Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Boże ale ja się wkurzyłam rozpisałam się wielce a tu zonk internet mi się rozłancza. już od 2 dni na linie nie mogę się dodzwonić a w końcu jak odebrali to mnie do techników przenieśli no i czekam jak taka głupia 20 minut na tej lini żeby przez pół godziny z jakimś pajacem w ustawieniach grzebać i wiecie co no działa ja się z nim rozłłanczam a tu kurde w d*pe znowu nie łączy ja się chyba zadźgam.... no to tak szybko i w skrócie FIONA GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eska 22 no ja robiłam te testy i dopiero 14tego mi owu pokjazało dziwne bo przecież dzisiaj powinnam @dostać a tu nic. zobaczymy ale się nie nastawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wsparcie, zycze wam tego samego, choc jak to ja bede sie teraz martwic czy bedzie widac pecherzyk za dwa tygodnie i czy beta urosnie w czwartek lub piatek ;-) wiem, ze bylam najwieksza maruda forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lseczki wiecie co z nudów przeglądam kafe i widze nowy tema. hehe brzmi kupie pozytywny test ciążowy hahahaha ale mi humor poprawili.dobranoc.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona! Możesz sprzedać :) hehehehe :) Dzień dobry z rana, ja w chodzę w owulkę małymi krokami, działamy jak szaleni ;) ale nie myślę o tym, co będzie to będzie. Strasznie wysypało mnie na buzi, nie wiem czy od owu czy od podkładu i upałów na zewnątrz.... Kuje mnie też coś podbrzusze, ale zwalam to na niestrawność i coraz to pyszniejsze jedzenie na stole, typu fasola szparagowa itp :P Wracam do pracy, strzałeczka dziewczyny ! p.s. czytam Was na bieżąco więc zdawajcie relacje !! taka oto ja, testujesz ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lipca
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa Stokrotkaaaa
Witam dziewczyny, ja dzisiaj mam isc do innego niż mój ginekologa. z powodu bolesnej miesiaczki, i po miesiaczce bardzo bolal mnie brzuch i dół pleców, jak lekkie i srednie Skurcze porodowe. Poszlam do mojej lekarki to mnie zbadala, zrobila usg i nic powiedziala że nie wie od czego. :( dala mi taki lek co cały Wrocław zwiedzilam i w zadnej aptece nie było, pójdę dzisiaj do niego, zobaczymy co on mi powie. :P @ powinnam dostać 28.07 Kurcze mam nadzieję że nie będzie tak bolesny. jeszcze 3 okresy i będziemy strzelać :D już wiem że to potrwa długo bo bardzo się napalilam na te dziecko.:) bardzo go pragne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda:-)
Gratuluję fiona:-) ja zaczynam działać od dzis bo 23go niby ma byc owulka ale lepiej wcześniej załączac. Moze sie uda trafic w ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko - dziwne te bóle.... moja szwagierka miała takie coś raz w roku, że aż musieli pogotowie wzywać i dawali jej zastrzyk rozluźniający mięśnie. Ale tak jak lekarze mówili że jej po pierwszym dziecku przejdzie - tak faktycznie przeszło. Ale Ty już masz dziecko więc...może przejdzie po drugim ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda - ja mam owu 21go więc niedaleko :) No i też się już staramy. Przyjemnych tych starań życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc dziewczyny, u mnie narazie cisza z owulka ale staramy sie caly czas:) ten miesiac pod wzgledem boli jest dla mnie przeklety zeby to od poczatku miesiaczki bolaly piersi i podbrzusze? wczoraj wieczorem myslalam ze mi pekna najmniejszy dotyk sprawia mi bol:( ogolnie wczoraj bylo mi zimno gardlo mnie boli a piersi mialam. Zycze udanych staran dziewczyny, zebysmy mialy tak jak majowa i fiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Eska, kobiety zawsze cierpieć musiały i nic się na lepiej nie zapowiada :) Pozwolę sobie zmodyfikować troszkę tabelkę :) majowa ...............27...............1cs.................... :) Fiona.................. ................. ..................... :) PauliśC................22.............11cs.............. ....@ 16.07. taka oto ja............24.............2cs....................@ 16.07. Giubelli................27..............5cs............... ......@ 01.08. Eska, Stokrotka, Nowa, Chuda, gościu - zapraszamy do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
