Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To glupota jest

Dlaczego facet ma sie starac o panne, ktora poszla do lozka z innym od razu?

Polecane posty

Gość szoque!
kto mnie zapytal, czy chcialabym byc z fecetem, co przelatywal tapeciary po zawodowce. nie, ale ja sie z takimi facetami po prostu nie zadaje, wiec temat dla mnie nie istnieje. natomiast tak, seks uwazam za jedna z rozrywek w zwiazku, a nie za jego glowny sens, wiec czy facet z kims przede mna spal czy nie nie jest dla mnie wazna kwestia. wiadomo, ze obie osoby musza miec podobne podejscie do seksu, tak wiec nie zadawajcie sie po prostu z tymi, co maja podejscie inne, a nie narzekacie, ze takie "inne" osoby istnieja. ktos mnie nie zromumial z ta "rozrywkowoscia" seksu. mi nie chodzi o to, zeby sypiac z kim popadnie gdzie popadnie (tzn. jak ktos lubi, to jego sprawa, ja akurat nie mam takiej potrzeby), tylko zeby nie robic z seksu takiego strasznego larum i towaru przetargowego, ze jak ktos kiedys tam sie z kims przespal, a nie byl z nim w zwiazku, to juz jest jakas wielkka dyskwalifikacja itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szoque!
madrze piszesz, tylko wiele kobiet ma dzis za soba tzw. bledny mlodosci i np. sypanie sie z dresami do konca studiow, a potem sie tego wstydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtghyujikytrew
nie znosze lovelasów, czyli takich którzy dostają olśnienia na punkcie bab :D łojejje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazdje jthymjhngbdfvd
olejcie tutejszego autora :D heha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algidaa
lepiej sie kochac z wysportowanym pewnym siebie dresem z blyskiem w oku, spryciarzem... niz z wibratorem... albo zakompleksionym frajerem ktory boi sie ze jezeli mialam 5 facetow przed nim to kazdy jeden bedzie lepszy, a on co noc bedzie plakal w poduszke bo nie bedize mial pewnosci czy nie porownuje go po kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przelec i zostaw nie warto z taka życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×