Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Poprawię tabelkę :) majowa ...............27...............1cs.................... usmiech.gif Fiona.................. 25............ .3cs......................usmiech.gif rozusPL...............21..............4cs................ . .....usmiech.gif PauliśC................22.............11cs............. . ....@ 16.07. taka oto ja............24.............2cs....................@ 16.07. eska 22................22............9cs.....................@31. 07 Giubelli................27..............5cs............. . .....@ 01.08 Giubelli dziękuję za komplement :) W ogóle Tobie też się uda!!! :) Trzeba się trochę zapomnieć z tą ciążą mi tak zależało, ale ten miesiąc akurat odpuściłam bo miałam baaaardzo duzo nauki nawet na forum nie wchodziłam - nie miałam czasu :) Uda Ci się, ja np. widzę różnice, bo byłam u koleżanki która ma dwójkę dzieci 1 rok i 4 latka i jak wzięłam tą roczną dziewczynkę na ręce i tak trzymałam to aż chyba mój organizm zapragnął tego dziecka, ale nie tylko głową, tylko każda komórka w ciele! Tak się poczułam! taka oto ja ja w dniu okresu, albo dzień przed (nie pamiętam) też miałam test negatywny :D Najważniejsze jest, żeby okresu nie było :) wtedy cały czas można mieć nadzieję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
witam dziewczyny po weekendzie. Rozus gratulacje, cieszymy sie razem z Toba. U mnie dziwna sytuacja nadal, te krwawienie mialam caly piatek i powiedzmy do poludnia w sobote, do konca dnia i wczoraj mialam taka brazowa wydzieline, dzis juz nie ma po niczym sladu wiec to chyba @ nie byl...w tamtym miesiacu czulam jak mialam owulacje i wlasnie patrzac na ten cykl przypadala ona na czwartek a mi w nocy pojawilo sie te krwawienie. Nie wiem co juz mam myslec na ten temat. Czy to mozliwe ze bylo plamienie owulacyjne? Wczoraj szwagierka sie nas pytala kiedy w koncu bedziemy miec dzidzie to maz zaczal sie smiac ze nie wie bo ja dwa razy w miesiacy @ mam... tak juz bym chciala zeby byl ten 3 sierpnia nie wiem co mam teraz robic niby prawidlowy @ powinnam miec 31 jak bym nie dostala to luteina i teraz nie wiem czy ja brac czy nie...nie wiem czy robic jeszcze te testy owu czy nie przez te 3 dnie nie robilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam tabelkę, bo zaszłam w 4 cs :) btw co to jest? "Za mało czasu upłynęło od twojej ostatniej wypowiedzi. Minimum to 1 minuta."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzisiaj jako pierwsza z rana wiecie przez ten telefon szału dostawałam aby coś napisać bo mój moem jeszcze w naprawie no ale zrob iłam sobie modem z telefonu i w końcu na kompie jest internet :-) tak więc u mnie nadal cisza @ powinna być 16tego i dalej nic... dzisiaj robiłam kolejny test nie bede sobie wmawiać ale jest bardzo jasna kreseczka jak się w dobrym świetle patrzy to jest napewno. jutro zrobie jeszcze jeden test i zobacze. może się udało mam cichą nadzieje niby już tyle dni po terminie no ale ja miałąm owu dopiero 14 więc wszystko może się zdarzyć zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Dziewczyny skrocilam sobie nick bo za dużo pisania. Taka oto ja :) cieszę się razem z tobą. :D mam taka skromna nadzieję że za te 1,5 miesiaca nie zostane sama tu ze staraniami, tak bardzo pragne tego skraba :( ale wiem że nie bedzie nam tak łatwo :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Haj Heloł ! Taka oto ja! No to sprawdzaj sprawdzaj !! Rób testy i dawaj znać! Też myślę, że jak nie ma @ to dobry znak :) 🌼 Słucham w radiu relacji z postępu w porodzie Kate ;) kurcze, oni brali ślub w tym samym roku co my i tak trochę się tym interesuję :P tyle że ona będzie mieć już dzidzię.... 