Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość mamaniemama
hej! Kasia12- super, że chrzciny się udały! Tylko szkoda, że wszystko było na Twojej głowie, no ale chyba takie uroki robienia imprez w domu. Ja postanowiłam, że za żadne skarby. Już wstępnie nawet po cichaczu zarezerwowałam salę. To sala na której mieliśmy wesele i na której chcieliśmy zrobić imprezę dla Tymka. Niestety nie udało się więc ustaliliśmy, że dla Janki zrobimy tam chrzciny :) ale dobrze, że wszystko ogarnęłaś i że już po wszystkim. A wesele zrobicie wtedy kiedy Wy zechcecie, a nie kiedy rodzina zechce... Ja jeszcze w dwupaku. Myślałam, że dziś urodzę, ale póki co cisza. :) & Malaiza- no jasne, że Cię pamiętamy. Zaglądaj do nas częściej! i bez takich haseł, że nie będziesz mogła mieć dzieci, bo zaraz każda Tobie kopniaka wyśle. Czasem dopiero po kilku-kulkunastu miesiącach się udaje. Nie możesz się poddawać. Głowa do góry. & Nemezis- ja Ci Kochana nie pomogę odnośnie testów owulacyjnych, bo nigdy nie robiłam :( może któraś z dziewczyn coś sensownego na ten temat powie. Jedyne co na chłopski rozum przychodzi mi do głowy, to to, że na testach ciążowych wynik pozytywny też nie zawsze jest pokazywany przez dwie soczyste kreski, tylko testowa bywa o wiele bledsza niż kontrolna. Ale tak jak mówię, nie mam w tym temacie doświadczenia. & Desire- Kochana jak tam? :D Jak się czujesz? Jak Twoje nastawienie? Mam nadzieję, że wszystko idzie w dobrą stronę :) & karmelowa- witaj i dołączaj śmiało :) pamiętaj, że grunt to pozytywne nastawienie więc głowa do góry! & Tynka- tak mi przykro :( mogę sobie tylko wyobrażać co czujesz. A tak już się wszystkie cieszyłyśmy. Tulę Cię mocno! Ale obiecaj nam, że się nie poddasz! & A u mnie niestety cisza. Miałam nadzieję, że dziś urodzę. Wiecie, dziś mój Tymek skończyłby roczek :( jakoś tak chciałam żeby ta data nie była taka smutna, ale żeby kojarzyła się z moimi dwoma Bąblami. No nic, widocznie jeszcze nie Janki czas. Będę grzecznie czekać. Ale słuchajcie, długa córa mi się szykuje, bo w 37 tygodniu miała długość kości udowej odpowiednią dla 39 tygodnia, a reszta pomiarów w normie czyli odpowiednia dla 37 tygodnia. Lekarz się zaśmiał, że długonoga baba będzie. Czekam na jakieś znaki. Chyba będę gadać z Tymkiem, żeby trochę pogonił siostrę, bo już z mężem nie możemy się jej doczekać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Mamaniemama, jeszcze kilka dni i napiszesz nam tu super nowinę :) a co do testów to o ile w ciążowych jakakolwiek kreska jest pozytywna o tyle w owulacyjnych testowa musi mieć przynajmniej taka sama intensywność bądź być ciemniejsza... Ale tak jak któraś z dziewczyn pisała zalezy to od testu i w tych z Allegro ta kreska az tak mocna nie wychodzi... Wiec po prostu test z najciemniejszą kreska uznałam za pozytywny :) ale i tak nici z tego bo w dzień owulacji czyli wtorek maz wrocil tak zmęczony z pracy, ze nie mógł sie odprężyć i nie było starań, nie chciałam naciskać bo wiem jaka ma stresująca prace :) ale 2 i 3 dni przed owulacja starania były choc wiEm ze to daje szanse bliskie 0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senilia
Dziewczyny starajcie sie i nie zamartwiajcie bo to nie pomaga. Ja dwa dni temu zaczelam krwawic...wczoraj cos wylecialo...jutro do lekarza. Moze jeszcze nic straconego ale ja juz trace nadzieje juz snilo mi sie.ze to chlopczyk(ktorego bardzo bym chciala bo mam juz dziewuszke) trzymajcie kciuki prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Senilia, nie wiem jakim cudem udało cię się już urodzić skoro nie wiesz, że będąc w ciąży z krwawieniem od razu wali się na pogotowie a nie czeka 3 dni na lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senilla ja z malym krwawieniem pojechalam do szpitala a ty mówisz ze cos wyleciało i jeszcze w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanilia
