Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
nemiezis nie jestes w ciazy. na tym tescie jest tylko jedna kreska!!!! masz problemy ze wzrokiem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie piekne kreseczki :D boszz widzisz chyba to co chcesz zobaczyc :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, coś tam niby widać rozmazanego... małą nadzieję możesz mieć ale nie nakręcaj się jeszcze na ciążę, zrób test jutro z pierwszego moczu i daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 3 test tak wyglądał jak twój 2 i poroniłam :( tylko że ja miałam 1 mocny :( jeszcze nie pogodziłam się ze stratą mojego maleństwa. w poniedziałek miałam usłyszeć serduszko :( niestety nie dotrwałam :( TYNKA21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Tynka, ja pierwszy raz straciłam maleństwo 3 lata temu i wiem jak to boli... Nie mogłam przestać płakać... Ale każda kolejna strata tak jakby rusza mniej... Jutro powtórzę test ale z komentarzami ze sie nakręcam to spokojnie, bo bardzo mi do tego daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problem z zalogowaniem. mam nadzieję że Wam się uda. Ja czekam na @ i działamy mam nadzieję że moje maleństwo szybko się pojawi i będzie pod moim serduszkiem całe 9 miesięcy. Czekam na wieści jutrzejszym teście :) TYNKA21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Tynka, uda sie napewno! :) ja straciłam maleństwo w swoim pierwszym cyklu starań... Od tamtej pory kilka razy widziałam takie blade cienie jak dziś ale z jedna różnica... Taki bledziuch pojawiał sie zawsze rano (nigdy w ciagu dnia) i dopiero kilka dni po spóźnieniu @, no a potem to juz wiadomo... A dzisiaj w południe i w dniu @. Ale jesli jutro będzie negatywny to wcale sie nie zdziwię... Gdybym była w ciąży to uwierzyłabym w nią gdybym usłyszała serduszko... Najgorsze to ze nie mam tego samego testu zeby porównać... Ale mam jakiś 2pk wiec zrobię jeden jutro i w sobotę/niedziele dla porównania o ile @ nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie. Ja też nie wierzyłam że zobaczyłam te dwie kreski ale u mnie pierwszy to ewidentnie był pozytywny ciemne obie kreski nie z porannego moczu podczas biegunki robiłam z porannego i był ledwo widoczny a na następny dzień już poroniłam ale mam nadzieje że druga ciąża będzie bardziej mocna. Czekam na wiadomości. i pozdrawiam wszystkie pozostałe dziewczyny :) TYNKA21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ja jutro zrobię test ale jesli powtórzę go po 2 dniach i będzie bledszy to czekam na @ bo znam takie scenariusze... No i jesli jutro będzie negatyw to tez znam odpowiedz ;) ale zobaczymy, poki co @ nie ma i brzuch nie boli... Jedynie co to mi łeb pęka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ja już po teście. Oczywiście to niemożliwe, aby mi się udało, co tam... postaram się kolejne 3 lata. test negatywny, czekam na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Jest i szanowna @... Nowy cykl, nowe możliwości... Ide lepić pierogi bo jakoś tak sie w********m ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi a już myślałam że Ci się udało. Następnym razem. Mam pytanko... Dlaczego tu tak cicho ? Gdzie są wszystkie dziewczyny które mi kibicowały? Ja przyznaję się że nie miałam głowy do wpisów ale zawsze was odwiedzałam. Szkoda że dziewczyny już nie mają czasu :/ Ale oczywiście wszystkich bardzo chętnie zapraszamy :) A przed nami Nemezis kolejny cykl starań :) z tym że ja czekam na @ i nie wiem kiedy ona przyjdzie. ale napewno nie zajdę w ciąże bo mam post :) zakaz współżycia do pierwszej @. :) Pozdrawiam Cie i nie martw się następnym razem nam się uda :) TYNKA21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Tynka, no niestety ja jestem pewna, że mi się nie uda tak szybko... Może kiedyś... Jeszcze 2-3 tygodnie i znow owulacja... jak ja bym chciała mieć krótsze cykle ^^ 10 - max 11 cykli w roku to za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
