Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Jovanka intelektem zabłysnąć zapragnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Gościu, i udało mi się:) Boli, co? No to jak już wiesz, że i z intelektem u Ciebie kruchutko to kolejny argument, żeby stąd spadać. Albo zostań tylko podpisuj się swoim normalnym nickiem, jeśli wiesz, co mam na myśli:) A wiesz na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) jest wifi to sie odzywam majac chwile kiedy moj szanowny (ogromnie mnie denerwujacy przez te dwa dni) maz poszedl na drzemke. Pogoda taka jak chcialam, slonce, czyste niebo, 30 stopni, morze nawet cieplutkie, kwatera lepsza niz sadzilam i ja z chusteczkami i herbatka na bol gardla.. Jezuuu chyba klima w aucie nas doprawila, bo i ja i P. strasznie zatkane zatoki, mnie boli gardlo, i ogolnie pociagajaco.. a z tymi pachami.. nigdy k*rwa wiecej.. piecze, szczypie, jak wejde do morza do piecze z soli jak cholera, ani sie popsikac dezodorantem, ani olejkiem posmarowac i w dodatku skora schodzi mi wartwami, czerwone i wogole ugly... ale za rada Jovanki szukam plusow a nie minusow. Jestem juz troche opalona :P x Giubelli tak myslalam ze to ten. Raz widzialam go na zywo w pracy jakas klientka byla, bialy z rozem i powiem Ci wygladalo to odjazdowo i tez sie zakochalam, az w domu poszperalam i wynalazlam mozliwosc wymiany kola zeby byl czterokolowy a nie trzy (nie wiem czy masz ten sam model) w kazdym badz razie okazja Ci sie trafila swietna, taniuchno kupiliscie :) x 87srem ja mialam takie objawy jak w ciazy bylam :) kilka dni po owu :) x Wszystko poczytalam i dla wszytskim sle buziaki i promyki slonca, witam Kasiek, reszcie przepraszam ze nie odpisze ale gluty juz mi wisza :P nessaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giubelli ach co ja gadam, ja znowu nie doczytalam pomiedzy smarkaniem i myslalam ze masz quinny, teraz szukam jaki model i chcialam oblukac go na googlach i widze ze troche inny jest ;) ale i tak mi sie spodobal bardzo dlatego prosilam o szczegolowe dane :P buzka :* nessaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu a moze Ty wyzej srasz niz d**e masz? czlowiek wchodzi to zeby poczytac i chcac dostac wsparcie bo sie stara a tu sie taka sm... gosc wtraca. Powinna byc opcja ze sa tylko loginy i sie blokuje takie osoby... chyba trzeba bedzie napisac do kafe zeby rozpatrzyli taka opcje... nessaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam sie i ja :) przez te upały ledwo żyję, ale dziś w końcu wymoczyłam dupsko w basenie :D co prawda nie dałam jednak rady włożyć tampona (bo zakupiłam) ale mam nadzieję, że nic mi nie będzie :) 1 raz w zyciu będąc na basenie pływałam prawie cały czas hehe bo ja to wiecie sauna, jacuzzi i te sprawy a sportowy to szerokim łukiem :P ale dziś nadgoniłam i czuję się tak cudownie, że posram sie z radości chyba, nic mnie nie boli, nic nie kuje, mięśnie poluzowane no rewelka :D polecam wam ciężaróweczki :D 🌻 nessaja ja przegapiłam Twój wyjazd! fuck, fuck, fuck!! miłego wypoczynku, rób mnóstwo zdjęć, daj się oczom naszym nacieszyć :D 🌻 w tych upałach nie dajemy rady, i non stop chodzi wiatrak, i juz mam całe gardło zawalone ;/ boleć nie boli tfu tfu ale smarki ciekną jak szalone, a bez wiatraka wytrzymać nie dam rady :( dziś o 7.30 jedliśmy śniadanie przed domem i na termometrze w cieniu 20 stopni !! nawet nie wiem i wolę nie wiedzieć ile w słońcu było, a z godziny na godzine coraz gorzej :( jak zawsze uwielbiałam ciepłe lato, tak teraz mam dość :( w dodatku puchną mi nogi :( ale tak poza tym to cieszę się rozpoczętym 18 tygodniem, maluszek już daje dosyć wyraźne znaki o swoich upodobaniach :) coś pięknego :) 🌻 gościu powiem ci tak, daj już sobie na wstrzymanie, nie męcz nas sobą i siebie nie męcz nami, bo mamy Cię daleko, daleko i głęboko i tylko nie potrzebnie sie wysilasz :D !! 