Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Gościu z godz.3:56 żeby ci te mordki ze szczęścia nie pękły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martw się o siebie :D :D :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się o siebie martwić nie muszę, bo nie mam o co się martwić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suuuuuuuuuper :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z godz.4:22 suuuper to jest twoja głupota :-) jeśli w ogóle zrozumiałaś o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowo 40letnia to jest forum dla starajacych sie wiec w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/j! Jestes za stara zeby tu pisac. Pilnuj swojego dziecka bo nie dlugo babcia zostaniesz! Ja nie pracuje i nie pracowalam. Nie studiuje bo nie ma po co skoro i tak potem ciezko o prace. Nie zaluje decyzji o dziecku. Ja chce byc MAMA a nie BABCIA odprowadzajaca dziecko do przedszkola. poza tym te dziewczyny z tabelki podjely decyzje same o dziecku a nie zaliczyly wpade na balecie w kiblu...forumowiczka P.S DZIEWCZYNY NIE CZYTAJCIE OPINI GOSCI BO TO LUDZIE KTORYM SIE NUDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh, plaga gości, ją się tym nie przyjmuje:-p dziecko trzeba przedewdszystkim wychować, a tu czasem 21 letnia matka może lepiej to zrobić niż ta po 30, wiem cos o tym niestety. &&& Nessja będę wiedziała w sobotę więcej, kiedy wyjazd jak by co i na ile, no bo zaraz święta wielkanocne więc pewnie i tak po świętach byłby wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówo z godz.7:11 sama stąd w/y/p/i/e/r/d/a/a/j! Wyraziłam tylko swoje zdanie na temat czasu studiów i dzieci. O moje dziecko się nie martw. Piszesz, żeby nie czytać opinii gości a sama piszesz jako gość. Jak Ty do mnie tak ostro, to ja Ci powiem, że jesteś NIEROBEM!!! i TYLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolciu kochana niekazdy kto żył za granica ma ochotę tam wracać, jesteś dla tych buraków angliszów intruzem nr.1, jesteście gorzej traktowani 2 kategoria albo i lepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bujaj sie! dla mnie najwazniejsze jest dziecko. po drugie moj zarabia tyle ze ja nie musze. sam mi powiedzial ze moge wydawac ile chce i na co chce. ja mam sie zajac tylko dzieckiem. w sumie to prawie jak praca. bo ciagle cos przy dziecku jest do roboty a taka praca jest ciezsza niz ta po 8godz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówo bujać to sobie możesz jaja swojego mężulka. A prawda jest taka, że jesteś nierobem i do tego pasożytem żerującym na kasie swego męża :-) Jesteś żałosna kobieto. Narób sobie tych dzieci jeszcze z piątkę, bo chyba tylko do tego się nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku nie rozumiem co tak martwi GOŚCI życie innych. Nie wszystkie 20 latki sa niedojrzałe i niewykształcone!!! Sory ale tak mam 21 lat i chce mieć dziecko i będę je miała czy komuś się to będzie podobało lub nie. Stać mnie na utrzymanie dziecka i siebie bez pomocy partnera. Większość studentów uczy sie po to żeby nie iść do pracy i taka jest prawda. Ile ludzi pracuje w swoim wymarzonym zawodzie? bardzo mało a ja właśnie po to robiłam zawód i wykształcenie średnie plus kursy i inne rzeczy żeby być fachowcem w zawodzie a nie iść na byle jakie studia które mnie nawet by nie interesowaly!!!! A jak ktoś ma jedno dziecko i mówi że nie bedzie sie bawil drugi raz w g***** to współczuje dziecku. bo ja marze o tym żeby móc zmieniać pieluszkę dziecku. i chyba ty nie dorosłas do bycia matka ze nazywasz opiekę nad dzieckiem zabawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka nie zwracaj uwagi na te zalosne wypowiedzi :) a pomyslec, ze goscie deklarowali, ze sie stad wyprowadzaja... jesli ktos uwazal w wieku 22 lat ze nie chce dziecka bo za wczesnie to jego sprawa i decyzja, wiele dziewczyn piszacych tutaj zdecydowalo inaczej no i co za problem? Bo ja nie rozumiem co kogo obchodzi czyjes zycie i decyzje... kazdy ma inna sytuacje zyciowa i nie kazda 20latka jest uzalezniona od meza tak samo jak nie kazda 40latka ma prace i jest samodzielna.. I koniec tematu! Xx Zdesperowana Jak juz bedziesz wiedziala co i jak to daj znac .. w sumie ja tak zareagowalam bo mam zle doswiadczenie w tym temacie ale byc moze w waszym przypadku taki wyjazd to dobry pomysl, szybciej pojdzie budowa :) Xx Nessaja Tak 19tego ide do poloznej i