Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Gościu wyżej nie wiem jak twoja matka kiedyś chciała mieć dziecko. Przecież to bachor który nic innego nie robi tylko się drze je i brudzi wszystko. A w wieku którym powinien byc madrzejszy zachowuje się jak Goniądz pisząc takie głupoty. Współczuję tej co cię urodziła. Powinna dokonać aborcji żeby ktos taki jak ty nie chodzil po tym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyzej ja sie na swiat nie prosilam. Glupie to sa Twoje wypowiedzi. Urodzil sie taki gniot jak ty i zasmieca forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zasmieca to zasmieca. Skoro się nie pchalas to usuń się i wszyscy będą zadowoleni GNIOCIE. Swoją drogą to ci współczuję swojej inteligencji na poziomie 3latka. Weź się za robotę zamiast siedzieć tu i psuć atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czyżby krówkę rozpłodową zabolała co napisałam:-) "gniocie", nie umiesz wymyślić coś innego, tylko ściągać ze mnie? Idź rób bachorka, potem obowiązkowo świeca haha z******te jesteście w tej desperacji. Masakra jaka porażka, że też takie bezmózgi chodzą po świecie....żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie opluj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal ci dupę sciska że mam kogoś z kim mogę być szczęśliwa z kim moge mieć dziecko? Ja już jedno urodziłam a drugie planuje za rok. Jakie to szczescie ze ty nie chcesz miec dzieci bo by tylko cierpiały z taką osobą jak ty. Idź lepiej po rozum do mózgu o ile bo posiadasz. Takie jak ty to nie powinny mieć nigdy dzieci. NadAjesz się żeby cię wykastrowali........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi niczego nie żal. jedynie żal mi jest was a propos sama się nie opluj tym jadem hehe. żałosne jesteście! Głupie baby bezmózgie totalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla, nie opluj się bezmózgu totalny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie opluj sie tym jadem, bo bedziesz muisła prać obśliniome ubranie . matki zawsze sai glupie i głupie pozostana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy komuś się udało dzień przed owulacja i jest dziewczynka. Bardzo ale o bardzo chce mieć dziewczynkę i nie dopuszczam do siebie myśli że może być chłopak... Wiem powinna prosić o to żeby było zdrowe... Ale bardzo pragnę dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 7.38 o tej porze ci takie gupoty po glowie chodza? I co jeszcze bys chciala moze ma byc brunetka o niebieskich oczach? No ale jak juz ci tak zalezy, to powiem ci ze od tylu jak ci zapnie twoj pan, to moze i sie uda, zaciskaj zwieracze cala sila po ataku sego samca, i niewydalaj spermy z swej zasuszonej waginy! wywijaj sie w spazmach orgazmow a corka bedzie jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ale cisza pewnie waginują i niemaja kiedy pisać, nemezis jak twój łysy łeb się miewa? Jak owulka? Waginalizacja i nic więcej toż to choroba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mimo skoku temperatury i pozytywnego testu owulacyjnego mogło nie być owulacji gdyż cały czas miałam sluz mleczny, nierozciagliwy obserwuje codziennie śluz i mierze też temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mialas sluz mleczny to znaczy zes krowa muuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OvuFriend to największy w Polsce portal dla kobiet starających się o dziecko. Znajdziesz tu wiele nowoczesnych mechanizmów pomagających w wyznaczeniu dni płodnych i terminu owulacji, ustalisz dietę sprzyjającą Twojej płodności oraz dowiesz się wielu cennych informacji jak zwiększyć swoje szanse na dziecko. Odwiedź nas w OvuFriend i sprawdź czy Twoje cykle wyglądają prawidłowo. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=0195425854ed4dacf9e3e4dd706b4bca71f99f4e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam krówki rozpłodowe, co robiłyście dzisiaj w nocy? Molestowałyście swoich TeŻetów do zalania swoich wagin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojovanka jo
