Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hejoo;) teraz sobie tak siedze i mysle. .pamietacie laski jak mialysmy swietowac setna strone, potem 200, 300 a tu niebawem 600 stuknie:) ale ten czas leci... przede mna tydzien do @.. na pysku wyskakuja mi jakies krostki:/ kurde takie jak na uczulenie:( nie wiem o co kaman. A suty to mnie tak napitalaja ze masakra, do tego klojacy jajnik...wrr czuje ze ta @ bedzie strasznie meczaca i tylko ketonal pomoze:( Czy tu dzis taka cisza czy znow kafe swiruje? Laseczki ze swoimi malymi szczesciami pewnie na spacerku:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajko gratuluję okruszka;) Paulinka często masz bolesne @? Alaa ja bardzo chetnie, oprocz wizaza jest jeszcze parenting.pl, i mozna tez wstawiac tam zdjecia, albo po prostu zamknac forum:) Iza zawsze chciałam miec duzy biust, wiec jak bedzie dla ciebie uciazliwy to chetnie sie zamienie;) brzoskwinka chodz cie przytule ;* ja moge wpasc i ogarnac ci chalupe;) buziole i dla Ciebie kochana:* angelusdominus, co prawda ja nie karmie, ale wszelkie paracetamole np, w czopkach, moze jakies naturalne sposoby, a najlepiej spytac sie w aptece, oni maja wyksztalcenie wiec musza wiedziec co doradzic;) no chyba ze nie uwazali na lekcjach:) agniesia88 no to trzymam kciuki zeby dobre samopoczucie nie opuszczalo:) MaćkowaŻona ty to bidulka jestes jak nie problemy z wysokim alatem, to kregoslup boli, a jezeli sytuacja sie poprawi i nie bedziesz miala rezimu lozkowego, to moze zapisz sie na jakies zajecia do rechabiltanta, jezeli znajdziesz dobrego to ucisnie tu i owdzie i przejdzie :) 3 maj sie tam i nie poddawaj :* Modle sie za ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli L4 ma symbol B to platne jest 100% (czyli ciazowe) a jezeli nie to niestety 80% zwyklego przecietnego wynagordzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia mniej wiecej co druga @pierwszego dnia umieram.. wtedy malo co leci a bol brzucha jest tak cholerny ze co 2-3 godziny lykam ketonal...glupota ale zadne leki wtedy na mnie nie dzialaja. Probowalam juz nospy max...nawet po 3 tab bolalo:/ pytalam gina i znajomej lekarki to stwierdzili ze taka moja natura.;) Nessaja warto bylo czekac na tego okruszka:* nie wiem czemu ale czuje ze bedzie chlopak;) Alaaa polowkowe? Juz? O rety ale ten czas leci! Napewno bedzie wszystko ok!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa no to czekamy na czwartek i polowkowe, ucieka ten czas jak szalony :D a brzuszek rosnie?? & Paulinka ja tez tak cos mysle wiec zobaczymy czy nasze przeczucia sie sprawdza :) Ciesze sie ze maz teraz bliziutko pracuje to i staranka beda czesciej :) a nie mysleliscie zeby wzial sobie urlopu troszke i wtedy kiedy owulka pobzykac sie do wykonczenia? :) :P & Jovanko czy to byl ten weekend kiedy miala Cie odwiedzic kolezanka i zalozyc bloga? ;) & Agniesia i jak samopoczucie? pozostalo dobre? :) & Paola jak humor? lepszy? przegonilas juz te czarne mysli? & Pita, Kasik85 co z Wami?? gdzie przepadlyscie? & Eweelka sprawdzalas zasniad? kiedy ta wizyta? :) & Izulinka, Goscdarka jak sytuacja na froncie? :P & A ja calyyy dzien w pizamie, maz w pracy, zaniedlugo powinien byc, a ja czuje sie sredniawo a w kuchni juz powoli chlew sie robi i prasowania gora i powiedzcie mi, czemu nigdzie nie pisza o lenistwie ciazowym? ;) bo pomijam kiepskawe samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko ale tu cisza przez cały weekend :) Mam nadzieję że od jutra się ruszy, że wszystkie w weekend wypoczęły i od poniedziałku można pisać :) U mnie ten weekend jakoś szybko zleciał. Dziś pojechaliśmy sobie do Ikei :) Oblazłam cały dział dla dzieciaczków :) Łóżeczka, pościel, przewijaki, śpiworki.....aż