Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

ale lecicie dzisiaj dziewczyny :) nie rozpędzajcie sie tak :) u mnie piękne słoneczko i dzisiaj chyba cały dzięń przesiedze na słonku :) Stymulowana ja cały czas trzymam kciuki i wierze że się udało :) Pita dobrze że się odezwałaś :* Nie wiem co więcej napisać bo nie jestem w temacie odnosnie maila :D Miłego dnia wam życzę dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 angelusdominus współczuje, teraz bedzie trzeba nowy kupić dla malej dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moze mi ktos tez haslo wyslac? na poczcie jest moj mail. Nie chce tu podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona wyslij jakas wiadomosc na naszego emaila to ci odesle z haslem bo odeslalam na nasze a nie do ciebie. Nie moge znalezsc albo go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana może;) le ludzie to normalnie wstydu nie mają. Ewelka dla dzidzi i tak muszę kupić wózek ale teraz do tego czasu młodszy he ma w czym jeździć później jak urodze to będzie miał dostawka a on jeszcze za mały żeby na pieszo takie odległości pokonywać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi prawie codziennie do sklepu taki starszy pan. Kupuje cztery specjale. Dzis przyszedl drugi raz. Kupil trzy jeszcze i bilety. Mowi ze jedzie na cmentarz. Nie dawno zmarla mu zona. Mowil ze wczoraj laczyli jego syna do grobu zony. Mowil o kosztach i jak to sie nazywa.. ile palenie kosztuje. Mowil ze syna nie bylo co palic nawet kosci nie bylo. Powiedzial mi ze mial 3,5 miesiaca. Zaczal plakac.. mowil ze zostala czapeczka i kawalki kaftanika. Nie bylo rajstopek mowil.. jejku teraz mam lzy w oczach i siedze i patrze sie w jedno miejsce bo nie wyobrazam sobie co on czuje;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa dziewczyny ale żeście poleciały :) :) ... Alaa66 przez dwa "a" :D Sorry ze zrobiłam wokół Teojego nicka takie zamieszanie ale jak napisalas wieczorem ze Ty nie zmieniałas to wydało mi sie to dziwne i zaczęłam szperac na stronach :) :) Nie chodziło mi absolutnie o to ze to Ty namieszała sale za wlasnie ktos sie pod Ciebie podszywa !! Dobrze ze nam wszystko wyjasnilas :) Ja narazie nie mam w domu internetu bo sie zepsuł :( Moj wlasnie dzwoni do nich i próbuje cos ustalić choć trwa to juz od piatku :( Na szczescie w tel mam internet ale z tel nie moge wejść na poczte, wiec jak tylko zrobią mi internet w domu to siądę do laptopa i napisze Wam cos na poczte i odeslecie mi hasełko :) Kuzwa ale Was rozochocilam do pisania w niedziele :P ... Pita dobrze ze sie odezwalas :) Istatnio takimi pól słówkami pisalas ze zachodzilysmy o co Ci chodziło i czy Ci gratulować. Szkoda ze @ przylazla. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
IZA85 ja mam nadzieje ze za miesiac @ juz nie przyjdzie, zreszta wszystkie tu mamy takie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Pita a kiedy masz termin miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mam dzis leniwy dzien :) Do tej pory jeszcze w piżamach lazilam :) A moje dziecko nadal w piżamach pomyka :) :) Moze czas sie za obiad wziąć??? Nieeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten gość wyżej to ja, tylko mnie wylosowalo :( Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a ja jak przyjde z pracy to prawie gotowy bedzie. Moj robi zawsze w weekendy obiad;d czyli ja nie robie ewentualnie pomagam;) dzis jedziemy z pieskiem do jego rodzinki jedziemy tam do hodowli;)))) ajj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Taka tam dziewczyno termin mam ok.21.04 a Ty chyba nowa tu jestes bo nie widzialam Cie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Hej! :) Wysłałam na maila prośbę o hasło. Nie mogę się zarejestrować na forum, bo już jakiś czas temu założyłam sobie konto na kafe połączone z moim mailem, ale nie pamiętam loginu i hasła. :( Chyba muszę jakiegoś nowego maila stworzyć... . Angelus, trzeba być strasznym chamem, żeby ukraść wózek! :/ . Dziewczyny, która w końcu wymyśliła nowe hasło, jeśli nie nasza Ala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Dziewoje :D Jak tam się czujeta?? Dziękować za hasło :P U