Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Nessaja czekalas długo ale myślę ze się opłacało ;) normalnie zazdroszcze ;) a podgladacze widocznie muszą wzbogacać swoje nudne życie o czyjeś przygody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Prosze o wpisanie mnie do tabeltki na 9.07 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Eska ostatnia miesiaczke miałam 30 kwietnia. Więc wg tego terminu jestem od jutra w 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, powrocilam do gry :) strasznie sie ciesze :) Eweelka , kochana Tobie tez szybko minie, popatrz jak mi zlecialo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
_nessaja_ - nie dość, że mężulo Cię zaskoczył to jeszcze taka ekscytująca przygoda:) Moja wyobraźnia już działa:P Ale się cieszę:) I prawie poczułam Twoją radość, bo pamiętam jak mój M. mnie zaskoczył - starania mieliśmy zacząć w grudniu, a on w sierpniu nagle wyparował, że już chce. Ale to było boskie! I jakie podniecające!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka biorę żelazo. Witamin żadnych nie jakoś lekarz nie widział potrzeby. A na mnie czeka łazienka do sprzatniecia niemoc mnie ogarnęła. Nessaja nieźle z tym podgladaczem ale za to hucznie rozpoczeliscie staranka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa00
nessaja ekstra 'przygoda' ;P jak BF wroci z pracy to chyba wyciagne go w plener :D :D super ze juz zaczeliscie dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Nessaja ale fajnie. A u nas plener byl tylko raz w sadzie w nocy. Też było bosko. Między drzewkami na bluzie. Ciemno, księżyc, świetliki.. mmm marzy mi sie taka przygoda jeszcze raz. Bądź inna. Ale narazie nie wolno szaleć. Nadejdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam ten test w ciągu dnia i jedna kreska, ale jak tak się dłużej przyglądam to jakby było tam coś jeszcze. Ale to chyba takie złudzenie optyczne co nie?? Jak się intensywnie patrzy na tę jedną kreskę to widzi się cień drugiej:-) kurde, nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;] nie krzyczeć na mnie tylko :/nie miałam na prawde czasu do was zajrzeć.ale absolutnie was nie opuszczam ;]nawet nie wiem na której stronie ostatnio stanelam i nie mam siły was czytać ;/ przepraszam.zaczełam trochę czytać ale słabo się czuje i nie dam rady;/ a jeszcze mój internet tak cudownie chodzi że kafe mi się 10 minut loguje. co u was dziewczyny ?;] już się tłumaczę czemu mnie nie było tak długo ;] otóż u nas rozpoczęły się prace związane z rozbudową,najpierw robili szalunki na fundamenty a teraz fundamenty kopia,mój biedny mąz wstał dziś po 5 żeby pomóc kopać i potem odrazu do pracy,a tato wstał przed 4 i już kopał,no i wiecie ja musiałam tam się kręcić i pilnowac wszystkiego bo jak to chłopy ;] jeszcze mi gdzies pokój skrócą czy coś w tym stylu,a poza tym jak juz nie pilnowałam ich to spałam.wiecie ile ja mogę spać ;] o boziu.wieczorem 21,no max 22 powieki same mi się zamykają,rano wstaje żeby męzowi śniadanie zrobić i kanapki do pracy,sama coś zjem ,wezmę leki,troche się pokręce,pozmywam i znowu do łożka i śpie dalej ,dziś np wstałm o 12.40;] akurat zaraz był obiad bo ostatnio to babcia cały czas gotuje,leki wziełam i mogłabym iść dalej w kimę ;] ale musiałam się ogarnąć bo na usg dziś byłam ;] i jeszcze wieczorem pewnie ze 2 godziny drzemki bedzie ;]a tak wgl to dziś na usg wszystko w porzadku ;] trwa 8 tydzień wg usg. i widziałam bijące serduszko i słyszałam ;]ach :* najpiękniejszy dzwięk na swiecie ;* w piątek ide do przychodni na założenie karty ciaży i tym się stresuje ;p mówiłam wam że ciagle chce mi się jesć,i to sie wcale nie zmieniło,cały czas tak mam,teraz jak dużo śpię to wiadomo że jak śpię to nie jem,ale nie wiem czy to dobrze bo podczas snu metabolizm tez