mi się oczy świeciły :) Jedno łóżeczko i przewijak w promocji były i tak aż mnie korciło bo za bezcen były ale stwierdziłam że jeszcze mam czas i że jeszcze nie raz w ikei będą przeceny :) xxxx Alaa to nie głupi pomysł żeby przejść na wizaz :) Tylko czy wszystkie się tam odnajdziemy :) Dziewczyny co Wy na to??? xxxx Paulinka powiem Ci tak: mnie wypryszczyło (wyplamiło) na ciele przed....ciążą :) Parę dni później zobaczyłam 2 kreski :) Jeśli o suty chodzi to mnie osobiście nie bolały ale dziewczyny (ostatnio Nessaja) pisały ze cholernie je suty bolą i są wrażliwie więc......to nie koniecznie musi być @. Ale nie chce Cię też nakręcać!!! Poczekamy :) Jak to mówią: będzie co ma być :) xxxx Nessaja weszłam na pocztę i takie piękne widoki :) No jama macicy pierwsza klasa, śliczna po prostu :P hehheehehe A tak na poważnie to cudny widok :) Aż mi się łezka zakręciła :) Okruszek jest prześliczny i podobny bardzo do Ciebie :) :) Sorry ale jakiś taki humor dziś mam :) :) xxxx Usia z piersiami jest dokładnie tak samo jak z prostymi i kreconymi włosami :) Jak masz kręcone to chcesz mieć proste, a jak masz proste to chcesz kręcone :) Dokładnie to samo z piersiami. Ja bardzo bym chciała mieć duże B albo małe C :) Nie powiem bo jako nastolatce podobały mi się moje piersi, a szczególnie jak chłopaki gały w nie wlepiali :) Ale po jakimś czasie zaczęło być to uciążliwe. Te wlepiające się w Ciebie gały, bóle kręgosłupa i problem z dobraniem stanika i ciuchów ogólnie. Zawsze muszę kupować o rozmiar za duże ciuchy :( Bo jak w barach i brzuchu coś jest świetnie dopasowane i leży jak by ze mnie było, to w piersiach jest za małe i trzeba rozmiar większe brać a wtedy dany ciuch na Tobie wisi a nie leży :( :( Totalna porażka i bardzo chętnie oddam Ci połowę :) Ale jak coś to po porodzie i po karmieniu dopiero :) xxxx Agniesia kochana jak dziadek?? xxxx Stymulowana jak teście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no ja mam C, ale widze ze juz stanik uwiera, nie wiem czy oplaca sie kupowac D, czy od razu szukac mam E, no bo u mnie dopiero 16 tydzien:) Paulinka, a tobie wspolczuje swoja droga, bo ketonal to jednak bardzo silny lek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja i brzuszek rośnie i piersi tez..... Kupiłam w Tesco rozmiar E!!!!!! Zalamka!!! No sama nie mogę się doczekać tego badania oby wszystko było Oki! Zobaczymy co reszta powie o wizażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba tylko wam rosna piersi... ja mam caly czas ten sam rozmiar. no moze troszeczke urosly ale i tak caly czas jest C... ale moj i tak jest zadowolony wiec sie tym nie przejmuje. twierdzi ze sa idealne a nawet za duze... co jest dobre na zgage? bo mnie caly dzien meczy... kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usia ja dopiero 6 tydzień a już o rozmiar większe :) Xxxx Alaa to dokładnie taki rozmiar miseczki jak mój :) Xxxx Kasia12 mi w ciąży z Kuba tez wogole piersi nie urosły. Cała ciąże w tych samych stanikach łaziłam. A co najlepsze to nawet mnie nie bolały piersi. A teraz w ciąży i urosły i bolą :) :) IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nessaja_