🌻 miłego wieczorku, buziaki wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Hejo a ja dziś cały dzień nad wodą ale słonko nie lubi mnie Bóg wie jak..... Tak czy siak było super a jutro ciężki dzień :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie napiszmy do moderacji w sprawie ludzi którzy mają odmienne zdanie niż jovanka takich to powinni odrazu zbanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziękuje za tak miłe przyjęcie :) tak mój mąż zrobił badanie nasienia i pani doktor podejrzewa teratozoospermie :( Wyć mi się chce po prostu. zastanawiamy się nad inseminacją bo podobno w takich przypadkach to jedyne wyjście ale sama nie wiem... dopadła mnie taka deprecha że już mi się odniechciewa wszystkiego.... może po prostu nam akurat nie jest to dane. Trzymam za was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej laski a gdzie jest Brzoskwinka? Ktoś widział, ktoś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka przepadła już kilka dni temu. Mam nadzieję, że tylko odpoczywa i nic złego się nie dzieje. Rety dziewczyny jak ja zazdroszczę tym, które się do ślubu szykują;-) jak ja bym chciała to powtórzyć. Taki piękny czas, przygotowania i całe to wydarzenie rewelacja!! Cieszcie się tym wszystkim i nie stresujcie!!! Ja się stresowała nieco i przez to w pełni nie wykorzystłam tego dnia. Jakoś tak szybko mi umknął . a teraz już dwa lata po i dalej czuję jakby to było wczoraj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje drogie kobiety :) Pomykam ja do pracy :) Fajnie cieplutko na dworze, ale duszno. Ponoć koło południa maja byc burze :( Mam nadzieje ze ich jednak nie bedzie :) Dziewczyny!!!!! Jaki ja mam problem z kupnem butów ślubnych :( W tym Londynie o takie bezguście ze sie w głowie nie mieści. Na koturnie prawie nic nie ma. Szpilki jak sa to kurde chyba ze 100cm wysokości maja ze kopyta by mi sie polamaly :P A kolejne jakie znalazłam to nawet fajne sandalki ale kurde obcas maja jakby sprzed 20 lat. Taki kwadratowy i masywny :( No ludzie se mysle czy to naprawdę skomplikowana czynność wyprodukować buty "na czasie". Moze ja ekspertem od mody nie jestem No ale takie przedpotopowe buty robić? Bezguście totalne i poprostu brak mi słów :P A chciałabym tutaj kupic buty i chodzić w nich po domu zeby je rozchodzic, a nie w Polsce kupie buty tydzien przed ślubem i bede płakała ze cisną albo obcieraja :( ehhhh. Bede latała po sklepach i szukała idealnych butów wsród całej masy tego badziejstwa angielskiego :P Xx Wlasnie Brzoskwinka??? Kochana na bank nas czytasz to koniecznie pisz co u Ciebie a nie zniknęłas i na tu stresujesz! Czekamy niecierpliwie! Xx Jovanka kochana jak bedziesz po wizycie to napisz nam co lekarz powiedział? Dał antybiotyk? :* Xx Nessaja współczuje kurna tego bólu :( Utwierdzilas mnie teraz w przekonaniu ze lepiej co drugi dzien skrobać sie maszynka pod pachami i całej reszcie niz rwać klaki a pozniej cierpieć :( Mam nadzieje ze teraz juz jest lepiej i w pełni cieszysz sie wakacjami :) Xx Kasiek a mozesz wyjaśnić co to jest to terato....... Juz nawet nazwy nie pamietam :( Kurczę ja mam nadzieje ze jednak uda Wam sie i zycze Ci tego z całego serca :) Xx Agniesia ja sie juz doczekać nie moge tego mojego ślubu :) Obrączki mamy juz w domu u co chwila chodzę i nakładam, przymierzam, podziwiam...heheheh. Pewnie w dniu ślubu bede sie stresował a teraz sie doczekać nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinka