Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
kasik gratuluje. wreszcie i ty sie doczekalas. nabieraj sil i odpoczywaj.kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik slonce gratuluje jaki duzy silny mezczyzna z twojego maluszka no i ty jaka dzielna... duze buziole i wypoczywaj kochana :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dzielna z ciebie kobitka gratuluję! :) Mackowa no też słyszałam że po porodzie spada od razu ok 9-10kg wiec nie ma tragedii :) a reszta pewnie sama spadnie wiec jeansów nie wyrzucaj :) Olala jak tam u ciebie pewnie już po obchodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinaaka
Hej ;) zaczynam starania, mam nadzieje ze mi sie uda jestem w 10 dc. Dodam ze staram sie juz 5 cykl... Mam nadzieje ze teraz mi sie uda chce spróbować testy owulacyjne tylko nie wiem jakie kupic nie znam sie na tym No i nie potrafię wyliczyć tego konkretnego dnia płodnego ;( możecie mi jakoś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Brawo Kasieńka!! Dzielna z Ciebie dziewczyna. Synek jaki duży:-) to czekamy na jakieś fotki:-) A Oleńka nasz biedna... Musi być bardzo zestresowana tym wszystkim. Ale czuję, że wszystko dobrze się skończy. Niedługo będzie tuliła swoją małą kruszynkę:-) jesteśmy z Tobą kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie. co potrzeba zeby zglosic dziecko do ubezpieczenia? i ile jest na to czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Malinaaka hej :) no skoro mamy Ci pomóc to ja od siebie powiem że nie warto inwestować w te testy owulacyjne. Owszem niektórym może i pomogły zajść w ciążę ale w większości przypadków z którymi się spotkałam były nieskuteczne. Możesz spróbować mierzyć sobie temperaturę, poczytaj o tym w necie, na czym to polega itd. :) mi pomogło :) Około 12-13 dnia cyklu wybierz się do lekarza jeśli masz taką możliwość i zrób usg żeby zobaczyć czy pęcherzyki rosną i jakiej są wielkości. Pijesz kwas foliowy? Jak nie to koniecznie zacznij! No i przede wszystkim nie nakręcaj się psychicznie na to że ma się udać bo... się nie uda. Tak to niestety działa :/ 🌻 Dziewczynki Ola znów na ktg. Później ma mieć usg. Pytanie tylko kiedy to "później" nastąpi. Znów po 21.00?! :/ Ordynator na obchodzie się nie zjawił. Dowiedziała się tylko tyle że mają powtórzyć badania i porównać do wczorajszych. Normalnie aż mnie skręca ze złości i mam ochotę jechać do tego cholernego szpitala i zrobić im awanturę! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziewczynki coś ruszyło w sprawie Oli! Zabierają Ją na porodówkę, nałożą żel na szyjkę macicy i zobaczą czy zadziała. Rety trzymajcie kciuki żeby ruszyło z kopyta bo ile biedna może się męczyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcyny!! pisałam wczoraj do was ale moje posty nie chciało dodać!!:( KASIA GRATULACJĘ!!!:):):):) aLE DUŻEGO CHŁOPCZYKA URODZIŁAŚ!!:) brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko, co do zmian to porawił mi sie śluz nie płodny :) i wzrosło libido ale nie wiem czy to zasługa ziółek, gorzej z tym że wredne zapalenie mnie złapało, i dni płodne mi sie pewnie przesuneli ??:( Cykl przez to pewnie sie wydłuży ehhh:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasienko gratulacje :**** A co u mnie. Jakos zyje dalej. Ma zostac do konca urlopu bezplatnego czyli do konca kwietnia. Po nocach mam koszmary i budze sie mokra. Za dnia jak cos powiem to ja jestem ta zla bo prawie placze. Jest mi nadzwyczajniej smutno. do tego on prosil ksiegowa aby pokazala autobusy i raz wrovila z nim po pracy a ona ma ok 26 lat!!!! A on 28. Zabronilam mu no bo co:/ ja juz mam wszystkiego dosyc. mama mowi abym przemyslala bo stac mnie na kogos innego a on nie szanuje mnie. Ja go kocham :-( Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Kasiu Gratuluję - ale jesteś dzielna ! Super że dałaś radę sama urodzić. Jovanka No i masz mnie - podczytuję ale nie piszę - ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow brawo Kasia!:) teraz zdrowka, siły i Wszytskiego najlepszego dla Ciebie, męża i filipka:) Olala trzymam mocno mocno kciuki żebyś juz urodziła i Zdby Wszytsko było Oki:) Jakby któraś wklejała tabelkę to zmieńcie mi ta 12.01 taki mam termin porodu naturalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
