Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Wiesz - na początku ciąży niektóre dziewczyny mają krwawienia, które mogą mylnie wskazywać na miesiączkę. A mierzysz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy lubicie jak wam sie ulewa na czerwono? Cuchnace podpaski chodujecie? Ja kupilam sobie lalke I traktuje ja jak dziecko, przewijam wstaje w nocy co 3 godziny, karmie piersia, w wozku na spacer chodzimy nawet ma piekne imie Elizka, jest taka kochana ze chyba skoncze sie starac o prawdziwe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunet 185 cm, przystojny, zdrowy, gr. krwi: B RhD + , 33l, wykształcony, pomoże bezinteresownie w poczęciu. Gwarantuje pełną dyskrecje i anonimowość. Zainteresowaną panią lub parę z Krakowa lub okolic proszę o kontakt: korser@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomogę pani bezinteresownie w zajściu w ciąże metodą naturalną warunki do uzgodnienia masz pytania.napisz dawid713@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne lochy zrobily sobie grupe na fb nazywa sie KAFE hahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Pewnie nie chcą cię przyjąć?? Nic dziwnego, czuć cię gównem z kilometra :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny zagląda tutaj jeszcze ktoś? Jestem nowa i dlatego pytam zapewne tym dziewczyna którym się udało zajść w ciążę to już tu nie ma ale są takie jak ja?...co bez skutku się starają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Forum sie rozpadlo niestety przez "życzliwych" . Zagladam tutaj i ja aczkolwiek wypowiedzi niektorych gosci sa zenujace;/.. też staram się o dziecko.. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny przepraszam ze wtrącam sie tutaj ze swoim pytaniem a mianowicie czy wiecie cos na temat osłabiania plemników przez lactovaginal jestem w trakcie starań o dziecko po poronieniu pytałam lekarza czy moge stosować ten lek starając sie o dziecko odpowiedZial ze tak ale czytałam ze jednak ten lek moze osłabiać nasienie czy wiecie cos moze na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka nie wiem nic o tym leku ja też się z mężem staramy ale nam nie wychodzi rok temu urodziłam martwą córeczkę wiec wiem co czujesz po poronieniu życzę Ci powodzenia i pisz jak ci się uda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny jesteście tutaj?starania o dziecko są bardzo trudne myślałam że są tu kobitki takie jak ja i można normalnie pogadać codziennie tu zaglądam jak coś to piszcie pozdrawiam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b3jbe28
Hejka ja jestem jedną z tych co się starają A nie mogą :( już półtora roku z mężem działamy i nic nie wychodzi:( nie mam już sił...W następnym tyg planuje wizytę u lekarza (chciałam pójść w tym tyg Ale mieszkamy w Irlandii A tu ciężko jest umówić się na wizyt3 na kilka dni wczesniej) mam nadzieję ze tą wizyta co nie co wyjaśni przyczynę braku uprawnionej fasolki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nieco to ci sie wyjasni jak przetrzesz mózg mokrą ścierą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjumju
b3jbe28 Hej,Mieszkałam 10 lat w a Irlandii i mam ten sam problem co Ty ,byłaś u lekarza ? Gdzie mieszkasz w tej Irlandii ? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat zdrowy wysportowany pomoge zajsc w ciaze jan.skz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b3jbe
Do mjumju mieszkalam w athlone w irlandii ale wlasnie od kilku tyg mieszkamy z mezem w uk :) przeprowadzilismy sie bo wszystko nas tam przygnebialo...moze i przez to ze wciaz bylismy zapracowani nie udawalo nam sie zajsc w ciążę sama nie wiem. Bylam u pani ginekolog w mullingar ale oprocz badan krwi ktore wyszly dobre nic innego nie zalecila. W marcu mina dwa lata od poczatku naszych staran a dla niektorych lekarzy to wciaz za krotki czas aby mowic o niepłodności. Nie wiem z jakich przyczyn panuja tak podzielone opinie wsrod lekarzy w tym temacie, ale duzo czytalam i problem nieplodnosci dotyka par, ktore od roku bezskutecznie staraja sie o dziecko. Rece czasem opadaja...moze w uk znajdzie sie ktos kto zechce nam pomóc. Bo brak juz sil..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjumju
Ja wyjechałam po 10 latach z Irlandii do Niemiec.. mieszkalam w Kinsale (Co.Cork ) ..miasteczko piekne.. ale pogoda,służba zdrowia,warunki mieszkalne.. miałam dosyc. W Niemczech jestem ponad rok.. i miałam zrobionych już tyle badań co w Irlandii nie zrobiono mi przez 10 lat.. Monitorowano mi cykl,owulacja jest super,wszystko wporzadku. Dwa tyg. temu zrobiono mi laparoskopie ,mialam.polipy w macicy,zostały usuniete. Lekarz sprawdził od razu droznosc jajowodow, są drozne. Jestem w tej chwili na L 4 po operacji i dochodzę do siebie. Badania krwi wykazały niedoczynność tarczycy i biorę hormony. Mam nadzieję że będzie tylko lepiej i uda mi się zajsc w ciaze.. Jak Ci się mieszka w Anglii ?? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglada ktos tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musicie miec te kaczpy rozklekotane, od tych ciaglych staran. Przeciez macice wam wypadna z hukiem o podloge w koncu. Przeciez wy macie meza tylko do jednego zeby zaplodnil i spiertalal. Pozniej urodzi taka wpatrzy sie w dzieciaka, maz zaniedbany i zaczyna szukac na boku. A mamunie zdziwione eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam do Was pytanie. Czy jakaś z was kochała się z chłopakiem w dni nie płodne i zaszła w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam do was pytanie. Czy jakaś z Was kochała się z chłopakiem w dni nie płodne i zaszła w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam na tym forum kilka lat temu. Staraliśmy się wtedy z MMŻ o dziecko. Udało się za pierwszym razem, mamy cudownego Synka. Bardzo chcemy mieć drugie dziecko, ale teraz nie jest już tak łatwo. Wtedy to forum przyniosło mi szczęście. Może i teraz przyniesie?? Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że udało wam się wtedy za pierwszym razem :) trzymam kciuki i tym razem. Ja testuje w niedziele najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka599
Przy próbie zajścia w ciążę starałam się trzymać zdrową dietę i lekarz zalecił mi też suplement Pregna Plus. Ma w składzie żelazo, jod, witaminę Di kwas foliowy który wspomaga organizm podczas prób. I po pół roku udało mi się być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaA

Taak przed ciąża jak najbardziej możesz już zacząć się suplementowac, ja zrobiłam tak i naprawdę szybko zaszłam w ciąże, ale najpierw poszłam na badania i wyszło mi, ze mam niedobory raz magnezu dwa jodu, nie chciałam faszerować się wieloma lekami wiec wybrałam taki, który ma te składniki ale tez o wiele więcej i dlatego zostałam z mamadha plus przez cała ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poszuujesz kliniki z Wrocławia to ja proponuję Ci pójść na wizytę do Invicty. Polecam Ci wykonać wszystkie badania, które zleci lekarz i koniecznie zaprowadzić do kliniki męża. Z niepłodnością różnie bywa, czasem jest to kwestia czynnika damskiego, czasem męskiego, a czasem zdaża się, że obu stron... Daj znać po pierwszej wizycie i do kogo się zapiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×