Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

A my już mamy równo 7 tygodni:-) i.... Tfu tfu żeby nie zapeszyć, ale dziś w końcu czułam się dobrze:-D nawet śniadanie mi smakowało. Maćkowa jejku trzymam kciuki, żeby w końcu odpuściły te wszystkie Twoje i bóle i cierpienia. Mam nadzieję, że ten arsenał leków Ci pomoże:-) Iza za to jak pójdziesz na wizytę, to zobaczysz całkiem sporego już okruszka:-) bo ja jak patrzę na zdjęcie mojego maleństwa, to widzę tylko plamkę:-) Nessaja ale masz przeboje z tymi wizytami. Oby dzisiaj już się udało!! Jovanka, jesteś wspaniałą matką:-D zachowaj te wpisy dla synka, żeby kiedyś sobie przeczytał:-D Ewelka już chyba niedługo statujecie ze staraniami??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko na chwile wpadłam żeby pochwalić sie ze pożarłam nie dawno zupkę ogórkowa :) :P Taka mega kwaśna :) :) I to 2 podejścia z miska do niej robiłam :) Ale była tak przepyszna jak nigdy :) :) IZA85 Pózniej zajrzę na dłużej, teraz dziecię sie kapie, kolacja itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelus kochana ja Ci nie pomogę. Może poproś kogoś żeby z dziećmi został a Ty gnaj do jakiejś dyżurującej przychodni albo szpitala. No albo chociaż do apteki! Biedna nie dość ze dzieci to i Ty :( :( IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Żołądek zapchany zupką i jest git :) Idę zajrzę jeszcze na pocztę :) xxxx Kasik89 wow!! Podobają mi się takie starodawne meble :) Jeszcze jak je odnowisz to będą świetnie wyglądały :) Łóżeczko śliczne :) Takie krzesełko miałam dla Kuby do karmienia :) Fajna sprawa bo później można z tego stolik i krzesełko zrobić :) Mój Kuba ze stolika korzystał bardzo długo :) xxxxx Żoneczka śliczny brzucholek :) To już 24 tydzień?? Dziewczyny gdzie Wam ten czas tak ucieka? ja się pytam? :) Bo ja "dawno" temu liczyłam sobie i był 4 tydzien a teraz zaledwie 6 jest :) Jakoś tak mi się wlecze ten czas a u Was tak szybko :) Nie dawno 2 kreskami nam się Żoneczka chwaliła a tu już 24 tydzień :) xxxxx Darka jeszcze ponad rok do operacji :) Matko jakie terminy :( xxxx Maćkowa staram się ale czasami nerwy puszczają :( Starszy kozioł ofiarny jeszcze nie dostał zjebki ale wszystko przed nim :) Jemu się podczas porodu oberwie tak jak z Kubą to było :) xxxx Nessaja kochana jak po wizycie?? Mam nadzieję że dziś światło mają, że nie zapomnieli Cie poinformować ze zamykają wcześniej itd. Mam nadzieję że tym razem kanalizacja im się nie zepsuła, żadna rura nigdzie nie pękła, śnieg ich nie zasypał, deszcze nie zalał, wicher budynku nie porwał a ufo nie uprowadziło doktorka :) I że dziś w końcu doszło do badania :) Czekam niecierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jestem taka szczesliwa!!! Slyszalam serduszko!!! wszystko ok :) jutro wszystko napisze, ide do meza sie poprzytulac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja cieszę sie ogromnie :) Banana mam tak wielkiego na gębie ze poza uszy sięga :) Kciuki mi zdrętwiały ale warto było je trzymać :) Ściskam Was mocno (ścisłej mówiąc Ciebie i Waszego okruszka :) żebym nie została oskarżona o romans to męża wyściskaj sama) ;) :) Teraz spokojnie idę spać :) IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Nessaja cudowna wiadomość!! cieszę się że wkońcu jesteś spokojniejsza:)) gratulacje dla Was i dbajcie o siebie:** Iza85 przyszła i obecna matko co Ty o tak późnej godzinie robisz na forum? już dawno powinnaś spać i Twój okruszek bo odpoczynku potrzebujecie dużo!!:P ale rozumiem nie mogłaś się doczekać nessajki postu:)) Buziolki dla Was Dziewczynki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja