Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

mam wynik, pierwsze hcg robilam 18 wrzesnia i wynik 87.45, dzisiejszy wynik to.. 4731.92 ;) troche mi ulzylo ale poczekam z radoscia do poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana nessajko wynik jest prześliczny aż mi łzy w oczach stanęły!!!!!! Będzie dobrze wierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka wygladasz rewelacyjnie, ja kojarzylam Cie wczesniej w ciemnych wlosach ale w tych jasnych wygladasz pieknie. O brzuszku nawet nie pisze bo to wiadomo, wygladasz pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę się zalogować... Nessaja super wynik! ja też dziś powtórzyłam. Tydzień temu miałam 1690, a dziś..... 14 810!! rośnie jak szalona i jak porównywałam normy, to mieszczę się w 6 tygodniu i z moich obliczeń też tak wynika:) Już tupię nóżkami przed czwartkową wizytą. Strasznie nie mogę się doczekać co powie pani doktor. agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka śliczny brzuszek i ty również :) nessaja a więc wszystko jest w porządku na pewno. Strasznie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście śmieszne , widać że cały dzień nie macie co innego do roboty to piszecie te bzdury! Którą miała okres której wsadził mąż szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu wyjdź i zamknij drzwi! Nie podoba się to nie czytaj!!! Ja się na normach nie znam bo ani aż nie robiłam bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessajka wynik rewelacja :) przyrost prawidłowy a wiec nie ma możliwości aby było cos nie tak :)nie martw się :) napewno wszystko jest w porządku :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówaaa
A Ty gościu widać że nie masz co robić i siedzisz tu czytając te rzekome "bzdury" :) kręci cie czytanie o okresach i mężach wsadzających co? Luuubisz to suuuuuuko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Izulinka jaki brzusio <3 Iza jeszcze raz napisz mi ile masz do Hendon bo nie pamietam. Ja sie boje ze jak mam przyjechac po slubie to nie bede miala pracy:( A jak sytuacja aby wziac psa do uk? Bo mama straszy mnie ze np na pokoj nie da rady:/ Nessaja wynik super ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa... Suka to z ciebie ! Stara labladziaro ! Za głośno szczekasz jak na swoją rase... Suko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nessaja super przyrost bety !!!! :-* :-* :-* niech ten tydzien szybko leci i zobaczysz sliczne serdusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka, uwazam ze nie powinnas sie na zas stresowac, ja w 5 tygodniu widzialam tylko pecherzyk plodowy, beta rosnie to najwazniejsze;) :* jestem z tobą kochana gość impotencja intelektualna zajęła caly twój mózg, az szkoda... Agniesia super przyrost!:* JovankaJo ciagle jakies tabletki wycofuja, juz yasmin wycofali i cilest rowniez ;/ mam nadzieje ze moze znajdzie sie cos dla ciebie odpowiedniego;) O tak, dziewuszki ja jestem w 14 tygodniu i kompletuje nas po malu, a wiecie ze teraz od 2.10 w tesco beda pampersy tesco loves baby, czytalam opinie i są bardzo dobre, testy tez :) cena 25 zł za paczkę w rozmiarze mini jest ich 78sztuk czyli wychodzi okolo 32gr za sztuke, wiec prawdziwa okazja! Alaaa polecam polozyc sie w lozku i wygrzac tą chorobę, miałam to samo ale na szczescie(a moze i nie) zostal tylko kaszel. więc