Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość zdesperowanamama
gosciu nic nie zaszkodzi jak zrobisz też. no ale i na ciążę też nic nie wskazuje, żebyś się nie rozczarowała jak wyjdzie tylko jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec tak.. samochod mam w naprawie a ze mam blisko do gin to ide z bucisza :D zawsze ktos jest to otworzy mi drzwi, zimno jest wiec lepiej byc przed czasem.. w domu kilka lykow soku, zaraz drugi kupilam, wypilam i lece:D Patrze hmm zamkniete? O nie i co mam stac 20min? O nie ide do sklepu po sok bo nie odwale kichy jak ost noo musze miec pelny pecherz. Ok niedlugo przyjechal, tzn za 15 min. Mowi ze ma czas a ja ze spokojnie. Pacjentka po mnie za to nie przyszla. Wiec lepiej szanowac kogos czas co nie:-)) no i dobra wchodze i tak gadka szma*ka mowie ze 44dc, robi usg przez brzuch. Pytanie pada czy napewno wykluczam ciaze.. a ja raczej tak. Nawet test robilam dla spokoju.. no i zaraz sie ubralam i poszlam siiiiku:-) wracam rozebrana i mowie na fotel?! A on yyyy nie? I mowi ze jak chce mozna usg dopochwowo. A ja ok! No i wyszlo ze jelita przyslonily mi moje jajniki;d po prawej str mam pecherzyk 2cm :D a ja ooo to stad te bole od 2dni. On ze to moze byc drugie jajeczkowanie. I ze mamy problem rozwiazany. I mowi ze na podst tego i endrometrium jesten w polowie cyklu (44 dc dzis) kumacie? Wow... i kapielami goracymi moglam doprowadzic do tragedii.. za ok 7 dni mam przez 5 dni brac luteine.. Masakra jakas;d Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
ja tylko na chwilkę, później planuję Was nadrobić ale zatrzymałam się na poście Kasi. 7 KASIAA12-wejdź na stronę internetową tego sklepu wysyłkowego dziś. Dziś jest dzień darmowej dostawy, więc może jeśli uczestniczą w tym dniu to uda Ci się zamówić wszystko i nie płacić za kuriera :) Szybko sprawdzaj czy wysyłają dziś za darmo i jak coś to zamawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zdj mi dal z usg jakby cos sie dzialo u podejrzewaliby wyrostek robaczkowy:/// Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Jovanko noi jak??? Paola no czekam czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelkaaa
Hej wlasnie wpadłam na wasz topim. Tez jestem staraczką w sumie od niedawna. Obecnie czekam na okres jakieś jeszcze z 7 dni ... I okropnie mi sie dłuży ... Mam kilka objawów ale moje wcześniejsze doświadczenie z objawami kończyło sie okresem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
nelkaa witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Nelka witaj :) mam tak samo jak ty czekam do soboty i robię, gościu u mnie jeszcze z objawów to mega senność, do tego ostatnio mam chęci na różne soki których nie lubię za bardzo np po pomarańczowym miałam zgage i nie za bardzo lubiłam wczoraj litr wypilam aw niedzielę sok pomidorowy którego w życiu nie piłam a tu mi smakował, no i pobolewa mnie brzucho: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
brzoskwinko to rozumiesz mnie :) a wiesz że te z kurzaki (jak ją je nazywam) to zabijają te duże ;) Sama byłam swiadkiem:) bo złapał mnie taki paraliż a musiałam siku ale bałam się do łazienki wejść stalam pół god w wejściu do łazienki i nie mogłam się ruszyć, a kurzak wziął i go w pajęczyne oplatal :) dlatego kurzaki sa ok :) ale i tak się ich brzydkie, a z wdzięczności kurzaka nie zabilam i miesiąc mieszkał w kącie łazienki :) A motylki to sa słodkie :) Zawsze jak byłam mala to je lapalam :) ciem się też nie boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
wojtkowa czekam na dwie krechy u ciebie;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
