Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość fiona_88
Dziewczynki dziekuje wam serdecznie za wszelkie wsparcie i co by nie bylo to napewno o was nie zapomne. Jestem smutna, moj woli sobie z siostra ze szkocji pogadac niz ze mna. Ja sie juz wykapalam pomylam naczynia. Mialam miec klientkr dzis na manicure hybrydowy ale kurde nie dala znac. Teraz sama sobie sama z kotem w kuchni siedze. Jestem zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Fiona_88 prawie każdy facet ma takie "ciche" dni. Może po prostu pogadaj z nim na poważnie i powiedz mu o co tobie chodzi, ja mam właśnie taki sposób na mojego, chociaż bez kłótni się nie obchodzi, jeśli mu się powiesz on się sam nie domyśli :P Ja siedzę sobie sama i nie wiem czy iść już spać, bo pewnie na mojego się nie doczekam. Jutro rano pobudki sobie robić nie muszę, bo dopiero popołudniu do pracy idę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa ja też zła bo mój mężu jutro ma wolne więc wykorzystał wieczór na kumpla - dawno się z nim nie widział i w sumie go do niego zawiozłam ale nigdy nie pomyśli żeby zostać chwilę ze mną.... a niech jedzie. Okres mam więc nic i tak z tych rzeczy nie będzie ;) to jak mamy wewnętrzny w*rw to strzelny sobie wirtualne piwko na rozluźnienie :D paula, fiona - zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Hehe oki piwko nie zaszkodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
oj tak piszecie o tym piwku że mi ochota na Radlera naszła :) ale teraz już się z domu nawet nie ruszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Zdrówko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pamiętajcie powiedzenie Giubelli : Nie ma tego złego, kto by na piwo nie wyszedł :D a właściwie sobie go nie strzelił w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ot ja
dzień dobry kobietki oj widzę że dużo tu was w czoraj było a ja oczywiście już spałam.nie moglam się powstrzymć poprostu padałam już. piersi mnie bolą są strasznie twarde a brzuch przestał. jak czytam o tej warszawie to mnie ciarki przechodza tyle wody masakra le my na szczęście mamy dom na górce i dużo wyżej od rzeki nam nic nie grozi. :-) a z tym śląskiem to masakra bo ten grat no szkoda słów o ja się z synkiem na tydzień do babci wybieram i teraz mam strach a obiecałam że ją zawiozę do zabrza a to 500 km aż :-). mój mąż w niedziele wyjżdza do berlina do pracy więc kobietki pomódlcie się za mnie aby teraz @nie przyszła bo nie będę miała możliwości potem się starać. ale na szczęście berlin nie daleko i co tydzień będzie w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
witam :) u mnie dzisiaj znow blada kreska(bardziej widoczna) na tescie. Chcialam sie umowic do ginekologa, dala by mi skierowanie na bete i od razu badanie czy usg. Ale dzisiaj poradnia nieczynna. Zadzwonie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziewczyny wiecie co...na 99% jestem w ciazy. Zadzwonilam do mojego, plakalam bo szok, a on do mnie co tak czekalas na to teraz placzesz? wiecie co 3 lata razem, mowil ze chce dziecka, choc ciezko jest, a teraz mi takie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc, witamy nowe staraczki:) giubelli tak nagrywamy wesela ja robie zdjecia, ale ja w tym roku mam malo bo z drugiej ekipy szwagierka jest w ciazy i nie ma skladu wiec maz chodzi ze szwagrem bo to rodzinna firma:) wczoraj wieczorem zle sie czulam bolaly mnie jajniki i podbrzusze tak jak na @ ale przeciez u mnie to nie mozliwe dopiero jest dzis 18 dc.Fiona mysle ze ci sie udalo, a facetami nie ma co sie martwic tacy juz sa:) ja na swojego nie moge narzekac bo on baaardzo rzadko wychodzi z kumplami( brak czasu) ale tez mnie drazni jak mamy tylko niedziele wolne a on woli sobie cos innego robic, taki juz nasz los:) Narazie sie do tabelki nie dopisuje bo u mnie teraz i tak nie bedzie 2 kreseczek to jest pewne. Dziewczyny jeszcze troche a kazda z nas bedzie miala upragnionego dzidziusia, wierze w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc, witamy nowe staraczki:) giubelli tak nagrywamy wesela ja robie zdjecia, ale ja w tym roku mam malo bo z drugiej ekipy szwagierka jest w ciazy i nie ma skladu wiec maz chodzi ze szwagrem bo to rodzinna firma:) wczoraj wieczorem zle sie czulam bolaly mnie jajniki i podbrzusze tak jak na @ ale przeciez u mnie to nie mozliwe dopiero jest dzis 18 dc.Fiona mysle ze ci sie udalo, a facetami nie ma co sie martwic tacy juz sa:) ja na swojego nie moge narzekac bo on baaardzo rzadko wychodzi z kumplami( brak czasu) ale tez mnie drazni jak mamy tylko niedziele wolne a on woli sobie cos innego robic, taki juz nasz los:) Narazie sie do tabelki nie dopisuje bo u mnie teraz i tak nie bedzie 2 kreseczek to jest pewne. Dziewczyny jeszcze troche a kazda z nas bedzie miala upragnionego dzidziusia, wierze w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 to super ze sie udalo :) u mnie jak narazie brak @, jeszcze nie zrobilam testu poczekam jeszcze 2 dni i wowczas sadze ze bede miala 100% pewnosc chyba ze jednak przyjdzie @ oby nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