majowa ...............27...............1cs.................... usmiech.gif Fiona.................. ................. ..................... usmiech.gif PauliśC................22.............11cs..................@ 16.07. taka oto ja............24.............2cs....................@ 16.07. eska 22................22............9cs.....................@31.07 Giubelli................27..............5cs...................@ 01.08 Wpisałam się choc jak nie dostane tego 31 to bede brala luteine, chyba ze nie przyjdzie z innego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ...............27...............1cs.................... usmiech.gif Fiona.................. 25............ .3cs.............. usmiech.gif PauliśC................22.............11cs.............. ....@ 16.07. taka oto ja............24.............2cs....................@ 16.07. eska 22................22............9cs.....................@31. 07 Giubelli................27..............5cs.............. .....@ 01.08 Co u was? Ja sie czuje dzisiaj ok, nawet nic mnie nie boli;-) tylko troche nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim co słychać. u mnie dzisiaj w końcu ładnie i miałam taką ochotę na wielkie zakupy że jak rano wyszłam to dopiero w domu jestem. synek dzielnie w wózeczku patrzył co też mamusia kupuje.... co do @ BRAK testu nie robie bo wiem że będzie negatywny. robiłam w czoraj i była jedna kreska więc już wiem że poprostu mi się spóźni. dzisiaj jak tak w to lustro patrzę w przymierzalni i doszło do mnie że PRZYTYŁAM!!!!!! dziewczyny porażka ja zawsze miałam dużą wagę bo 75 kg no ale mięśnie robiły swoje a teraz przez to siedzenie w domu obrastam tłuszczem......:-( trzeba się za siebie wziąć jak tylko dostanę @ biorę się za siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Mam 33 lata, staramy sie od Listopada 2011 wiec prawie 2 lata. Obecnie jestem na Bromokryptynie i Clomidzie I-szy cykl...w nastepnym mam isc do lekarza sprawdzic czy rosna jajka I czy bedzie owulacja. Nie owulowalam wcale po 10 latach brania tabletek....:( No coz....mzoe w tym roku nam sie uda:) Przyjmiecie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej prohibicja! Jasne! Zaglądaj i pisz jak tam postępy :-) kurde.,ja brałam tabletki 6 lat....też nieźle przeszłaś. My tu nie mamy doświadczenia z takimi problemami ale myślę że będzie Ci z nami raźniej :-) taka oto ja - ja też jak wróciłam ze studiów i nie miałam pracy to po pół roku się poznać nie mogłam. Teraz już jest lepiej choć staram się nie przekraczać 65 kg. Ja myślę że w Twoim przypadku trochę biegania za małym, rower, dieta mż :-) i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej...no 20kg prawie juz za mna...sorry bo ja z innego forum wogole jestem...o odchudzaniu. zaczelam chudnac bo to tu w UK glowny powod problemow z plodnoscia. Zeby go wyeliminowac zaczelam chodzic na silke I jesc mniej - zupalnie jak mowisz... Nie rozwiazalo to do konca problem, ale wiem, ze sobie pomoglam. Tearz walcze o duzy brzuch:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce już :P
hej :) My staramy się od ponad roku i nadal nic:( nie robiłam badań ale w najbliższym czasie zamierzam. Zastanowiła mnie wypowiedz koleżanki wyżej "nie owulowałam wcale" z tego co widzę jesteś w Anglii - gdzie się zgłosiłaś na badania ?? i po jakich tabletkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze...no masz chyba nieźle samozaparcia żeby tak walczyć. Ja na dniach chyba też wybiorę się do gina, za niedługo owu to może zobaczy czy mam tam coś w ogóle. Tylko ten lekarz przyjmuje bez zapisów i czasem przyjmuje o 23. oo nawet.... U mnie może być kłopot bo leczyłam się też chwilę temu na padaczkę i być może to ma wpływ...? Nie wiem, wiem jedno że chcę być w dwupaku :-) czego i tobie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej.... Tak, mieszkam w UK. PO 1,5roku zglosilam sie normalnie do GP. Zrobili mi badania krwi z ktorych jasno wynikalo,z e nie bylo owulacji...potem robilam testy owulacyjne Ii tez nic...wiec sprawa byla jasna. Potem wyslala mnie na USG zeby wykluczyc PCO. Babka skierowala mojego meza na badania nasienia - u niego OK. A teraz czekamy na list z kliniki aby sie zglosic I podejma decyzje co dalej. Ja oprocz tego poszlam prywatnie ( niecierpliwosc) i dostalam leki, meeeeeega drogie ale co zrobic. Biore, czekam na kolejny cykl i ide w 12dc na USG aby zobaczyc czy pecherzyk urosl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa Stokrotkaaaa
Witam dziewczyny :( cóż ginekolog wcale mnie nie pocieszyl, mam lekka nadzerke ale to nie dlatego boli , mowil ze usg lepiej robić w 1 fazie cyklu 7 lipca jestem znowu do niego zapisana, dal mi jakieś globółki, lekarz mowi też że prawdopodobnie nie mam owulacji :( ehh więc pewnie bedzie ciężko kazał zrobic mi morfologie i jeszcze cos, i prywatnie Progesteron. nabralam męża że jestem w ciąży, bardzo sie cieszyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj jestem pierwsza-od razu przepraszam za błędy ale modem mi się zepsuł i pisze z telefonu. stokrotko może kup testy owu skoro lekarz nie jest pewniem że nie masz owu. u mnie nadal cisza hm co jest? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa Stokrotkaaaa
Dzień dobry, żeby zobaczyć czy mam ta owulacje muszę sprawdzić ten Progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hoł ! Prohibicja, też bym poszła właśnie na takie usg żeby w ogóle zobaczył czy mi tam w środku cokolwiek się dzieje. Stokrotko, przerąbane takie czekanie.... a jednak! mąż się ucieszył! Czyli starajcie się jak tylko wyleczysz wszystko, bo potem będziecie chcieli a (odpukać) nie będzie wychodzić. A przez wakacje i upały to ciężko chyba kobiecie w ciąży. Widzę to po szwagierce...spuchnięta cała. Z resztą to zależy od kobiety. Tak bym chciała w maju przytulić moje małe wyczekiwane.... :) ehhh, zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc dziewczyny. u mnie tez bez zmian, nie ma narazie 2 kreski na testach owu juz sie zaczynam martwic ze tez tej owulacji nie bede miala...:( dzis jest 17dc juz...3 sierpnia mam znow wizyte u gin zobaczymy jak moja cytologia, jak nie bede miala tej owu moze cos moja gin pomoze...troche dola zlapalam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska, a jedna kreska wychodzi ? Mi od groma testów wychodziło nieważnych, ale i tak działaliśmy bo też nie ma co im tak do końca wierzyć. Gdzieś to czytałam, że co innego dziewczynie lekarz mówił a co innego wskazywały testy. Nie łam się. Staraj się dalej, testy testami ale załamywać się nie można. Pójdziesz do lekarza to pogadaj z nim o tym. A może wykryje już małą fasolkę ? :) Taka oto ja, a test mówiłaś że negatywny wyszedł? To może zrób dziś też.... :) miałaś kiedyś takie długie cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Tak jedna kreska wychodzi, mam nadzieje, ze chociaz ta owulacje bede miala, jak sie nie uda to trudno jest nastepny miesiąc ale zeby chociaz owu byla... moze jeszcze troche musze poczekac...tak oto ja na moj rozmum skoro dopiero co mialas owulke to moze dlatego test wyszedl jeszcze negatywny, moze jeszcze troche trzeba poczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mi testy wychodzily pozytywne...a po glebszym zbadaniu sprawy - nie owulowalam..... i badz tu madry czlowieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa Stokrotkaaaa
Hmm mi lekarz mowil ze 3 cykle w ciagu roku moga być bez owulacji. ja bardzo chce urodzić maluszka latem, prawdopodobnie i tak beda problemy z zajsciem w ciążę, chce jeszcze trochę spraw pozalatwiac, zacząć brac kwas foliowy, :) troszeczkę porozgladac się za pracą, zobaczymy :D a przedewszystkim przygotować sie psichicznie na 2 terroryste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×