Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trampolinka dla 2 lataka ?

TRAMPOLINA dla 2 letniego dziecka dobry pomysł ?

Polecane posty

Gość Moja córka skacze odkąd ma 2 l
ata, teraz ma 3 i skacze jeszcze lepiej :) Swietna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 3 chłopców
no to ja ci powiem że nie patrzę jak dzieciaki skaczą tylko najczęściej wygłupiam się z nimi na trampoplinie :) daj link do tej co ma twoje dziecko, a na placu zabaw jak się bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 3 chłopców
jak dla mnie tak 1,5 roczne może na niej się bawić, a z resztą jest to zabawa na kilka lat nie na sezon jak tu dziewczyna napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne bo ja nie mam nic
Na plac zabaw chodzimy sporadycznie to wtedy siedzę i się patrze jak się bawi bo co mam robić, ale w ogrodzie bawi się samo tzn ze starszym rodzeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie musisz stac jesli nie masz histerycznego podejscia do kuku dzieci.Ostatecznie rąbnie na trawe i tyle. Mnie drabinka nie przerazala nigdy.Dzieicaki i sobie po niej chodzily i schodzily,bez asekuracji. Tak samo na placu zabaw czy to na swoim podwórku czy na miejskim,tez daje swobode a nie trzymam za rączke caly czas,robie swoje, a dziecko sie bawi w tym czasie.Co jakis czas zerkam ,upadnie z drabinki,linek to zapamieta ze trzeba byc ostroznym.Jesli zbyt wysoko ktores zazynalo wchodzic, poprostu informowalam -niżej prosze, noi do pewnej wysokosci mogly sie wspinac..Śmieszy mnie ta histeria na punkcie drabiki do tramp. ktora ma z 3 szczebelki.Jak sie kiedys wywali to trudno,konca swiata nie ma,upadki to normalka W sobote mi najmlodsza na rowerze sobie wielkiego sińca na brodzie nabila,bo próbowala bez trzymanki jezdzic, ale na piach wjechala,i co mam jej nie pozwalac rowerem jezdzic?za glupote sie placi,i zaplacila,ma nauczke,prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy taki plac zabaw
na podwórku drewniamy i tam jest taka drabinka. Maz wyciąl dwa szczebelki i zrobilismy podest pod zjezdzalnie ale i tak się bardzo boję jak mi na to wchodzą. U sąsiadów takie coś bylo i oni nie mieli wyciętych tych 2 szczebelków i chlopczyk gruchnąl z góry na trawe i mial wstrząśnienie mózgu. Na naszych oczach spadł. Teraz mam stracha wielkiego jak widzę ze się bawią u nas na tym placu zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci mogę odsprzedać
moją trampolinę, cały czas stoi tak, jak ją kurier przywiózł, bo sie okazało, ze tego samego dnia facet też kupił trampolinę tylko że w sklepie. mamy więc teraz w domu 2 trampoliny haha tę nowiutką , zapakowaną możemy sprzedać za 130zł średnica 120cm, bez siatki, woj. wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolinka dla 2 lataka ?
dzięki za odezwy ;) tylko nie jedna osoba z was skrytykowała tą trampolinę co zamierzam kupić.... (link podałam wczesniej) więc proszę może powiedzcie mi jaka będzie najlepsza ? najlepiej linki z all bo tam będę zamawiać i czy faktycznie ta trampolina z linku będzie tylko na 1 sezon ? bo jej nie sprzątnę ? i nie da się porozkręcać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolinka dla 2 lataka ?
toksyczna powiedz jaką twoje dzieci mają trampolinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 3 chłopców
może być taka jaką podałaś rurki ze stali nierdzewnej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaaaaaaaa
My wlasnie kupilismy duza trampoline dla corki w prezencie na komunie. Jeszcze stoi w kartonach. Mam synka 20 miesiecznego i na 100% bedzie to jego ulubione miejsce w ogrodzie. Jak tylko moze to skacze u znajomych. Wiec jak masz kase to kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolinka dla 2 lataka ?
TYLKO JAKA NAJLEPSZA ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaaaaaaaa
Wiem ze wazne jest aby miala te sprezyny zakryte. I musi byc porzadna. Jak to dla jednego dziecka to nie musi byc ogromna, choc na duzej to ty tez poskaczesz. Przemysl, przeanalizuj na spokojnie oferty. Udanego zakupu i duzo radosci ze skakania zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do firmy to niestety nie mogę doradzić, ale z autopsji wiem że musi mieć: Wysoką siatkę zabezpieczającą Ukryte sprężyny i musi być duża, ponieważ zapewne ty jak i mąż i jeszcze kilka osób też chętnie poskaczecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyj sobie wyklad tego dr
my mamy malutka jak pisalam w domu i bez siatki,bo nie jest tak wysoka jak te wielkie ogrodowe.moj syn nawet nie chce spojrzec na te duze,boi sie.mysle,ze z czasem wskoczy na ta wiekszai wtedy mu taka sporawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka nie gra roli- ważne by sprzęt był dobrze wykonany. Jeśli miałaby to być trampolina na prezent wtedy warto dołożyć i kupić np. Sapphire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy tą największą trampolinie w ogrodzie! radocha jest na całego a i starzy sobie czasem poskaczą :) jak najbardziej polecam! jak masz miejsce to bierz i sie nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kupoowaliśmy jakies 3 lata temu w jakims markecie budowlanym...chyba w Nomi Płaciliśmy wtedy cos około 900 zł. teraz widzę że o połowę tańsze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loccaaa
"Marka nie gra roli- ważne by sprzęt był dobrze wykonany. Jeśli miałaby to być trampolina na prezent wtedy warto dołożyć i kupić np. Sapphire" Praktycznie niezniszczalne trampoliny robi firma gofit, są przeznaczone do uzytku na placach zabaw i tego typu punkatch wiec są bardzo wytrzymałe. Można je znaleźć tu: http://trampoliny.pl/6-trampoliny-pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnG
Podstawa to zabezpieczenia - siatka zabezpieczająca musi być. Zakupiłem w zeszłym roku trampolinę tutaj: http://sportowybazar.pl, wersję z siatką zabezpieczającą. Solidny i wytrzymały produkt, a przede wszystkim obsługa dobrze mi doradziła. Teraz gdy jest choć trochę ciepło i słońce wyjdzie to tylko ubrać dzieciaki i heja poskakać. Ciekawy artykuł. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosławaGil
chyba nie za bardzo, najpierw udaj się do ortopedy i zapytaj, bo skakanie na trampolinie bardzo obciaża kolana i stawy skokowe. sam mi lekarz odradzi. dlaytego też postawiłam na inne rozwiązania, zjeżdżalnie, bujawki. mam sprawdzonego producenta, jak chcesz, mogę podać - http://www.freekids.pl/pol/o-firmie/o-nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgat3w5
Wiele trampolin wygląda świetnie i zapewnia dzieciom rozrywkę, jednak niestety nie są one wystarczająco bezpieczne i grożą urazami. Dlatego zdecydowałem się na trampoliny http://www.springfree.pl/ które są najbezpieczniejszymi tego typu urządzeniami ze wszystkich sprzedawanych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagama
Zgadzam się, jeśli z trampoliny mają korzystać dzieci to powinna mieć dobre zabezpieczenia. Lepiej kupić droższą, ale bezpieczniejszą trampolinę. Wraz z mężem kupiliśmy sprzęt springfree i jesteśmy zadowoleni. Trampolina jest mocna, siatka zabezpieczająca wytrzymała i nie martwimy się o dziecko jak z niej korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna co za 500+ kupuje trampolinę zamiast dziecku kupić jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Kiedy najlepiej rozpocząć przygodę dziecka z trampoliną? Jak mówi lekarz, trzylatek może już poskakać, ale tylko i wyłącznie pod ścisłą opieką rodzica. Jednak idealny moment to okres, gdy dziecko ukończyło już 5-6 lat. Ma już dużo lepszą koordynację ruchową i lepiej czuje swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×