spowalnia i nie mam jak spalać tego jedzenia,piję min 4 litry wody,i wydaje mi się że sikam normalnie tak jakbym piła te 1,5 czy 2 litry,napewno nie wysikam tych 4 litrów i nie wypocę,bo nie czuję nawet żebym się pociła czy coś i właśnie to jest problem,bo ta woda gdzies mi się w organiźmie zatrzymuje ;/ czuję sie taka spuchnięta ;/ a wgl od terminu @ mam już jakieś 3 kilko do przodu na wadze więc kuźwa nie podoba mi się to .musze porozmawiać poważnie z moją lekarką niech mi coś zrobi z tym łaknieniem ciągłym. bo tak być nie może .wyniki mam wszystkie bardzo dobre,ciśnienie tez ok,przynajmniej w domu,nie wiem jak bedzie w przychodni ,jak się zdenerwuję tą wizyta to mi skoczy ;) i to tyle u mnie chyba ;) ide w kimę chyba :* Maćkowa ty w piątek masz usg tak ?:) jak się czujecie cięzaróweczki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Brzoskwinka jak dobrze ze jestes i wszystko ok;* martwilismy sie. Agniesia zrob zdjecie moze my cos wypatrzymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Angelusdominus - nie wiem jakim cudem się zmusiłam, ale porządek w dokumentach zrobiłam:) Natomiast pranie nadal czeka:) Agniesia - zdjęcie nam wysyłaj!!! I to szybciorem! Brzoskwinka - no napędziłaś nam stracha, wiesz? Następnym razem wyślij nam tylko info, że nie masz czasu, ale wszystko jest ok i przynajmniej nie będziemy się tak zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No właśnie!!! A juz wyjasniam co: - Brzoskwinko Jovanka ma racje, pisz nam raz na dwa dni, "zyjemy, jemy i spimy" :-) wystarczy nam tych informacji zeby sie nie martwic o Ciebie :-) i taak, zgadza sie mam w piatek serduszkowa wizyte. Mam nadzieje ze jest tam i pieknie bije :-) - Agniesia koniecznie wyslij to zdjecie i potworz test jutro rano :-) alez byloby bosko!! :-) - Paola kuuurcze, szkoda ze sie nie udalo w tym cyklu. Ale nastepny jest Twoj!!! - Alaa, Paulinka halo pisze sie tu do Was :-) co slychac? :-) - bylam dzis u neurologa, dostalam leki ktorych troche sie boje. Jakas masc maja mi zrobic ale ona z witamina A jest i jakims innym skladnikiem nie wskazanym w ciazy :/ no nic to, podpytam sie lekarza na wizycie w piatek, o ile nie zapomne. I prawie potracilam dzis pana na motorze. Wyskoczyl mi jak dupa zza krzaka, nie wiem skad doslownie, nie widzialam go na lewym pasie kiedy to z prawego zjezdzalam. Albo juz taka odmozdzona jestem i slepa. Moja siostra ciagle powtarza ze kobiety w ciazy na te 9 miesiecy sie odmozdzaja. Wszystkie jej kolezanki w pracy tak mialy no i chyba dolaczylam oficjalnie do tego grona ;) na szczescie Wy jestescie wyjatkami potwierdzajacymi ta regule :-) - pan doktor laryngolog zabronil mi po godzinie 18 jesc surowych owocow, moge pieczone i gotowane. Nie moge pic goracych i zimnych napojow, gazowane zupelnie wyeliminowac i soki owocowe po 18 tez zabronione. I wlasnie mnie naszla ochota na cieple kakao, kanapke z boczkiem, serem i ogorkiem malosolnym. Mmmmmiodzio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję poprawę :) Mąckowa o co chodzi z tymi owocami i sokami owocowymi ?:) czemu nie mozna po 18 ?:) ja własnie zamierzam iśc na kolację i zaraz spać znowu :) ach :) chyba się wyśpię za wszystkie czasy normalnie :) dzidziuś pewnie w ten sposób chce mi wynagrodzic ten czas kiedy nie da mi spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Agniesia jest następna ciężarówka , tra la la la. :-) tez miewalam takie cienie przed oczami. Hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko ja mam z zatokami problem i w zwiazku z tym lekarz mi zabronil jesc****ic po 18 tych smakowitosci. Ma to chyba tez zwiazek ze zgaga, zeby jej nie miec musze sie ograniczac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Halo halo ktos zmieni mnie w tabelce?;))) Agniesia wyslij zdj testu;-))) No no Mackowa troche przekichane z tymi zakazami po 18;p Ja zaraz koncze prace i prysznic i do lozka bo jutro na 6. Moj dzis konczy o 24 bo musi zostac 2h. Jutro Tczew boje sie aby nie bylo to nic powaznego z jego lapka. Mackowa Ty chyba jestes z okolic Bialystoku co? Mysle nad wycieczka tam i nad wyztawa psa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola tak jestem z Białego :-) no koniecznie przyjezdzaj kochana! :-) kiedy ta wystawa ma byc? