Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

desire rób je szybko wtedy mocniej zaboli ale przez chwile, jak robisz po woli to jeszcze cię boli i po zastrzyku i większe siniaki zostają, przynajmniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie muszę opracować dopiero najlepszy sposób, najgorsze dla mnie to wbić tą igłę, nienawidzę takich widoków, igieł itd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Desire a jaka jest przyczyna brania tych zastrzykow? Masz jakies problemy z krazeniem? Czytalam o podrozach w ciazy np samochodem (bede jechac z Polski do Anglii i to dluuuga podroz) ze kobieta w ciazy ma gorsze krazenie i moga robic sie zatory dlatego trzeba co 2-3godz stanac i przejsc sie, ruszac nogami itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolciu uchodźco o tak, trza w trakcie podróży zadbać o nogi, są fajne kremy w aptece na to nawet:) Xx ps. Mam pytanko jedno 1611 to twoja waga obecna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie płacz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urocze słownictwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co bezdzietne babska siedza na forum ciaza, porod, macierzynstwo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 18.46 nam nie przeszkadzaja obwisle piersi brzuch i rozstepy. ty pewnie jestes z tych co na widok zlamanego paznokcia lecisz do kosmetyczki. jednym slowem jestes plastikowa lalunia a nie kobieta bo kobieta jest ta ktorej nie przeszkadza to co sie stanie z jej cialem w czasie i po ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
jak dba się o ciało w ciazy i po, to wcale tak strasznie później nie wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Desire acard chyba tez działa na rozszerzenie krwi bo ja bralam ... Wspolczuje tych zastrzyków :/ ... Kasia12 tylko jedno zdjęcie mi się wgralo bo mam słaby internet na tel i bardzo mi się podoba ;) będziesz śliczna panna młoda :) ... Gościu a ja w ciąży czulam się bardziej atrakcyjniejsza i teraz jak jestem już po to czuje się 100% kobieta dopiero ;) nie cofłabym czasu za nic w świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniknely debilne komentarze tego goscia czy tylko ja ich nie widze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik A ten acard to w zwiazku z jakimis problemami czy tak profilaktycznie? Pytam bo ja nie biore nic procz witamin atu w uk nikt nie zleca zadnych badan... w Polsce bede musiala zrobic toxoplazmoze i chyba tez robi sie jakies badania na tarczyce w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie co chcecie, ale brzuchy po porodzie są obleśne i to bardzo! Widziałam bardzo dużo takich brzuchów po porodzie i to jest masakra jak to okropnie wygląda. jak Wy się na to godzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dobra, przestań smęcić bo i tak nikt cię tu nie bierze na poważnie :D swojej matce też mówisz, że ma obleśny brzuch skoro cię urodziła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim kobietom to mówię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że inteligentna dyskusja nadal trwa. Ja mam pytanie do gościa, który pisze o obleśnych brzuchach - dobrze wiemy, że każdy ma prawo mieć swoje poglądy... Ty nie chcesz mieć dzieci, a ja chcę. Ja nie zmienię twoich poglądów, ani ty moich, wiec PO CO TE ZŁOŚLIWOŚCI? ! Nie chcesz mieć dzieci, ok. Znam wiele osób, które nie chcą, ale ich nie wyzywam, nie obrażam z tego powodu. A ciebie to ja w ogóle nie kumam. Przychodzisz tu walczyć z wiatrakami? Masz jakąś życiowa misję? Chcesz dyskutować to spoko, tylko zachowuj się jak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh jaka ty jesteś cudowna i szczera, mrrrr :D a co mamusia ci odpowiedziała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam "dyskutować" z tą bezdzietną kobietką, bo też zastanawia