jakbym dwa dni nie spala :P apetyt poki co dopisuje, dzis na obiad kielbaska z grila wiec to dobry znak ze moge juz jesc cos normalnego bo kiedy mdli to nie wiem co jesc bo mieso nie, a slodkie wezcie i schowajcie i nie pokazujcie, mogloby dla mnie nie istniec wogole, jak herbata to koniecznie z cytryna, zadne soki, napoje nic, tylko woda, a gazowana jest dla mnie dziwnie slodka. Wczoraj kupilismy sobie ciasto bounty, bylo pyszne ale podejscie numer 5 do jednego kawalka skonczylo sie oddaniem kawalka mezowi bo zwyczajnie az mnie mulilo bo za slodkie. Moze to nawet i lepiej bo d*pa tak nie rosnie ale dzis zgrzeszylam i kupilam chipsy moje ulubione pieczone zeberka z grilla, raz na ruski rok mozna poczestowac dzidzie rarytaskiem ktory uwielbia mama :P do tego kielbaski z grilla i d*pa x3 bedzie :P :D wiecie ze przeraza mnie moj apetyt? naprawde, staram sie nie jesc za dwoje ale kiedy mnie ssie tak ze slysze to juz nad uchem nie moge i ide jesc, a to tez nie kromeczka chleba, bo ostatnio zezarlam na kolacje 5 duzych kromek chleba.. powaga, boje sie ze przytyje jakies 40 kilo :P Brzoskwinka Ciebie tak chyba ssalo nie? kiedy Ci to przeszlo ze jadlas normalnie? :P Mackowa kochana nie bylam dzis oddac siusiu, bo nie mialam pojemniczka, ale dzis juz kupilam wiec w czwartek ide z nim :) a teraz ide schowac te kielbaski ze stolu bo zagryzam na zmiane chipsy z kielbaska z musztarda no a oczy chca a d*pa juz nie moze! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Usiu jeśli chodzi o ten ból pleców w związku z nerką to tylko od czasu do czasu się odezwie, śpię już bez termoforka więc jest dobrze ;) teraz zaczynają mi dokuczać plecy ale już tak normalnie, po mojemu ;) odcinek piersiowy się odzywa i mam problem z dłuższym siedzeniem, po 10 minutach muszę zmieniać pozycję bo nie idzie wytrzymać. Ale tym tam się nie przejmuję :) Fajnie że Ci się takie okazje trafiają jeśli o ubranka dziecięce chodzi :) to na serio spora oszczędność :) nie wpadłam na to żeby poszukać ogłoszeń na jakimś portalu np olx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 🌼 Nie pisałam bo szkoda gadać, nie będę smęcić, powiem tylko, że ludzka niezaradność życiowa + miękkie serce mojego męża mnie wykańczają i doprowadzają do tego, że prawie się nie widzimy, nawet w weekendy;( do tego w czwartek i piątek Oliś coś mało się ruszał, w ogóle czy Wy też musicie liczyć ruchy? bo ja do głowy z tym dostaję, mój doktorek nic o tym nie mówił, za to jedna zanoma powiedziała mi, że 10 ruchów na dobę powinno być, w książce przeczytałam, że 10 ruchów na godzinę, a jeszcze gdzieś tam, że 10 ruchów w 10 minut i bądź tu mądry kurde blaszka:! Potem dopadł mnie straszliwy, okropny ból kręgosłupa, nie mogłam chodzić, siedzieć, ani leżeć, dzisiaj już jest ok, całe szczęście, dlatego nawet nie chciało mi się pisać. @ brzoskiwnka gratuluję córuni:* @maćkowa cieszę się, że nareszcie lepiej z Tobą:* Twoja "Domcia" to na prawdę klusia:) @ Żoneczka kochana nie martw się, pamiętasz mój wynik glukozy po pierwszym badaniu? 228! po następnym badaniu wynik poniżej normy (68), także głowa do góry, cyc i brzuch do przodu :classic_cool: i "KOP" na szczęście :) @olala to jaki masz już rozmair stanika??? @ Ala jak Twoje maleństwo i ruchy??? @izulinka to już, już niedługo, a pamiętam jak byłaś w 18 tc :) Byłam dziś na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia, dostałam różne gazetki, sretki,pierdołi, buteleczkę Avent - mam już 3:), dowiedziałam się, że mogę jeść makrelę wędzoną, którą kocham, a cała ciążę unikałam, był też Pan z banku komórek macierzystych. Ogólnie takie spotkanie organizacyjne. Tak w ogóle to wczoraj wieczorem przypomniałam sobie o tym, że mam przecież poduszkę do spania dla kobiet w ciąży (rogal, banan, literka C - zwał jak zwał), wzięłam ją do łóżka i pierwszy raz od nie pamiętam kiedy przespałam całą noc, nie licząc wędrówek do