Iza jestes urocza :D ach mowisz ze do mnie podobne, hihi to dobrze, moze maz dorobi zeby byl cos dzidziak do niego tez, kwarantanny juz mam dosc a maz sie boi a my juz miesiac nic, ani calowania :( & Alaa jesli w pelnym skladzie to jestem za :) & Dziewczyny to wy macie cyce jak donice :D ja tam mam male B a sa juz pelniejsze az maz zaciesza jak je widzi :P tylko mnie wypelnilo jakby bardziej od gory? :P przy czym zostaja proporcjonalne :P takze w stanik sie mieszcze a cycki w nim wygladaja jak z reklamy intimissimi :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka ja się wyszukuje do pracy to zrobię jakieś zdjęcie :) Ja jestem przerażona tym. Rozmiarem ale co zrobić :) Gdzie nasza całą reszta Marta ewelkaa mackowa stymulowana olala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Czesc wszystkim. Czytam was ale nie bardzo mam co pisac. U mnie wlasnie sie konczy @. Nadzieje na ciaze 0. Juz nawet nie mysle ze uda nam sie kiedys. Nessaja wspaniale, ze wkoncu sie udalo i slyszalas serduszko:-) Jovanka ♡ jestes wspaniala. Angelus zdrowka dla Ciebie i dzieciakow. Iza kochana odpoczywaj wiecej. i nie pamiętam co jeszcze chciałam napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* Nessaja tak przegonilam te mysli mam nadzieje ze na dobre. W weekend mialam sesje buduarowa czy jak tam sie zwie:p Staram sobie zakupami poprawic hunor hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:) no i po weekendzie, ale jaka piękna pogoda u nas była no cudownie:)) powiem Wam ze mi piersi rosły szybko na początku teraz już wolniej i wsumie dobrze bo ciężeko jest z takimi cycami latać:/ ja znowu mam okropny apetyt w ciąży i strasznie dużo jem więc i brzuszek coraz większy...:/ palce mi u rąk puchną nogi też już delikatnie czuję ehh:/ ale mały wszystko wynagradza fikołkami:)) a Wyślę Wam zdjęcia mojej metarmofozy włosowej bo nie miałam kiedy przez weekend nawet zajrzeć:/ ale z efektu jestem zadowolona:P Ewelka jak tam u Ciebie? kiedy ta wizyta dokładnie? Angelus jak się czujesz? przeszło Ci coś? Paola i bardzo dobrze w takim bądz razie więcej zakupów skoro pomagają:D zuch dziewczyna:* Kaasik89 jestem ciekawa jaki będzie efekt końcowy mebli i doczekać się nie mogę:)) Nessaja na naszym forum o lenistwie ciązowym jest non stop wzmianka heh także nie martw się nie Ty jedna a później to będzie jeszcze gorzej chociaż koło 4 miesiąca energia trochę wraca:)) a Okruszek jest śliczny już zapomniałam jak to jest bo ja już kawał chlopa oglądam na usg:)) Mackowa a co tam u Ciebie? jak się czujesz Kochana? pomagają coś te leki? Iza jeszcze nie jedna będzie wyprzedaż i promocja zobaczysz:)) ale ja też uwielbiam oglądać te wszystkie ciuszki:)) Ala myślę że można pomyśleć o innym forum tylko faktycznie wszystkie albo nikt:) Kasik_85 głowa do góry i okres się kończy to następny miesiąc przed Wami:) Zrelaksujcie się i do dzieła:) uda się zobaczysz:* Olala gdzie Ty jesteś tyle czasu??? Odezwij się bo martwie się:( Stymulowana jak tam sytuacja u Teściów się rozwija? Twój troszkę więcej pomaga czy dalej nic? buziaki dla Ciebie:* Brzoskwinka ja też mam problem ze sprzątaniem bo co się zabiorę to mi się nie chcę:/ Ala śliczny brzusio już coraz bardziej widoczny:)) Izulinka i Darka jak się macie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja gratuluje:) ciesze sie ze w końcu udało ci sie dostac do tego lekarza:) xxxx brzoskwinko mnie ostatnio też zaczeła łapac jakas depresja. całymi dniami siedze w domu, nie mam sie do kogo odezwac. czasami mam tak ze leże na łóżku i godzinami patrze sie w jeden punkt na scianie albo w okno... wszyscy znajomi traktują mnie jak powietrze tak jak by mnie nie było. a to przez to ze nie poszłam na wesele do koleżanki. szkoda tylko ze oni nie rozumieją ze sa dni ze zle sie czuje, nie mam siły chodzic ani siedziec, a wtedy akurat zaczeło mnie przeziębienie rozkładać wiec tym bardziej wolałam zostac w domu i leżeć w łóżku.. od tamtej pory cisza. żadna sie do mnie nie odezwałą..... u ciebie już 27 tydzień????????? ale ten czas leci:) ja jutro zaczynam 31!!! maleństwo chce ci zrobić niespodzianke dlatego nie chce ci sie ujawnic:) następnym razem napewno sie dowiesz co ma między nóżkami:):) xxxx alaa Ty już masz połówkowe???:o:o kiedy ten czas