ciesze sie ale jestem w szoku. Musze jutro sie umowic do ginekologa. Tez mnie boli brzuch jak na @ nawet myslalam dzisiaj ze dostane. Piersi mam napuchniete, ale bardzo nie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 to chyba dobre objawy jesli chodzi o ciaze, kurcze u mnie nic ani piersi ani brzuch mnie nie boli kompletnie nic, tylko temp. ciagle wysoka nie spadla a teoretycznie wczoraj juz powinna spasc, nie wiem co o tym wszystkim myslec, poczekam jeszcze 2 dni bo boje sie ze teraz test nic nie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziekuje serdecznie dziewczyny :) teraz lekarz i potwierdzenie. Nie bedzie lekko ale damy rade :) chcielismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dawno mnie tu nie było al;e to dlatego ze miałam doła.tak bardzo chce miec dziecko ale jakos nam to nie wychodzi. @ powinnam juz miec 6 czerwca ale jakos nie mam nadzieji ze moze to jednak to.kiedys juz tez sie tak nakrtecalam.tydzien czasu spózniała mi sie @ i wkoncu sie pojawiła.dlatego teraz nie chce robic sobie nadzieji:-( pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
witam dziewczynki! Przed chwilą dopiero wstałam o wczoraj czekałam na mojego, który wrócił po 24:00. Przed chwila pojechał, ale tylko na chwilkę, więc przed moja pracą trochę czasu spędzimy. Fiona_88 chociaż zdjęcie które wstawiłaś jest niewyraźne, to ja widzę na nim kreseczkę:) Więc spokojnie możesz mieć te 99% pewności skoro coraz wyraźniejsze się robią:) Teraz pozostało ci tylko potwierdzenie u lekarza i prze 9 miesięcy odpoczynek :) Gratulacje! Jeśli chodzi o mnie to mi się wydaję że jednak nic z tego, chociaż w 100% pewna nie mogę być , bo testowanie czeka mnie za ok 2 tyg, to jednak czuje że nic nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dawno mnie tu nie było.ale todlatyego ze miałam doła.tak bardzo chciałabym juz miec dziecko ale jakos nam to nie wychodzi:-( @ powinnam miec 6 czerwca i jakos narazie nie ma. nie chce sie nakrecac i robic nadzieji , bo kiedys tez juz tak miałam. @ spozniałą mi sie tydzien az jednak wkoncu sie pojawiła, dlatego teraz nie chce sobie robic nadzieji bo pozniej jest tylko rozczarowanie pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziekuje jeszcze raz:) ide cos zjesc, od wczoraj nic nie jadlam, w nocy mialam jakas kolke i nie umialam spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona gratulacje. Zycze Ci żeby Ci sie udało i zebys wkoncu zobaczyła dwie grube kreski pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziekuje Patka. Tobie tez zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 nie wytrzymalam i zrobilam test :P i mam 2 kreseczki 2 kreska tez bardzo slaba wkleilabym zdjecie swojego testu tylko nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona - Gratki !!!!!!!!!! Jeszcze beta i wszystko będzie dobrze. Anika - też coś czuję że będziesz w dwupaku :) Cześć Patka - 5 dni po - nie testowałaś jeszcze ? Daj znać :) PauliśC - nie masz kaca po wczorajszym ? :D hahahah :) Uwaga Uwaga - zakupiłam testy owulacyjne na allegro. Pierdziele. Będę testować się od 9 dnia cyklu i zobaczymy. Jak się nie uda - idę do lekarza w lipcu. Czuję że mam owulację w dniu najmniej spodziewanym. Wiadomo, testom aż tak bardzo też wierzyć nie ma co, ale wielu osobom pomogły. Czytałam gdzieś że jedna kobitka miała owulację zaraz po okresie, dziwne ale jednak! Akurat skończy mi się okres, odczekam parę dni i jak zobaczę 2 krechy to nie wypuszczę mężusia z sypialni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona tez dzieki. robiłam test w sobote wieczorem i weszedł negatywny wiec dam juz sobie spokoj z tymi testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
anika, stronka fotosik.pl zakladasz konto i dajesz tam zdjecia i potem linka nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×