Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Kasik89 super że nie masz cukrzycy :) ja wczoraj odebrałam wyniki glukozy i też mam ok :) oooo Brzoskwinko mi te witaminy przypasowały. Wyniki mam teraz dobre więc są skuteczne. Tylko na początku miałam problem z łykaniem, bo są dosyćduże,ale mój przełyk już się przyzwyczaił :) Na razie pójde we wtorek do położnej, niech Ona posłucha serduszka. Jak powie,że wszystko jest dobrze to będęspokojna. oooo Alaaa i jak sprawa z łóżeczkiem? Co do smarowania to ja od ok 20tc smaruje brzuch, piersi, biodra i uda Bio Oilem (co drugi dzień rano i wieczorem) i oliwką Bambino (na zmiane z BioOilem). Na razie jestem zadowolona. oooo Kasiaa12 ja brałam magneb6 max i mi pomagał. Z tym, ze brałam dopóki mi nie przeszły bóle a potem gin kazał mi brać tylko wtedy jak powrócą. Na mnie działa. oooo Nessaja na wizycie byłam z mężem. Sam się przeraził.Cały czas zadawał pytania, gin Mu odpowiedział na koniec że nie widzi nic niepokojącego. Tylko jak zapytałam sięczemu tak długo się przyglądał to nie udzielił konkretnej odpowiedzi. W następnym tygodniu pojade do położnej żeby posłuchała serduszka i sprawdziła czy wszystko jest dobrze. A Ty Kochana za trzy dni już zobaczysz serduszko swojego maleństwa:*:*:*:* oooo Iza jest ginekologiem ale napewno nie z powołania :/ Biore te globulki, ale dalmi inne niż ostatnio i mam problem.Wczoraj przed snem wziełam tak jak mi kazał i po jakimśczasie zaczęło mnie piec że nie szło wytrzymać.. Jak tam biodro? oooo Żoneczka wytrwałego masz męża :) do końca ciąży może uda Wam się zrobić smaczny misz masz nadający się do wypicia ;) Co nie pasowało mojemu gin.? Kilka razy podchodził do wysłuchania serduszka. Nie wiem jaka była tego przyczyna.Czy mała źle się ułożyła? Cholera go wie. Mała się ruszała, ja widziałam stópki a mój P nawet pośladki.. :) oooo Maćkowa a bierzesz jakieś leki? oooo Eweelka czekamy z niecierpliwościąna Twoje/Wasze staranka :) oooo Paola z nami wytrzymasz rozłąke.. Bedziemy z Toba na tyle ile sięda:* oooo Brzoskwinka w sklepach tak jest że czasami bardziej opłaca kupić się coś wkmplecie niż poszczególne części.. My tak mieliśmy z kinkietem.. Mój P zawieszał nowy i szybka Mu spadła i rozsypała się po całym pokoju. Kupiliśmy drugi bo nie opłacało się zamawiać samą szybke. oooo Darka Kochana pójde prywatnie jeśli we wtorek położna mnie pokieruje.. oooo Mała wczoraj wieczorem i dzisiaj do południa dawała znać że jest jej dobrze. Cały czas kopała. A teraz chyba śpi :) Wczoraj po wizycie byliśmy z P na małych zakupach.. Kupiliśmy butelki 125ml jednak Avent.. Termometr do wody, maluśkie cążki, termoopakowanie takie słodziutkie w kwiatki, podkłady ceratkowe, jeden zestaw do szpitala (body z długim rękawkiem i półśpioszki). Ale to jeszcze kropla w morzu... Patrzyłam jeszcze okrycia kąpielowe z kapturkiem, rożki, materace ale chyba zamówimy na allegro bo wszystko jest tańsze. Szukam sprzedawcy, żeby kupić wszystko u jedenego. Po sklepie chodziłam oczywiście z listą od Jovanki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka pytałam się po usg kilka razy czy wszystko z serduszkiem jest dobrze. Cały czas mówił, że bije 152 na minute i raczej nie widzi nic niepokojącego. Nie było sensu dalej tego ciągnąć. Koleżanka mojej siostry też chodziłą do Niego w ciąży i wykrył u Jej synka wade serduszka, po porodzie lekarze już wiedzieli co robić. Może dlatego się tak przyglądał... Próbuje sama sobie to wytłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala czekam na kuriera... Aż spisze protokół. Ja zaczęłam mieć skurcze w nogach i coś mnie kluje w. Mojej maleńkiej :p Olala miałaś polowkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa takiego klucia raczej nie mialam.. polowkowego też nie.. chyba ze robil, pamietam jedno dlugie usg. Mowil mi o polozeniu malej, patrzyl kregoslup, itp a potem pojechalam prywatnie i drugi wszystko mi wymierzyl, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo kochane ja tylko na słówko. Byłam tak wymęczona ze nie miałam siły pisać ale czytam!:) wesele było pyszne, prawdziwe śląskie jedzenie mniam, pojadlam. Teśc