🌼 Kurcze, ja też codziennie obracam się wśród dzieci, macam nawet te brzuchy wszystkich zaciążonych i nic! :) 🌼 Eska, kurde, no masakra bo popierniczyło Ci się wszystko. Pieron wie czy to był okres, czy czekać na kolejny tego 31go czy co...? a spróbuj robić testy owu, zobaczysz co tam się dzieje. No normalnie nie wiem co Ci poradzić. Lekarz i tyle.... 🌼 rozusPL - też tak mam jak dodaję posty jeden po drugim w małym odstępie czasu. Musisz chwilę poczekać. Najgorzej jak dodaje post i jest napisane że to spam..... gr....... 🌼 Stokrotkaaaaa, zdecydowanie lepiej z tym krótszym nickiem ;) Nie martw się, ja tu na bank z Tobą zostanę :P Szlag mnie trafi ale zostanę :) Mało mnie cholera nie wzięła, bo już u mnie po owu ale dni płodne dalej raczej mam, i przez weekend pełen wrażeń nie było szans żeby coś w nocy działać. Wczoraj chciałam to małż sił nie miał, no fak! Codziennie tak jest, że nim zwleczemy się do łóżka jest 23.oo, wcześniej TV albo komp i zero jakiegoś wyciszenia, romantyzmu.... już nawet w takich rzeczach się dopatruję niepowodzeń. ALE LASKOM NA DYSKOTEKACH TO NIE PRZESZKADZA ! I gdzie tu sprawiedliwość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37df2de7697dab09.html - od góry i ten w srodku to testy robione jednego dnia, ostatni to juz dzien nastepny. Pozniej zrobilam jeszcze 2 te paseczki, krechy juz ciemne jak nie wiem :) Takze badzcie dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Eska może to bylo plamienie intenplacyjne zapomnialam nazwy :D no te że zaplodniony zarodek zagniezdzil się w macicy :) a Gibelli :) kochana jestes ze na mnie zaczekasz :* kurcze kiedyś wkoncu zajdziemy w ta ciążę :P u mnie kolezanki siostra starala się 6 lat, pojechali nad morze, odstresowali się i pyk zaszla :D może wam też potrzebny jest urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za pocieszenie no jest napewno kreska zrobiłam jeszcze raz i jest tylko baaaaardzo blada ale nie ma wątpliwości. giubelli kochana kolejka obowiązuje więc grzecznie czekaj no teraz już musi nadejść czas na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Mam nadzieję że jeszcze ktoś nowy się tu pojawi :P bo niedługo sama będę się starać :P a wy wszystkie bedziecie z tymi paskudnymi wielkimi brzuchami :P :) nie ukrywam zazdroszcze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
ja juz nie wiem co mam myslec tak naprawde, zobaczymy co czzas pokaze, a dziewczyny na pewno z Wami zostane jak tak dalej u mnie bedzie...ale musze sie z tym jakos pogodzic. Tak oto ja jak Ty takze bedziesz w tym miesiacy w ciazy to bedzie szal na dwupak normalnie, trzy w jednym miesiacu, super by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki brzuchy he he ja w 1 ciazy przytyłam 10 kg i wszystko mi w brzuch poszło oj ja to wyglądałam. nie było by zle tylko ze ostatni miesiac kostki mi puchły bardzo.ale to się da.jutro jade z mezem na zakupy wiec od razu do lekarza ide w końcu już tydzień po terminie:-). a wy spokojnie kobietki jak już mówiłam kolejka jest:-) a tak na poważnie życzę nam wszystkim aby prędzej czy później się udało no ale lepiej prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Ja w pierwszej ciazy przytylam ponad 20 kilo. :) dzień dzisiaj piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona ja ci nie powiem bo miałam cc i teraz zrobie wszystko aby znowu mnie cieli. poród miał by ć naturalny i zapowiadał się tragicznie więc cieszyłam się gdy miałąm cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Fiona nie ma sie co oszukiwac, boli, bardzo boli ale do przezycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo Yo! Napisałam do kumpeli z biura podróży żeby szukała czegoś za granicą, z dala od wszystkiego, najlepiej na jesień, zimę - najtaniej podobno. Pierniczę. Czuję że nic z tego w tym cyklu, po prostu to wiem. Nie