zdrowka dla Ciebie:* Iza ja bardzo lubię sprzątać, ale niestety mieszkam za daleko:) mam nadzieję że znajdziesz odpowiednią kandydatkę:) ŻoneczkaKrk poproszę porcję torciku:) Dziękuję Wam dziewczynki za miłe słowa kochane jestescie:* no dzisiaj był ze mną luby, więc położna owa mówiła do mnie "kochana zmierzę ci ciśnienie" o mało co nie spadłam z krzesła;) Odebrałam wyniki badań. Chwalić się nie ma czym, ale Wam napiszę, bo może któraś z Was miała podobne wyniki. Morfologia: Krwinki Białe 9,69 (norma: 4,00-10,00) Krwinki czerwone 4,35 (norma 3,80-5,80) Hemoglobina 12,0 (12,0-16,0) Hematokryt 35 % spadający (37,00-47,00) MCV 80,5 spadający (81,0-98,0) MCH 27,6 ( 27,0-32,0) MCHC 34,3 (32,0-37,0) płytki krwi 215 (150-400) RDW-SD 39,8 (37,0-54,0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RDW-CV 13,8% (11,5-14,5) PDW 14,9 Rosnące (6,0-12,0) MPV 11,7 ( 8,0-24,0) P-LCR 38,8 Rosnące (6,0-24,0) % neutrocytów 63,4% (45,0-70,0) % limfocytów 25,8% (20-45) %monocytów 7,5% (4,0-12,0) % EOZYNOCYTÓW 2,8% (<5) %bazocytów 0,2% (<1) Liczba neutrocytów 6,14 (1,80-7,70) Liczba limfocytów 2,50 (1-5) liczba monocytów 0,73(<0,8) liczba eozonocytów 0,27(<0,45) liczba bazocytów 0,02(<0,2) BOCHEMIA PODSTAWOWA Sód 136mmol/l (135-145) Potas 4,0 mmol/l ( 3,5-5,0) Mocznik 10,3 mg/dl spadające (17,0-50,0) BUN 4,8mg/dl spadające (7,0-21,0) Kreatynina 0,47 mg/dl (0,40-1,00) GFR wg MDRD 167,27ml/min/1,73m2( >90) Białko ostrej Fazy CRP 15,22mg/dl Rosnące (<5,00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie Ogólne moczu Barwa żółta (słomkowa) Przejrzystość mętny (przejrzysty) CIężar właściwy 1,015 (1,010-1,035) pH 7,0 (5,5-6,5) Leukocyty 500 (-) Azotyny (-) Białko ujemne Glukoza w normie ciała ketonowe ujemne Urobiligen w normie Bilirubina ujemny erytrocyty 50 OSAD Nabłonki płaskie nieliczne wpw Nabłonki okrągłe 2-3wpw Leukocyty 25-30wpw (0-10) Erytrocyty świeze i czesciowo wylugowane 10-15 Pasma sluzu nieliczne wpw Bakterie poj.wpw Fosfirany bezpostaciowe liczne wpw Mocz ten byl trzecim oddanym tego dnia, czyli nie jest to wynik z porannego moczu, krew robiona była po posiłku, porannym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
USIA no tak jedyne co mialam podobne to te leukocyty 500.... cholera zdenerwowalam sie dziewczyny przyszlo lozeczko poobijane:((( akurat a tych bialych elementach brakuje kawalkow plyty no szlag by to:/ a to lozeczko z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa koniecznie zglos reklamacje ! musza to uwzglednic. A kto CI to przywiozl kurier czy kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala zrob zdjecia i wyslij mu i zaputaj co to ma byc czy to jakies jaja sa??? Lozeczko powinno byc cale nietkniete ;-* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka niech rosnie i rośnie. Ja wierzę w to ze nic zlego fasolce sie nie stało. I ze za tydzien juz napewno usłyszysz pikanie. Czekam z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