dostała bana bo jovanke wkurzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja juz w domu, u Ukochanego.Egzaminy zdane, zostaly mi jeszcze dwa i bedzie spokoj :) W sobote mierzylam suknie slubne.Prze - pie - kne! Zawsze uwazalam ze ze wzgledu na moj wzrost cos a'la princesska nie bedzie mi pasowac a tu taka niespodzianka!! Jeszcze dwa tygodnie do @.Czekam cierpliwie i mam nadzieje ze tym razem sie udalo. Paola, a co wyszlo u Ciebie?Robilas ta bete? Widze ze tylko ja z Alaa i kasikiem jeszcze tyyyyle czasu do ewentualnego testowania mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa00
Iza , buty na (jak to nazwalas) kwadratowym obcasie sa dosc modne.Posiadam jedna pare, czerwone sandalki i w zyciu chyba nie mialam wygodniejszych. Na slub niekoniecznie beda pasowac, ale fajnie wygladaja u kobietek ktore maja troche wiecej cialka, tzn nie sa filigranowe. Moze poszukaj w internecie.Wiem ze jest jakas strona angielska, ktora paczke dostarcza nastepnego dnia.Czasem warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorącoooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!:) w końcu pięęęęękna pogoda i uroki mieszkania w bloku z "wielkiej płyty, żelbetonu i innych świństw" 28 stopni w mieszkaniu (trzeba je opuścić). spałam sobie dziś do 10! nie wiem jakim cudem mi się to udało, ale dalej chce mi się spać. Iza85 faktycznie grube, kwadratowe obcasy to troszkę staropierdziaństwo, szukaj kochana, na pewno coś się znajdzie:) nessaja zazdroszczę Ci tej Chorwacji, bo tutaj tak samo gorąco, smarki też lecą, ale nie ma morzaaaaaa ehh izulinka a kupiłaś te tampony o których C***isałam? te specjalne do basenów? kasiek3082 jak jest możliwość inseminacji to nie ma co się zastanawiać, to nic nie boli:)a działa!:) Maćkowa a jak Ty się czujesz??? Brzoskwinka wzywamy Cię, gdzie jesteś? co robisz? jak się czujesz??? Jovanko zdrowiej Ty nam! ja wypiłam wczoraj mleko z miodem i czosnkiem fuj, ale chyba pomogło. do tego krople z soli morskiej i musze jeszcze poszukać tantum verde spray bo coś mi się w buzi zrobiło i boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 Teratozoospermia to mała ilość prawidłowych plemników w nasieniu, u mojego męża w tym badaniu znikoma :( pani doktor powiedziała że to ma duży wpływ na zapłodnienie. On się strasznie załamał. Na dodatek teraz wyjechał i prawdopodobnie przez cały rok będziemy widywać się raz na 2-3 tygodnie więc nie można nawet nazwać tego staraniem się. Moja gin powiedziała że w takiej sytuacji można by spróbować inseminacji... sama nie wiem. Narazie za miesiąc mamy zrobić jeszcze raz badania i pewnie wtedy leczenie u androloga. Strasznie ciężko z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie nadal tylko rano jesc nie moge, od wczoraj od poludnia przez cala noc i dzis do godz 11 strasznie bolala mnie glowa, nic mi nie pomagalo zimne oklady nic i juz nie wytrzymalam musialam wziac tabletke paracetamolu, chyba nic dzidzi nie bedzie com? W sobote ide do gin ciekawe jak moja dzidzia, w piatek zrobic sobie bete com dziewczyny? Szczerze to sie boje zeby tylko byla wysoka. Ogolnie dobrze sie czuje( tylko wczoraj ta glowa) mam nadzieje ze wszystko jest ok. Nesaja wypoczywaj kochana i wracajcie w trojke:) Na temat goscia brak słow, Giubelli nie przejmuj sie kolorem na pewno jest fajny, Tosce na pewno bedzie sie podobal. Kasiek moge powiedziec tylko tyle ze psychika moze zdzialac cuda, wiem to po sobie:) Trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo;* Nie wyszla beta, pisalam wczesniej;p Ehh jestem zalamana w srode jade z pieskiem na przeswietlenie bo ma cos z