zleciał?? dopiero pisałas o dwóch kreskach! xxxx kasik_85 nie załamuj sie:) niedługo ci sie uda:) widziałas sama ile było wczesniej staraczek. ostatnio znowu były dwie kreseczki wiec znowu zaczyna sie wysyp kresek i napewno ci sie uda:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo :) Ale u mnie paskudna dziś pogoda :( Wieje jak cholera a do tego pada i pada i pada :( Pochmurno, ciemno :( No pogoda tylko do leżenia w łożku :( A tu do pracy trzeba iść i nie ma zmiłuj. Na szczęście siedzę sobie teraz w autobusie. Na głowę nie leci, w miarę ciepło jest wiec jest git :) :) Xxxxx Nessaja :* No my tez celibacik mamy. Odkąd wiem o ciąży (6 tygodni) to bzykanko było tylko 2 razy bo zwyczajnie sie boje. mam czasami bóle podbrzusza i takie jakby skurcze i nie chce dodatkowo tam ingerować :) Ostatnio było takie delikatne bzykanko a tak to tylko formy zastępcze :) :) Kochana ja myśle ze maleństwo po Twoim mężu będzie tez coś miało :) Malusiego robaczka miedzy nogami :) I absolutnie tu nie śmiem twierdzić ze Twój maź ma malutkiego robaczka :P Poprostu synuś takiego będzie miał - No rzecz jasna względem wieku :) :) :) Xxxxx Kasik85 proszę nam sie tu nie łamać!!! Wiem ze cieżko No to już tyle czasu ale wszystkim po kolei sie udaje. Tobie tez sie uda :) Ja bardzo w to wierze i Ty tez powinnaś :) :) Kochana a Ty masz już jakiś ten sklep internetowy czy tak wystawiała już coś na Allegro??? Daj nam jakieś linki :) A tak wogole jak sie biznes kręci? Jest z tego kasa? Pytam bo my z moim M planujemy może jakiś sklep z dziecięcymi otworzyć w PL!! Tylko nie wiem czy jest na to popyt bo bywamy tam tylko 2 razy do roku. Xxxx Paola kochana to dziś na kolejne zakupy śmigaj :) :) A co tam :) Widziałam Twoje zdjęcia :) :) Świetne są :) :) A Ty taka zgrabniutka i ładniutka :) :) Super :) Wszystkie są cudne :) Xxxx Karcia dlatego nic nie kupowałam :) Na razie jest za wcześnie na to a poza tym większość rzeczy nawet nie będę musiała kupować. Mam masę rzeczy po Kubie a poza tym znajoma ma już dla mnie łóżeczko :) Kupiła dla swojej małej ale przed porodem przeprowadzili sie na mniejsze mieszkanie i nie miała miejsca żeby łóżeczko rozłożyć :) Wyjęte jest z kartonu ale materacyk nadal w folii :) I już mi mówiła ze miała to sprzedać ale jak dowiedziała sie ze ja w ciąży jestem to zostawiła dla mnie :) :) także pewnie jedyne co kupie to wózek :) Ale na to jeszcze mam czas :) :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zaś forum na nowa stronę przeskakuje i sie zebrać nie może :( IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to kafe wysłało mi wiadomość w trakcie pisania także żyje przeszło mi jest lepiej gardło trochę boli ide dziś z mała na szczepienie przy okazji muszę z panią doktor omówić kilka spraw np. Nie mogę małej karmić mlekiem modyfikowanym bo ja zaraz wysypuje małej od kilku dni z brzucha schodzi skora platami masakra.. I mała ciągle boli brzuch a mnie już ręce odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie coś na poczcie:P Angelus cale szczęście że już Ci przechodzi... Współczuje Ci bo ciągle masz kogoś chorego a okres zimowy dopiero się zaczyna ale może jak mróz przyjdzie to wyspala te wszystkie bakterie;/ bo teraz pewnie chłopaki przynoszą ze szkoły. a ten brzuszek to dziwne co to takiego pewnie ma na coś uczulenie... a jak u was wogóle? przesyłam buziaki i zdrówka życzę:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc dziewczyny. Jestem i ja po dosc ciezkim weekendzie :( Pogoda za oknem byla fantastyczna a ja spedzilam sobote jezdzac od poradni ginekologicznej na SOR :/ W nocy z piatku na sobote dopadl mnie taki bol plecow i brzucha ze wytrzymac sie nie dalo :( najpierw wilam sie jak robal po lozku