ale mi podnioslas humor. Byliśmy na naukach naprawdę myślałam i nastawiona byłam na tragedię :/ a ty śmiechu co nie miara fajnie było.... Ojciec Artur opowiadał dużo historii z Życia bo jest mediator em przy rozwodach. I powiedział jedna piękna rzecz kobieto jak mówisz mu o dwóch kreskach. To on kochający ciebie powinien zwariować na twoim punkcie... Próbowałam wuchaczyc mojego wzrok chociaż ale ni się nie udało siedział w tłumie.... Dziś kolejne zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nessaja super!!! nie moglo byc inaczej!!!! duze buziolki dla was :-* & a moj M zrobil mi niespodzianke i poznow w nocy wrocil, oj kocham go kocham kocham kocham :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 w tej sytuacji pozwalam Ci i meza wysciskac :D a moze raczej poklepac po onym i powiedziec "dobra robota" :D ? haha & Goscdarka no to super, spokojniejsza pewnie :) a bedzie juz do porodu czy jedzie? & tak teraz mysle czy moja dzidzia nie chciala poczekac az ten polpasiec przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja to może Ty poklep :) A ja poprostu pogratuluje :) heheheh Xxxx Karcia kochana czekałam na wiadomość Nessaji a poza tym u mnie jest godzina do tylu. Na forum pokazuje polski czas a u mnie było po 23 :) :) Wczoraj na zakupach kupiłam sobie nowy stanik bo ze starych moje wymiona wychodzą bo są duże :) Mój obecny rozmiar to 75E (ang.34E) :) miseczka D już za mała :) Ale mój maź bardzo zadowolony z tego powodu :) Szczególnie ze czasami ma pozwolenie sie nimi pobawić, bo ogólnie mnie bolą ale żeby jakieś mega wrażliwe były to nie :) :) Miłego weekendu kochane :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziolszki :) to przyjechalam, wchodze, czynne :D prad jest :P dziala wszystko, kobity siedza i czekaja, wiec mysle ok, ale dzis nie popuszcze juz chocby nie wiem co. Przyjechalam kolo 21, przede mna jedna w ciazy kobietka i dwie wypacykowane lalunie na szpilach ze sztucznymi rzesami, potem doszla jeszcze jedna kobieta. A lekarz o 22 musial wyjsc bo w szpitalu cesarke mial umowiona, to jeszcze dzwonil przesuwal o 15 minut zeby nas wszystkie przyjac. Ale na szczescie weszlam przedostatnia wiec moglam zaszalec jeszcze z czasem :P chociaz mimo wszystko bylo troszke to na szybko to mam juz to gdzies bo dzidzi wynagrodzila mi te czekanie. Jak sie polozylam na kozetce do usg to sie zastanawialam czy on slyszy jak mi serce mocno bije i czy widzi jak mi sie rece trzesa :P wlozyl, patrze nic nie ma, przylozyl mocniej (ała) i oczom swoim nie dowierzam ze widze nie dosc ze moje piekne dziecie to i bijace serduszko :) poogladal, mowi ze wszystko okej, serduszko bije, brak odwarstwienia sie kosmowki iii wlaczyl mi na krotka co prawda chwile serduszko ale w jakim szoku bylam ze je slyszalam, w pierwszej ciazy ani razu nie slyszalam serduszka a teraz juz, serce o malo mi nie wyskoczylo :P 132 uderzenia na minute. Ubralam sie, usiadlam, on sie jeszcze zapytal jak polpasiec czy jeszcze boli, wiec mowie ze juz nie, tylko skora jak dotykam bo jest swiezy slad jeszcze. Pyta jak sie czuje, wiec mowie ze mdli i to coraz czesciej, coraz mocniej, ze w glowie mi sie nieraz kreci i ze boli mnei codziennie glowa, a spac bym mogla prawie cala dobe. Pyta czy mam jeszcze L4 na tego polpasca, mowie ze do dzis (czyli wczoraj) i sam powiedzial no to damy jeszcze do konca miesiaca. Mam porobic badania, o dziwo jest ich mniej niz w pierwszej ciazy, i na nastepna wizyte przyjsc z wynikami i wtedy karte ciazy zalozymy. Od om wychodzi dzis 8tc 4d, ale ze ciaza jest mlodsza wg usg wychodzi