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejo. Ja jestem. Czytam na bierzaco. U mnie bryndza. Od 18 czerwca mam zaczac brac luteine. No i ciekawe czy pomoze;) buziaki for all;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskiwnko nigdy więcej tego nie rób!!! cieszę się, że u Ciebie ok i dobrze, że dużo pijesz! Maćkowo na pewno usłyszysz ❤️ swojego dzidziusia:* nessaja proszę, proszę co za miłosne ekscesy hehe agniesia ślij zdjęcie!!! Byłam u lekarza i tak, tak wszytsko jest ok:) serduszko bije, dzidzia rośnie, jest główka, pupka, rączki, nóżki, wg usg 8 tydz 6 dzień:) 2,29 cm:) tylko jestem odwodniona muszę pić, pić i pić:D i cycki wcale nie muszą boleć, nic nie musi więc jestem już spokojna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ulotce jest napisane, że nie należy odczytywać wyniku po dłuższym czasie, bo może być fałszywie pozytywny. No i kurde wywaliłam go do śmieci, worek wyniosłam do pieca, i poooooszedł z dymem:-\ rano nie powtórzę, bo wyjeżdżamy o świcie, a testu nie mam już. Ale on raczej nie wyszedł pozytywny, pewnie tak bardzo chciałam zobaczyć to co zobaczyłam :-) mimo wszystko będziemy na siebie uważać, bo nigdy nie wiadomo co tam w środku siedzi:-) małpa może nie przychodzić ze względu na stresy moje ostatnio. Dobra, idę kończyć pakowanie i spać. Dobrej nocy wszystkim:-) Ps. Brzoskwinka dobrze, że już jesteś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Mackowa 30-31sierpien miedzynarodowa dlatego dwa dni sa. Ale ktorego szpice to nie wiem;d no ale ktorys z tych dni. W sierpniu jedziemy na miedzynarodowa do Sopotu takze zobaczymy kochanienka;* Agniesia ale duzo osob za jakis czas ma dwie kreski a nastepnego dnia np od razu sie pojawia. Zrob jutro rano;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia nie jutro to pojutrze. W zakopanem tez sa apteki i sklepy, test dostaniesz bez problemu! Powtorz i nie trzymaj ciotek w niepewnosci :-) szerokiej i bezpiecznej drogi Wam zycze :* i wracajcie we trojke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Stymulowana, czyli że miałyśmy rację, taaaaaak? Hm, jakież zaskoczenie...;) No i co? Spokojniejsza jesteś już? Cyckom dasz spokój wreszcie? Bardzo się cieszę:* ❤️ Agniesia - no to uważaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Hej dziewczyny nie odzywam się bo am bardzo ciężkie dni.... Upał taki ze szok. W pracy mam 50stopni wiec ledwo chodzę i na oczy widzę.... Seksu w ogóle nie ma bo sił i chęci brak po prostu.... Aaaaa szkoda słów... Lecę spać bo juz nieprzytomna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Nessaja zazdroszcze bzykanka w plenerze;) My juz dawno tego nie robilismy, choc nie ukrywam ze zdarzylo sie na plazy, w lasku przy drodze ( gdzie przylapalo nas jakies starsze malzenstwo) nawet na motorze raz sie trafilo, nie mowiac o lakach, polach itp hahaha Agniesia ja wierze ze to fasolinka;) mackowa, brziskwinka, stymulowana zaszly w ciaze i zamiast sie cieszyc schizuja;) no trzepnac w dupsko!;* jovanka ty brzucholcu kochany:* Kaj iza? Buty zakupilas? Paola i reszta;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa12
