Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Matko z corka Usia wez Ty to jakiemus tvnowi zglos bo to przechodzi ludzkie pojecie po prostu! U mnie sluzba zdrowia to normalnie w porownaniu z tym co sie u Ciebie dzieje wypas! Nic tylko chwalic i zapraszac na podlasie do szpitala Śniadeckiego. Kurcze mam nadzieje ze ta bakteria nie jest grozna dla Maluszka. A tyle czekac jeszcze na wizyte... toz to nerki se mozna zalatwic :( skocz do rodzinnego lekarza z ta trefna recepta, popros zeby Ci wypisal dobra i bierz te leki bo nie ma na co czekac. Tylko sie niepotrzebnie meczysz. Mam nadzieje ze poki co bol Ci nie dokucza. Ja na Twoim miejscu nawet skontaktowalabym sie z rzecznikiem praw pacjenta i afery narobila. Pamietaj ze nie jestes sama, nosisz w brzuszku swoje dzieciatko i chociaz dla Niego sprobuj powalczyc. &&&& Laseczki bym odpisala kazdej z Was ale tak mnie plecy rypia ze myslec nie idzie. Juz piszac do Usi wykonalam nadludzki wysilek i sprobowalam sie skupic. Wiecej nie dam rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej weekend minął mi spokojnie. W piatek odpoczywalismy z moim z brzuchami do góry. W sobotę byliśmy na urodzinach kolegi. A w niedzielę byliśmy odwiedzić koleżankę. Która ma miesięczną zuzie.słodka drobinka. :-) Dzis robilam obiadek. Co jakis czas zerkam tu na was ale ogólnie nie mam co pisac. Bo jak narazie u mnie jest bez zmian. Kopie kreci sie łobuz. Co jakis czas czuje tą kość ogonowa. Ale bez jakiegoś hardkoru. Aha jutro mam wizytę u mojej gin. Z badaniami tej glukozy, moczu i krwi. A wyników nie znam bo dzis Nie odebrałam jutro przed lekarzem pójdę odebrać. Po lekarzu pójdę do koleżanki odwiedzić ja i jak wrócę to napiszę wam jak bylo. Co mi lekarka powiedziała itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna próbujcie zaraz po okresie u mnie zadziałało jak się dzisiaj okazało aż 3 razy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993ztel
MackowaZona właśnie ta bakteria ponoc szybko się rozwija w organizmie i w ciągu tygodnia moze opanować nerki. No ledzwie mnie bolą ale tylko w nocy no i pecherz jakby mi ktos nawalal motyka ;) a do lekarza rodzinnego to dostać się mogę ale na piątek dopiero. I on jest 45km od miejsca zamieszkania. Licze jednak na to ze dr Makowski stanie na wysokości i mnie wyleczy. Juz mniej więcej mu przedstawilam sprawę przez telefon. A pójdę z włączonym dyktafonem to na zas. A co do skarg to ja jestem tylko jednostka i niestety ale ordynator ma lepsza sile przebicia. U nas niestety prezydentem mkasta jest jedrzejczak a jego zona jest ordynatorem na nefrologi a takich spójności jest mnóstwo. Nawet gazeta lubuska jest zamieszana. Bo już kiedyś prosilam ich o pomoc w jednej sprawie do dziś bez odzewu. W związku z tym ze prowadze bloga opiszę to tam dokładnie i posle historie na fejsie. Ciekawa jestem jaki będzie odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala ale ja wlasnie chodze prywatnie :) L4 mam do konca miesiaca wiec poki co wypoczywam ;) & A sciac wlosy to i mnie kusi, juz dlugo bardzo, moze z rok albo wiecej? :P ale jest mi szkoda, lubie swoje wlosy ale chcialabym miec raz krotkie a raz dlugie :P i co tu zrobic :P & Witaj Zdesperowana :) oczywiscie ze mozesz sie dolaczyc :) & Usia nawet nie chce mi sie tego komentowac.. brak slow :/ & Alaa brzuszek juz coraz wiekszy sie robi :) & Paola fiu fiu fiu, jaka sesyjaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993ztel