a pozniej siedzialam i plakalam. O 6 wrocil maz z pracy, zrobil goracy termofor, przytulilam sie do niego plecami i na chwile udalo mi sie odleciec. O 9 zadzwonilam do gina bo prosil o tel z informacja jak brzuch i macica sie zachowuje. Powiedzialam o nocnych atrakcjach a on stwierdzil ze to moze byc kolka nerkowa i zebym jechala do szpitala. Zadzwonilam na pogotowie, pytam ktory szpital ma dyzur i mowie jaki jest problem a paniusia do mnie ze to albo do ginekologa trzeba jechac albo do internisty. Rece mi opadla, urolog mi potrzebny na g**** a ta interniste mi wciska. Pojechalismy z mezem do poradni ginekologicznej, lzy laly mi sie ciurkiem w poczekalni. Przede mna byla kobietka na ktg wiec troche sie zeszlo. Wkoncu weszlam do gabinetu, mowie o co chodzi a lekarz do mnie ze to nie do nich problem on nic nie poradzi. Na szczescie byla z nim kumata pielegniarka i mowi "czekaj czekaj to moze byc nerka". Sprawdzil odruch Goldflama i stwierdzil ze to na bank nerka. Dal skierowanie na SOR. Pojechalismy od razu. W poczekalni oczywiscie multum ludzi. Jakas pielegniarka podpowiedziala nam zeby od razu isc do sali nr 4 bo tam jest urolog. No i faktycznie, zaniosl Maciek skierowanie i po jakichs 20 minutach mnie zawolali. Lekarz spoko, przeprowadzil wywiad, tez sprawdzil odruch Goldflama ale jak przypieprzyl w prawanerke to az lzy mi pociekly. Zlecil usg brzucha, badanie krwi i moczu. Pielegniarka wreczyla pojemnik na mocz i zabrala sie za wkuwanie w zyle. Myslalam ze ona tylko krew pobierze a ta mi wenflon wpakowala. Lekarz zaproponowal jeszcze kroploweczke rozkurczowa ale stwierdzilam ze nie chce bo bol sam zaczal puszczac. Powiedzial ze w razie czego oferta jest aktualna i jakby bol sie nasilal to w kazdej chwili moge przyjsc. Cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ręce mi opadły.... Matko co to się dzieje... i nie dość że boli i nie wiadomo co i jak to jeszcze lekarze w du*ie mają... czekam na cdn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko ale mnie zemdliło :( Prawie pawia w pracy puściłam :( Moment usiadłam i czekałam na rozwiniecie sytuacji :( Odbiło minusie trochę i jest lepiej ale dalej ciągnie :( Aż boje sie dalej sprzątać bo jak sie schylę to wsio na podłogę poleci :) bleeee, takie mocne to miałam pierwszy raz :( Dziewczyny trzymajcie kciuki żebym ludziom dywanów nie zarzygala :) :P IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh ja też jestem za zmianą forum i najlepiej właśnie na takie które posiada wersję mobilną! :) Od piątku próbowałam coś skrobnąć i tragedia:/ @Kasik89 meble śliczne, moja babcia miała identyczne. Po renowacji na pewno będą nie tylko meblami ale też ozdobą kuchni :) @nessaja żory to niedaleko:D Byłam w piątek u doktorka sprawdzić czy Oliś przytył i uwaga uwaga, przytył 140 gram po 5 dniowej diecie słodyczowej:) oprócz tego lekarz omówił ze mną wstępnie kwestię porodu, szpitala, dał nr do położnej do której przed chwilą dzwoniłam i jest mega miła kobietą ah:) będę miała cc ze względu na moje i olisia ❤️ no i jego ułożenie i powiem wam, że jakos tak nawet wolę tą cesarkę niż poród naturalny. Od kilku dni mam bóle w dole brzucha z jednej strony, ale to takie, że paraliżuje mi nogę, okazało się, że kość ogonowa tak mi się wygina i uciska na nerw:( przeżyję, grunt, że tylko mnie to boli:) 23 mam kontrolę u kardiologa płodu i zaczynam się bać, ale jestem dobrej myśli:) Teść jest w domu i nie można go na sekundę z oka spuścić więc każdy nerowy, kłótnie eh to nie temat na forum:/ @jovanka pisz ten blog! marnujesz się;) @maćkowa biedactwo rety jak mi Ciebie szkoda:( Wiecie, że mi nawet poczta coś nie bardzo działa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×