bez zmian:( bez kontaktu:( agresywny lezy w szpitalu zapięty pasami:( teściowa ma problemy z sercem no jakias masakra:( Ja i oliś mamy sie dobrze chociaz dzisiaj cos mało *****iwy jest ale w końcu tez musi odpocząć. Bo to niedość ze te choroby, wesele, to kilku gości mieszkało u Nas to wiecie jak to jest. Nessajko kochana trzymam kciuki za Twoje maleństwo i wierze ze bedzie dobrze. Buziaki Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiem polowkowe podobno się robi do 22tc i sprawdza układy. I ładnie widać dzidzie. Nie wiem czy się martwić tym klociem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Wpadam tylko na chwilke, bo mam zanikający internet. Byłam na wizycie, okruszek jest!!!! Serducho bije:-D :-D :-D :-D maleństwo mierzy aż 0,29 cm i jest najsłodszym i najpiękniejszym okruszkiem jakiego kiedykolwiek widziałam:-) :-) :-) nie mogę się napatrzeć na zdjęcie. To znikam. Buziaki:-* :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Wróciłam ja sobie dziś z moim M wcześniej z pracy, znalazłam jeszcze jeden zagubiony test ciążowy no to se myślę "zrobie go a co!!". Poszliśmy do łazienki, siusianie i te sprawy :P Po około 30 sekundach pojawiła się krecha koloru buraczkowego :) Nawet 3 minut czekać nie musieliśmy :) xxx Angelus dobrze ze sprawę chrzestnego macie wyjaśnioną tylko szkoda że Twój brat bez niczego odmówił :( Dobrze że niunia ma się lepiej tylko kurczę szkoda mi teraz Ciebie bo Jasiu zaczyna. Z Jasiem pewnie Franek i tak biedna w kółko masz :( xxxx Pita hallooo??? xxxx Ewelka październik zaraz minie i coraz bliżej będzie :) xxxx Kasia12 juz 29 tydzień?? Dziewczyny gdzie ten czas ucieka? :) Kasiu te komplety co oglądałam to były właśnie 5 i 7 częściowe :) :) Ślicznie wyglądają :) xxxx Paulinka mam nadzieję ze teraz będziesz do nas codziennie zaglądać :) :) Widzisz Ciebie tyle czasu nie było i my Cię tu awansowałyśmy :) xxxx Jovanko witamy Ty nasza Hollywoodzka gwiazdeczko :) :) Jak poszło prasowanie?? :) xxx Alaa ja miewam tak czasami, nawet przed ciążą tak miałam - jeśli o tym samym piszemy :) :) Ale czy to coś nie pokojącego to nie wiem! xxxx Olala kurna to nie wiem czemu to Cię tak piekło :( Na chłopski rozum nie powinno!! Chyba. dziś też zapodasz sobie tą globułę?? A mnie biodro w ciągu dnia przestało boleć. Czuje je jeszcze ale już normalnie po schodach wchodzę :) xxxxx A teraz ja idę spać, przed snem zapodam czopa dowcipnie i tyle :) A jutro wizyta :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia dziękujemy za tak cudowne wieści :) Wierzę Ci ze to najpiękniejszy okruszek :) :) Który to tydzień u Ciebie licząc od @ i z usg?? Super że wszystko jest dobrze :) xxxx Alaa narazie nie zamartwiaj się bardzo. Weź może nospę i połóż się. A jeśli jutro nadal będzie ból to koniecznie do lekarza albo szpitala :) xxxx Stymulowana kochana przykro mi ze z teściem nie najlepiej :( No i teściowa jeszcze :( Kochana ściskam mocno kciuki za zdrówko dla Twoich teściów :) :* Trzymajcie się i odzywaj się jak będziesz mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze stymulowana to dzieje się u ciebie :( Iza no będę patrzeć o co kaman :/ dziwne to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala ja miałam takie bole piczki tak jakby w srodku ale samo przeszło Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia, napisz ktory to tc dokladnie? ile mniej wiecej od owulacji? masz tam wymiary pecherzyka ciazowgo? podaj mi wszystkie parametry pliis bo osiwieje do poniedzialku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Dzisiaj nawiedziła mnie @ wiec uaktualniam sie i ronie porzadki w tabelce paulinko:) MAMUSIE ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI ❤️ Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****25*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz********tp 05.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 nessaja___________22______5cs_______1dz_____@14.09.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz____@ 16.09.2014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.09.2014 Reszta dzielnych STARACZEK 🌻 kasik_85__________29______19cs_______2dz____@04.10.