Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

tak szybko lecicie dzisiaj ze za chwile tabelke zgubimy:) hehe❤️ MAMUŚKI 🌻 Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI 🌻 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia____________22_______6 cs______1dz____ 06.11.2014 Izulinka7___________23_______13 cs_____1dz______16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Pita82____________32________1s________1dz________@16. 03.2014 4 Karolcia15031____XX______1cs______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz_______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs _________________ 05.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 brzoskwinka14__________21________13cs_________1dz_______@ 13.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Eweelka ❤️ Wklejam jeszcze raz, bo Goofcia ma termin na 7.11. ;) MAMUŚKI 🌻 Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** :) bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia____________22_______6 cs______1dz____ 06.11.2014 Izulinka7___________23_______13 cs_____1dz______16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Pita82____________32________1s________1dz________@16. 03.2014 Karolcia15031____XX______1cs______1dz____________ @21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs ____________@05.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 brzoskwinka14__________21________13cs______1dz____@ 13.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
noooooooooooooooooooo, no i spoko, że ją poprawiłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
MAMUŚKI 🌻 Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI 🌻 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** :) bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia____________22_______6 cs______1dz____tp 07.11.2014 Izulinka7___________23_______13 cs_____1dz______tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Pita82____________32________1s________1dz________@16. 03.2014 Karolcia15031____XX______1cs______1dz_____________@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs ____________@05.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 brzoskwinka14__________21________13cs_________1dz__@ 13.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscDarka
hej brzoskwinka juz mam synka o niego sie staralismy 3 lata a o ta ponad rok. udalo sie w 2 cyklu z clo tylko niestety jest nadzerka i strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscDarka wszystko bedzie dobrze :) najważniejsze to się nie zamartwiać i nie stresować :) w drugim cyklu z clo powiadasz ?:) tak się składa że ja właśnie zaczynam drugi cykl z clo ,może i mnie się uda w drugim :) Powodzenia zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja już lece przed tv z meżem :) weźcie się tylko nie rozpędzajcie za bardzo dobra ?:D bo potem pół dnia bede czytac :*Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za informacje o smerfetce! I na ty zakończę :) ... Paola ja tez miałam czarne włosy :) Ale ja mam słabe i cienkie włosy :( 5 włosów na krzyż na głowie wiec po wielu farbowaniach zaczęły mi wypasać :( Stwierdziłam ze koniec z wypadaniem bo lysa zostanę :( :( Dlllluuuuugi czas nie farbowalam włosów i odrosty miałam na polowe dł włosów :) hihi. Pozniej mi odbiło pomalować je na brąz :) Wiadomo ze na dole wyszły ciemniejsze :) Pozniej znowu długo nie farbowalam, pozniej znowu brąz..... Włosy podcinalam i ucinalam czarne końcówki :) Po około 2 latach pozbyłam sie czarnego ale z***biscie mi sie podobają czarne włosy :) :) A pomyśleć ze jestem naturalna blondynka :) :) hihihi. ... Brzoskwinka mi