Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Nemezis626
Szlag! Znowu przegapiłam... Po napisaniu poprzedniego posta zerknęłam na test ponownie... I jest druga kreska!!!! Blada bo blada ale zauważalna gołym okiem, bez watpliwości... Wiem ze minęło dobre 10-15 minut ale znam ten test dobrze bo robiłam go wiele razy i nigdy nawet po 2 dniach nie pojawiała sie druga kreska a nie raz szukałam jej tam przez kilka godzin... Ale martwi mnie to, czy jesli byłaby to ciąża to czy kreska nie powinna być znacznie ciemniejsza? Może beta nie rośnie? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Jak ja nie lubie pisać z telefonu... Wychodzę na niedouka ^^ wybaczcie... Psy mają rasy a nie razy ^^ itd. A przy tym ze test negatywny miała być smutna minka! Bo wcale sie nie cieszę! .. A jeszcze trochę zaspamuję :) wiem ze nie moge otrzymać hasła do maila póki co i rozumiem w 100% :) ale może mogłabym dostać chociaż login wtedy i ja mogłabym cos przesłać :) np pokazać psiaka IZIE albo rąbek Norwegii jovance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelia123
Nemezis oby to tylko nie był felerny test, trzymamy kciuki ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
widzę że w mocy ktoś się podemnie podstawal! :( Bo to nie ją pisałam ! Dzień dobry, i humor prsez ten post mi się popsol :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Nemezis gratulacje!!! 🌻 🌻 🌻 Ale jeszcze nie dziękuj ;) A jak z @ jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Dziewczyny jak czytam swoje posty i ten telefon i tak mi słowa zmienia :( w pierwszym poscie chodziło mi że w nocy ktoś się podemnie podszył, bo to nie ja pisałam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zdesperowanamama... @ nie ma... Ale ciagle sprawdzam bo jakoś mi mokro... :/ no i wczoraj wieczorem kłuł mnie lewy jajnik... Dzisiaj prawy... Nie mocno ale odczuwalnie... Tak jakby mnie ktoś ciągnął za jajowody :o nigdy tak nie miałam przed @ i nie wiem czemu tak sie robi... Takie ciągniecie/ kłucie w pachwinach... Co to? Zabij, nie wiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
I nie przejmuj sie tym ;) widzisz sama ze wielu gości wchodzi i wypisuje bzdury :) uśmiechnij sie i zapomnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Nemezis to mnie przekonałas że jesteś w ciazy :) jupi :-D po pierwsze klucie jajnika i do tego sama napisałas że czujesz że jest ci mokro :) a to świadczy o ciazy :)A plamienia ustąpiły ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Iz85 niestety spaniel ma też,krótki włos i wypadają , znajomaa,o klatki są wszędzie no,chyba że,ogoli na krótko po całości, no i te,psy trzeba umieć wychować,bo to są myśliwskie: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtkowa- a u mnie@ na dobre przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
wojtkowa nie martw się ❤️ może Nemezis nam dobrą passę przyniesie i nie długo u nas pojawią się 2 kreseczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Nemezis626 ogrooomne gratulacje Kochana! Doczekałaś się 2 kresek w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Nemezis to był twój pierwszy cykl starań?? tak czytałam i zapomnialam która z was miała pierwszy cykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
o juz doczytalam wojtkowa to dopiero pierwszy cykl, nie martw się :) i to ty mialas te plamienia :) Gapa ze mnie jestem zamotana, a jeszcze jutro mam daleki wyjazd i tak nie mam ochoty jechać, wsawac o 4 rano później wyjazd i mimo wszystko trzeba funkcjonować :-( mam ochotę ale w domu zostać :-o ale cóż :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) dziewczynki nowe zalogujcie się, bo ja już nie wiem czy to Wy piszecie, czy ktoś się podszywa. Ciężarówki i mamuśki powiedzie mi co to może być : wieczorem i w nocy czułam jakieś dziwne bóle- nie bóle, nie wiem... Takie chwilowe ukłucie, czy może ciągnięcie poniżej pępka, bardziej po lewej stronie . Trwało to może sekundę, jak leżałam na plecach albo na lewym boku. A jak się przekręciłam na prawy to tego nie było. W ogóle mam głupie wrażenie, że mój brzuch jest z lewej strony większy. Dziwnie to wygląda, jakby mi się pępek przesunął w prawą stronę:-P Staram się nie przejmować, no ale wiecie jak to jest kiedy coś zaboli - w głowie tysiące najczarniejszych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zdesperowanamama to wojtkowa plamila nie ja :) a mój cykl pierwszy? Prawie... 