Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Jestem,jestem nie dawno wróciliśmy i zapiekanki wciągneliśmy :D Taka piękna dziś pogoda była,że wybraliśmy się z M na bardzo długi spacer:) Wiosna,wiosna już jest:) I kochany gościu nerwicy nie mam, tylko mi hormonki buzują,ale dziękuje za troskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja:) troche mnie nie bylo bo od piatku bylam u swoich "teSciów" masakra nigdy wiecej na tyle nie pojade... dzis wrocilismy kolo 21 maly spal a musialam go wykapac wiec go obudziilam krzyku narobil biedny...ale wykąpany i pachnący poszedl spac.. a ja weszlam tylko na chwilke bo moj poszedł sie myc potem ja ide. i potem mu robie niespodzianke urodzinową bo dzisiaj ma:):)(staruszek) ale niedługo i ja do jego grona dołącze.heheh xxx ja pierdzi znowu goście???????????? tylko pamiątajcie!!!!!nie pisac do nich nawet jako gosc!!!!!!!!!olewac ciepłym moczem...tak jak niuniek mnie kilka razy jak był mały:):P:P xxx desire jak po wycieczce?? fajnie było?????? xxx wiolcia ja mialam kupic sobie taki 3w1 ale spacerówke dostalam od siostry i dokupiłam do tego fotelik. mialam kupic gondolke ale juz mi sie nie oplaca na nie cale 3miesiące( maly ma prawie 4miesiące tzn.3m-ce i 3tyg skonczy we wtorek:) ale ten czas leciii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desire wczoraj browary opedzlowala, leży na kacu, raczej ci nie odpisze. Ja pierdzi znowu goście? Co to za pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaiza Mmm zrobilas mi smaka na zapiekanke :) w srode jade do Polski to tez poczuje wiosne :) Xx Kasia A czemu na tyle do tesciow pojechaliscie? My mamy dom zaraz obok tesciow ale jak przyjezdzamy to sa ok :) ja poogladam jeszcze w Polsce wozki ale chyba kupimy przez internet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam napięte dni :( kurcze dostałam od gina Inofem do picia i tak optymistycznie nastawiona zaczęłam je pić. Aż nagle zwalił się nam na głowę szwagier i niestety już 2 tyg u nas siedzi :( śpimy w jednym pokoju bo mieszkamy na kawalerce gdyż nasze mieszkanie się remontuje od podstaw i w takich warunkach nie chcemy mieszkać więc wynajmujemy kawalerkę bo dla dwojga nie trzeba nam więcej. a tu proszę. Głupio mi było odmówić tym bardziej że mój jest strasznie za rodziną. I mój optymizm prysł. nawet pomimo pięknej pogody nie jest fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaiza
Hej,hej jest tu kto?Zaglądam do Was dziewczyny teraz,bo ogarniałam mieszkanie po weekendzie.Masakra.A tak po za tym nic ciekawego u mnie,@ dalej nie ma.Chyba jutro lub pojutrze powtórze test,ale myśle sobie,że znów mi okres zatrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaiza, ja jakoś nie mam weny ostatnio :) słabo się czuję i zupełnie nic mi się nie chce, a i czasu ciągle mało :) Kiedy powtarzasz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza!!! wiolcia bylismy az tyle bo moj musial zrobic im instalacje w kuchni. oczywiscie nic nam nie powiedzieli wczesniej o tym. nie wzielam malemu duzo rzeczy ani sobie bo mielismy tego samego dnia wrocic ale oczywiscie nie dalo rady. nie powiedzieli nam tez ze jego chrzesniak jast mocno zakatarzony i przez to teraz maly ma taki katar ze ciagle mu musze czyscic nosek a i tak dalej to samo. na dodatek jest koloru zoltego:( jutro jeszcze zobacze jak bedzie sytaucja wygladac i jak bedzie dalej to samo to do lekarza musze z nim isc bo lekarka powiedziala mi ze jesli jest zółty to trzeba dac antybiotyk. masakra!!!!!!!:(:( wczoraj bylismy na szczepieniu strasznie plakał:( dwa piersze wkłucia malo co plakał ale przy trzecim to go potem uspokoic nie moglam......... xxx malaiza czyżby @ mialaby sie nie pojawic przez najblizsze 9m-cy????? trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia lekarka wasza przy