melduję, że 27.04 urodziłam moją Janeczkę :) już całe i zdrowe jesteśmy w domu. Dziewczyny jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
mamaniemama gratuluję z całego serca! <3 Życzę Wam duuuużo zdrówka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulację mamaniemama :) życzę zdrówka dla Janeczki i dla Ciebie kochana :) Nemezis wiem że to trudne ale nie martw się kochana :) ja też zawsze jaka się nie udawało mówiłam że już mi nie zależy juz nie chce i zobacz udało się. tak poroniłam ale juz nie mogę się doczekać aż zaczniemy się starać nad następnym naszym maleństwem. może być ciężko ale chcemy i damy rade. powiem Ci że mi dało dużo naprawdę dużo że zmieniłam lekarza i po pierwszej wizycie się udało. powiem ci że dał mi tak dużo pozytywnej energii że będzie dobrze i musimy walczyć i zobacz :) może zmień lekarza? TYNKA21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ogólnie nie mam zaufania do lekarzy i nie traktuje ich jak wyroczni... Budowę mam książkowa, tak mowi każdy lekarz. Lekka endometrioza - do naprawy. Ale lekarze uważają ze jest odpowiedzialna jedynie za bol bo nie jest az tak zaawansowana... Hormony ok, maz ok... Stresów nie mam prawie wcale... Moze czas kupić drugiego psa i dać sobie siana skoro mi to nie dane... Z reszta dzieci mam pod dostatkiem bo pracuje w przedszkolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zluzuj majty gościu wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
A ty gościu poluzuj ciśnienie, bo neurony się duszą... z resztą efekty już widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
poza tym nie p*****l że bóg tak chciał, bo po 1 nawet jeśli w niego wierzysz, to chuj mu do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nadajesz się na matkę boś wulgarnaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa12
Co tu tak cicho????? Mamaniemama gratuluje. Zdrowia dla Janki. Ucaluj ja ode mnie i Pawelka. Bylam w srode na szczepieniu z malym. Dostalam recepte na mleko bebilon. Oczywiscie mleko ciezko dostac. Bylismy w 10 aptekach i nigdzie nie ma. Ciezko dostac jest bebilon pepti 1dha.. nawet w hurtowniach nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj no, idź że ty do roboty kobieto a nie, rozkradasz państwo polskie. Do tych recept na mleko doplaca NFZ, wiec najlepiej wszystko za darmoche zjumac i Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wez ty sie za robote a nie tu wlazisz nie proszony nie wiadomo po co i piszesz glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina26
Dziewczyny udalo sie za 4 proba, pisalam do was w okolicy lutego i nic sie nie udawalo a teraz jest. Bylam dzisiaj na becie i wyszla 200,20 4 tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ewelina oczywiście gratuluje ale radziłabym poczekać jeszcze 2-3 dni i sprawdzić przyrost ;) ale trzymam kciuki U mnie dziś ktoryśtam dc (tuż przed ovu). Nawet nie mam czasu zerknąć w kalendarz... Mam w pracy taki młyn ze nie mam czasu podrapać sie po tyłku... Byłam 3 dni w szpitalu ale juz jestem w domu i wróciłam do pracy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
A ty gościu nie nadajesz sie na matkę/ojca bo nie znasz podstawowych zasad gramatyki języka polskiego. A dla Twojego szczęścia zdradzę sekret ;) tak, klnę! Mam ok 8 tatuaży! Wygolona głowę! I tak! Nie nadaje sie na matkę. Ale na szczęście nic Ci do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygolona głowa, 8 tatuaży i do tego klnie! A może tyś z kryminału zwiała matko polko od siedmiu boleści :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze forum umiera...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że forum upada. Nie mogę uwierzyć, że na świece istnieją takie idiotki co to tylko liczą dni płodne i zachowują się jak krowy rozpłodowe. W ogóle nie wiem jak mona chcieć mieć dziecko?! Przecież to koszmar taki bachor, a do tego ten tragiczny poród! Toż to sama przyjemność prawda krówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×