29... 2,5 roku... Nie wierze aby po 2,5 roku tak po prostu sie udało.... Musi tu być jakaś podpucha... Nie uwierzę póki nie zobaczę na usg... Pamietajmy ze jeszcze moge zacząć krwawić jutro albo za tydzien... Tak straciłam pierwsza ciąże... Ale jestem juz po terminie @... Niby tylko 2 dni po, ale po :) zatestuje może w sobotę żeby zobaczyć czy kreska ciemnieje... Ale jajniki mi ktoś wyrywa właśnie :( a swoją droga, czemu tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak sobie myślę, że na tej wysokości to mogą być bóle jelit. Praktycznie cały czas mam uczucie wzdętego brzucha:-\ w sumie to już sama nie wiem czy on jest taki duży bo rośnie, czy to wzdęcia mnie tak rozpychają:-( zwariować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
ja to się cieszę że nei mam żadnych bóli , aż się dziwię:) wyjątkowo spokojnie :) ja myślę żeby sobie odpuścić z takim mega staraniem, żeby wyliczać dni itd, kiedy będziemy chcieli to będziemy się seksić :D zobaczymy co z tego wyjdzie, a tymczasem spadam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
nemezis a za Ciebie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
nemezis masz rację;) trzeba wrzucić na luz :) ale chociaż dla mnie twoja ciążą będzie oznaczała że mimo roku starań mam i ją szansę jeszcze zaciazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
wojkowa ją też wrzucilan na luz nie wyliczam kiedy owulka itd. bo to bez sensu, a czytałam kiedyś poradnik dla starających się o dziecko to podobno tylko 20% par udaje się zajść w ciążę gdy odbyli zbliżenie w dniu owulacji. Takich rzeczy już nie czytam:) Jeżeli listopad okaże znów się bezowocny to pokladam wielkie nadzieję w grudniu bo od 19.12 do końca roku mój M będzie miał wolne i będzie w domu. :) w święta mam zamiar się zrelaksowac,zapomnieć itd i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam. Jak leci dziewczynki, kurda flaki nie ogarniam nowych dziewczyn. Sorki. Jovanko czyli przyszła małpka.. mówiłam mojemu m i on tak trzymał kciuki zeby nie przyszła. I powiedzial kochanie obserwuj bo będziemy brać z nich przykład :-) ah coś czuje ze twój m chce mieć 3 synów tak jak moj M. Oooooo Pitka wczoraj jeszcze raz oglądałam twoje zdj. Jejku jak ja ci zazdroszczę figury, jesteś taka zgrabniutka. Ahhh Oooooo Ala. Widziałam ! Dovzekalas sie wiercenia i to nie małego .. hihi słodko. Kurczę wy juz prawie wszystkie macie imiona juz wybrane a ja nadal nie. Pomozcie... Ooooo Ola ty sama obcinalas twojego m ? Czy byl u fryzjera ? Super fryz ja mojego tak będę chciała ciachnac przy następnym goleniu. Avl zdj boskie wiesz ze moim zdaniem jesteś artystką ? Pomysly masz świetne i obróbka zdj. Jak na sesji. Oooooo Nessajka halo halo gdzieś ty jest , albo cię ptzegapilam albo siedzisz cichutko i tylko czytasz :-) Ooooooo Angelus nawet nie wiesz jak ja ci współczuję. Sama mnie ciekawi czy jest jakis sposób na to zeby dzieci tak nie lapaly od siebie non stop. A moge podsunac tylko jeden pomysł moze masz gdzieś wilgoć w domu. Bo wiem ze to zle wpływa na drogi oddechowe u małych dzieci. Ja z siostrą tak miałyśmy, non stop zapalenia kaszel flegmy, aż wkoncu rodzice zrobili remont w naszych pokojach , ocieplili dom, i zmienili pięć zeby mocniej grzal zeby suszyć te ściany. Oooooo Karcia jak brzuszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka trzymam kciuki aby sie udalo dojść do celu. Żeby bylo szybko i sprawnie i za pierwszym razem , aha i bezproblemowo.! Opowiadaj bo sama jestem ciekawa jak to wszystko wygląda , te procedury. Oooooo Tralalala Paola będzie sie widziała ze swoim. :-) i będzie ti ti ri ti. A potem będziemy testować. :-). Chyba ze sie mylę. .. kiedy idziesz do fryzjera kontynuować kolorek ? Ah ale jestem ciekawa efektu ostatecznego. Może podejmiesz mi pomysł na jakis inny kolor. Ja to odważna baba jestem. A co sie będę zastanawiać. :-) Oooooo Stymulowana , brzoskwinka co u was ? Jak samopoczucia przed rozwiązaniem ? Ooooooo Eska i mackoawa bardzo prosze mi tu napisać jak sie czujecie. Jak brzuszki. Mackowa nic nie boli , juz nie ma zyganka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i Kasik piszcie wszystko co sie u was dzieje. Bo jestem ciekawa co mnie czeka. Ah a wy juz na wylocie. Majgad jak ja pomyślę co będę musiała przejść to mnie strach obchodzi. I szybko Mysle o czymś innym bo sie stresuje. Czy dam radę. Itd. Wbijam sobie do głowy ze mam jeszcze duzo czasu..