mnie po co tu wchodzi i próbuje umoralniać skoro tych dzieci mieć nie chce ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia zgadzam sie z Toba ale nie odp juz tym gosciom bo to nie ma zadnego sensu. Jak ktos nie ma nic innego do roboty tylko wypisywanie prostackich uwag to juz jego sprawa. Lepiej napisz co u Ciebie, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważyłaś, że nie każdy gość jest zły czy nie bardzo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znów to samo. Aż się odechciewa dyskutować bo co kto napisze zaraz jest komentowane przez Pania z wielkim Ego o sobie. a tak nprawde to pewnie jest tu bo nie ma lepszego zajęcia tylko denerwowanie innych. Swoją drogą uważam że wypowiedzi tej Pani są tylko po to żeby podnieść swoją samoocene. bo normalna kobieta by nie potrafiła tego napisać. Zgadzam się że każdy może oczekiwać od życia czego innego ale właśnie trzeba mieć szacunek do innych. Ale jak sie nie szanuje samoego siebie to czego my tu oczekujemy ;) Pozdrawiam Serdecznie Wszystkie przyszłe mamusie i staraczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie każdy gość jest zły, ale skąd mamy wiedzieć kto jest kim, skoro nikt się nie podpisuje? A u mnie jak to w ciąży:) Kopniaki praktycznie na okrągło, w nocy Młody spać nie daje, bo mu chyba niewygodnie jak ja leżę, więc sypiam prawie na siedząco:) Ale tak tak, wiem, sama chciałam, więc nie narzekam. I powiem, że mimo niewyspania, często zmęczenia, bólu placów, nóg, rąk itd. jestem całkiem zadowolona ze swojej ciąży:) Uwielbiam swój nowy większy rozmiar, idealną cerę i włosy w świetnej kondycji. No bo ciąża ma nie tylko same minusy dla ciała i samopoczucia kobiety:) ma sporo plusów, o których się mało mówi. Wiolcia a jak tam u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Agniesia zazdroszcze Ci tej idealnej cery... moja ma wiele do zyczenia :( ale cieszy mnie moj powiekszajacy sie brzuszek :) a w ktorym jestes teraz tyg? U mnie 14tydz :) jesli chodzi o samopoczucie to super! Nie moge sie doczekac wyjazdu do Polski, zrobie wszystkie badania, ktorych nie mialam tu robionych no i zobacze sie z rodzina :) no i slub oczywiscie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Hej dziewczyny, a więc mąż zgodził sie na prace w Norwegii, jeżeli wszystko pójdzie to leci tam 16 marca i wróci na święta Wielkanocne, a później wracał by raz na miesiąc. choć to jeszcze nic pewnego kiedy pierwszy wyjazd, więc tak na 100% będzie wiedział w środe, (szef jeszcze musi pozałatwiać wszystko itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana zamrozi ejakulat meza, i w dni płodne będzie się inseminowac strzykawa. Druga opcja to kochanek,jak zapłodni powie mu bye bye, a maz będzie myślał ze to jego.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze widzisz i nie grzmisz :o Zdesperowana jak widzisz niektorzy tutaj wiedza lepiej od Ciebie dlaczego Twoj maz wyjezdza, ba! Nawet wiedza co zrobisz jak wyjedzie... wiedza jak zyjemy i w ogole wszystko czego nawet my same o sobie nie wiemy :) nie zdaja sobie za to niestety sprawy ze swojej glupoty, zalosnosci i prostactwa :p no coz nie kazdy jest obdarzony inteligencja... niesamowite rzeczy dzieja sie na tym forum.. A tak pozatym to nie zalamuj sie Kochana, jakos dacie rade, to bedzie powazna proba dla zwiazku ale moj np przetrwal wiec da sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik a która masz na mysli?? pierwsza czy drugą?? xx zdesperowana szkoda ze twoj maz jedzie. mam nadzieje ze szybko wroci. xxx jejku ci goscie to naprawde nie posiadaja mózgu tylko siano. chyba bardzo im sie musi nudzic. wezcie sie do roboty zamiast tu wchodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaa12 sama się weź do roboty a nie wchodzisz tu i marnujesz czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×