Dziewczyny bylam w szpitalu ale lekarz nie raczy zejsc.... ale dzis ginekolog robil mi badania i jest wszystko dobrze mam tylko sie ograniczac i brac tabletki na podtrzymanie ciazy takze mam nadzieje na szczesliwe zakonczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senilia
ten wczesniejszy post to.moj tylko literke pomylilam.chyba z tego lekkiego szczescia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martoszka27
Cześć dziewczyny muszę sie Was poradzić bo niestety nie mam kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martoszka25
Cześć dziewczyny muszę sie Was poradzić bo niestety nie mam kogo ;( 19 marca samoistnie poroniłam w 8 tygodniu ciąży, przez około tydzień utrzymywał sie poziom hcg w moczu. Z niecierpliwoscią oczekiwałam miesiączki, owulacje miałam 5tego kwietnia (wykryta testami) kochałam sie dzień przed i w dzień owulacji. Zaś 15 kwietnia zrobiłam dla żartów test no i wyszły dwie kreski, pojawiła sie po 5 minutach jasna bo jasna ale kreska. Dzis tez zrobiłam i jest nadal jasna. Czy to możliwe ze tak wczesnie wykryło ciąże? Tymbardziej ze hcg jest wykrywane od zagnieżdżenia a nie zapłodnienia. Hmm ciaza 8 dniowa?? Czy któraś z Was miała taka sytuacje? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zawsze wiedziałam,i pragnęłam ,począć dzidziusia z miłością mojego życia,to częściowo jest spełnione,tylko czy Ty tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martoszka25
Oczywiście ze bardzo chce. Może głupio to zabrzmiało ze oczekuje na miesiączkę, ale chciałam zeby nadeszła po to bym mogła sie starać w następnym cyklu. Nie wytrzymałam i zrobiłam test clearblue i pokazał mi ze jest w 2-3 tygodniu. Pytam sie jak?? Jeśli od stosunku minęło dopiero 13 dni? Haha może to bliźniaki ze stężenie takie wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie u lekarza, bo musiałam przełożyć na wcześniejszy dzień w końcu,ale póki co wszystko w porządku, prawie 11tydz., ale czas mi się jakoś dłuży ostatnio. Dobrze, że trochę mdłości itp. już odpuszczają. Mama nie mama, jak tam u Ciebie? :) czekamy już w napięciu na info i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie staraczki. Jeśli któraś ma uczulenie na luteinę, albo nie chce drogiego lutinusu, to zostały mi 4 opakowania utrogestanu, albo potrzebuje utrogestan piszcie: mamuska1401@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja staram się od bardzo dawna jestem prawie 10 lat po ślubie i nic mam niedoczynność tarczycy miałam wysoki poziom prolaktyny (piszę miałam bo dawno nie badałam już to nie wiem jak teraz)a ostatnio wyszedł mi wysoki poziom progesteronu i podwyższony trochę testosteron co o tym myślicie?bo czytałam że ten progesteron może oznaczać cioże ale moja doktor mówi że wskazuje on na problemy z nadnerczami i wysłała mnie do szpitala na diagnoze ale są długie kolejki mam aż na pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bogurodzico na października powiadasz? Skompy wytrysk daje takie efekty, mojemu dużo tego odchodzi i mamy 3 dzieci, wizyty w gabinecie zdrowia psychicznego też mi dużo pomogły,nerwy strasznie osłabiają płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dziewczynki, co tu taka cisza? Malaiza co u Ciebie? Tynka, gdzie jesteś? :) U mnie dzisiaj 10 dpo, w sumie wszystko w normie z tym, że od 2 dni mam straszne zawroty głowy i potworne gazy :/ a wczoraj cały dzień miałam kłucie w