Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Paola mackowa dobrze mowi. Miłość miłością ale co to za miłość przez ktora sie cierpi? Co sie stało z Twoim chłopem? Co z Waszymi planami? Ślubem? Kasik89 wow no na prawde szacun za opis porodu. Mega babka z Ciebie:* Dziewczyny posprzatalam całe mieszkanie cos mnie napadło tak nagle i juz Wszytsko lśni ah jak ja kocham porządek:) tylko umywalki, kibelek i wanna zostały bo to robota dla męża a on gra teraz w fife wiec nie ma czasu na pierdoły;) bo w ogole on juz na urlopie Heh:) zaraz jedziemy odebrac tableta z naprawy bo Spadł dnia pewnego i szybka poszła i 400 zł na na naprawę tez:( ze to musi byc takie drogie szlag by trafił! Snieg u mnie padał cała noc a od rana slonce swieci:) Mackowa dziekuje za zmianę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wlasnie z Lenka wcale nie taka maleńka niech sie Ola sie boi. Moj Oliś ma 3 kg a to chłop i w dodatku straszy od Lenki wiec nie ma sie co bać. Byleby Ci sie kochana ten porod juz zaczął bo pewnie sie męczysz, stresujesz i boisz:* ściskam Cie mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaa12 dziekuje jovanko za odpowiedz. na necie wyczytalam ze jert na to tydzien i sie przestraszylam. musze isc z malym do lekarza bo sie troche przeziebil. ma katarek. zarazil sie ode mnie. niestety nie ma sie nim kto zajac jak ja choruje bo mamuske tez cos zlapalo. moj nie ma czasu. mam jeszcze pytanie jak oni w przychodni moga potraktowac tak wizyte? na nfz czy jako prywatna? bo jak prywatna to moj bedzie musial isc ze mna zeby zaplacic... paola dziewczyny i twoja mama maja racje. jesli jego zachowanie jest takie jakie jest to mozesz tylko cierpiec. jestes mloda i masz czas zeby ulozyc sobie zycie z kims kto na ciebie zasluguje. w zwiazku potrzebne jest tez zaufanie. rozumie ze go kochasz ale zastanow sie czy on kocha ciebie skoro tak sie zachowuje. porozmawiaj z nim niech ci powie na czym stoisz i czy nadal mu na tobie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretLucas
Witam i ja! ;-) Rodzina się zjechała na święta i czasu brak. Ale czytam na bieżąco. -KASIA, OGROMNE GRATULACJE! Jesteś mega dzielną mamą! A jaki duży Twój synuś! Super, że wszystko ok! Jak przeczytałam, że urodziłaś to łezka się zakręciła.. I ja również jestem z Ciebie na prawdę dumna :-* -Ola, trzymam kciuki! Ty również jesteś dzielna i silna, Lenka ma ładną wagę i za chwilę będziesz tulić ją do siebie :-* -Maćkowa, jak czytałam o Oli to też mi się nóż w kieszeni otwierał. No oni na wszystko zawsze mają czas, a później jak nieszczęście to oni oczywiście niewinni. W niektórych szpitalach jest po prostu tragedia! -Paola, dziewczyny napisały już wszystko, nie będę się więc powtarzać. Związek dwojga kochających się osób nie tak powinnien wyglądać, ale Ty doskonale o tym wiesz.. Zasługujesz na bycie kochaną i szczęśliwą, nie pozwól sobie wmówić, że jest inaczej.. -Zdesperowana, o, czyżby infekcja miejsc wstydliwych? Jak tak, to witaj w klubie. U mnie to chyba po lekach wylazło. Kupiłam w aptece te globulki co reklamują, coś na g. I już troszkę lepiej, bo była masakra, paliło mnie żywym ogniem. -Jovanko, Twój synek to słodziak musi być jakich mało :-* Jak o nim piszesz, to aż mi serce mięknie, i oby drugi maluszek też był taki grzeczny. A co do szaleństw z mężem to były, oj, były. I, o wstydzie, pierwszy raz od x czasu miałam malinkę, nie, źle, MALINE na szyi. I nawet nie wiem kiedy powstała, bo zawsze krzycze jak czuje, że moja szyja jest zagrożona bo mam takie ciało, że delikatnie się uderze, a sianiak ogromny. I wciąż słyszałam na święta- co Ty masz na szyi? no bo maskowałam ale całkiem się nie dało. No wstyd :-P Później to już się śmiałam, że mąż mnie dusił w nocy bo głośno chrapałam :-D -A teraz uciekam na zakupy z mamą, a później będziemy rządzić w kuchni. I ja dołączam do osób zostająch w domu na sylwka. Zachwyt w oczach małego na widok sztucznych ogni, i jego kręcenie pupa do muzyki wraz z przytupywaniem to najlepsza impreza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret tak właśnie ta infekcja i mnie dopadła, :( od świąt łajza sie mnie trzymała ale juz przechodzi mi na szczęście bo tak piekło oj:-o :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owczym pędem chce się splodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Pierwszy raz pisze na tablecie. Młoda przejęła komputer na jakieś filmiki, nudzi jej się i robi dekoracje, ona ogólnie nic nie da wyrzucić z domu, wszystko jej się przydaje do prac. Kolekcjonuje nawet rolki po papierze toal. Z tego wychodzą niezłe sztuki. Jestem ciekawa co u Oli naszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Masakra, po prostu szkoda gadać... Ola z porodówki wylądowała znowu na patologii ciąży. Delikatne rozwarcie, brak skurczy a do tego ból kręgosłupa i podbrzusza. To wszystko co był w stanie zdziałać żel. Nie wspominając już o płaczu z powodu bólu :( Na szczęście Maleńka ma się dobrze, ordynator stwierdził że "Lenka ma w nosie wszystkich lekarzy tego świata". Głupi, i czego się dziwi, a który z lekarzy się Nią przejmuje?! To będzie bardzo mądra młoda dama! Ja Wam to mówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