kibelka ha no to chyba tyle Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessajko ale się uśmiałam "oczy chcą a du*a już nie może" myślałam że herbata mi uszami z rechotu wyjdzie :) ja proponuję te kiełbaski do brzuszka schować :) Urolog mi razem z Amotaksem przypisał lek osłonowy. I gin jak dzwoniłam do niego zapytac czy moge Amotaks brac od razu powiedział że i osłonowego trzeba coś brać. Zazwyczaj jak się antybiotyk bierze to trzeba probiotyk osłonowo łykać :) dziwne że Tobie nic nie przypisali. Ale ciesze się że jesteś taka senna i masz takie apetyt :) to dobry znak :) Ty rośniesz i maluszek razem z Tobą :) ja nadal obstawiam że to będzie chłopczyk :) i narobiłaś mi smaku na czitosy :) Zdjęcie postaram się zrobić ale wiesz jak to ze mną jest... skleroza nie boli :D dzięki Bogu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
HEJ!! Jestem i ja :) Przed chwilą przejrzałam nasą pocztę i aż miło się robi jak się was widzi z brzuszkami, co prawda 3 miesiące temu (moment zleciało) też taki miałam, ale szczerze jeszcze bym sobie z takim pochodziła :) U mnie ogólnie wszystko dobrze, mały rośnie jak na drożdżach :P aż miło się patrzy :) co do gościa... jeśli to było pytanie na poważnie to wiadomo że poród boli, u mnie osobiście to był najgorszy ból jaki miałam w życiu ( czego się właściwie można spodziewać, to nie są wczasy w spa tylko porodówka :P), ale teraz już tego bólu nie pamiętam i jeszcze więcej powiem, dla takiego skarbu to mogłabym co miesiąc rodzić :P no może przesadziłam ale mimo tego że rodziłam bez znieczulenia za jakiś czas myślimy o kolejnym dziecku (ok 6-7 lat), także wszystko idzie przeżyć, poród również :) Mały coraz mniej mi śpi, przez co nie zaglądam do was. Tabelkę widziałam i normalnie szok!! tyle dziewczyny już was tam jest jako ciężarówki że i te pozostałe też niedługo do was dołączą!! Gratuluję wam wszystkim a tym starjącym się życzę upojnych staranek :) :P Szczerze to się za wami stęskniłam i chętnie nadrobiłabym wszystko ale czasu na to niestety nie mam :( Przesyłam buziaki i będę zaglądała jak najczęściej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no i mebelki już mam, ale stoją w paczkach bo nie ma kto je skręcić, i znowu zamieniłam wózek, tym razem tylko kolor, bo miał być niebiesko - szaro-biały na białym stelażu nie wiem co mi wcześniej odbiło, żeby taki wybrać bo nigdy nie chciałam jasnego wózka, na szczęście jeszcze udało się to zmienić i w tym tygodniu odbieram szaro - brązowo- czarny wózek:) oglądacie Uwaga na tvn?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! Jestem i ja :) Przed chwilą przejrzałam nasą pocztę i aż miło się robi jak się was widzi z brzuszkami, co prawda 3 miesiące temu (moment zleciało) też taki miałam, ale szczerze jeszcze bym sobie z takim pochodziła :) U mnie ogólnie wszystko dobrze, mały rośnie jak na drożdżach :P aż miło się patrzy :) co do gościa... jeśli to było pytanie na poważnie to wiadomo że poród boli, u mnie osobiście to był najgorszy ból jaki miałam w życiu ( czego się właściwie można spodziewać, to nie są wczasy w spa tylko porodówka :P), ale teraz już tego bólu nie pamiętam i jeszcze więcej powiem, dla takiego skarbu to mogłabym co miesiąc rodzić :P no może przesadziłam ale mimo tego że rodziłam bez znieczulenia za jakiś czas myślimy o kolejnym dziecku (ok 6-7 lat), także wszystko idzie przeżyć, poród również :) Mały coraz mniej mi śpi, przez co nie zaglądam do was. Tabelkę widziałam i normalnie szok!! tyle dziewczyny już was tam jest jako ciężarówki że i te pozostałe też niedługo do was dołączą!! Gratuluję wam wszystkim a tym starjącym się życzę upojnych staranek :) :P Szczerze to się za wami stęskniłam i chętnie nadrobiłabym wszystko ale czasu na to niestety nie mam :( Przesyłam buziaki i będę zaglądała jak najczęściej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! Jestem i ja :) Przed chwilą