W zeszłym roku bylo to samo karetka zabrala mnie trzymali mnie tydzien czasu mialam kiepskie wyniki poili mnie ketonalem w kroplowkach potem puscili i jakbylam na weekend u mamy to trafilam do innego szpitala niemalze od razu na stol. Pekniety wyrostem i torbiele. Plyn mialam w otrzewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
kurde laski stanelam na wage....jak szybko weszlam tak szybko zeszlam....omg!!! waga szalejeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Leje u mnie dziś cały dzień :( Humor taki średni a do tego złapał mnie nerwoból na całej szerokości pleców i na wysokości łopatek :( Chodzę krzywa jak paragraf a do tego nie mogę swobodnie oddychać i mocnego oddechu złapać :( Dopadła i mnie jakaś dolegliwość w ciąży :) Ale mój ból w porównaniu do bólów Maćkowej to jest pikuś!!! Maćkowa kochana trzymam mocno kciuki aby ten antybiotyk Ci pomógł :) Żeby te najgorsze bóle minęły!!! Trzymaj się kochana :) :* xxxx Angelus ostatnio czytałam o szkarlatynie! Po szkarlatynie właśnie skóra schodzi płatami i bardzo często jest to właśnie brzuch. Do tego na ciele wyskakują krosty. Ponoć tak jakby z białym kolorem "pomieszane". Nie wiem jak to dokładnie Ci opisać. Dodatkowo na języku jest biały nalot i często język wygląda jak truskawka. Czerwony z krostkami i odrazu widac jakby to była truskawka. Może mała na szkarlatynę choruje/chorowała?? xxxxx Karcia bardzo podobaja mi się Twoje własy po farbowaniu :) A powiedz mi czego Ty na włosy używasz że one tak Ci się błyszczą?? Ale Ty kurna ładna jesteś :) I makijażu Ci nie trzeba :) xxxx Stymulowana suoer że mały poprawił wagę więc teraz kolejne tygodnie zazeraj się słodyczami :) Wszystko będzie dobrze na wizycie u kardiologa :) Jestem tego pewna :) Dużo zdrówka dla teścia życzę :) Stymulowana ja też noszę się z zamiarem ścięcia włosów :) Chciałam je ściąć zaraz po weselu, w pl jeszcze ale za późno do fryzjerki mojej zadzwoniłam i nie miała czasu :( Tu przyjechałam i miałam iść do znajomej ściąć włosy ale sie jakoś powoli za to zbieram i nie wiem w ogóle jak ja bym chciała ściąć te moje włosy :( Cienkie, rzadkie i wyglądają jak siano i nie mam na nie pomysłu :( Zastanawiałam się żeby w ogóle na krótko ściąć ale nie wiem czy aż taka odważna jestem a poza tym mam okrągłą twarz i nie wiem co można do takiego świńskiego ryjka dopasować :( xxxxx Dziewczyny co to się u nas dzieje. Albo po kolei załapujemy depresje jesienne albo każdej po kolei szyjka się skraca?? :( Co to ma być? :( xxxx Paola jak zobaczyłam Twoję zdjęcia to zastanawiałamsię ile zazdrosnych i wrednych ludzi zacznie Ci pisać zbędne komentarze pod zdjęciami :( Dobrze że usunęłaś nie będzie zbędnego gadania :) Kuruj się kochana :) Nie daj się przeziębieniu :) xxxxx Kasik89 kochana na szczeście miałam tylko takie mega mdłości :) Ale takie już na granicy z rzyganiem. Tak to jeszcze nie miałam :) Ale ja dzielna będę i wszystko wytrzymam, nawet ten nerwoból który mnie dopadł :) xxxx Zdesperowana oczywiście że przyjmiemy :) Witaj :) Zaciskam kciuki zeby tym razem @ nie przylazła :) Koniecznie pisz tu z nami :) Chyba każda z nas miała objawy ciąży przed każda @ :( My same je w nas widzimy :( Niestety im bardziej się nakrecamy, tym bardziej się nie udaje :( Mój synek ma juz 6 lat i też ciągle powtarza że chce mieć braciszka :) Jeszcze nie wie że jesteśmy na dobrej drodze i w moim brzuszku rozwija się nasze małe szczęście ale on koniecznie chce braciszka :) Jak sie go zapytałam kiedyś co będzie jak będzie to dziewczyna to uparcie tkwił przy braciszku :) A jak po raz kolejny zapytałam o siostrzyczkę to mówi do mnie : "wiesz co mamo? A może w takim razie dwa na raz? I chłopak i dziewczynka?" :) Łzy mi się w oczach zakręciły :) Słodziak mój :) Także spokojnie kochana Wam też się uda :) Nam się już wcześniej udało i teraz byłby 33 tydzień ciąży ale niestety zakończyło się to poronieniem :( Jednak nie poddaliśmy się i walczyliśmy dalej :) Teraz znowu cieszymy się z rozwijającej się kruszynki :) xxxx Kasik85 widziałam czapeczki :) Świetne są :) Wystawiasz coś na bieżąco czy na razie same czapeczki?? xxx Usia jaka masakra z ta służbą zdrowia :( :( Normalnie szkoda słów :( :( Trzymaj się biedna i walcz z tymi głąbami żeby Ci w końcu jakos pomogli choć wiem że z nimi nie tak łatwo :( Usia jak sobie pomyślę o tym ciepłym mleku to już mnie mdli a co dopiero je wypić? Haftowanie murowane :D xxxx Żoneczka z niecierpliwością będę czekała na wieści z wizyty :) Na pewno wszystko jest okay ale jak piszecie ile niunie ważą, ile mierzą to się tak ciepło na serduchu robi :) :) Więc będę czekała :) xxxx Alaa ile było na wadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo wstyd się przyznać ile :( Ale już niestety 84! Jakie zdjęcia paoli jakie komentarze???? Jovanko możesz przypomnieć tytuł tej książki co cie tak wciągnęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja przed ciaza Wazylam 61 a teraz 70 ! 169 cm mam. Ale ja juz snuje plany odchudzania od lutego. Teraz najważniejsze moje dziecko. Nawet mówiłam mojemu m ze w marcu i kwietniu inwestuje w instruktorke na siłowni. Trudno tak ze teraz glowa do góry kochana. :-) Oooooooo Paola piękne fotki , ja takie zrobie jak będziemy mieć juz wybudowany dom i swoją sypialnię. Takie Ahh mmmm :-) tylko dla mnie i meza. <3 Ooooooooo Dziewczyny wy chcecie ścinać Wlosy a ja wręcz przeciwnie. Zapuszczam. Trudno ze beda potem rzadkie ale mają byc długie. Bo chcę byc seksi mama i zeby mąż byl ze mnie dumny. A nie krótkie włoski jak chlopczyca. Oczywiscie moze dla kogos krótkie są świetne ale ja preferuję długie :-) zreszta mam okrągłą twarz. Raz scielam na krotko parę lat temu.... I tylko płakać mi sie chciało. Popaskudzilo mnie i ludzie mi mówili ze krótkie totalnie mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia masz jednym slowem przerabane.. ze Nikt nie potrafi ci pomoc... ? Ja sie pytam o co chodzi... Cos tu jest dziwnego. Nie wiarygodne. Uderzaj z podsluchami I rozglosnij to.. Bo tak nie moze byc, jeszcze tylko jakies nieszczescie sie wydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa walcz z blolem... Ty biedaku nawet w tak silnym Bolu szukasz pozytywów. Ze ból porodowy nie będzie ci tak straszny. :-) masz rację grunt to siła w nastawieniu. Jestem z tobą. Informuj czy jest jakaś poprawa. Oooooo A ja sie pytam o jovanke.!? Napisz jovanko co u ciebie? Jak wygląda wasz Dzien na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoneczka No mdłości dają o sobie znać. Dziś prawie pawia puściłam :D Z Kuba nic mi nie dolegało. Jadłam jak szalona, mleko popijalam sokiem z ogórków i było okay. Ani razu mnie nie zemdliło :) Rodzina na razie nic nie wie o ciąży. Wiedza tylko znajomi w uk. Jednej sie śniło ze w ciąży jestem i jak mnie zapytała to zaczęłam sie śmiać i sie kapnela :) A do drugich znajomych na obiad w niedziele pojechaliśmy i znajoma do obiadu wini mi polała. Wiec grzecznie mowię ze dziękuje za wino a ona gały na mnie i pytanie "nie możesz??" Znów zaczęłam sie śmiać i drudzy sie dowiedzieli :) Rodzina na razie nie wie i póki co nie będziemy mowić. IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaa a ile ważyłas jak o ciąży sie dowiedziałaś? Ja ważyłam 75 a dziś sie ważyłam i już wazę 75.9. Ale staram sie nie zażerac słodyczami :) Po ciąży szybko zrzucisz :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza było 79 przy wzroście 178cm Ja też już zapowiedziałam intensywne ćwiczenia po mojemu ja kupuję karnet i będę wieczorami chodzić z koleżanką :) i zrzucać do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :* u mnie dziś termin @ wczoraj pobolewalo mnie podbrzuszu. Którąś z was napisałam aby próbować zaraz po @ jeżeli w tym miesiącu się nie uda to spróbuje na pewno. Gratuluję szczedciarom co są już w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala zdj na emailu sa. Iza poki co spotkalam sie z pozytywnymi. Rozreklamowala fotografke i to mialo byc na rzeczy i udalo sie. Ale bliskie osoby mowili ze by nie dodali takich. Kazdy ma inne zdanie. Wg mnie gorsze sa w strojach kapielowych :D No ale usunelam trzy a reszta sobie siedzi na fb :-) Iza to slodkie ze synek chce siostrzyczke i braciszka :) :* Ala ojej zazdroszcze Ci takiego wzrostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agniesia88 napisałam wczoraj do Was wiadomość i nasze kochane kafe mi ją skasowało:( wściekłam się i już mi się drugi raz nie chciało klepać. ogólnie czuje się dobrze, czasem mam jakieś mdłości, ale mentosy od teściowej mi pomagają:) najbardziej dokucza mi wstręt do herbaty!! żadna mi nie smakuje:( Maćkowa Ty silna kobieta jesteś, dasz radę!! :) U dziadka mojego chyba powoli lepiej:) w tej chwili jest na rehabilitacji. Czasami jeszcze ma jakieś zwidy, ale już jest o wiele lepiej. Nie opowiada już takich strasznych historii, a niektóre były jak z horroru:P No a ja nie mogę się doczekać następnego usg, a to dopiero 3 listopada!!! jejku tyyyle czasu! Pozdrawiam serdecznie wszystkie kochane staraczki, ciężarówki i mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassturcjaa11
hej jestem tu nowa :) staramy się już 12 cykli :( i nic, co prawda troszkę chorowałam wcześniej no ale i tak nic nie wychodzi, niby hormony ok a tu nadal lipka :( co tu zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassturcjaa11
hej jestem tu nowa, staramy się już 12 cykli i nic :( co prawda trochę chorowałam no ale nie idze, hormony niby ok a tu lipa :( co poradzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry kochane :) Dalej mi kurna coś w tych łopatkach siedzi :( Co prawda dużo mniejszy ból niż wczoraj ale jednak jest. Jadę ja do pracy a jak w ciagu dnia będzie dokuczalo to zrywam sie i jadę do domu. Pogoda paskudna. Ciemno, szaro i zimno. Na szczęście nie pada. Xxxx Mackowa jak dziś sie czujesz? Mam nadzieje ze nocka minęła spokojnie? Xxxx Miłego dnia wszystkim :) Zapewne strona znów przeskakuje bo wpisów nie widać! IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
@ nie ma podbrzusze mniE boli jak co miesiąc choć zawsze zaczynał mnie boleć po pojawieniu się pierwszego plamienia @ czuje też delikatne kulcie w lewym jajniku. No i mam śluz taki delikatnie mleczny pół na pół przejrzysto mleczny kruczek nie nakrecam się ale aby ta zmorą nie przyszła przez kolejne 9 mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie od wczoraj boli pod lewa piersią na wysokości żeber tak wyżej nie wiem o co chodzi :( miała któraś coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Alaa ja ostatnio miałal ból w tym samym miejscu co opisujesz.. tylko był taki nieznośny, że ciężko było oddychać a o położeniu się nie było mowy. Trwało to ok 2h. Poradziłam się dziewczyn i był to najprawdopodobniej nerwoból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie boli delikatnie jak by ktoś igielka mnie tam kul a bardziej mnie zakluje jak podnoszę coś ciężkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×