i jak tam nasza ola? :-* a lenka to nie wcale kruszynka tylko spora kobitka skoro z usg wychodzi 2800 :-* :-* duzo duzo sil kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Dodam ze nasza Mloda urodziła się z waga 2850,(w 39 tyg) a przy wypicie miała 2650. To Ola nie ma właściwie Kruszynki w brzuchu - hmmm a może juz wyszła Calineczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Sara a ile Twoja córcia ma lat? :) Całkiem dobrze poszło Ci to pisanie z tableta :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Mackowa No co ty... No umecza nam Ole. Co za ludzie, jak nie działa żel to jest jeszcze oksy. A może Lenka chce poczekać na Nowy Rok. Musze sie zmienić w tabelce, chyba ze któraś będzie aktualizować to po proszę zmienić mi @ na 26.01 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Mackowa Właśnie widać ze niezle mi idzie:-) :-) :-) Pisze i pisze iniemoge się oderwac :-) Córka ma 6 lat. Chodzi do 1 klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Widzę ze tablet sam poprawia wyrazy wiec trzeba się pilnować i w razie co poprawiac. Miało być np." przy wypisie " :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Sara to masz małą artystkę w domu :) fajnie jak dziecko jest takie twórcze że nawet z rolki po papierze toaletowym potrafi stworzyć dzieło :) A co do Oli to ja już nie rozumiem. Skoro Lenka ma się dobrze, nic Jej nie zagraża to po cholere całe to zamieszanie z wywoływaniem porodu? Stresują tylko niepotrzebnie nasze dziewczyny i przyszłego tatusia. Nie mówiąc już o nas :| A tabelkę poprawiam, noł problemo. MAMUSIE Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik CIĘŻARÓWKI Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2014/2015 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.01.2015 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 04.01.2015 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@26.01.2015 asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Boziu :( Ola trzymaj się tam i nie załamuj się:* już bliżej niż dalej :) a właśnie czemu jej oxy nie dali skoro i tak chca poród wywołac to niech sie za to konkretnie biorą a nie bedą nam męczyc nasza Oleńkę biedna:( a Lenka wcale nie jest taka mała :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Maćkowa a kto za tymi lekarzami nadąży ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
ile ta wredna strona bedzie przeskakiwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum płata figle czy Wy nic nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taaa... wina forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Jak zwykle strona przeskakuje. wrrrr!!! Ze też nie ma kiedy. Przecież my czekamy na ważne wiadomości od Oli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle P mowi o naszej wspolnej przyszlosci. Zmienil sie tu w uk, moze przez sytuacje z moja mama i tesknota. Ale to ze wzial od typiary numer to nie wiem kiedy mi przejdzie. Na szczescie on nie pisal jak ona ze jej sie podoba tylko ze nic z tego nie bedzie. Dziekuje wam za rady. Mysle ze bez niego nie bylabym jednak szczesliwa. Sle buziaki dla kazdej z osoba :* kocham Was rybki Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strono przewijaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla bla... przeskoczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co tu trzeba napisać, żeby ta strona się ruszyła.... Wkurza mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psia dupa no :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jaki refleks ma dziś nasze kafe kochane... Chyba się dziś nie dowiemy co tam u Oleńki i Lenki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P R Z E S K A K U J!!! NO JUŻ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! udało się w końcu:) Paola no zrobisz jak uważasz:) A mnie dziś tak masakrycznie bolą plecy:(:( na szczęście jutro wolne:) Sylwestra też spędzamy w domku. Tyle że nie w piżamie:P Wystroimy się, przygotujemy jakieś jedzonko i szampana bezalkoholowego, powinno być fajnie:) W sumie to pierwszy nasz sylwester w domu. Trzeba się przyzwyczajać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×