Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Izulinka kochana ja bym tez sie kierowala wlasnym rozsadkiem i nie sluchala jakiegos goscia, to ty znasz swoje cialo najlepiej, a jakies drobne zabiegi napewno nie zaszkodzą;) w Polsce nie ma niestety prawa wyboru jezeli chodzi o porod, to przynajmniej tyle mozesz zrobic,dla siebie i malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana kochana najwazniejsze ze czujesz ruchy, to jest bardzo wazne, i powiem CI ze nie jedna z nas czyli z tych co jeszcze nie odczowa regularnych ruchow, zazdrosci Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka jezeli masz leukocyty w moczu to one biorą się od tego że za rzadko robisz siusiu, albo nie wysikujesz się do konca, zawsze jak robisz siusiu to nie spuszczaj spodni do kolan tylko do kostek, bo miednica jest scisnieta i pecherz nie wyproznia sie do konca, a zeby sprawdzic to czy wysikalismy sie w pelni, zalecane jest zeby wstac i znow usiasc i sprobowac sie wysiusiac, Do tego pic duzo, co powoduje wyplukiwanie leukocytow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia12, następnym razem jak Cię tak głowa będzie boleć to spróboj sobie zimny oklad na kark zrobic :) powinno pomoc, a mierzylas cisnienie albo temperaturke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelusdominus, mam nadzieje ze wszystko sie dobrze ulozy w Waszym zwiazku i ze sie da ogarnąc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Usia ale zeby smieszniej bylo jest takie imie "Domicela" :-) Maciek sie smial ze mala wyjdzie za maz pewnie za faceta o imieniu Murikrata ale to mi z japonskiego troche zajezdza wiec lepiej zdecydowac sie na jakies zwykle, polskie imie :-) Co do Twojej wizyty w szpitalu to czytalam ta wiadomosc trzy razy i nadal nie wierze! Chociaz co sie dziwic?! Polska sluzba zdrowia :/ tylko sie niepotrzebnie pewnie strachu najadlas :/ kiedy masz kolejna wizyte u jakiegos lekarza? Kurde ale az mnie smieszy ta sytuacja, lekarz w szpitalu nie znaja sie na Twojej chorobie... a od czego blacha mucha sa konsultacje sie ja pytam? Normalnie szkoda slow na podejscie lekarzy do pacjenta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona, Mam rozszczep kręgosłupa i pęcherz neurogenny, dla nich to czarna magia,ale co tu nie rozumieć, jak mam infekcje mocz mi się zatrzymuje, powoduje podwyższone ciśnienie i infekcja się rozszerza bo oczywiście, nie jestem w stanie się wysikać. W morfologii wyszła, anemia ale czytałam,że przy rozpoznaniu ważne jest by wziąść pod uwagę cały obraz ale skoro jest krwiomocz, a wyszła anemia, a biorę preparaty witaminowe, to myślę, że jest to ze sobą powiązane, Jutro będą wyniki i wypis i będę musiała iść do swojego lekarza ;/ zaczyna mnie to denerwować bo koło się zamyka, mój ginekolog leczył mnie ambulatoryjnie ale nie wyleczył, nefrolog się nie podjął, a w szpitalu się nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Witam z wieczora :-) Juz po pracy. Ogarnelam pije herbatke i siedze w szlafroku. I szkoda ze nie bylo nic na wyjazd bo noglo by sie udac (moze) trudno.. Ja mam przestoj do swiat haha :D Darka ranek nie wien kiedy zlecial nawet. Wszystko na wariata i do pracy. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Nessaja czekamy na wiadomości z wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izulinka7 dziś Darka ale masaż szyjki nie wpływa na poród tylko na rociągnięcie krocza, żeby nie popękać zbytnio i nie trzeba było nacinać usmiech.gif a według mojego gin i kalkulatora internetowego kończymy 37 pełny i zaczynamy 38 czyli 27 paź jest 37 i 2 dni usmiech.gif bo w terminie czyli 15 listopada będzie pełne 40 tygodni czyli 39 tyg i 7 dni usmiech.gif tak jak dziś jest 35 tydzień, czyli 34 skończone i 2 dni, tak ja mam liczone, ale wiem że są też lekarze którzy liczą tydzień ukończony tylko usmiech.gif w każdym razie ciąże uważa się za donoszoną bez komplikacji po zakończeniu 37 tygodnia, w 38 właśnie można urodzić już, dzieciątko całkowicie donoszone i zdrowe usmiech.gif iza źle napisałaś,właśnie masaż szyjki przyśpiesza poród,szyjka sie rozwiera. Masaż krocza pozwala uniknąć,może ale nie musi uniknąć nacięcia krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu a co Ty się tak przejmujesz kroczem Izulinki? zajmij się swoim a nie martw się innymi. naprawdę nie potrzebujemy tu Twojej troski:) Nessaja czekamy na dobre wiadomości i trzymamy kciuki:) Usia masakra w takim razie... Ci lekarze to chyba od parady są w tych szpitalach mam nadzieję że jakoś się to wszystko wyjaśni i że wyniki będą dobre może wkońcu jakiś lekarz się podejmie jakiegoś leczenia... a u mnie sytuacja wygląda tak że jesteśmy w trakcie budowy i mieszkamy z rodzicami żeby móc więcej odłożyć więc wyprowadzka niestety odpada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karcia dlaczego mnie atakujesz??? napisałam to normalnie,nie złośliwie więc daruj sobie. Poprawiłam izę bo źle napisała,i co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nessaja koffana i jak tam? :-* zagladam co chwilka... & usia dziekuje ci bardzo za rady :-* pewnie sie nie wysikuje do konca bo tak to latam na kibelek bardzo czesto :-( i fakt spodni nigdy nie spuszczam do kostek :-P od jutra sie