Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość PauliśC
Witam dziewczyny! widzę że topik nam się rozwija, coraz więcej postów. Nadrobiłam czytanie :) Weekend spędziłam u rodziców, trochę wypoczęłam, ale w nocy zaskoczyła nas burza i oczywiście się obudziłam, ale tym razem się nie bałam bo nie byłam sama w domu. Mój dziś wyjechał ale też dziś wraca:) Muszę skoczyć jeszcze na miasto pozałatwiać sprawy, a troszkę źle się czuje :( cały czas mam takie wrażenie. Jak tylko wstanę to od razu w głowie się kręci i jak się położę na płasko w łóżku to też mam takie wrażenie :( Widzę śe większość już zaczęła testować :) mi do testowania jeszcze ok 8 dni zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 ja juz na twoim miejscu zrobiłabym sobie badanie krwi na hcg beta :) jesli widzisz tam jasna kreske to badanie z krwi ci wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Hm to moze pojde jutro. Zdolowalam sie troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Racja, jeżeli pójdziesz na badanie krwi to będziesz już mogła w 100% potwierdzić albo wykluczyć ciąże, Ja trzymam za ciebie kciuki :) Jeżeli wyszła ci już blada kreska to wydaję mi się ze musi coś w tym być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc dziewczyny, ja jestem po bardzo ciezkim weekendzie. Bylam w szkole, w sobote nagrywalismy z mezem wesele, dzis znow praca i jestem nie wyspana:( mi zostalo jeszcze 6 dni tabletkowania, juz sie doczekac nie moge, 22 czerwca jade do swojej gin zobaczymy co mi powie:) izulinka moja siostra jak byla w ciazy miala tak jak Ty z tymi piersiami, normalnie jej sie palily takze jakas nadzieja jest:) fiona moze bedzie dobrze, jak jakis cien kreseczki widac, zobaczymy za pare dni. Dzis pogoda u mnie lipa, a weekend taki ladny byl, a ja w szkole siedziec musialam:( milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dzieki eska, ja normalnie kompromituje sie tymi zdjeciami wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanie orientujecie sie moze w analizie temp. bo ja dopiero mierze 1 cykl i sugeruje sie przeczytanymi inform. z neta.moze ktos mi pomoze, czy z tego wynika ze na 100% mialam owulacje?. cykle mam regularne co 23-24, a temp. przedstawiaja sie tak:P 1dc 36,9 2dc 36,9 3dc 36,9 4dc 37,0 5dc 36,8 6dc 36,9 7dc 36,9 8dc 36,7 9dc 36,9 10dc 36,9 11dc 36,5 12dc 36,9 tu test owul pokazal mi 2 takie same kreseczki 13dc 36,9 test owul pozytywny 14dc 37,2 test owul pozytywny 15dc 37,1 test owul pozytywny 16dc 37,1 test owul pozytywny 17dc 36,9 test owul pozytywny 18dc 37,3 19dc 37,2 20dc 37,2 21dc 37,2 22dc 37,2 23dc 37,3 24dc 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Jak tam dziewczyny ranek wam minął? Ja wróciłam do domku, po drodze wpadłam na rynek i kupiłam trochę świeżych warzyw i truskaweczki :) Teraz biorę się za prządki i obiadek :) Taki dobry humorek mam, ale podbrzusze od czasu do czasu mnie pobolewa, tak trochę jak na @, ale to jeszcze trochę za prędko, więc nie wiem czym to jest spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja dzisiaj jako ostatnia. u mnie też brzuch pobolewa i piersi jak na @ więc nie nastawiam się.pogoda ładna byłam już na zakupach a teraz ide się opalać. dziewczyny któras testuje pierwsza teraz???? ja jeszcze oficjalnie 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
ja dopiero za 8 dni, jak @ się nie pojawi. Zazdroszczę ci takiej pogody. U mnie chmury, ale na szczęście ni pada. Za to weekend miałam piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :)
Hej dziewczyny pomóżcie bo już chyba tracę zdrowy rozsądek. Byłam w pt u lekarza i wszystko ok (jak stwierdził) ze wygląda na niecały 5tydz jest pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym. Mnie wyszło z obliczeń 5tydz i 2dzien jak byłam u lekarza ( ale wiadomo rożnie może być z owulacja). przepisał d*phaston 2x1. Powiedziałam ze mam jeszcze jedno op w domu (po styczniowym poronieniu). Następna wizyta za miesiąc! i tu już mnie zaniepokoiło czemu nie wcześniej jak jeszcze nie widać czy się dobrze rozwija.Do tego nie zauważyłam ze na recepcie przepisał mi tylko 1 opakowanie (plus te 1 moje )! czyli 20 dni! (następna wizyta za miesiąc) dzwoniłam dziś do niego i ze stoickim spokojem powiedział ze mam podejść po recepte. Wiem ze panikuje ale jakby nie to ze wiem ze d*phastonu nie należy przerywać w tak wczesnej ciąży bo może się to źle skończyć, to pewnie z niewiedzy naraziłabym fasolke. Kurcze nie wiem co o tym lekarzu myśleć bo do tej pory byłam mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj majowa ja bym znikała od niego i to już no ale nie wiem ty już u niego byłaś więc wiesz czy się poprostu pomylił czy nie zasługuuje na zaufasnie. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona - nie dołuj się, dopóki nie ma okresu - jeszcze nic straconego. Tylko nie rób tych testów już ale idź na betę - dziś miał być okres ? Poczekaj do jutra i zrób badanie. 🌼 Dawno Cię Eska nie było! Nagrywacie wesela ? Ale super :) Ja chciałam zawsze zdjęcia robić, w ogóle to chciałabym mieć firmę organizującą wesela ludziom, mam dryg do tego ale....brak mi odwagi ;) Z resztą mam pracę i korki po niej daję więc.... 🌼 Anika, gratuluję samozaparcia w mierzeniu - mnie by szlag trafił - poza tym ja zawsze zasypiam do pracy więc... średnie byłyby te moje wyniki :P nie znam się na tempce, ale wiem że w owu wzrasta i jeśli jest zapłodnienie trzyma się temperatura z tą samą wartością więc nie wiem....może ktoś inny pomoże. 🌼 majowa - hmmmmm, może nie wiedział lekarz ile Ci zostało tabletek...? :/ dziwny typ. Powinien wiedzieć i nie zapominać o zasadach zażywania tego leku.... 🌼 poza tym to co....leje się ze mnie, czuję się do d*py, oby któraś z nas zaraz po majowej też zaciążyła.... musimy sobie obrać strategię - JEDNA NA TYDZIEŃ !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Giubelli musze sie przyznac: zrobilam test. Bobo test. I teraz w koncu widze linie, jest blada, ale napewno jest. I nie widac jej tylko w swietle. Probowalam zrobic zdjecie, ale niestety nie oddaje ono rzeczywistosci. Pozatym kreska pojawila sie odrazu jak zakropilam mocz. Moja linia wyglada podobnie jak ta na tej stronie: http://www.getting-pregnant.com/faint-line-on-pregnancy-test.html (mowie o tej przy ktorej pisze "very faint second line")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, no to jest szansa, tak to się może zacznie u Ciebie !!! :) zazdroszczę Ci, bo ja naprawdę nadzieję straciłam.... czekałam czekałam żeby mieć dziecko a teraz człowiek coraz starszy i kicha.... nie wiem....i tak muszę czkać miesiąc więc jestem z Wami całym serduchem ! A Ty --> marsz jutro na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
hmm poczekam jeszcze z beta, zrobie test pod koniec tygodnia (w piatek sa urodziny mojej mamy) ;) i zobacze. Na bete najwyzej za tydzien. Faktycznie jest jeszcze wczesnie, a dzisiaj mial byc okres. Boli mnie brzuch ale nic nie ma narazie...biore kwas foliowy juz od jakiegos czasu i od wczoraj luteine pod jezyk 2xdziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Giubelli nie martw sie, bedzie ok. Ja tez nie jestem jeszcze pewna. Ale cos sie pojawilo w koncu. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIERONA*
Hej dziewczyny .... Nic sie nie odzywam na razie ,ale od pewnego czasu się nagle wszystko zmieniło .... tak bardzo chcieliśmy mieć dziecko i planowaliśmy Naszą przyszłość ..poroniłam pare miesięcy temu :( Nie wiem czemu,ale jakos od pewnego czasu mój narzeczony woli spędzać czas poza domem,w dni wolne kiedy możemy spędzić trochę czasu razem :( jest dla mnie wspaniały i wiem,że mnie kocha,ale jest bardzo 'trudnym człowiekiem'....nikt go nie zna takiego jak ja go znam,dla innych jest 'innym człowiekiem'.... już nie mam sił .... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx właśnie się pakuje i jadę na pare dni odpocząć i pomyśleć o wszystkim ... Nie wiem sama co się stało :( Trzymam kciuki za Wasze kreseczki !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
ojej Tierona wspolczuje, moze faktycznie ten odpoczynek Wam pomoze. Czasami tak jest w zwiazkach...3mam kciuki za Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem całkowicie nowa na forum, wcześniej nie wypowiadałam się, a ten wątek "nowych" bardzo mi pasuje! Też się staram z Mężem o dziecko i też liczę na kreseczkę w tym miesiącu i tak mi miło, że jest tu Was sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
witamy Cie rozusPL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście na drugą kreseczkę :D W domyśle czekam na tą co się uparcie nie pojawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Widzę że nas coraz więcej, a jeszcze żadna z was się do naszej tabelki nie dopisała :P fiona_88 coś w tych twoich testach musi być, bo jeżeli nic by nie było to przecież tyle razy z rzędu by ci się te jasne nie pokazały? Ja trzymam kciuki i mam nadzieję że każdej z nas się uda :) kopiuję tabelkę i się dziewczynki dopisywać majowa ............27..............1cs...................... usmiech.gif izulinka7............23...............6cs............... . . @ 07.06. fiona_88............25..............1cs................. . ..@ 10.06. Tierona.................23.............5cs.............. ...