Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość fiona_88
kochane, kupilam jakis test Qbaby. No i tam pisze ze mozna go uzyc dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki. Ja jestem jeszcze niby przed. No i pisze, ze wynik pozytywny pokazuje sie juz w 1 minute, a w celu potwierdzenia negatywnego wyniku trzeba poczekac 5 minut, po 30 juz nie mozna odczytywac. Ja po ok. 3 minutach mialam pozytyw, druga rozowa kreseczka, odrobine ciemniejsza niz na pierwszym. No ale po 3 minutach, nie po 1. Ale mysle, ze jakby nic nie bylo to przeciez by sie nie pojawila wcale? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda:-)
Wydaje mi sie ze gdybyś nie była to był by zdecydowany negatyw a tu coś sie pojawiło czyli jest możliwość ze jesteś:-) z góry gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziekuje, ale tak bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda:-)
Wydaje mi sie ze gdybyś nie była to był by zdecydowany negatyw a tu coś sie pojawiło czyli jest możliwość ze jesteś:-) z góry gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda:-)
Wydaje mi sie ze gdybyś nie była to był by zdecydowany negatyw a tu coś sie pojawiło czyli jest możliwość ze jesteś:-) z góry gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiona gratki!!! Nowa...przykro mi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
witam was. dzisiaj kolejny test i sa grube dwie krechy:) jeju ciesze sie i boje. A w ogole to chyba bede miec propozycje pracy po znajomosci (jako kosmetyczka) i co mam zrobic?? jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda:-)
Mozesz póki co pracować przeciez to dopiero początki:-) a później niestety na zwolnienie. Ale to za jakis długi okres dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
wiem ale to by byla nowa praca i nawet nie wiem czy jej sie przyznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aj mi się nawet nie chce pisać bo już sama nie wiem co ze mną będzie.16 ma być @ a mi dopiero przed wczoraj owu pokazało więc pewnie wszystko się przesunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super Fiona....! Zazdroszczę Ci.... Dawaj znać co Ci lekarz powie! Taka oto ja - no to działajcie póki mąż jest!!! U mnie owu też na dniach także zbieramy się pomału ;-) udanej niedzieli wszystkim Wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Giubelli, jestem pelna obaw. Juz planuje jak przemeblowac pokoj w kawalerce na badziej funkcjonaly heh ;-) moze nie ma nawet to zwiezku z ciaza, ale za tydzien zmieniamy telewizje kablowa na inna i chce juz miec inne ustawienie aby mogli kabel pociagnac ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa Stokrotkaaaa
Witam, nie mialam nawet czasu napisać, byliśmy w odwiedzinach u rodziny, nie chcialo mi sie wyjeżdżać nawet do domu. :) odebralam ubranka na niemowlaka :) moja chrzestna urodziła synka niedawno :) i odebrałam te maluśkie ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Dziewczyny, mozna dolaczyc? mam 29 lata i zaczynam starania :) bylam u lekarza i narazie zaczynam od morfologii itd. jestem podekscytowana mysla o byciu mama. sama nie wierze bo zawsze bylam na NIE i dzieci mnie nie krecily. moze to " mid-life crisis" przed 30tka? ;) poki co gratuluje zaciazonym i mam nadzieje ze sama wkrotce tez dolacze do Waszego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc dziewczeta jak po weekendzie? ja wczoraj mialam dwie imprezy urodzinowe u chrzesniaczki meza i bratanka u mnie narazie jedna kreska na testach owu ale dopiero dzis 14 dc choc moze w tym tyg juz bedzie ale staramy sie prawie codziennie zeby nie przegapic:) fiona gratulujemy, kiedy idziesz do lekarza? u mnie troszke bole minely ale piersi nadal jak bylo, podbrzusze boli ale co jakich czas, juz wszystkie tabletki skonczylam, teraz tylko biore folik, mam nadzieje ze jestem juz w pelni zdrowa i moze w tym miesiacu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyszłe ! Hej gościu! Nazwij się jakoś ;) i zapraszamy do naszego grona. Ja w sumie też jakoś specjalnie za dziećmi nie byłam, ale moje rodzeństwo ma już czwórkę i jakoś tak fajnie jest z dzieciakami, też stwierdziłam że to już ten czas ! Choć powiem Wam, że mam trochę stresów w pracy, w domu też, szykowanie do remontów, wszystko na wariackich papierach, nie wiem jak tu jeszcze myśleć o dziecku.... wtedy to dopiero świat stanie na głowie! Ale jestem na to gotowa - a przynajmniej tak mi się wydaje.... No ja od dziś robię testy owu, zobaczymy co z tego wyniknie. Piszcie piszcie, fajnie że nowe kafeterianki dołączają do nas :) Nie wiem co z Tieroną i Rozusiem - jak się dziś nie odezwą - usuwamy. A Wy NOWE się dopiszcie jak chcecie :) majowa ...............27................1cs.................... :) Tierona.................23.............5cs............... .....