Ja teraz jestem na fejsbuchu i tam opisuje moje perypetie życiowe. Staram się o 2 dziecko i mam nadzieje ze szybko zabrzuchace bo słyszałam ze teraz dużo płacą na dziiecioki, wiec staram się ostro. Sex od rana jak smmietana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
kasiaa12 jak szczepisz Pawełka? tylko te podstawowe szczepienia? Robisz osobne szczepionki czy skojarzone? Dzięki,Janka ucałowana :) co słychać? o jeszcze ktoś żałośnie za Jovankę się podszywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Szadkowska
Masz Dość Pytań o Brak Dziecka? Odbierz Gotowe Strategie Odpowiedzi chcemiecdziecko.pl/?p=347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioIcia1611
Hey!!! Dawno mnie nie bylo, albowiem dopiero skonczylam impreze weselna dopiero zem wytrzezwiala to i pisze. W koncu z izby wytrzezwien trafilam prosto do haupy. A brzuchol mam tak wypchany ze juz paczec niemoge, kiedy oni to zemnie wyciagna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa12
Hej mamaniemama. Fajnie że się odezwałaś. Pawełek szczepiony jest tymi osobnymi. Jako dodatkowe wzięłam przeciw rotawirusom. Tylko wzielam ta co są dwie dawki. Są jeszcze trzydawkowe ale to jest to samo. Za jedną płaciła 280zł. Zastanawiam sie jeszcze nad tą przeciw pneumokokom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pomarańczowo to ja. Za wiolcie ktoś się podszywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Kasia, u mnie dziś 11 dpo... wczoraj zrobiłam test (10 dpo) i wyszedł pozytywnie... nie jakiś imponujący ale pozytywny... dzisiaj 11 dpo zrobiłam o czułości 10 i jest widoczna druga kreska :) oby tylko beta rosła i ciąża się utrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
z resztą zobacz :) jak dla mnie są 2 kreski :) <3 http://zapodaj.net/7614a2b473c96.jpg.html Dzisiaj 11 dpo a @ powinna się zjawić w piątek/ sobotę... Miesiąc temu o wiele bledsza kreska była w dzień @ :) mam dobre przeczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis teraz to piękna kreseczka. ☺mam nadzieję że ci się uda tym razem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Tak czy siak, za miesiąc jadę do Polski porobić trochę badań, jestem umówiona na wizytę do dobrej pani profesor i wiążę z tą wizytą nadzieje :) Póki co nie zamierzam wariować, latać na betę, stresować się czy rośnie wolno czy szybko... Będzie co ma być, jeśli ma być biochemiczna, to i tak się stanie i nikt nic na to nie poradzi... Ale skoro 4 dni przed @ test wychodzi pozytywny to coś jest na rzeczy :) Biorę na wszelki wypadek dupka i luteinę, jeśli @ nie będzie do końca tygodnia, a testy będą co raz ciemniejsze to będę spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis grunt to nie wariować co miesiąc przed @ żeby się nie dolowac jak się nie uda. Ja też się starałam rok ale się nie udawało. Dopiero jak już odpuscilam to nam się udało co było dla mnie szokiem jak zrobiłam test. Zrobiłam jeden test który po kilku sekundach pokazał wynik. Ale nie nastawialam się ze to już pewny wynik. Poczekalam dwa tygodnie i poszłam do lekarki i ona potwierdziła. Dopiero wtedy zaczęło to do mnie docierać. Musiałam zobaczyć fasolkę na usg zeby uwierzyć ze mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Kasia, mnie po 3 latach już nic nie zdziwi... Mam nadzieję, ale nie nakręcam się za bardzo... Raczej na chłodno to przyjmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis są takie co bardziej się nakręcona niż ty. Po tobie widać ze nie jesteś nakręcona tak ze ma być i tyle. Wiesz ze może być inaczej więc to najważniejsze. ***A propo starań moge wam oficjalnie ze w przyszłym roku zaczynamy się starać o kolejne maleństwo. Startujemy od razu po weselu czyli w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×