Hej dziewczyny. Melduję się i ja. Co prawda bez większego entuzjazmu. Czytam Was codziennie i przeżywam z każdą z Was, ale sama jakoś nie mam siły nic sensownego napisać. Czuję się wykończona. Po 8 godzinach pracy wracam do domu i mogłabym tylko leżeć i spać, ale moje nudności mi nie pozwalają nawet na spokojny odpoczynek. Także wybaczcie ale ja tylko napiszę coś do Nessaji. Nessaja, Kochana, ja doskonale rozumiem co teraz czujesz, ale słuchaj głowa do góry. Oczywiście, żadna z nas nie może Ci zagwarantować, że za tydzień zobaczysz serduszko, ale każda mocno w to wierzy. Dla porównania powiem jak u mnie to było, bo przypomnę, że też jestem bardzo świeża z obecną ciążą. - OM 21.07 -test zrobiłam 18.08 w terminie spodziewanej @ i zobaczyłam tylko meeega bladą kreskę jakby dopiero tam jakieś ślady tego hormonu się pojawiały -pierwsze usg 29.08 czyli według om to już końcówka 6 tyg, a na usg tylko pusty pęcherzyk i komentarz lekarza, że to wygląda raczej na 4 niż na 6tc (więc ja oczywiście załamana) -drugie usg 8.09- było widać już zarodek, ale serduszka jeszcze nie (według Om to był już początek 8tc, a według lekarza 6) -trzecie usg 15.09, czyli dokładnie tydzień później i już było widać bijące serduszko (wg OM początek 9tc, wg lekarza standardowo o 2 mniej) najważniejsze było, że jest postęp i wzrost, bo gdyby nie to, to oznaczałoby już oczywiście brak rozwoju i jakichkolwiek szans. Więc po prostu wywnioskowaliśmy, że właśnie owulacja była później a do zagnieżdżenia doszło maksymalnie późno. Powiem Ci Kochana, że ja pomimo że zobaczyłam serduszko, to i tak ciągle w głowie mam to, że jest jakieś cholerne opóźnienie, jakaś niezgodność i też się martwię ciągle co to będzie. Jakoś nie mam odwagi nawet wpisać się do listy ciężarówek. Może i to nie wpływa dobrze na mój nastrój i samopoczucie :( jutro dzwonie do gina, żeby umówić się na wizytę bo nie mogę się doczekać, aż znów zobaczę moje Cudeńko. Tobie też tego życzę i mocno w to wierzę. Może podobne u Ciebie porównanie wyjdzie. Jestem z Tobą całym sercem. Trzymajcie się dziewczyny, może jakoś na dniach uda mi się coś więcej naskrobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_85 - no najgorsza jest chyba ta bezsilność w stosunku do faceta... Mnie też czasem ręce opadają. Ale walcz o Wasze dobre relacje, bo skoro został Twoim mężem to na pewno nie bez powodu i zapewne warto:* Izulinka - miałam identiko brzusio w 7. m-cu:) I zapewniam Cię - JESZCZE nie jesteś hipciem;) Wspomnisz moje słowa:):):) A wyglądasz uroczo:* Angelus - jak mała? To jak ta biegunka nie po szczepionce to od czego?:( _nessaja_ - no to oooo czym moooooooowa w ogóleeeee?:):):) Taka beta to jak serducha ma nie być? Matka, trochę wiary w swoje dziecko!:) agniesia - :* Usia - poważnie z tym Yasmin, że wycofali? A czemu - wiesz? Ja po tym właśnie zakrzepicę dostałam... Alaa - reklamuj! No co oni sobie żarty robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam juz zdjęcia nie. Mogę powiedzieć bo było zapakowane i zabezpieczone dość solidnie ale kurierzy to chyba sobie tym. Tylko rzucali!! :/ dpd jutro dostanie reklamacje z mojej i ich strony ale łóżeczko pomimo tego jest cudne ślicznie pasuje do pokoju tak je uzupełnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo lasencje :) Jak ja się cieszę ze już niedługo do łóżka :) Byłam ja sobie dziś w przychodni na wizycie z lekarzem ogólnym :) Powiedziałam mu o ciąży, zmierzył ciśnienie, mniej więcej wyliczył termin porodu na 8 czerwca i wyśle teraz papiery do szpitala i mam czekać na list z datą pierwszej wizyty w szpitalu, czyli około 12 tygodnia. xxxxx Angelus cieszę się że powoli wraca laktacja :) I mam nadzieję ze już tak zostanie :) Szkoda tylko że niunia