nemezis a u Ciebie jak przyszła @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 O jej ale się dzieje! Czekamy na te kreseczki:-D :-D dawać, dawać dziewczyny!:-D Ja dziś byłam pierwszy dzień w pracy po chorobowym... Oczywiście jestem bardzo zadowolona, bo już miałam dość siedzenia w domu no i okazało się, że beze mnie to w ogóle robota nie idzie, więc czuję się doceniona:-) :-) ale powiem wam, że te 8 godzin dało mi trochę w tyłek:-P nie mam siły na nic, więc zaraz idę na szybki prysznic i spać:-D Darka ja tam Cie podziwiam! Dwoje dzieci, mąż ciężko pracuje... Dajesz radę kobieto i bądź z siebie dumna. Pita no ja Cię zastrzelę chyba! Taka piękność i głowę sobie zawraca depresjami?! Śliczna jesteś dziewczyno!!! I akcja z szefem super. Tylko pozazdrościć:-) śmigaj do rodziców i wracaj do nas pełna energii i optymizmu:-) No! To trzymam kciuki za kreseczki dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
no właśnie dziewczyny w garść się bierzemy :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Wojtkowa, niby nie ma... 5/6 testów przez 3 dni to cień... Taki bledziuch ledwo widoczny. na niektórych bardziej, na innych mniej ale jest... Nie wiem czy to taka uroda tego testu że barwnika nie przybywa czy wręcz odwrotnie... może nawet po kontakcie z moczem mojego męża będzie cień? Nie wiem co o tym myśleć. Został mi 1 test i czekam do soboty tak jak Ty... chyba że @ mnie uprzedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Nemezis ją na twoim miejscu zrobiła bym test ciazowy ale innej firmy :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
ja testu póki co nie robię, boję się , do @ jeszcze trochę czasu 5 listopada była ostatnia,więc cykle 30-32 wg kalendarzyka owulacje miałam między22-23 listopada, a "przytulanki" były od 20-23 , więc się wbiliśmy w owulkę, ale czy doszło do zapłodnienia, zagnieżdżenia, ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, robiłam test, jedna kreska;). Ale @ nadal brak, objawów zero, już nawet kręgosłup nie pobolewa, nie wiem. Mąż zawiedziony, mnie początkowo ulżyło, a potem trochę zatęskniłam za tymi emocjami po ujrzeniu dwóch kreseczek;). Przepraszam, że tyle nie pisałam, ale nie miałam jak, dopiero teraz siadłam na tyłku. Natomiast SYNOWI MEMU IDZIE LEWA DOLNA JEDYNKAAAAAAAAAAA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Nemezis. mi się wydaje ze jesteś w ciazy. biorąc pod uwagę moje doświadczenia i starania wykonalam wiele testów i na żadnym nie było cienia drugiej kreski a na ulotce pisze że nawet najbardziej delikatna kreska oznacza ciążę. dla pewności poczekaj kilka dni, i zrób test ale innej firmy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Jova to czekaj razem z nami może przyjdzie i2 kreseczka :) wiesz mogło coś w cyklu się przesunąć albo dłużej wędrowało jajeczko do macicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
zdesperowanamama.. masz rację... nie lubię takich cieni... wolałabym żeby był całkiem bialutki wtedy miałabym chociaż jakąś pewność... został mi jeden gówniany pre test więc zrobię go w czwartek... jeśli nadal będzie cień cienia, w piątek kupię test innej firmy i zrobię w sobotę... Mówisz, że nie miałaś nigdy takiego cienia... Ja miałam i niestety nie wróżyło to dobrze... przy testach z innych firm także... np 1szy test negatyw, kolejne 3 przez tydzień to taki cień aż w końcu @... tak jak mówisz, w piątek kupię test inneh firmy i zrobię go w sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dziewczyny, a może jakaś tabelka czy cuś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karciaaa - i jak ten ból? Wrócił? Jak się czujesz? Słuchaj, to może być wyrostek i to, że przeszło nie oznacza, że to na bank nie on! Obserwuj się i jak coś to pędź do szpitala. A promieniował Ci ten ból na nogę? kasiaa12 - tak, mydło antybakteryjne koniecznie! I dla Ciebie do mycia rąk i przede wszystkim dla kogokolwiek z zewnątrz! Bo zanim trafią do Twojej sali, wymacają klamki i poręcze utytłane wszystkimi możliwymi bakteriami, jakie tylko można sobie wyobrazić. No a wiadomo - w szpitalu nie leżą