jak wypadały włosy ( ale dosłownie garściami :( ) to kupiłam sobie kapsulki VICHY DERCOS AMINEXIL ktore wcieralam we włosy i do tego ten sam szampon VICHY DERCOS AMINEXIL (maja czerwone etykiety). Włosy przestały mi wypasać w takich ilościach :) Fakt ze nadal wypadały ale dosłownie pare sztuk :) Ja byłam zadowolona :) Na mnie podziałały ale na internecie znajdziesz przeróżne opinie na ten temat :) ... Jovanka Dzieki - jednak moge isc na pole :) :) Jak czytałam o Twoich perypetiach to mi łzy po policzkach płynęły :( Jak juz tu dziewczyny wspominały jestes wspaniała i ciepła kobietka i ciesze sie ze teraz takie szczescie Cie spotkało :) :) Zasluzylas na nie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscDarka gratuluje :) Dbaj teraz o siebie i maleństwo :) :) .... Lece pranie wieszać :) I spac :) Dziewuchy ja tez Was wszystko kocham :) Bez wyjątków :) :* Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja najlepiej czuje sie w czarnych. Czuje ze zyje haha;d smutno mi bo moj spi pies zaraz tez padnie bo szaleje. Krolik sie obudzil na chwile a ja sama taka siedze sobie:/ Przytulanki bylu wiec nie mogo narzekac na mojego;))) Dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny skasukcie maila do ktorego ma dostep ta cala smerfetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo haslo zmiencie...to naprawde jakas wariatka. Kolezanka z forum obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widzę że wczoraj wszystkie pochłonięte staraniami były :) IZA dziekuje za rade odnośnie włosów :) ja jak miałam czarne to też tak z odrostami chodziłam i na brązowo też malowałam ;) smiesznie to wyglądało :) a potem mnie coś podkusiło żeby kolor ściągnąć ;/ masakra ;/ u mnie dzisiaj piękne słoneczko i tak cieplutko :) Miłego dnia Wam życzę kochane :) :* to forum uzależnia :) pierwsze co robie jak wstaję z łóżka to lece do laptopa :) :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Mackowa dzieki za informacje stymulowana za ciebie trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscDarka
hej brzoskwinka i reszta :-) ja brałam clo od 5 do 9 dnia cyklu bez żadnych innych leków no i ściśly monitoring wierze ze i tobie sie uda :-) a jak długo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
A teraz się zapytam tak - a skąd wiesz, gościu, że Smerfetka ma dostęp do jakiegoś maila? Przecież takimi informacjami człowiek nie dzieli się na innych forach:) Co, zaglądam na inne forum i piszę: "A tak w ogóle to ja mam dostęp do takiego maila, który założyły dziewczyny z forum..." No raczej nie, bo co to kogo obchodzi? Niestety, wszystko układa mi się w całość... Podejrzewałam to już duuużo wcześniej, ale nie chciałam nakręcać atmosfery. Smerfetka to i Liwia i te wszystkie osoby, które jako goście donoszą o jej klamstwach itd. To ta sama osoba. Dziewczyna szuka zainteresowania i jeśli go nie dostaje to ucieka się właśnie do takich działań. Taka osobowość nazywa się anankastyczną. Nie mam teraz czasu, żeby wertować strona po stronie w poszukiwaniu dowodów, ale pamiętacie jaka ona była nahalna ze swoimi problemami? Nawet jak pierwszy raz większość z nas wypowiedziała się, że to już staje się dla nas męczące (w dość ostrych słowach) to...ona się nie obraziła. Poza tym pamiętacie jak kiedyś napisała...jak to było?... Coś o tym naszym mailu...