My Sylwestra tez pewnie w domu, Młodej nie zostawiamy nigdzie - będzie z nami balować. Już wymyśla co będziemy robić - no i koniecznie szampan dla dzieci musi być. Ja biorę swoje leki i już czuję jajniki - po CLO zawsze je mocniej czuję. Kłucie, pobolewanie. Teraz myślami jestem z Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Paola, czasem kochać to za mało. Trzeba jeszcze sobie ufać i wspierać się wzajemnie i przede wszystkim szanować. Nie może tak być, że ty po nocach nie śpisz, bo martwisz się czy twój facet na pewno jest z tobą szczery i czy cię nie zdradza na boku. Ja bym przemyślała radę mamy. Trzymaj się cieplutko;) No to trzymamy kciuki za Olę i Lenkę. Może lekarze nie mówią jej za wiele, bo nie chcą dziewczyny jeszcze bardziej stresować. I tak pewnie bardzo to wszystko przeżywa:( ale musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kaasik89 Ola gratuluje synka. Napisała że jesteś bardzo dzielna :) zresztą chyba wszystkie tak uważamy :) 🌻 A Ola już na porodówce, zaaplikowali Jej ten żel sprawiając przy tym ból. Podłączyli pod ktg, ma biedna pod nim leżeć 3 godziny!!! A z dzisiejszego usg wynika że Lenka waży 2800. No moim zdaniem kawał babeczki! :) 🌻 Paola hmm tak sobie myślę że może Twoja mama ma trochę racji. To że kochasz to jedna sprawa, ważna owszem, tylko pamiętaj że nie ma nic na siłę. Nie stworzysz prawdziwego związku i rodziny jeśli tylko Ty będziesz w to zaangażowana. Przypomnij sobie historie dziewczyn, Jovanki, Darii czy chociażby Paulinki. Ja do niczego nie namawiam, no może tylko do tego żebyś sobie na spokojnie wszystko przemyślała a później z jeszcze większym spokojem porozmawiała ze swoim facetem i zapytała jasno czy to wszystko ma sens? Jesteś młoda, jesteś śliczna, jesteś pełnowartościową, zaradną kobietą... pamiętaj że nie o jeden jest na świecie. A miłość? Co Ci po niej skoro jesteś taka nieszczęśliwa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No i strona... Iza na serio będzie miała co robić po powrocie do UK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
czy wy oszalałyście ?:) nie macie co robic w nocy tylko pisać tyle ?:) matko kochana :):* wariaty :) Kasik89 gratuluje kochana :) dorodny ten Twój chłopaczek :) 4 kg i 60 cm :) ja pierdziu :)dzielna dziewczynka z Ciebie :*** czekamy na jakieś fotki :) rapasta ty nie panikuj tylko zrób bete i czekaj spokojnie :) może jeszcze za wczesnie zeby było coś widac.może twój lekarz ma jakiś sprzet stary itp. ola trzymam kciuki kochana :) oby szybko poszło :* ja czuje się dzis strasznie zmeczona ,jakoś mi tak nie wygodnie ciagle i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Sara to dobrze że kłuje i pobolewa, znaczy CLO działa :) no i nie bądź taka, udzielaj się troszkę :) wydaje mi się że zabawa w sylwka z dzieckiem może być lepsza niż na jakiejś wystrzałowej imprezie :) zresztą ja tam nigdy zbyt hucznie nie świętowałam, ostatniego sylwka przespałam, szampana piłam około 17 jak dobrze pamiętam bo 1 stycznia miałam do pracy na 6. Tak się zastanawiam czego to się cieszyć że rok się kończy? Nowy się zaczyna i co? Człowiek o rok starszy, zaczyna się zabawa w rozliczanie PITów, okazuje się że trzeba dziecko wysłać do szkoły bo przecież też się postarzało w ciągu jednego wieczora o cały rok. Bezsensu. Tylko chyba nikt się nad tym nie zastanawia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana robi się :) Tylko Kaasik89 nie poprawiam, sama niech to zrobi jak już wróci z Filipkiem do domku :) MAMUSIE Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik CIĘŻARÓWKI Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2014/2015 asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.01.2015 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 04.