katarze pozwolila na sczepienie? i do tego może trzeba bedzie dac antybiotyk a wy szczepienia,no brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu maly ma katar alergiczny od urodzienia. wczoraj mu nic nie było dopiero dzis sie zaczał w nocy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire, początki takie są. U mnie powoli zaczyna być lepiej, ale jeszcze mdli. Jem migdały, biorę mammarin i jakoś trzeba przeczekać ten etap. Mówią, że jak już poczuje się delikatnie ruchy maluszka to mdłości odchodzą, oby! - Kasia, to dużo zdrowia dla maluszka! Na poczcie to jego fotki? Bo nie pamiętam. Śliczny jest! - MałaIza, jak sytuacja? - Wiolcia, jak się czujesz? - Ja mam wrażenie, że u nas ciągle pod górkę. Zatrudniłam kierowcę, wrócił z pierwszej trasy i co? Cały przód auta rozwalony. I nawet nam nie zgłosił! Bo przecież tylko delikatnie stuknął, nic się nie stało. No brak słów. A szkoda na min 4 tys zł. I to jeszcze nic. Zawalił dwa zlecenia, bo zaspał, gdzie miał być na 12, a on sobie przyjechał pod wieczór. To nasz stały kontrahent, wkurzył się i nie wiem czy nadal będzie chciał z nami współpracować. Zła jestem jak osa. Gościu po 40tce, dwójka dzieci, wydawał się mega odpowiedzialny.. Ech, musiałam się pożalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret tak to mój skarb:) no czasami pozory myla. szkoda by było gdybys straciła kontrahenta przez kogos tak nieodpowiedzialnego. mam nadzieje ze wszystko sie wam tam ułoży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maIaiza
Hej dziewczynki;* Alez mnie pierońsko pita nawala, chyba dostane jednak @, byłam u lekarza ogólnego, przepisał leki na dolegliwości moje, słyszę głosy w mojej głowie ze to forum mnie zabija i mam zniszczyć moje konto i znajomość z wami, te wszystkie posty gościa to byłam Ja. Mam nadzieje ze mi wybaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama to ile ona teraz wazy?? niezla Kluseczka z niej bedzie :P moja mala w piatek na wizycie wazyla 1456 gram :P lekarz mowil ze prawdobodobnie bedzie malutka, ale co mnie baardzo zaintrygowalo to ze mowil ze malenka ma juz wloski! :) bomba :) ja w pasie mam 97cm aktualnie a brzuchol wydaje mi sie bardzo maly jak na ten etap. Zaraz sobie obczaje ten Twoj wozek ;) & Desire ja w ciazy tez bylam w browarze zywieckim i tez pilam tylko soczek ;) ale jak dla mnie nic ciekawego szczerze powiedziawszy :P & Wiolcia szerokiej podrozy :) daj znac jak dotrzesz ;) &

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaiza
Widzę,że gość teraz i za mnie się podszył.Dosłownie porażka. Test powtórze jutro z rana jak zdążę a jak nie to w piątek. Obstawiam,że cykl mi się poprostu zatrzymał :( Dziś żałuję,że zdecydowałam się na ostatnią antykopcepcję :( Dziewczynki przepraszam za gościa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malaiza przeciez gosc wyzej pisal z takiego samego poranaczowego nicka jak ty przed chwila wiec o co chodzi?! cos sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się wdawać w dyskusje,bo szkoda mojego cenego czasu. Muszę zawsze sprawdzić czy mnie poprostu zalogowało zanim coś napiszę.Rece mi opadły, naprawdę ludzie nie mają problemów skoro takimi głupotami się zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się wdawać w dyskusje,bo szkoda mojego cenego czasu. Muszę zawsze sprawdzić czy mnie poprostu zalogowało zanim coś napiszę.Rece mi opadły, naprawdę ludzie nie mają problemów skoro takimi głupotami się zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż dwa razy mi się wysłało , bo mi strona nie przeskoczyła. & Nessja kochana jak się czujesz ?Jak remoncik idzie? & Desire bardzo Ci współczuje,że nie najlepiej się czujesz,ale zaglądasz do nas i chociaż się przywitaj ;) & Margaret i dobrze,że się nam pożaliłaś ,po to tu jesteśmy.Szerze mówiąc mam wrażenie ,że dookoła mnie są sami nie odpowiedzialni ludzie,żyjący według zasady jakoś to będzie i byle się dużo nie napracować :( Także Ci współczuje Ci,że taki pracownik się Ci trafił :( & Jutro mam ciężki dzień w pracy i może się odezwę wieczorkiem. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Hej dziewczyny :) pamięta mnie tu któraś z Was? Po przerwie od ostatniego zdarzenia powróciliśmy do starań :) także wracam do Was, oby tym razem sił mi nie zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema nemezis stara ekipa sie wyeksmitowala jovanka, stymulowana, zoneczka, siedzą na fb i tam piszą prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej nemezis fajnie ze wrocilas. mam nadzieje ze szybko wam sie uda...kasiaa12 p.s nie reaguj na wpisy gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Kasia właśnie miałam pytać gdzie jovanka, mackowa... Moze pamiętasz jak w listopadzie/grudniu testowałam, widziałam wiele cieni cienia i okazało sie to niewypałem... Potem brałam Limetic i Visanne, lekarz powiedział ze cykl powinien sie wyrównać i od marca dostaliśmy zielone światło... Cykle sie skróciły, owulacja jest wiec próbowaliśmy... Dzisiaj 30 dc a @ brak.. Przed lekami miałam cykle 32 ale ostatnio krótsze- 28,29... Mam chęć zatestowac jutro ale boje sie ze zobaczę pozytyw a w sobotę przyjdzie @... W moim przypadku określenie "dzień spodziewanej miesiączki" nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ale dziewczyny nas opusciły. mackowa czasem ale to żadko tu zagląda. nessaja tez czasem napisze. zostałysmy same. cos pamietam ze pisalas nam tutaj. poczekaj do soboty:) moze nie przyjdzie wredna @ i zrobisz mi tu prezent:) xxxxxxx jeżuuu ale jestem wkur..... na mojego!!!!!!! od grudnia nie miał czasu zeby zrobic dodatkowe gniazdko w kuchni zeby kuchenke podlączyc. w poniedziałek posprzątałam na błysk płytki pomyłam a on WCZORAJ!!! przypomniał sobie ze gniazdko trzeba zrobic. no kuźwa. tłumacze mu ze mi na tym nie zalezy bo mozna normalnie odpalic ale ten sie uparl zeby zrobic. a teraz ŚPI!!!! a ja nawet nie mam gdzie pozmywac, zrobic sobie jedzenie. od rana sie do niego nie odzywam. na dodatek cała trójka przeziębiona. maly katar, ja katar, mojego rozkłada co innego. obaj spia a ja nie moge. zaraz mi głowa pęknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Kasia :d haha, tak to już jest z tym gatunkiem, prosisz o coś pół roku a później budzą się w najmniej odpowiednim momencie... Swoją drogą, nie wytrzymałam i zrobiłam test czuł 10.... pozytywny :D Dzisiaj 30 dc... W listopadzie w 30 dc był negatyw a cień cienia chyba 36 dc wyszedł... Dzisiaj 30 dc i oczywiście kreska blada bardzo ale pojawiła się po kilku minutach, jest różowa i widoczna gołym okiem :) powtórzę test w sobotę żeby zobaczyć czy ciemnieje :D moze tym razem wyjdzie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Z resztą powiedz sama co o tym sądzisz... bo im dłuzej patrze tym bardziej myślę że sobie wymyślam... niby na żywo lepiej widać niz na zdj bez szczególnego wpatrywania się no i z daleka :D http://zapodaj.net/560a99570b1d1.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis a masz jakieś objawy oprócz brak@?Ja też nie mam @,przez 3 miesiace brałam Luteine,cykle były 26 dniowe.Teraz 33 cyklu i nic.Test robiony w sobote negatywny :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
objawów jako takich brak, jedynie potworne zmęczenie i senność, a spałam tej nocy dłuuuugo.... nie mam bolesnych piersi i nie sikam częściej niż zwykle... i nawet nie próbuję sobie tego wkręcać ;) oprócz tego testu i braku @ nic nie sugeruje ciąży.. robiłam test doc morris, jutro rano zrobię clear blue i dla porównania powtórzę go w poniedziałek żeby zobaczyć czy kreska ciemnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×