lapka. Wczes iej opcja byla ze to rzadlo a teraz ze jakies zapalenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie odzywam się, bo od kilku dni mam jakiegoś małego dołka.. Odkąd jestem na zwolnieniu (a to już miesiąc) każdy dzień wygląda tak samo :/ jedynie jak pomyślę sobie o mojej fasolce jest mi o stokroć lepiej... Nadrobie wszystko.. Kocham Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska 22 Ja wiem że psychika jest bardzo ważna i naprawdę staram się odpuścić ale czasem tak mnie najdzie że trudno sobie poradzić z tym wszystkim. Był taki okres jak otwierałam firmę że nie myślałam praktycznie w ogóle o tym. Było coś w stylu "CO MA BYĆ TO BĘDZIE" ale teraz znowu to wraca coraz częściej. Zresztą ludzie postronni też nie ułatwiają tekstami typu a wy kiedy???? no w tym wieku już by wam pasowało. Zaciskam wtedy pięści żeby nie krzyczeć ani nie płakać bo oni nie wiedzą jak to jest... jak to boli strasznie. Mój mąż już nie chce o tym rozmawiać że się nie udaje, wszystko dusi w sobie ale czasem jak widzi małe dziecko ma łzy w oczach. To wszystko jest niesprawiedliwe..... dlaczego inni mogą mieć a nie chcą a inni tak się muszą męczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziołszyska! Ja sobie chyba podświadomie wywołałam cudowne ozdrowienie:):):) Jeszcze wczoraj po południu nie miałam głosu, pod wieczór powoli zaczął wracać, a dziś mówię już prawie normalnie:) Czujecie? Lekarz mnie zbadał, mam tylko stan pozapalny krtani, do picia zalecił syrop prawoślazowy i do ssania homeopatyczny Homeovox. No rewelka jakaś!;) I obyło się bez antybiotyków, jupiiiiiiii:) Teraz wcinam truskawki, siedzę w zacienionym pokoju i próbuję olać ten upiorny hałas, jaki rozlega się za moim oknem - robotnicy ocieplają nasz budynek... I jeszcze długo będą ocieplać, sądząc po ich zapale do pracy (robią tylko wtedy jak przyjeżdża ich kierownik). Teraz akurat są na moim balkonie, katastrofa. Na szczęście za 3 tygodnie już nas tu nie będzie:) Więc nawet nie przejmuję się syfem, jaki mi tam zrobili. Wiertarkę znoszę z trudem, ale techno na cały regulator w przerwach między wierceniem to już gruba przesada - musiałam opieprzyć. Na mail wysłałam Wam mnóstwo nowych informacji ze szkoły rodzenia:* Idę zrobić sobie kanapunię z szynunią i seruniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie wolno jeść malin ani nic z malin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo dziewczyny :-* :-* :-* troszku mnie nie bylo ponieważ pąkiet na internet mi wciąglo :-/ ufff upaaaal padam nie funkcjonuje normalnie. juz nie wiem co jeść :-) wszystko mnie w kroczu rozrywa od chodzenia :-/ **** izulinka dopiero teraz tak zobaczylam ze mamy identyczny termin porodu i ty masz 18tydzień, a ja 16 :-) Ostatnia @ miałam 8.02 a ty? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) U mnie nic nowego tyle ze w koncu mnie @ nawiedziła miesiac po operacji:( MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli **************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******24 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12**************23**********?cs*********1dz******** *tp 18.12.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz******* *tp usmiech.gif Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____tp 24.12.2014 Stymulowana*********28**********18cs********1dz*********t p 12.01.