mnie super wszystko tylko mdłości lekkie mam blllleeeeeee...mój M już jutro do roboty wraca :( a tak fajnie było być całymi dniami razem i leniuchować sobie :D Wczoraj pojechałam na małe zakupy "ciuchowe"...jak byłam u tego polskiego gina to powiedział mi że u mnie wcześnie będzie widać brzuch niż u innych kobiet ze wzgledu na umiejscowienie zarodka...nie bardzo kumam o co mu chodziło ale muszę powiedzieć że już 8 tydzień a ja w swoje jeansy to zapiąć się to już z trudem :P W d***e wchodzą, w udach też tylko w brzuchu ciuteńke ciaśniej :P Jak tak dalej pojdzie to bede monstrum hahaha godzilla :D Mam nadzieje że zwolni troszkę hahaha :D Dowiedziałam się wczoraj że moja dzidzia jest wielkości borówki a macica wielkości pomarańczy! Hehe niezle :P A tak wogóle to proponowałabym aby wszystkie stałe bywalczynie jednak się zalogowały i pisały zalogowane bo już nie wiadomo komu wierzyć :P Buźka Kochanieńkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka na zalogowanie nie trzeba emaila tylko login czyli nick i haslo. A co do hasla tez nie pamietalam po pierwszym poscie ale strzelalam kilka razy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Goofcia ciesze sie ze wszystko u ciebie ok:* Angelus w szoku jestem, takim ludziom powinni rece ucinac,mendy! Stymulowana buty? Szok! Dziewoje moje a ja sie wkrecilam ze pomimo iz nie staralismy sie jakos specjalnie udalo sie. Nie wiem czemu ale takie przeczucie mam od wczoraj:p A potem bedzie placz ze to jednak nie to:( Jestem zla sama na siebie, a tu jeszcze 5 dni do planowanej @ ktora mam nadzieje ze nie przyjdzie. Badz madry i pisz wiersze:/z checiaz bym kupila tescior i sprawdzila, ale obiecalam sobie ze jak cos to czekam minimum do 1kwietnia:) milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ewelka oby;* a co u ciebie kochana? Pita co jest? Czemu smutasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
ech Palinko smutno mi z tęsknoty. Właśnie wróciłam od rodziców, z moich rodzinnych stron do obcego dla mnie województwa, gdzie nie mam nikogo oprócz męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
angelusdominus - daj znać jak tam u Ciebie!!!! taka oto ja -jakie wkońcu imię wybrałaś? kamil? jovankajo - to super że maleństwo już tak widziałaś wyraźnie :) tak ci troszeczkę zazdroszczę, też będę dążyła do takiego widoku:* smerfetka - całkiem tego nie rozumiem, niech robi co chce kobita, nikt nikogo tu nie przywiązuje na siłę:) MaćkowaŻona - przez Ciebie kochana w przyszłym tygodniu idę na fitness, a potem chyba będę przed tv ćwiczyć. będzie wiosna lato, trzeba troszkę nad mięśniami popracować żeby flaczkami nie były:) zapomniałamparasola - hahahahaha dobre:):):):) barszcz i reklama nie warto brać.. ******* dziewczyny w piątek zabolał mnie ząb.... dziś też lekko go czułam. chyba będę musiała wybrać się do dentysty puki mało boli... rany rany... ja przed ciążą byłam u dentysty (koleżanka jest dentystką) i zrobiła mi wszyściuteńko!! ani jednego ubytku i dziureczki nie miałam. jest to dowód na to jak ciąża niszczy zęby. zawsze mama mi to powtarzała ale ja nigdy nie mogłam uwierzyć, ale na wszelki wypadek zrobiłam ząbki. a tu proszę trzeba znowu iść:) i szykować się do nowej ciąży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
pita, współczuję ci, nie ma to jak rodzina. ale powiem ci coś szczerze, odkąd mam męża, to rodzice już to nie jest to samo... oczywiście bardzo ich kocham, ale mąż to jednak mąż:) czuję do niego bezwarunkową miłość, ufam, troszczę się, i tak naprawdę jak widzę jego szczęscie to ja jestem szczęśliwa:* jak widzę jego smutek to chcę zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
ŻoneczkoKrk ja chyba po prostu na starość robię się sentymentalna, bo wcześniej powiedzmy "ciekałam" po Polsce, a to najpierw studia w Krakowie, a to potem w Poznaniu, a jak już osiadłam w jednym województwie, mam męża którego zresztą bardzo kocham, to mi tęsknoo za rodzinnymi stronami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
ale przede wszystkim bardzo kocham moich rodziców. Moja mama jest wspaniałą kobietą, chciałbym być choć trochę jak Ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×