@ 12.06 klonmelkowaa....32..............3cs....................@ 13. 06. taka oto ja............24.............1cs..................@15.06 PauliśC..............22..............10cs.............. . . @18.06. Giubelli................27.............4cs............. ....@ 08.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to opowiem troszkę o sobie, z Mężem staramy się o dziecko 3 cykl, termin miesiączki przypada mi na 14 czerwca, czyli już niedługo :) I w ten dzień zrobię pierwszy test. Wcześniej nie wierzyłam koleżance, która mówiła "zobaczysz, to wcale nie jest tak łatwo zajść w tą ciążę", ona czekała pół roku i ja nie mogłam uwierzyć. Ale jednak tak to jest... tzn. całkiem różnie. Co do objawów, to już w poprzednim cyklu myślałam, że się udało, bo tak mi piersi napuchły jak nigdy wcześniej. Ale nic :( A teraz piersi tylko lekko nabrzmiały i bolą w środku (i to nie przy dotyku, tylko jak coś stoję i robię) i podbrzusze boli, kłuje już jakiś czas, niby mówię sobie "nie napalaj się" i niby się nie napalam, ale w serduszku mam tak ogromną nadzieję! Do tego wielki smutek mojego Męża po haśle "okres przyszedł", że jeszcze bardziej już się doczekać nie mogę! Oboje bardzo pragniemy synka, jak Bóg da :) Nigdy nie brałam pigułek, wcześniej był stosunek przerywany, ale teraz na początku kwietnia był ślub, to już totalnie bez stresu można było poświęcić wolny czas staraniom :) I jak na razie nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC jak tylko dokonasz rozszyfrowania skrótów i co w której kolumnie z przyjemnością się wpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
rozusPL więc tak: pierwsza rubryka:pseudonim :P, druga: wiek, trzecia: cykl starań, czwarta: termin kolejnej miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona - nooo...na spokojnie poczekaj, może akurat. 🌼 Tierona - no tak to jest z facetami. Ja mojego też usidlić nie mogę - ciągle by latał po kumplach, prośbą, groźbą - z resztą on to takie prawie ADHD jest - ale staram się go ujarzmić :) może zaproponuj, że pojedziesz z nim i z kolegami, może koledzy mają dziewczyny, żony....? Trzeba jasno postawić warunki jak ma coś z tego być bo w końcu miłość jest najważniejsza. Usiądź i porozmawiaj z nim na spokojnie. Faceci też muszą mieć trochę czasu dla siebie ale znów nie kosztem drugiej osoby, tym bardziej że wytrwaliście i w szczęściu i w smutku jakim było poronienie. Współczuję.... 🌼 Hej Rozus 🖐️ sssspokojnie, jedźcie na wakacje, wyszalejcie się i zaskoczy ;) tabelka to tak : wiek, który Cykl Starań no i kiedy okres czyli @. Ot, cała filozofijjjja ;) a uśmieszek jest koło majowej bo pojawiło się pierwsze dziecię u nas :) 🌼 NO WŁAŚNIE !! Pauliś dobrze rzecze - dopisywać się do tabelki ! Choć i tak widzę że niecierpliwce robią testy wcześniej ;) no ale rozumiem Was ❤️ 🌼 a ja przed okresem nie miałam żadnych ! ale to żadnych !! objawów i tu jest dopiero myk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki dziewczyny już aktualizuję :) majowa ............27..............1cs...................... usmiech.gif izulinka7............23...............6cs............... . . @ 07.06. fiona_88............25..............1cs................. . ..@ 10.06. Tierona.................23.............5cs.............. ...@ 12.06 klonmelkowaa....32..............3cs....................@ 13. 06. taka oto ja............24.............1cs..................@15.06 PauliśC..............22..............10cs.............. . . @18.06. Giubelli................27.............4cs............. ....@ 08.07 rozusPL...............21...............3cs..................@ 14.06 majowa gratulacje, ale super :) No mam nadzieję, że już teraz pójdzie z górki! Hej Giubelli :) No własnie u nas to ciężko, bo mój chłop od rana do wieczora pracuje, od poniedziałku do soboty i na razie nie zapowiada się na jakiś wolny czas dla nas :( Wieczorki, kiedy jest zmachany a w niedziele rano on jedzie zobaczyć się z kolegami, potem zakupy i po południu dopiero można się nacieszyć sobą, a w poniedziałek na uczelnie, a teraz sesja:( Też jestem niecierpliwa i chętnie bym zrobiła test, ale dziś mi się w ogóle nie chce z domu wyjść do apteki (gdzie kupuję testy, bo aż mi wstyd), bo w tamtych cyklach to długo przed miesiaczką już jakiś teścik (nie jeden) był zużyty :D Zazdroszcze każdej Pani z brzuszkiem ( a jak ostatnio byliśmy w ZOO to tam same prawie pary z rosnącym w brzuszku dzidziusiem, ehh :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale testowanko jest w tym tygodniu :D Życzę wszystkim, żeby się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×