znowu biedna chora :( A jak chłopaki?? xxx Jovanka ale kaszana z tymi tabletkami :( No to teraz na prawdę musicie bardzo uważać. Ale jestem pewna że dacie radę :) xxxx Gościu z godziny 14:25 :) Niestety żadna z nas nie jest w stanie powiedzieć Ci czy to była implantacja :( Chociaż z całego serca Ci tego życzę. Ja tez ostatnią @ miałam 31 sierpnia :) I @ powinnam dostać 25 września bo mam 26 dniowe cykle. Małpa dzięki Bogu nie przylazła a 3 testy pokazały 2 kreski :) Został mi jeszcze jeden więc pewnie któregoś dnia go zrobię żeby sprawdzić czy bardziej w ciąży nie jestem :P Robiłaś jakieś testy?? Byłaś może na becie???? xxxx Izulinka kochana jaki Ty masz śliczny, duży brzusio :) No napatrzeć się nie mogę :) Ale muszę przyznać dziewczynom rację - Ty też wyglądasz świetnie :) :* xxxx Nessaja piękna beta. Przyrasta więc wszystko musi być okay i ja w to wierzę :) :) :* xxxxx Agniesia a Twoja beta to już wogóle :) I nie ma bata - albo będą bliźniaki albo dziewczynka :) Z taką betą :) :* xxxx Gościówaaa bardzo dziękujemy za wstawienie się ale na prawde nie warto komentować takich osób!!! xxxx Paola kochana ja mam około godziny drogi do Hendon, jadąc pociągiem :) xxxx Usia kochana zawsze się mozesz przeprowadzić bliżej mnie :) Ale to w sumie i tak nic nie da bo Ty też zaraz brzuszek będziesz miała :) No widzisz kurna jak pójdziesz z facetem to baby miłe są :) Mendy jedne no :) xxxx Alaaa ale porażka z łóżeczkiem :( Myślę że jakiś baran w trakcie transportu mógł zniszczyć :( Opakowanie było uszkodzone?? Bo jeśli nie to jest to wina producenta. Ale tak czy inaczej powinien przyjąć reklamacje i jeśli wina kuriera to powinien firmę kurierską zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka786
Och, jak ja Wam zazdroszczę :D My dopiero zaczęliśmy starania, na razie miesiąc za nami i nic:( Ale w tym miesiącu mam zamiar zmienić dietę, więcej spacerować itp. Słuchajcie a Wy przed brałyście DHA, albo jadłyście więcej ryb? Ja za nimi nie bardzo przepadam, ale słyszałam, że DHA jest bardzo ważne dla dzidziusia na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka z mała w miarę nie jest odwodniona narazie próbujemy w domu się tego pozbyć mamy elektrolity żeby się.nie.odwodnila i.na zatrzymanie biegunki... Wiesz co.to może być znów wirusowka... Iza dzięki chłopaki dobrze zdrowi są dokazuja;);) franek nie.może się doczekać bo w sobotę.ma imieninki i jiż chodzi podekscytowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lale wstałam szaro buro pada deszcz. Znacie stronę Boska teddy powiem wam że za pluszakami nie przepadam ale te misie są przecudne!!! Z reszta sprzedają tez inne rzeczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry kochane :) Xxxx Asanka nadejdzie taki dzien ze i Ty zobaczysz dwie kreseczki i zycze Ci tego jak najszybciej :) Każda z nas tutaj tego bardzo pragnęła i nadal pragnie ;) Jednym zeszło krótko ze staraniami innym bardzo długo. Sa te osoby po przejściach (poronienia, łyżeczkowanie :( ) ale każda z nas doczeka sie swojego największego skarba :) Jesli o ryby chodzi to u nas staram sie zeby były przynajmniej raz w tygodniu na obiad :) I do tego kwas foliowy brałam. I tyle :) Nie wiem jak i ne dziewczyny :) Xxxxx Alaa nie widziałam tej stronki ale jak siądę do laptopa to sobie ja sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×