poslucham serduszka mojego kochanego Malenstwa :) :) czyli brakiem brzuszka mam sie nie przejmowac? Uff :) ja juz nie moge sie doczekac az poczuje ruchy ... ale jeszcze trzeba poczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu Ty debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paola nudzilas się w pracy w nocy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ranyyy, kolejna przeprawa z gośćmi :( Dziewczyny, proszę mi tu szybko złożyć obietnicę, że się nie będziecie wdawać już w te zbędne dyskusje, bo znowu któreś dziewczynki sie wkurzą i nam pouciekają... pamiętajcie że ciężarnej się nie odmawia ;) *Ewelinko, trzymamy mocno kciuki :) * Zdesperowana mamo, faktycznie na dłuższą metę ciężko żyć w związku na odległośc, też to przerabiałam i była tęsknota, łzy i żale wylewane przez tel., w końcu powiedziałam dość, ale to była całkiem inna sytuacja, nasz związek chyba nie miał i tak sensu. Musicie się zastanowić i rozważyć na spokojnie wszystko... *Jovanko, a Ty gdzieee, ja tu takie wieści mam, a Ciebie nie ma i nie ma :) Ja już troszkę ochłonęłam do dzisiaj, jakoś oswoiłam się z tą wizją przyjmowania tylu leków, bo wczoraj to byłam załamana i przeżyłam szok po tej wizycie. Myślę nad tą konsultacja u innego lekarza cały czas, ale jakby tamten drugi mi poiwedział że nie trzeba tych leków albo zaś jakieś inne dał, to nie będę juz wiedziała całkiem kogo słuchać. A nie daj Boże jakby cos się później wydarzyło, to bym miała wyrzuty że czegos nie brałam i to przez to... Zobaczę, narazie poczekam, jeszcze w tym miesiącu mam mieć 2 wizyty u tego lek., więc zobaczę jakie będę miała dalej odczucia. Póki co, jakoś nie mogę się jeszcze oswoić z tą myślą, że jestem w ciąży, jakoś dziwnie reaguje, ale chyba ten strach mnie po prostu tak przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżu!!! znowu goscie sie wpierdzielają??? widac nudzi im sie skoro pol nocy siedza na forum.... dziewczyny nie zwracajcie uwagi na nich. xxx tynka ja cie rozumie. bo w twoim wieku tez juz planowalismy ale sie nie udawalo. dopiero rok temu nam sie udalo. nie przejmuj sie tym co pisze jakas 40letnia desperatka która szuka wrazen w internecie bo w zyciu osobistym ma ich za malo... mam nadzieje ze ci sie uda zajsc jak najszybciej zebys nie byla jak ta desperatka:):) xxx zdesperowana podziwiam cie ze chcesz zeby twoj maz pojechal do norwegi. mi jest ciezko jak jedzie na tydzien w trase a co dopiero tobie. ale rozumiem was dom w budowie wiec kasa potrzebna na dokończenie a potem urządzenie go. mam nadzieje ze ta rozłaka wam nie zaszkodzi.:) xxx desire az tyle leków???? on chyba specjalnie ci tyle przepisal bo ma korzysci z tego. idz do innego lekarza sprawdz co on powie. ja takie plamienia mialam przez tydzien czasu chyba z przerwami. nie bralam zadnych leków. bo sie balam. do lekarki nie moglam isc bo swieta a potem w dniu kiedy ona przyjmowala w tym gabinecie co chodzilam to mialam pogrzeb w rodzinie. do lekarza poszłam 2 tyg po tym jak zrobilam test. dala mi tylko luteine i duphaston na wszelki wypadek gdyby cos sie dzialo. ale obeszło sie bez dophastona. a jeszcze ten lek z czech to już wogóle. jakby w polsce malo leków bylo... xxx nessaja ty juz 30tc?? kiedy to zleciało?? jeszcze tylko 10 tygodni i bedziesz miala swoje maleństwo przy sobie:) jejku jak sobie przypomne jak mi dali malego zaraz po porodzie to mi łzy lecą. a teraz ty bedziesz przez to przechodzic. xxx mamaniemama tobie tez juz nie duzo zostalo. no to wiosna porody sie posypią:) xxx nessaja i mamaniemama oraz pozostale cięzarówki na wylocie wspaniale chwile przed wami. jak ja wam zazdrosze ze pierwszy raz bedziecie tulic swoje malenstwa. xxx wiolcia jak przygotowania do slubu?? ja jeszcze daty nie mam ale sukienki patrzylam:) a ty jak?? wypatrzylas sobie juz jakąś?? xxx dziewczyny z fb a co u ali?? urodzila juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88 nz