wiem jak Was, ale taki sex "aby tylko się zapylić" nie cieszy tak jak wtedy kiedy naprawdę masz na to ochotę. Jestem jakaś taka podenerwowana i najchętniej zabiłabym mojego współpracownika mimo że nic mi nie zrobił :P [taka oto ja] ale super by było! :) Jedź do lekarza i daj znać! Też słyszałam żeby rozwalać testy bo czasem kreski wychodzą w różnych miejscach czego Fiona jest najlepszym przykładem :) 🌼 Eska, no stress, zostanę razem z Tobą i Stokrotką ;) 🌼 Fiona, moja szwagierka twierdziła że to jak większe zatwardzenie O_o ale i tak jej nie wierzę bo ona jest fantastką i ogólnie w jej oczach całe życie jest przecudowne, siostra moja miała pierwszy naturalny, drugi z powodu wypadającego dysku cesarkę i powiedziała żebym się nie zastanawiała i od razu załatwiać cesarkę. No jest wiele za i przeciw, ale nie uważam że kobieta rodząca sn jest fantastyczną matką a ta cesarkowa jest beeee. Zawsze komuś nie będzie coś pasować, ale to indywidualna sprawa każdej kobiety. Bo boli jak ***** na bank :) ale każda czuje pewnie ten ból inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie z babcia rozmawialam, ona dobrze wspomina swoje dwa porody. Mowi ze szybko poszlo, nie bylo zle naprawde. Moja mam znow to samo mowi, ze nie bylo zle. Moze (jak Bog da) jak wszystko bedzie dobrze, to i ja bede miala w miare latwy porod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oto ja
fiona spokojnier jeszcze masz dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tka oto ja
no to jestem w ciazy. a teraz ciekawe co szef zrobi:-( no i jak ją to powiem rodzicom. to skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny mamy pytanie. Okres miałam 27 czerwca, wcześniej 1 czerwca-ostatni cykl miałam 26 dniowy a poprzednie 28 dniowe. Jestem obecnie w 26 dc, miałam z mężem przytulanko 7, 11 oraz 13 lipca-odpowiednio w 11,13 i 15 dc, staramy się o drugie dziecko. Owulacja była 13 lipca, robiłam w piątek bete była 1,2 czy uważacie że powinnam teraz zrobić test czy raczej skoro beta wyszła 1,2 to wątpliwe abym zaszła w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona nie ma bata jetem w ciąży zrobiłam jeszcze jeden test o czułości 10. no i sa dwie fajne wyraźne kreski. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje, czyli ilosc hormonu wzrasta :) myslalam wczesniej ze to jakis podszyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu: pospieszylas sie z beta moim zdaniem. 7 dni po owulacji to za wczesnie. 12-15 dni po stosunku moze cos wykazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona bo ja z telefonu pisałam i dla tego błędy są. no jest ta kreska wyraźna wiesz cieszę się teraz i martwie nie wiem jak to rozegrać z pracodawcą. zanieść do bióra czy do szefa pocztą ja nic nie wiem a muszą mi wypowiedzenie cofnąć. i nie wiem jak powiedzieć rodzicom. mieszkamy u nich mamy z mężęm i synkiem jeden pokój zostajemy tutaj do czasu aż się nie wybudujemy a nasza działka jest 300 metrów od ich domu. w środę mąż wyjeżdza do berlina do pracy więc kasa na budowe będzie no ale i tak będą pewnie krzywo patrzeć....:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakos bedzie. Ja tez mam obawy, choc sie ciesze. Ja mieszkam w kawalerce, slubu nie mamy jeszcze. Nie mam pracy i juz raczej nic nie zalapie. Ale bylam w UP i powiedzieli ze mam sie zastanowic nad wlasnym biznesem (jestem kosmetyczka), bo sa dofinansowania non stop, a ja nawet mam lokal u mojej znajomej fryzjerki, gdzie moglabym miec salon. Eh nie wiem co robic. Nie umiem sie jeszcze przyzwyczaic, ze jestem w ciazy;-) nawet podbrzusze juz mnie nie boli jak wczesniej, czasem zakluje. Tylko te piersi bolące. Ale zauwazylam ze troche brodawki mi sie juz zaciemnily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×