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@29.10.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______13cs______1dz_____@ XX.01. 2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@01.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole, to ' Wczoraj miałam taki dziwny dzien, ze sama nie wiem co mi sie stało, z rana wstaje i cała wysypana byłam w czerwone plamy, cały brzuch , plecy, 1 ręka, pół nogi:) smieszne brzmi ale masakra jak swędziało, w pracy usiedziałam do 12 tylko po czym poleciałam do lekarza i dostałam jakies leki odczulające-masakra normalnie, lekarz 1 kontaktu stwierdził ze to alergia pokarmowa, cos mi zaszkodziło albo prosze do prania?! hmmm sama nie wiem ..... dzisiaj jeszcze mam wysypke choc wydaje mi sie ze mniejsza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olala zobacz w swojej karcie ciazy czy masz wpisane. tam jest taka strona ze wpisuje sie wyniki tych trzech badan usg. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kochanie głową do góry nie zamartwiaj się aż tak!!! Wiem ze byś chciała porównać i się troszkę uspokoić. Ale zobaczysz że i ty usłyszysz serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nessajko biorę papierki do ręki i już Ci piszę, co tu widzę. Z terminu ostatniej małpy, która była 24 sierpnia wynika, że to 5 tydz i 4 dzień (dane z wczoraj, dziś już jeden dzień do przodu :-) ) a z USG to 5 tydz i 6 dzień, czyli dwa dni różnicy. Mam jeszcze podany rozmiar małej kropki 0,29cm i opis, że jest obecny pęcherzyk ciążowy z echem zarodka i akcją serca zarodka. Widziałam jak sobie pikało:-) :-) a teraz mam zrobić mnóstwo badań i przyjść za miesiąc. Ale Ty kochana nie sugeruj się mną, bo wiadomo, że u każdej może być inaczej. Nie martw się na zapas:-) jak nie masz żadnych plamień i czujesz się dobrze, to trzeba wyluzować. Moja pani doktor powiedziała, że mam nic nie czytać w internecie, myśleć pozytywnie i jeśli jakieś wyniki będą niepokojące to mam szybko przylecieć po receptę, a nie szukać w internecie co to może oznaczać. Także głowa do góry!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobitki :) Jadę ja sobie do pracy i stwierdzam ze na szczęście dziś już piątek. Odwale swoje 3 godziny i zaczynam weekend :) :) Xxxx Eweelka kochana ten okres za chwile się skończy a pózniej zostają jeszcze tylko 2 :) :) Ale ja się cieszę :) :) To już niedługo :) Kurde ale akcja z tym uczuleniem! Przez tyle czasu nic a tu nagle plamy. Ale w sumie moja mama w wieku 40 lat dostała uczulenia. Na głowie, dekolcie,szyji i karku wyskakiwały jej takie małe krosteczki. Poszła do lekarza, zrobili jej testy i okazało się ze ma uczulenie na słońce!!! Musi teraz unikać słońca a jeśli już to musi zakrywać kark, szyje i głowę :) W lato musi chodzić ubrana! A wcześniej nic takiego nie miała. Wręcz przeciwnie - uwielbiała siedzieć na słońcu i tyłek grzać :) Xxxx Nessaja kochana relax :) Ja wiem ze łatwo się mówi ale na pewno wszystko jest dobrze. Ale swoją droga to i ja jestem ciekawa tych wszystkich pomiarów Agniesi. I który to tydzień? Pisz nam tu kochana :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje jestescie kochane :* nie mam weny i w ogole.. ale naprawde dziekuje wam :***** Oby do swiat poki co :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana przykro mi,że te choroby spotkały Twoich teściów.. :( życzę im dużo zdrowia i siły żeby mogli nie długo spokojnie nacieszyć się wnusiem :*:* całusy Kochana :*:*:* oooo Agniesia88 ciesze się razem z Tobą! :) teraz musisz awansować się w tabelce :) oooo IZA85 zapodałam sobie globulke, co jest nie lada wyzwaniem :) ale znowu było to samo.. Leżąc już na łóżku nie mogłam się ruszyć bo wtedy pieczenie jakby ktoś mnie podpalał.. Czytałam troche w necie o tym leku i dziewczyny wypowiadały się że też tak miały przy pierwszym zaaplikowaniu... Może dzisiaj będzie lepiej :) O której masz wizyte? oooo Nessaja Kochana nasza nie siwiej bo wszystko będzie dobrze i w poniedziałek napiszesz nam takie same wieści jak Agniesia :) od rana będę zaciskała kciuki za Ciebie, za Was :*:* oooo Eweelka oby to nie była alergia pokarmowa, bo co wtedy? Musiałabyś robić testu na co itp? oooo Kasiaa12 dzięki Tobie zobaczyłam, ze na karcie ciąży z tyłu mam miejscie żeby wpisywać wszystkie parametry itp w określonych tygodniach ciąży. I wszystko puste. Czy o to Chodzi? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b2a48d5e81c8943.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia kochana a nie jest to już przypadkiem u Ciebie 6 tydzień i 4 dzień??? Bo mi kochana wychodzi ze u mnie jest 5 tydzień i 5 dzień a ja małpę miałam 31 sierpnia!!! Ale sie cieszę ze u Was wszystko dobrze :) :* Xxxx Olala kochana wizytę mam na 19.00 mojego czasu, a ze ja godzinę do przodu jestem, to polskiego czasu o 20.00 :) Także pózniej sie odezwę na pewno do Was :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia sorki to ja sie pomyliłam. U mnie jest 4 tydzień i 5 dzień. Mam nadzieje ze dziś cokolwiek uda sie wypatrzeć na usg. IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz naprawde zwiariuje!!!!! od kilku dni ciagle ktos remontuje, czyli ciaaagle wierci! i to jeszcze w scianie nosnej! normalnie halas jakby to za sciana bylo... wczoraj jak zaczeli przed 10 to skonczyli wiercic dopiero kolo 17... ja sie pytam ile mozna wiercic??? co oni tam dziury w scianie robia czy ki ch**?! dzis tez.. wstalam przed 10 bo szwagierka przyszla, bolala mnie glowa i naprawde czulam sie do d*py, spiaca wiec polozylam sie, prawie zasnelam i co?? zaczeli pol godz temu wiercic! z nerwow az mnie zaczal bolec brzuch... och*ujec mozna! wczoraj to juz mnie naprawde z tego wiercenia mnie glowa rozbolala... i tak juz prawie tydzien! i teraz sie zastanawiam, jakbym juz miala male dziecko jaki bym miala w domu horror bo dziecko by spac nie moglo.. ja wiem ze remontowac moze kazdy i godziny takie ze moga... ale juz nawet najcierpliwszy czlowiek by dostal do glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja mój sąsiad uwielbia wiercic jak wracamy do domu kolo 20 hahahaha gra to na nerwach niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Jovanka mam geste włosy :) teraz w ciaży mi wypadają bardzo,ale geste sa nadal :) swoją droga czasami mnie to zastanawia,jak to jest ze przy myciu wylazi mi tyle włosów ze odpływ prawie zatakany a włosy mimo to rzadkie sie nie zrobiły.mam nawet lekko wycieniowane bo inaczej jest ich za dużo :) zazdroszcze Ci kochana tych włosów :) ale chyba tak to już jest ze jak ktos ma proste to chciałby miec krecone i na odwrot :) moja siostra ma krecone i ona znowu o prostych marzy i katuje je prostownicą.ja mam takie lekko falowane,ale chciałabym miec takie lokony :) ola no skoro się sprawdziły to i ja je zakupię niebawem :):* ola ja tez mam w karcie ciązy miejsce na takie wpisy z badan ale mi lekarka nie pisze tam nic bo po prostu po usg zawsze dostaję zdjecia i opisy badan.no i musze sobie tego pilnowac :) nessaja no faktycznie kurde przerypane z tym wierceniem :( ale co zrobic no :( musisz gdzies z domu wyskoczyc :) do rodziców albo do teściów :*jak się czujesz wgl ?:) wgl dziewczynki nie wiem czy to możliwe czy mam jakies urojenia :) w środe zaczełam 25 tydzien :) i słuchajcie wczoraj jak jeździliśmy po sklepach to w samochodzie czułam tak jakby delikatne kopniaczki z lewej strony po żebrami.pomyslałam sobie że to napewno za wcześnie żeby dziecko już tak wysoko kopało bo do tej pory zawsze czułam tak na wysokosc***epka albo delikatnie wyżej.no ale dzis przy sniadaniu znowu to samo i to kilka razy pod rząd,potem jak na zakupy jechałam w samochodzie tez to samo i teraz jak sobie siedze i do was pisze też właśnie czuje gdzies tu wysoko jakies ruchy.to możliwe ?:) czy ja świruje ?:) uprałam juz łożeczko i teraz sobie ładnie schnie na słonku :)teraz pasowałoby pocwiczyc ale mi się nie chce :( i wgl jakoś od dwoch dni źle śpie,ciągle sie budze,cięzko mi się przekręcić,jakoś mi tak nie wygodnie :) ach :) co to bedzie za miesiąc lub za dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja mój sąsiad uwielbia wiercic jak wracamy do domu kolo 20 hahahaha gra to na nerwach niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×