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014🌻 brzoskwinka14_________21______14cs______1dz______@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2 014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz______@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______usmiec h.gif Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 2014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@ 19.05.2014 elilkaa00_________________20______2cs________1dz______@23 .0 6.2 014 moonlight86____________28______2cs________2dz______@26.05 .20 14 agniesia88_____________26______7cs_______1dz______@08.06. 2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2 014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@28.06.2 014 kasik_85______________28______16cs_______2dz______@30.06. 201 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@11.07.2014 Uaktualniam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala hej :-) pewnie ze mozesz jesc maliny, ja dzis opedzlowalam kilogram czeresni ;) nie sluchaj tego poturbowanego umyslowo goscia. Jedz maliny jesli masz ochote :-) i wiem co masz na mysli piszac o tym swoim dolku. Mam podobnie. A nie mam sil zeby gdzies pojechac i wyjsc z tych moich 4 scian. Maz remontuje mieszkanie u tesciowej, na noc jedzie do pracy wiec siedze sobie sama jak kolek. Zatem uszy do gory, nie tylko Ty po swojemu cierpisz ;) Jovanko to fantastycznie ze bez antybiotyku sie obeszlo. Zdrowiej tam szybko i nie wyglupiaj s juz z tymi chorobami. Koniec ciazy niebawem a Tobie na chorowanie sie zebralo, no niepowazna jakas ;) Kasiek witaj :-) a czy maz jakies leki bierze na to swoje nasienie? :-) Stymulowana bola mnie plecy, pod prawa lopatka caly czas :/ chodzic za duzo nie dam rady bo zaczyna mnie bolec kostka, z rana mdlosci, popoludniu ogolne zmeczenie, z mila checia poszlabym spac ale nie dam rady zasnac bo mam nos zatkany :/ dzis jezdzilam do optyka i po powrocie czulam sie jakbym conajmniej na Kilimandżaro weszla. Ale pocieszam sie bo w piatek z rana wizyta i mam nadzieje zobaczyc juz serduszko :-) Iza dziekuje Ci za informacje o bluzach :-) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maćkowa a bola Cie (.)(.)? To ja stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Maćkowa - no dobra, myślę, że czas się wreszcie opanować, przekonałś mnie;) 🌻 Alto jak tak sama siedzisz to czemu mało do nas piszesz:( Popisałabyś coś - i nam będzie przyjemnie, i Ty się może nie będziesz tak nudzić:) Ja mam dzisiaj mega apetyt, nie wiem czemu. Normalnie cały czas coś bym żarła. Przecież żeby w takie upałyyy? Dziwne, naprawdę dziwne... Rano śniadanie, wcale nie jakieś małe, potem kilo truskawek, potem 2 bułki z serem i szynką, paczka herbatników, banan, teraz coś czuję kisiel będę robić. A jeszcze chleba z dżemem mi się chce jak cholera... Ej, właśnie - gdzie Brzoskwinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Gdybym byla w ciazy i na l4 to chyba byscie mialy mnie dosc. Bo bym siedziala i siedziala na forum;-) Czytam o becie negatywnej mimo ciazy. Chce sie pocieszyc. W sumie @ powinna byc jakos 11 a ja robilam w sobote 27dc. Niby jest szansa. ;p Jestem dzisiaj zla. Szef przyczepial sie ze zalatwilam kolezanke. Tylko ze kolezanka do uk leci i potrzebuje kasy. A w swieto nie poszlam bo rano by gadal ze ja bede mandat placila. Juz raz gadal. A druga zmiana nie usmiechala mi sie. I jak ja to robie ze weekendy mam wolne. Slucham? Co drugi bylo zle to biore jeden dzien co weekend. Nie jestem jakims parobkiem. Ze ja mam urlop bo reszta nie ma. No bo zazwyczaj jak ma sie umowe o prace to jest urlop. Szkoda gadac. Ja chce fasolke i chce uciec z tej pracy. Czemu jego syn i kroela mieszkaja obok mnie praktycznie.. czemu maja sklep drugi kolo mnie. Nigdy nie unikne ich. Ale nie chce juz na nich robic. Chce miec swoja fasolke i dbac o nia w domu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×