@05.07. rozusPL...............21.............3cs................. ....@14.06. PauliśC................22.............11cs.............. ....@16.07. taka oto ja............24.............2cs....................@16.07. Giubelli................27.............5cs............... ......@01.08. Pauliś, taka oto ja !! Jutro ????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśńie mnie tchnęło giubelli patrze na tabelkę i kurcze 16tego mam @dostać a przecież dzisiajjuż 15 :-). witaj gościu:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z rana !! Chuda, różowa stokrotka, nowa 801, gościu - jak tam u Was przygotowanka do płodzenia ? ;) 🌼 Fiona - widzę że się zaczerniłaś :) super. Co do Twojej pracy to pojęcia nie mam jak to rozegrać...skoro to praca po znajomości to może dopytaj kogoś bo wiesz...głupio może wyjść. Nie wiem co w takiej sytuacji zrobić. Eska i jak testy ? Pokazało się coś ? Ja też robię, narazie cisza. taka oto ja - i jak ?!?!?!?! jest @ ??? 🌼 no to różowa stokrotko masz już zapas ciuszków, teraz trzeba ich wkład skombinować ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa Stokrotkaaaa
Witajcie Dziewczyny :) ubranka mam po synku :) ale że chrzestna byla w potrzebie to wszystko dalam bez wahania :)... taaa mezus nie ugiety, chce w październiku, to w październiku :) muszę przed zajsciem w ciążę napisać deklaracje do lekarza rodzinnego, :) cóż może poszukam pracy zeby miec l4 i macierzyńskie :) zobaczymy.. może się coś uda. okres mam dostać 28,lipca zobaczymy jak to będzie. jeszcze 3 okresy, jestem tak napalona na te dziecko że czuje, bedzie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
witam wszystkie starczki:) testy robie codziennie, narazie nic nie widac, dzis jest 15dc u mnie teraz to tak do 36 dni chyba ze wczesniej dostane okres wiec nie wiem jak bedzie z owulacja... mamy przykłam na tak oto ja ze ta owulacja sie jednak przesuwa, nie jest te niby 14 dni przed @, wiec moze nam te testy cos pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec 2013
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. Ja zrobilam dzisiaj bete, wyniki mam o 15. Wczoraj bylam u ginekologa, ale chyba za wczesnie, bo nic nie bylo widac ;-( szczerze to troche sie zdenerwowalam...zaczelam nawet myslec, czy te 5 testow (bo wczoraj robilam jeszcze jeden - krechy juz tego samego koloru), ze to jakieś zaburzenia hormonalne, albo coś gorszego. No ale zobaczymy. Mysle, ze 5 testow roznych firm juz pokazuje prawde ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, skoro nie widać jeszcze u lekarza poczekaj te parę dni. No stress. Z resztą na becie wyjdzie dziś czy jest przyrost. Im dalej, tym będzie coś lepiej widać. Trzymam kciuki. Słońce! Widzę słońce za oknem !! Nareszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale u mnie dzisiaj pochmurno nie chce mi się nawet z wyrka wstać. jeśli chodzi o @ to nie ma ani widu ani słychu pewnie znowu się przesunie.porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
tak oto ja ciekawa jestem co u Ciebie wyjdzie skoro wczoraj dopiero mialas owulke, naprawde, teraz musisz czekac troche, bo Ty robisz testy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow !! Super !!!!!!!! :) gratuluję !!!!! :) :) :) swoją drogą, wytłumaczcie mi, bo już któryś raz czytam że dziewczyny robią betę zaraz jak nie dostaną okresu i np wychodzi że są w 5, 6 tyg. ciąży - jak to możliwe że 4 tydzień Ci leci skoro miałaś okres niecały chyba miesiąc, tak Fiona ? Jak to było u Ciebie ? Ale super.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
ale świetnie fiona cieszymy sie razem z Tobą:) fajanie, że Tobie kolejnej się udalo:) super poprostu, zostałysmy dziewczyny forowymi ciociami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×