stosuje :-D co do twego pobytu w szpitalu to brak mi slow... ja bym tam nerwicy sie nabawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane. Ja dziś tak na szybko bo zaraz znajomi zjada nam sie na chatę na noc :) Taki spontan ;) Xxxx Kochane gość ma racje! Podejrzewam ze Izulince pomyliły sie porostu pojęcia. Zapewne miała na myśli masaż krocza :) Xxxx Dziewczyny bardzo Wam współczuje mieszkać z kimś. Co prawda ja z moja mama miałabym jak w niebie :) Szczególnie jak bym w ciąży była. Podejrzewam ze nawet odkurzać by mi nie dała :) Ale mimo wszystko uważam ze młodzi powinni mieszkać sami. Docierać sie i wspólnie zajmować sie domem/mieszkaniem :) :) Ale wiem ze czasami nie da rady. Ale trzymam kciuki za Was żebyście wytrwały :) Xxxx Usia poprostu brak słów na tych lekarzy. Oni nie znają sie na Twojej przypadłości :( porażka :( Mam nadzieje ze jednak wkrótce trafisz na lekarza który Ci pomoże wyleczyć ta infekcje i będzie wszystko dobrze :) Xxxxx Nessaja kochana z niecierpliwoscią czekam na wieści. Pewnie już po wizycie :) :* IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia12 mam ogromna nadzieje ze ten ból Ci odpuści albo przynajmniej będzie łagodniejszy. :* Xxxx Nessaja jeszcze przed spaniem zajrzę tutaj :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, pojechałam do lekarza bo no nie potrafię nie panikować i nie uspokoiłabym się sama. Oczywiście z maluszkiem wszystko oki, porostu troszkę się rozleniwił. Ułożony jest miednicowo iiii uwaga jest chudziutki i malutki, waży 750 gram, mieści się w normie, ale mam więcej jeść i pić:) Usia rety co to za szpital:/ masakra jakaś i co za lekarze, ręce opadają;/ nessajko napisz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nessaja_
Pisze z tel poki mam neta. Wizyty nie bylo. Pocalowalam klamke... i era telefonow a nikt nie raczyl zadzwonic ze dzis gabinet byl czynny tylko do 18.30...musialam to sama przeczytac na drzwiach. Nawet nie macie pojecia jaka bylam zla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja ale wiesniaki ze nawet nie poinformowali :( Domyślam sie jaka byłaś wkur.....nie tylko zła :( :( Kochana ale nie denerwuj sie :) Na pewno wszystko jest okay. Zadzwoń do nich jutro i zjedz od góry do dołu tych nie odpowiedzialnych ludzi :( Trzymaj sie kochana :) :* Xxxx Stymulowana dobrze ze pojechałaś. Jeśli to Cię niepokoiło to warto sprawdzić. Super ze maluch zdrowy :) A mamusia teraz za jedzenie sie bierze :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Nessaja bez jaj i co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkurde cały dzień siedzialas mi w głowie... :/ nie macie możliwości zrobić usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stymulowana
P******i!!!! Dzwon tam jutro z rana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
O rany... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Nessaja biedna, co za lekarz,a tyle czekałas do tej wizyty, a my razem z Tobą:) Jest szansa zwe przyjmie Cie jeszcze w tym tygodniu? bo jesli to ja bym poszła do innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nessaja szkoda :-( dzwon umawiaj sie gdzie kolwiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Nessaja co za dziadostwo w tej naszej służbie zdrowia ... Biedna dość ze czekalas do pozna to jeszcze wizyty nie było ;/ Stymulowana dobrze ze z dzidzia wszystko gra i kochana możesz teraz szalec z jedzeniem ;) Mackowa dobrze ze alat spadł tylko jeszcze niech te wymioty odpuszcza :( Usia kolejny przykład naszej słuzby zdrowia :/ niestety nie najlepszy i jak tu chorować ... Karcia takie leginsy były tez ostatnio w netto zatyle samo i tez kupilam a wczoraj dzwoni do mnie kkoleżanka ze te rzeczy SA przecenione o 50% i pojechalam kupić jeszcze jedne do tego 2 biudtonosze do karmienia, wkład do pościeli i pościel dla małego, koszulkę i rajstopki i za wszystko zaplacilam 90zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993ztel
Nessaja to widzę ze z ciebie zadrwili. Jak to tak ! Zeby człowiek czekal tydzień czasu i żeby nie zadzwonić do pacjentów poinformować ;/ porazka. Kiedy się wybierasz znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Ale ja sie nie wyspalam :( Wczoraj koło 23 zjawili sie u nas goście :) Posiedzieliśmy chyba do 00.30 i nie wyspana jestem :) Ale jadę już do pracy, opatulona bo cholera zimno jak nie wiem, mimo tego ze słońce swieci :) Na szczęście dziś tylko 4 godziny :) Miłego dnia laseczki :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja ale chamy tam pracują. tyle czekałas na wizyte:( dzwon do lekarza i niech cie przyjmuje poza kolejnością. debile!!! po to są telefony zeby dzwonić co za idioci tam pracują??? do mnie trzy tyg temu zeby sie upewnic czy bede a ciebie nie raczyli powiadomic ze przychodnia do 18.30.... xxx usia co sie dziwic ze lekarze nie potrafią postawic odpowiednie j diagnozy skoro w naszym kraju studia kończy sie za kase a nauka jest daleko w lesie. xxx iza troche przeszło. czuje sie troche lepiej tylko czasami jeszcze krew mi z nosa leci. ale ogólnie jest ok. xxx dziewczyny takie wpisy od gości trzeba ignorować i nie odpisywac na nie. po co jeszcze sie jakimis debilami przejmowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×