ludzie zdrowi. Olala - nie przejmuj się spowolnionym kapowaniem, stan przejściowy;) Wiem po sobie!;) Powiem tylko, że piszę białe wiersze, ale nie pokazywałam ich jeszcze nikomu i chyba tak zostanie;). Jakoś są tak osobiste, że... Muszą pozostać w szufladzie:). Laski, ja się pająków nie boję, węży też nie, ciem nie lubię, ale to nie strach, natomiast myszy, szczurów, chomików, świnek morskich, fretek i czego tam jeszcze - okropnie! Ponadto nie lubię ptaków (kiedyś latem jak spałam jeden wleciał przez otwarte okno i wplątał mi się we włosy, Jezu...) oraz...kotów. Wiem, że niektóre z Was je kochają, ale nie lubię przebywać w ich pobliżu, a dotknąć - broń Boże! Tak czuć te ich kości przez skórę, no nie. To nie dla mnie.;) zdesperowanamama - u mnie w szpitalu jak urodziłam Kacperka też takie były panie sprzątaczki:) Paola - ale jaja, fiu fiu fiu! No to mamy winowajcę;) goscdarka - ja aktywnie wróciłam na forum w dniu, w którym skończyłam połóg, czyli po 6-ciu tygodniach:). Także spoko loko luz i spontan!;) Pomyśl sobie, że będzie już tylko lepiej, kochana. Ale wierzę Ci, że padasz nóg:( kasiaa12 - nie miej sobie za złe, ze tak łatwo mu odpuściłaś, w końcu działałaś w imię wyższego dobra i to były okoliczności łagodzące dla Twojego ;). Upiekło mu się, ale niech sobie nie myśli, że tak będzie zawsze!;) Pytasz o kasę albo jakieś słodkości do tego szpitala? gość - ja też bym testowała:) Tą ochotą na śledzie to się może nie kieruj, bo za wcześnie na zachcianki, ale długość tego cyklu mnie zastanawia. A jak długo zapisujesz długości cyklów? To znaczy z jakiego przedziału czasowego podałaś nam te długości? Nemezis626 - masz możliwość kupienia testu innej firmy? Żoneczko - ile waży nasza Wikusia? Jak się ma?:) Nelkaaa - witaj:) Dołączaj do nas:) Skrócimy Ci to pełne napięcia oczekiwanie:) wojtkowa - no nie ma rady, musisz uzbroić się w cierpliwość:) I ja też, jak się okazuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Padam na ryj i nie wiem czy wszystko przeczytał i czy każdej odpisze. Jeśli nie to przepraszam. Wpadlam po pracy do domu, zrobilam obiad, odebrała Kube ze szkoły, a w miedzy czasie okazało sie ze nie mam dla niego cieplusiej kurtki a zimno u nas teraz jak cholera. Wiatr strasznie zimny wieje i aż ręce marznal. Wiec wróciłam z Kuba do domu ze szkoły, szybko zjadł obiad i musiałam jechać z nim na zakupy po dłuższa i cieplejsza kurtkę. Dziś wyjątkowo mam dość i jeszcze mnie M wpienil :( Zaraz IDE spać. Xx Olala i Zoneczka bardzo ładnie Wam w tych włosach ;) Zoneczka Ciebie to chyba NW ogóle po raz pierwszy widziałam :) Xx Nemezis pozytywne myślenie. Nie krakaj sobie. Xx Pita jak ja się ciesze ze czasami to moje krakanie przynosi skutki :) Szefa masz nie ziemskiego! Skąd go wzielas? No i takie komplementy w Twoja stronę? Bosko! Pakuj teraz majteczki z plecaczek i do rodziców :) Xx Paola gon tych co Ci wjazd parkuja. Albo odrazy dzwon na straż miejska, nie uprzedzając. Naucza się parkowac. Ja tez nie cierpiałam jak mi bramę zastawiali. Czasami po pol godziny czekalam na baranów bo poprostu z domu nie mogłam wyjechać. Aż w końcu się wkurzylam i za każdym razem dzwoniła na straż miejska. Każdy po kolei dostawali mandaty i nauczyli się gdzie można parkowac ;) Xx Kasia12 bardzo się cieszę ze zakupy zrobione. Jak Kulisz lozeczko to koniecznie daj znać :) Ja się zastanawiam jaki ja rozmiar pod koniec ciąży będę nosiła? :) Xx Jovanko dziękuje :* powiem Ci ze czasami jak mam 5 godzin w ciągu dnia (np jutro) to jak wracam do domu to mam dość. Zdarza się czasami ze pobolewa brzuch na dole ale w sumie jest okay. Jeszcze jak w pracy jestem to mam trochę siły. Brzusio nie jest jeszcze na tyle duży żeby bardzo mi przeszkadzał i ciążył. A poza tym chciałam zmniejszyć ilość godzin ale znajoma nie może wziąć pol etatu, odrazy caly musi brać, bo musi utrzymać siebie i