Że nie wszyscy powinni mieć do niego dostęp, bo ludzie mają różne pomysły i żeby któraś nie wywinęła jakiejś głupoty. No coś takiego. A Giubelli chyba spytała a co niby mogłoby się stać. Dalej. Te wpisy niby-Smerfetki niby-Liwii - jeden z nich pojawił się minuta po drugim i dotyczył tego samego pod innymi nickami. No i mogłabym tak wymieniać. Poza tym dziewczyna nas czyta cały czas:) Odnosi się bowiem do kwestii poruszanych przez "donosicieli" oraz do naszych na to reakcji. I to prawie po zamieszczeniu tych wpisów, na świeżo. A, jeszcze jedno. Bardzo łatwo jest sprawdzić tożsamość każdej osoby z forum, baaaardzo:) A kluczem do zagadki jest IP komputera na przykład. Jak się ma psiapsiółę-informatyka to się wie takie rzeczy:) Więc - uważaj dziewczyno, bo raz dwa można zweryfikować wszystkie wątpliwe wpisy:) Dzień dobry wszystkim tak poza tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscDarka ja biore clo od 3 do 7 dc :) i też mam monitoring :) ja jeszcze od 16 dc po owulacji biore luteine wpomagająco :) my ogólnie staramy się już 13 cykl;/ ale dopiero drugi z clo :) wcześniej nie miałam owulacji,ale clo na mnie działa więc mam nadzieje że się uda :) bo jak nie to nie wiem co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka ale z Ciebie detektywo :) :* jak tak czytam to co napisałaś to faktycznie kurcze,coś w tym jest masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) Jovanka zgadzam sie z Tobą :) Ja tez od jakiegos czasu miałam takie podejrzenie. Weźmy pod uwagę akcje ktora miała miejsce albo w ten czwartek albo w zeszły. Napisałam na forum do Smerfetki ze jeśli nas czyta to niech nam napisze jaki wynik testu. Niedługi czas pozniej odpisała ze nas nie czyta ale odpisuje teraz ze względu na niektóre dziewczyny ktore jej kiedys pomogły :) Skoro nie czyta to.......wiadomo co!!!! Zaczyna sie to robić juz nudne!! Jacyś goście co chwila donoszą, Smerfetka nie czyta nas ale sie broni!!!!! Ehhhh. Jovanko a sprawdzenie IP tych wszystkich osób to świetny pomysł :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) ... Brzoskwinko musze przyznać Ci racje :) A co jest najlepsze to niektóre dziewczyny chyba dzis nadal kontynuują starania :) I zgadza sie ze to forum uzależnia :) Ja w sumie z telefonu pisze i pierwsze co sprawdzam w tel to forum :) Kiedys na 1 miejscu był Facebook :) Ale teraz to zapominam o nim :) :) Ja w drodze do pracy, choć wolałabym byc w drodze do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry dziewuszki;) nie bylo mnie tym razem ze dwa dni i co!!?? 3 strony musialam czytac! Nosz kurde, dajecie czadu;) i za to was ❤️;) Jovanka w tobie to taka milosc jest ze looooj! Jestes najcudowniejsza:* az sie dziwie ze tak sympatyczna osoba miala kiedys okropne przezycia, ale w sumie kto ich nie ma:p Paola bedzie dobrze!:* wszystko wyjdzie na prosta tak jak u jovanki! I w sumie koncze na tym post bo cholera zapomnialam co napiszc;) Odnosnie smerfetki, liwii czy ciul wie kim...mialam jej juz wiecej nie komentowac ale musze. Tez uwazam ze to ta sama osoba..i zastanawiam sie jaki ma cel w tym wszystkim. O co tej dziewczynie chodzi??? Dziewuszki ale mnie brzuch od wczoraj boli. No masakra. Niech ta @ juz przychodzi i do dziela w new cyklu Milego dzionla;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka myślisz ze wczesniej sie pojawi @? Termin masz na 28, zaraz po mnie :) :) Jeśli chodzi o sprawę ktora poruszyła Jovanka to pewnie każda z nas miała takie podejrzenia tylko my mądrzejsze dziewuszki nie chciałyśmy zasmiecac sobie naszego z******tego forum :) :) Miłego dnia laseczki :) U mnie dzis słoneczko swieci wiec jeśli któraś z Was nie ma dzis sloneczka to przesyłam promyki -• -• -• -• -• -• :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Iza w moim przypadku wczesniejsza @ sie nie sprawdzi. Teraz cykle ma ok 36 dniowe, nawet do 40 dochodza wiec albo bedzie 28 albo pozniej a brzuch cholernoe boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscDarka