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeskakuj mendo jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa to uparta flądra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Rybki moje!:) Kaasik89 - wooooooooow, kolejny pokłon w Twoją stronę, że dałaś radę tak nam wszystko szczegółowo opisać:) I wiesz co chciałam Ci jeszcze powiedzieć? Że jestem z Ciebie bardzo dumna (Ty widzę z siebie też po słowach lekarki i wcale Ci się nie dziwię) - po prostu uwielbiam takie historie:). Uwielbiam słuchać o takich porodach jak Twój - bez zbędnego cackania się ze sobą, bohatersko i do przodu:) No i 60 cm! Że już nie wspomnę o tej czwórce z przodu;). Jestem pełna podziwu. I strasznie Ci zazdroszczę, że miałaś możliwość sama urodzić swojego synka - liczę na to, że i mnie to będzie kiedyś dane. A powiedz jeszcze - o której dokładnie się urodził? Jak zareagował mąż? Karmisz? Boli Cię? Malinaaka - ja również spotkałam się z opiniami, że te testy owulacyjne to jedna wielka ściema (między innymi mówiła tak moja gin), więc ich nie używałam i nie wiem jak to jest z nimi. A jak długie masz cykle? Zapisujesz to gdzieś? gość - dziecko może być podciągnięte pod ubezpieczenie jednego z rodziców w firmie, w której ów rodzic pracuje. W tym celu trzeba mieć już wydany PESEL dziecka (a na to się czeka 2-4 tygodnie od zgłoszenia dziecka w USC). U pracodawcy wypełniamy tylko takie pismo gdzie zgłaszamy swoje dziecko do ubezpieczenia. No i teraz potrzebna nam karta NFZ dla dziecka. W tym celu prosimy, żeby pracodawca wystawił nam zaświadczenie ZUS ZLA i ZUS ZCNA. Z tymi dokumentami i numerem pesel oraz aktem urodzenia dziecka wybieramy się do siedziby NFZ w naszym mieście, składamy wnioski i czekamy. Mnie dali znać telefonicznie kiedy mam się po gotową już kartę zgłosić. zdesperowanamama - no to super wieści! Trzymam kciuki za jeszcze lepsze:) Paola - ale chcesz być z kimś, kto nie traktuje Cię poważnie tylko wyraźnie rozgląda się za towarzystwem innych kobiet?:( Sara__ - zaraz się okaże, że całe forum spędza Sylwestra w domu, więc może urządzimy sobie Sylwka forumowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wiecie co? Czekam na speców od internetu. Zgłaszaliśmy przed świętami problem że nam zrywa połączenie non stop. Zjawił się pan w Wigilie, powiedział że kabel gdzieś tam w polu jest uszkodzony. Wczoraj bez żadnej zapowiedzi wpadli panowie akurat jak nas w domu nie było bo byliśmy na zakupach po wizycie u gina. A że akurat mój brat z mamą przyjechali to przez brata umówiliśmy się na wizytę techników na dziś na 9. Minęła 11 a ich jak nie było tak nie ma... Maciek wrócił z nocki do domu, obudziłam go o 8.30 z nadzieją że paskudne psuje przyjadą na czas. Dobrze że M o 9.15 poszedł znów spać bo siedziałby jak głupi i czekał aż się łaskawie buraki zjawią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O no i ja tu bazgrolę o takich pierdołach z nadzieją że stronka przeskoczy a ona nic. Zawzięta bladź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa - o ludzie ileeeeee? 3 godziny? Jeju, jak ona tam wyleży? No ale nie ma wyjścia, biedna:* Pewnie muszą sprawdzić czy zaczną się jakiekolwiek skurcze po tym żelu. Niech się trzyma - dla swojej Calineczki:) Która wcale taką Calineczką nie jest, eeeeeeej! Konkretna dziewczynka z Lenki:) Brzoskwinka - to dziś tylko leż i odświeżaj stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×