nessaja czasem trzeba zmienic miejsce. nie tylko w domu;) jak sie staracie to dobry pomysł na taki seksik na świeżym powietrzu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) od kilku dni szwankuje mi kafe i nie mogę dodawać potów, wyskakuje jakiś błąd, cos o upływie czasu. i chodź kopiuje wiadomości to nie moge ich wysłać po kilka razy, ale wczorajszą zobaczyć musicie. xx Gdy nie mogłam pisać, czytałam. I strasznie zaciekawiły mnie posty, pytania i to co pisze niejaka elilkaa00, gdyż ona to nikt inny jak SMERFETKA !! Podejrzewałam to już od jakiegoś czasu, sądzę, że to właśnie smerfetka jest tez naszym ulubionym gościem :D chodź nie zawsze, bo o ile jestem w stanie zrozumieć, że jakaś kobieta (matka, staraczka, frustraczka) może trafic na nasze forum i odnosić się do jakiś wpisów, ale do tych bieżących - nie do tych staraych, bo w natłoku tego co piszemy same nieraz po 2 razy sie o coś pytamy :) Na potwierdzenie swoich słów, żeby nie oczerniać nikogo zabawiłam sie w Sherlocka Holmsa ,przebrnełam przez mnóstwo stron i wybrałam tylko najciekawsze z wpisów:) xx smerfetka9 30.10.2013 Powiedzialam dzisiaj mojemu BF ze czekam na @ i oby przyszla.Cos sie tam pozniej mala spinka zaczela, powiedzialam ze za mloda jestem, a ten ze nie wie czy chcialby miec teraz dziecko czy nie .. No normalnie w jednej sekundzie odechcialo mi sie wszystkiego... xx smerfetka9 31.10.2013 Co kilka godzin sprawdzam temperature.Ciagle 37.. Wiem ze jesli to bylaby ciaza to na pewno by sie ucieszyl. Tylko problem jest w tym ze mieszkamy 400km od siebie.Niby w tym roku mam sie juz do Niego przeprowadzic ale zobaczymy jak to bedzie, Jutro przyjezdza, porozmawiam z Nim. Jesli jutro nie dostane @, w sobote kupuje test.. xx smerfetka9 05.11.2013 kajakaja12345 ta zalamka to nie przez test.Wczoraj odwiozlam chlopaka na dworzec ktory mieszka 400km ode mnie, prawie cale dnie siedze w domu (ucze sie zaocznie, nie pracuje) wszystko mi sie dzisiaj takie bez sensu wydaje.caly czas chce mi sie ryczec xx elilkaa 29.05.2014 Iza, pytalas kilka dni temu co tam z moim 'zwiazkiem'.Moze i jest lepiej, ale nie wiem czy to wszystko dalej ciagnac. Jutro mialam wracac do domu ale mam taki metlik.. xx elilkaa 26.05.2014 Pytalyscie co sie stalo , ale nie mialam sily odpowiedziec.Nadal nie mam. Coraz bardziej jest nam od siebie dalej niz blizej. Dzisiaj np mam dzien wolny, on tez.Ale pojechal nad wode, na impreze integracyjna z pracy zeby pic.A ja bez znajomych, bez rodziny siedze sama w domu xx elilkaa 21.05.2014 Kurcze, Mackowa gratulacje!! :* Czytam Was od dawna i trzymalam za Ciebie kciuki usmiech.gif Az mnie przez te Twoje dwie kreski ochota na test naszla jezyk.gif xx elilkaa00 10.06.2014 nessaja ekstra 'przygoda' ;P jak BF wroci z pracy to chyba wyciagne go w plener smiech.gifsmiech.gif super ze juz zaczeliscie dzialac usmiech.gif xx są to tylko niektóre przykłady, a jest tego sporo więcej :) Smerfetka tez zawsze miała problemy, robiła dziecko i rozstawała się z chłopakiem, mieszkali daleko od siebie, a ona uczyła się zaocznie - przypadek ?? nie sądzę :D w dodatku każda z nas która ma męża gdy o nim mówi pisze M , my niezaślubione zawsze piszemy 1 literkę imienia, smerfetka natomiast zawsze pisała BF z czego jak pamiętam podśmiewałam się, i teraz po kilku miesiącach wraca jako nowa dziewczyna która też ma BF :D :D --- Jesteś dziewczyno żałosna i robisz z siebie idiotkę, powiedziałyśmy ci chyba wszystkie że nie chcemy Ciebie tutaj pod żadna postacią, więc po jaką cholerę wracasz tu i znowu próbujesz zrobić z nas głupków ?? zazdrość Cię zżera ?? nie ważne co Tobą kieruje, ważne że nie chcemy tutaj oszustek i krętaczek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałam zapytać co takiego ta dziewczyna robi? Co złego pisze choćby w tych postach które wkleilaś? Bluzga komuś jest niemiła? NIE pisze normalnie jak inne staraczki to czego się czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×