przejrzałam nasą pocztę i aż miło się robi jak się was widzi z brzuszkami, co prawda 3 miesiące temu (moment zleciało) też taki miałam, ale szczerze jeszcze bym sobie z takim pochodziła :) U mnie ogólnie wszystko dobrze, mały rośnie jak na drożdżach :P aż miło się patrzy :) co do gościa... jeśli to było pytanie na poważnie to wiadomo że poród boli, u mnie osobiście to był najgorszy ból jaki miałam w życiu ( czego się właściwie można spodziewać, to nie są wczasy w spa tylko porodówka :P), ale teraz już tego bólu nie pamiętam i jeszcze więcej powiem, dla takiego skarbu to mogłabym co miesiąc rodzić :P no może przesadziłam ale mimo tego że rodziłam bez znieczulenia za jakiś czas myślimy o kolejnym dziecku (ok 6-7 lat), także wszystko idzie przeżyć, poród również :) Mały coraz mniej mi śpi, przez co nie zaglądam do was. Tabelkę widziałam i normalnie szok!! tyle dziewczyny już was tam jest jako ciężarówki że i te pozostałe też niedługo do was dołączą!! Gratuluję wam wszystkim a tym starjącym się życzę upojnych staranek :) :P Szczerze to się za wami stęskniłam i chętnie nadrobiłabym wszystko ale czasu na to niestety nie mam :( Przesyłam buziaki i będę zaglądała jak najczęściej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O odezwaly się wreszcie. Nessaja burza jakich mało. On nie rozumie co ja mu mowie i nie ma zamiaru nic zmieniać. Wiec płacze od soboty. Stymulowana ruchów brak :( ale po polowkowym wiec ze jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana ja oglądałam uwagę, zaraz ciąg dalszy na TTV. To się w głowie nie mieści co się wyrabia w szpitalach, aż mi się łzy w oczach kręcą :( Ty nie słuchaj co Ci gadają znajome o *****ch dziecka. Najlepiej zadzwoń do lekarza i zapytaj, on Ci najlepiej wytłumaczy :) moja Domcia też ostatnio sie zbuntowała i od soboty wieczorem się nie ruszała, w niedzielę dopiero popołudniu raczyła się panienka łaskawie ruszyć. Ale dziś na wizycie lekarz powiedział że jest wszystko ok :) rośnie klucha i w tyłku ma ruszanie się na zawołanie mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa tez oglądałam szok i tyle :/ Nessaja chyba wywolalas wilka z lasu. Przyszedł na rozmowę no. Ale się okaże jak to teraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ale jak czitosy to tylko keczupowe :P a i posluchalam twojej rady i wlasnie chowam te kielbaski.. do brzucha :D & PaulisC no heeej :) milo ze napisalas, nam tez tu Ciebie brakuje jak kazdej innej mamuski. Ciesze sie ze synus rosnie zdrowo, a jak to mowia, kochana wyspisz sie jak bedziesz stara :P hehe a tak na powaznie, to ciesze sie ze wszytsko gra! :) & Alaa, kurka :( wiem ze potrzebujesz teraz czulosci z jego strony ale gdybys sprobowala z nim wogole nie rozmawiac? to tylko Cie jeszcze bardziej denerwuje, moze gdy nie bedziesz sie odzywac do niego kilka dni dostrzeze ze jest Ci przykro i naprawde tego potrzebujesz? wiesz, nie zawsze w nerwach daje sie uzyskac to czego chcemy, czasem trzeba poczekac i na spokojnie z zacisnietymi zebami do tego podejsc. Trzymam kciuki zebys jednak nie musiala sie do tej mojej rady-nie rady stosowac bo szczerze Ci powiem ze nie mam innego pomyslu :( & Pita jak Ty sie czujesz? dajesz rade ogarniac sytuacje z mama? & Eweelka bylas u gin? iii co mowil? & Kasik85 Ty sie nie stresuj wizyta u innego gina bo on moze pomo w waszych staraniach, licze Ci tego! :) & Paola przejdz sie do gina, ale nie jest tak ze moze Ci sie ze stresu ze Twojego nie ma z Toba i straszne doly Cie lapia?? mimo wszystko dobrze zebys odwiedzila lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezultat wyjdzie w czasie nessajko 3dni były ciszy. Tzn jego strategia zsgadywanie do mnie się nie sprawdziła dziś mi kolacje zrobił stoi do teraz bo myślał że mi przejdzie A tu ni hu hu No nic czas pokaże. Oby nam się udało. Ah te moje hormony i te kiepskie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×