dokladnie dwa tyg mniej czyli 6tc 4d a wg wymiarow dzidzi jest to 6tc 6d na dzis :P Okruszek ma 7,7mm :) termin porodu na 2 czerwiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ja tylko na chwilke dziewczynki ,czytam was cały czas ale jakas jesienna deprecha mnie łapie czy co :( nie mam humoru i najchętniej przespałabym cały dzien w lożku. nessajka :*** wiedziałam ze wszystko jest ok :) wszystkie Ci tu powtarzałysmy ze bedzie dobrze :* cieszymy się razem z Tobą :) może ktoras sie nudzi i wpadałaby mi pomoc sprzatac ? bo moja energia jest na dzien dzisiejszy na poziomie "zero ".i w dodatku to czekanie na poniedziałek na usg,bo już bym chciała wiedziec czy chłopczyk czy dziewucha,zaraz 27 tydzien sie zacznie a tu dalej nie wiadomo :((( IZA mieseczka E ?:) to ma mąz radoche Ci powiem :) ja mam D od zawsze ale i tak mam ich serdecznie dosyc czasami :) a jak sobie pomysle ze jeszcze miałyby urosnąć ...tfu tfu :) broń boże :) Mackowa,Karcia,Stymulowana,Kasia12,Kasia89,Kasia85,Paola,Paulinka,Jovanka,goscdarka,izulinka,eweelka,nessajka,ola,agniesia,pita,angelusdominus,Ala,Żoneczka,IZA,Usia i reszta dziewczynek ktorych nie wymieniałam bo naprawde nie sposób wszystkich spamiętać :** buziolki dla was :***** miłego dnia :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza oczami wyobraźni juz widzę te meble w kuchni ... Pokaże wam efekt końcowy ;) ... Nessaja kochana tak myslalam ze wszystko będzie dobrze i pomimo przeszkód wszystko zaczyna się układać :) a mezu jak zareagował no bo teraz ma czarno na białym ;)... Miłego weekendu dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelka
Nessaja gratulacje ogromniaste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja super ze slyszalas serducho:** u mnie humor jako taki, nie jest zle;) Co do staran no coz...dupa... czekam na @ 19.10. Ale jest dobrze bo maz pracuje teraz niedaleko i co dziennie jest w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy staraliśmy sie o dziecko, to przygotowywałam się długo - brałam witaminy z grupy b, magnez , piłam zioła na Regularne \Cykle, folik, tran i udało nam sie zajść - także jeśli wam zalerzy i sie stracie to z czasem na pewno się uda - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nessaja niestety jedzie :-( prawdopodobnie w poniedzialek wiec cos czuje ze rodzic bede sama :-( & cudnie zobaczyc i uslyszec srduszko okruszka <3 a sama bylas czy tatus tez widzial i slyszal? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja kochana ale ja sie cieszę :) Super ze wszystko jest okay i ze już słyszałaś serduszko :) Xxxx Brzoskwinka ja normalnie tez mam miseczkę D ale teraz urosły do E :) Jaja bedą jak jeszcze większe urosną :) :) Kurna dziewczyny tydzień temu pisalyscie jak głupie a teraz??? Nie ma co czytać ;) ;) Miłego weekendu wszystkim ;) IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa ja byłam pewna ze nie piszecie a to to posrane forum na nowa stronę włazilo :( Xxxx Kasik89 z niecierpliwoscią czekam na efekt końcowy :) :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo to ja stymulowana Przede Wszytskim nessaja hura hura hura ❤️ A po drugie wczoraj cały dzien próbowałam dodać post i dupa! I strasznie mnie to irytuje!!!! Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja :-) cóż powiem , to ty czujesz w sercu największe szczęście. Gratuluję i awansuj sie w tabeli wkoncu. Ah życie jest piękne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje wizaz nawet można na telefon aplikacje tapatalk zainstalować. A to to jakieś badziewie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×