córkę, bo sama ja wychowuje. Wiec nie zgodzi się na parę godzin tygodniowo. A przy dałoby się z paru godzin zrezygnować. Ale pociagne jeszcze. Za 18 dni jade na 2 tygodniowy urlop do mamusi a później styczeń szybko zleci :) :) i wolne ;) No a jeśli o ćwiczenia chodzi to rzeczywiście idzie się w pracy pogimnastykowac. Każdy dom ma przynajmniej parter i 1 piętro. A są takie które maja 2-3 pietra, wiec spacerki po schodach w gore i w dol :) Wymachiwanie łapami podczas odkurzania i mycia podłóg. Ścieranie kursy. Matko jak ja intensywnie cwicze :) :) Ale jestem juz coraz bardziej zmęczona. Jak wejde na piętro to sapie jak lokomotywa :) Odnośnie właśnie ciuchow ciazowych to w zimę dokladnie tak jest, ze zwijasz bluzkę pod szyja albo wywalasz cyca przez dekolt bluzki ale później w każdej bluzce dekolt rozciagniety będzie :( Poprostu wygoda dla mamusiek te bluzki :) Odnośnie tygodni ciąży to właśnie na USG w 12tyg i 3 dniu wyszło ze jest to 13 tydzień i 3 dzień. Ale mniejsza o to, będę wam pisala za każdym razem jak wychodzi z OM i jak z USG :) Xx Karcia gratuluje zrobienia sraki :) W końcu :) hehehe Xx Brzoskwinka i Kasia12 ja tez nie byłam nad polskim morzem i w górach. Nad morzem byłam w UK a w górach jeszcze nigdy :( Moja mama sama wychowywała 3 dzieci wiec jej nie było stać na wycieczki dla nas :( Ale wcale nie żałuje :) Zapewniła mi cudowne dzieciństwo i kraj mogę pozwiedzac teraz :) Xx Darka Ty mój cieniu cienia :* Współczucie Ci ze mały daje tak w kość :( Powiedz mi czy Twój Kacper był grzeczniutki jak się urodził i w ogóle?? Xx Kasia12 czekam na wieści po jutrzejszej wizycie :) Na która masz? Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza oni do przedszkolq to straz by nie zdazyla dojechac, ale sam fakt ... Jovanko ja tez nienawidze kotow chociaz mojq kolezanka ma, ale sama przyzna ze sikaja na ciuchy jej taty... wiem ze Nessaja na kotka;-) ja kocham kroliki no i mojego psa pokochalam. Chociaz kroliczka byla okropna i oddalam ja dla jej dobra bo by zawalu dostala jak psa przynioslam do domu. Ale myszy to jeszcze ok czy chomiki. Ja to sie panicznie boje pajakow.... Swinki sa spoko, moja sis ma w uk. :-) Jovanko chyba sie cieszysz ze jedna kreska co? Ale czujesz w srodku troche zawod, mam racje? :* Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza u was zimno to dlatego mojego rozklada .. mial isc na salon i bysmy mieli duzo miejsca ale dzis przeprowadza sie na pokoj. Sa jeszcze dwa to na ten mniejszy. Mowi ze grzejnik mq obok lozka a w salonie zmarzl i rozchorowal sie. Co sie dziwic waga piorkowa;d Rzeczywiscie musisz sie nagimnastykowac biedna ;* Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu rob test :) Xx Paola ale jazda :) Druga owulka? Kuzwa mac a Twój w moich stronach. No co ja zaczynam trzymać kciuki aby w grudniu tez była podwójna owulka :) I szkoda ze to nie fasolka :( Ale czekamy do grudnia na owocne starania :) Xx Nelka witaj :) Czekaj cierpliwie i nie wyszukuje objawów :) Xx Jovanka ida ząbki :) Powiedz swojemu mężowi ze się zawiodlam na nim :( Jak on tam strzelał ze 2 kresek nie ma? :P Xx Nemezis my mamy tabelke ale gdzieś na którejś stronie jest i nie ma żadnej odwwzniej która jej poszuka :) Xx Apropo zwierząt dziewczyny. Planujemy zakup pieska :) Jakieś małego piecucha :) Powiedzie mi czy lepiej suczke czy psa? Wiem ze suka lepiej domu pilnuje,a pies ponoć lepiej wiąże się z właścicielem i w ogóle. I sama nie mogę się zdecydować. Póki co bierzemy pod uwagę jack Russell terriera :) Xx A co do obrzydliwych zwierząt to nie cierpienia pająków. Mam fobie na ich punkcie. Potrafię nago z kibla wyleciec jak jakiś jest na scianie. A w UK tego ku*r*es*t*w*a dużo :) Myszy i szczury to kolejna fobia. Paradoksalnie mam myszy w domu :( Dlatego tak mi śpiewano do wyprowadził stad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×