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowanamama- niestety czasem tak jest ze ktos sie pod kogos podszywa. najlepiej sie zarejestrowac zeby nikt za ciebie nie pisał.. xxx nemezis gratuluje dwóch kreseczek:):) xxx jovanko jestem na finiszu ale mojemu dziecku nie spieszy sie. chyba stwierdziło ze poczeka az bedzie troszeczke cieplej na dworze zeby nie marznął w czasie powrotu do domciu:) zresztą czeka pewnie na tatusia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Moja ukochana kawa przede mną, obok świąteczne pierniczki, Mały Renifer pochrapuje z cicha na bujaczku, zmęczony porannym wierzganiem;) i powalony zaserwowanym przez mamę śniadankiem (kaszka kukurydziana wymieszana z musem jabłkowo-jagodowym:) ), Pytanie na Śniadanie w tle, moje zmarznięte ciało otula cieplusi szlafroczek od mamci, mężu pracuje dziś tylko do 14 i całe popołudnie mamy dla siebie i malucha... Czegóż chcieć więcej?:) Może tylko żeby się obiad sam zrobił - najlepiej placki po węgiersku!:) Olala - jak spałaś?:* Zgaga odpuściła czy dalej Cię męczy? Nemezis626 - piszesz tak o tej Norwegii i chyba zaczynam rozumieć dlaczego mój tato marzy o tym, żeby zamieszkać tam na starość...:) Słuchaj, jeśli chodzi o kolor tej drugiej kreski na teście: jestem daleka od tego, żeby Cię dodatkowo nakręcać, choć strasznie mocno trzymam kciuki, ale taka jakaś panuje obiegowa opinia, że jak kreska jest słaba to mało bety, jak mocna to więcej i niby "bardziej ciąża";). Owszem, intensywność koloru tej kreski zależy w dużej mierze od stężenia hCG w moczu (czy też w wodzie;) ), ale na jej wygląd ma również wpływ: 1. sposób, w jaki przechowywany jest test (ja nie mówię o jakichś nieprawidłowościach, mówię o RÓŻNYCH warunkach przechowywania, bo tego uniknąć się nie da podczas produkcji, przechowywania w magazynie, dostawy, przechowywania w aptece, przechowywania w domu - zobacz ile różnistych "klimatów"!), 2. stężenie wilgoci w powietrzu (mieszkasz w innej strefie klimatycznej!), 3. skład moczu kobiety, który zależy od tego co jesz, co pijesz, ile pijesz, jakich pierwiastków, witamin, minerałów masz mało w organizmie, a jakich dużo - ta sama kobieta nie ma zawsze tego samego składu moczu przecież. Pewnie jest tych czynników o wiele więcej. Wiem, ze miałaś już do czynienia z bladymi kreskami i kończyło się jak się kończyło, ale nie sugeruj się, proszę, tylko tym kolorem - wsłuchaj się w swój organizm:). Podkreślam - nie nakręcam Cię, ale...;) Sama piszesz, ze znasz ten test doskonale, że nigdy nawet po 2 dniach nie było drugiej kreski. 10-15 minut (mimo że określane przez producenta jako czas już niewiarygodny) to wcale nie tak dużo. Nasza Żoneczka też tak miała. I jeszcze o tych bladziochach: Ja zrobiłam przy Kacperku testów 6. No wiem, zgłupiałam. Ale tak było, bo właśnie chciałam codziennie wiedzieć czy jestem w tej ciąży bardziej;). I gdybym się miała sugerować kolorem drugiej kreski to było tak: 1 dzień - ciąża pod światło;), 2 dzień - trochę bardziej ciąża, ale szału ni ma, 3 dzień - ciąża! ewidentnie ciąża! 4 dzień - ciąża pod światło, coś w stylu "błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli", 5 dzień - znów ciąża!!!, 6 dzień - lekka "fit" ciąża (druga kreska schudła o połowę). Więcej wiary, dużo spokoju i czekamy!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoneczko u mnie nic sie nie dzieje. wszystko spokojnie. bóli nie mam, skurczy tez. dzis ide na ktg bo powiedziała ze jak do dzisiaj nie urodze to mam do niej przyjsc. to dopiero 38 tydzien wiec jeszcze czas mamy:) jedyny ból jaki odczuwam to w nocy jak mam sie przekrecic na drugi bok albo na plecy. no i oczywiscie jak chce wstac z łóżka. wtedy jest to nie do zniesienia. ale to tlko przez chwile bo jak pochodze to wszystko jest dobrze.. ale pociesza mnie fakt ze to juz prawie koniec moich cierpien i nie długo mały bedzie z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko to oby było tak jak mówisz :)) no jestem przeszczesliwy hipcio którego codziennie coś boli masakra z tym!!! :/ no ale jak mówisz ze przechodzi to ok. Co ja miałam za noc to nie chce mi się myśleć dziś jestem nieprzytomna i nie jestem w stanie was nadrobić kochane moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką masc najlepiej kupic na sutki?? jaka jest najlepsza?? zapomniałam sobie kupic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×