jajniku... Zmęczona jestem strasznie ale to u mnie normalne, zawsze jestem zmęczona i przesypiałabym całe dnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat zdychł uuh jak fajnie lochy do garów, a wasi mezowie na dzifki ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nemezis ja tez ciagle zmeczona jestem. malo spie bo przy malym roboty troche. wczoraj bylismy u dermatologa dala krem i masc na jego wysypke. oczywiscie na zlosc jak tam jechalam nic nie mial na buzi a jak wrocilam to plamy i krosty znowu wyskoczyly. ** wiola jak po weselu. szczescia i milosci na nowej drodze zycia. czekamy na zdjecia.kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie ma mojego postu?kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
U mine dzisiaj 30 dc ale mam długie fazy lutealne a i jeszcze jak na złość ovu sie przesunęła... Wg moich obliczeń @ powinna przyjść w czwartek... Cos mnie podkusiło do testowania (mam mnóstwo testów z Allegro) ale tak jak sie spodziewałam negatyw... Od tygodnia mam straszne gazy, jestem zmęczona, pobolewa mnie brzuch i tak jakoś jestem taka do d**y... Ale to pewnie przez pogodę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
U mnie nici z tego, juz brzuch zaczął bolec... Będzie @ dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nemezis szkoda. moze w nastepnym cyklu sie uda. **tynka wiola malaiza i pozostale dziewczyny wzywam was! koniec obijania sie!! mamaniemama co u ciebie? janka juz z toba?kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Kasia, odziwo brzuch bolał rano przez jakieś 15 minut i przeszło... Po kilku godzinach znów bolał 5 minut i przeszlo... @ nie ma nadal... Zawsze jak zaczyna bolec to boli kilka godzin i nie przestaje a @ nadchodzi od razu a tu cisza... I cos dziwnego... Kiedyś paliłam i to dużo, rok temu rzuciłam ale moi rodzice, znajomi palą. Po rzuceniu przeszkadzało mi to ale dzisiaj myślałam ze zwymiotuje jak mama weszła do domu po paleniu... Moze jednak jest jeszcze szansa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki nie masz okresu to jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nemezis i jak sytuacja? nadal cisza??**** dzis mija rok jak pierwszy raz na ekranie usg zobaczylam mala fasolke z bijacym serduszkiem... dzis ta fasolka lezy w lozeczku i czasem daje popalic... **** DZIEWCZYNY WZYWAM WAS PONOWNIE!!!MELDOWAC SIE I TO MIGIEM BO WAS WSZYSTKIE ZNAJDE I WAM NAKOPIE!!** NESSAJA MAMANIEMAMA CZEKAMY NA WIESCI...KASIAA12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezis626
Kasia, cisza.... Dzisiaj 34 dc, @ jak nie było tak nie ma, ale i drugiej kreski rownież... Wiec czekam na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dziewczynki, co za dzień :) Rano zrobiłam test z allegro paskowy ale negatywny... z tego samego moczu wykonalam clearblue tez z plusikiem i po około 10 minutach pojawiła się bladziusieńka kreska pionowa oznaczająca ciąże... Ale gdy pokazałam zdj testu koleżance, ona uznała że nic nie widzi! Nie dawało mi to spokoju, więc ok 13 30 zrobiłam jeszcze jeden test, tym razem płytkowy... I oto co zobaczyłam: http://zapodaj.net/dc6c5d3c770fa.jpg.html http://zapodaj.net/2ffb6b6df1e74.jpg.html jak dla mnie, to są piękne II KRESECZKI <3 Wiem, że nie są jakieś spektakularne, ale wczoraj/dzisiaj/jutro powinna być @ a mocz był 2gi lub 3ci... :) Niestety nie mam już takiego testu i nie ma go w aptekach tu gdzie mieszkam, ale mam inny 2pk... Dlatego jutro rano zrobię jeden i powtórzę w sobotę, aby zobaczyć czy kreseczka ciemnieje... Dziewczyny, chyba się udało :) oby tylko wredna @ nie przylazła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×