Oczywiście, że dziecko kosztuje i gdybym nie miała grosza przy tyłku to bym się na dziecko nie zdecydowała. Ale to, że dziewczyna ma 22 lata i nie skończyła żadnych studiów, to wcale nie znaczy , ze ona jest biedna i żyje w nędzy albo jest na utrzymaniu męża. No i jeszcze - chyba po to jest facet, żeby rodzinę utrzymywać. No chyba że jesteś feministką i masz skrajnie inne poglądy. Ja i mój mąż mamy dwa osobne konta w banku, oczywiscie on ma więcej, ale wszystkie pieniądze są wspólne. A co do obowiązku skończenia jakiejś uczelni, no to też bzdura . wydaje mi się, że połowa moich znajomych skończyła studia dzienne, bo nie miała nic innego do roboty, a do pracy się iść nie chciało. I teraz mamy stada magistrów i inżynierów z papierkiem ale bez doświadczenia. Z drugiej strony rozumiem o czym gość mówi, bo na pewno są dziewczyny, które świadomie idą na łatwiznę i szukają dzianego faceta, żeby złapać go na dziecko, ale nie ma co uogólniać:-) są jeszcze normalni i uczciwi ludzie na świecie. Mam nadzieję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire Ok masz moje slowo! :) mnie strasznie bawia te wypowiedzi :D jak sie ktos tak czepia innych tzn ze sam ma powazne problemy.. jesli chodzi o te leki to mysle ze nie moga zaszkodzic a jesli pomoga maluszkowi to wyobrazam sobie ze jestes zdolna do kazdego poswiecenia :) powiedzialas juz komus? Xx Kasia Tak juz mam sukienke wybrana, data jest, sala i orkiestra, wszystko zamowione i teraz bedziemy dopinac wszystko na ostatni guzik :) juz sie nie moge doczekac tego slubu ale jakies to dla mnie takie nierealne :p chyba dopiero do mnie dotrze ze bede miala meza jak bede stala przed oltarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Wiola,Desire,Kasia wcale nie chce aby jechał, teraz jest ok, a jak wyjedzie to będę wyć:-( Kasa kusi i tyle, że polacy muszą szukać pracy za granicą aby sie czegoś dorobić w życiu, znam kilka osób co pracowały bądź pracują za granicą ale oni to w Niemczech, Kolega pracował w Szwecji i szybko się dorobił domu,dobrego auta,teraz mieszka w Polsce i pracuje tylko na życie. Jak będę wiedziec więcej to dam znac oczywiście wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia12 spokojnie :) ja rozumiem jeżeli ktoś nie jest gotowy w wieku 30 lat więc trzydziestki powinny zrozumieć młode mamusie. ale jak widać to już problem :) To już indywidualna sprawa tej Pani. ja nie zamierzam jakoś obrażać czy wytykać komuś wieku. a jak narazie to młode które się starają są postrzegane za niewykształcone gówniary bez grosza przy duszy. ale ja wiem jak jest u mnie i wiem że dam sobie radę więc mnie nie ruszają takie teksty. :) Pozdrawiam tylko tych którzy myślą że jak napiszą z anonim obraźliwe teksty to nas to ruszy. Przepraszam ale tylko się błaźnicie :D Dziękuję to wszystko co miałam do powiedzenia o GOŚCIACH więcej nie mam zamiaru wchodzić w jakieś zbędne tu rozmowy z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko :) to ze sie pokloce z mezem i na niego ponarzekam robi z niego potwora :D & Kasia12 no ja tez sie zastanawiam kiedy to przelecialo i tez juz czekam z wytesknieniem na ten moment kiedy po raz pierwszy wezme mala w ramiona :) A jak wy sie macie? jak maz w nowej pracy? & Zdesperowana podziwiam Cie, naprawde, ja bym nie dala rady z taka dluga rozlaka. Oby wszystko ukladalo sie po waszej mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam tu regularnie :) ale przygotowuje trochę jedzenia na jutro (moje urodzinki) b pewnie będą niespodziewani goście :D ja generalnie odezwę się już po wizycie u nowego Pana doktora z wieściami :D mam nadzieje że mi wyjaśni i pomoże w zajściu w wymarzoną ciąże :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo :* Ja generalnie jestem osoba wesołą i nie poddaję się szybko więc wierze że i mi się uda :D he he jak będę miała takie wsparcie to mam nadzieje że jeszcze szybciej spełni się nasze marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę jak się wszystkie oburzyło i zaczęłyście się tłumaczyć. Ja napisałam prawdę. Małolaty się obraziły. Mam z Was niezłą polewkę jak Was czytam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ta głupia stara c**a tu przylazła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane! Czytam, ale na odpisywanie już brakuje mi czasu i siły...:( Przepraszam Was, że ostatnio się nie pojawiam, ale najnormalniej w świecie nie wiem w co ręce włożyć;). Mam mnóstwo korków (siedzę z uczniami od poniedziałku do soboty), załatwiam też parę ważnych spraw, codziennie też towarzyszę mojemu małemu szczęściu w poznawaniu świata:) No i tak leci dzień za dniem:) W weekend - OBIECUJĘ - wracam i postaram się być regularnie. DESIRE!!! Gratuluję, kochana!!! ❤️ P.S. Byłam wczoraj u gina i wszystko jest super:) Dostałam kopniaka na szczęście, czekam na @ i zaczynamy jeszcze w marcu;) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×