brzoskwinka ja ogólnie mam zespół policystycznych jajnikow. moj gin mowi ze przy clo często sa torbiele i nadzerka. w 1 cyklu miałam tylko jeden pecherzyk w 13dc mial 18mm a w drugim 3 pecherzyki gdzie w 14 dc miały dwa ponad 20mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jovanka dużo przeszłas ale teraz masz męża dzidzia i jesteś szczęśliwa i to teraz jest najważniejsze;* wiadomo to wszystko zostawia ślad w psychice ja mam to samo bo mój ojciec zmarł jak miałam 9 miesięcy tak się chłop cieszył z córki wpadki że się upił i umarł;/ mama wychowywała nas 4 sama i ja byłam ta najgorszą ho znecala się nade mną psychicznie i fizycznie. Ech.. Zresztą moje pierwsze lata wychowywała mnie babcia a potem przedszkole podwórko itd. Paola będzie ok. A mnie męczy ta sprawa smerfetki gości;/ już nawet nie zwracam na to uwagi. A pita gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka podpisuje sie pod Twoimi slowami na temat smerfetki. A pamietacie jak byla w tabelce i tej tabelki nie dalo sie wkleić bo za spam uznawalo? To byl znak :p Nudzi sie dziewczyna i szuka zainteresowania u innych albo chora jest na cos. Skonczmy juz temat "smerfetka" bo jest strasznie irytujacy. Lepiej powiedzcie co na sniadanie zjesc?! :-) Brzoskwinka wyobraz sobie mamy identyczny charakter!!! Ja jakis czas temu ogladajac wiadomosci sie poplakalam ze wzruszenia, bylo o chlopcu, ze 12 lat ma chyba, poziom IQ na poziomie cos okolo 200 i z klockow lego zbudowal drukarke do Braila. Koszt takiej drukarki wynosi kilka ladnych tysiecy a ta ktora skonstruowal bedzie kosztowac okolo 300 dolarow. Dasz wiare? :-) Takie drobne rzeczy powoduja u mnie fontanne z oczu :-) GoscDarka gratuluje Ci 2 kreseczek :-) fajnie ze wrocilas sie tym podzielic. Zostan z nami, nie uciekaj nigdzie :-) Iza dzieki za sloneczko!! U mnie jest ale jakies takie mdle bardziej to na deszcz sie zanosi niz na sloneczna pogode. Ja pitole jaka mialam przekichana noc w pracu, tylka z krzesla oderwac sie nie dalo zeby cos zjesc nawet. I tak do 1 nad ranem. Na szczescie pozniej sie troche uspokoilo ale tak mnie teraz kregoslup boli ze lozka sie dzis chyba nie wygrzebie. Paulinka wez Ty mi przypomnij bo bym sama poszukala ale za duzo stron jest do przeszperania, Ty sobie jakies badania robilas? Chorujesz na cos ze masz tak dlugie cykle? To jest troche niepokojace moim zdaniem. Bejbe halo, co slychac? :-) Marta melduj sie, jak sie masz? Jak samopoczucie? A Nessajka gdzie? Jak sytuacja w pracy? Powyrywalas juz komus klaki? Mozemy pomoc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscDarka ja też miałam podejrzenie policystycznych jajników bo miałam bardzo dużo objawów na to wskazujących ale usg wyszło że jest ok :) ja w pierwszym cyklu też miałam tylko jeden pęcherzyk :) i nawet nie wiem jakiej wielkości bo w 13 dc nie było go widać na usg,schował się jakoś,a w 15 dc już był zapadnięty pęcherzyk 17-18 mm i było po owulacji,a ja po tym usg w 13 dc myślałam że nie bedzie wgl owulacji,a jak się potem okazało były a my akurat tego dnia się nie kochaliśmy ;/ podniosłaś mnie na duchu tym że w drugim cyklu miałaś 3 pęcherzyki :) może i ja bede miała więcej :) Mackowa no widzisz jak nam sie trafiło :)mój mąż to się śmieje ze mnie czasami :) kurcze ten chłopiec to jakiś geniusz ! a jacy jego rodzice musza być z niego dumni :) polecam Ci na śniadanie omlecik z warzywami :) mmm :* Pita no co sie z Toba dzieje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki jovanka za pomysl.Chetnie sprawdze co to za goscie ;) a teksty typu ze jakas chora jestem to bardzo wielka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×