Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
ciekawa jestem o co chodzi z tym nazwiskiem Roksany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
nadrabiam zaległosci, i oglądam własnie 6 odcinek, dzis tez widziałam w tv ten przedostatni, musze powiedziec, ze chyba rozumiem , dlaczego odpadła Rita. Ja się od poczatku dziwiłam, dlaczego w ogóle sie zakwalifikowała do tego programu. Bo ona po prostu nie pasuje, tzn widac że ma dobry smak, umie urzadzac pomieszczenia, ale to ma byc program dla rodziny, co jest w ciezkiej sytuacji, nie ma nadziei raczej na własne porzadne mieszkanie, i moim zdaniem takie tam powinny byc rodziny, a samotna laska, młoda, znajdzie lowelasa zaraz i sie ustawi... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glazurnik mirek
Darek jako jedyny zaszalal z kolorem - inferno jest bardzo ladne mi sie podoba , pozatym sa to dobrej klasy plytki a nie jakies panele ac2 ktore sie zedrą po kilku miesiacach , to duzy plus bo nie oszczedzal na podstawowych materiałach dobra podloga,drzwi dobrze zrobiona podwieszka to rzeczy ktore powinny sluzyc lata :) Fajnie wyglada ta spojna czerwien przy jasnych scianach i stonowanym wystroju dlatego kibicuje im. jezeli wygra Piotr - sprzeda dom na dzialce wyprowadzi sie z meliny znajdzie prace w warszawie , bedzie mial mieszkanie plus pokazna kwote na koncie - niech mu tam sie wiedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: gość Taaaak z pewnością Rybińscy są tak genialni, że wszystkie te mieszkania urządziliby znacznie lepiej niż pozostali uczestnicy. Ona kura domowa, on przedstawiciel handlowy i nagle znają się na wszystkim na aranżacji, zabudowach styropianowych i drewnianych... Nie mówiąc o nyplach, złączkach, profilach itp. :D Nawet wzorując się na katalogach nie byliby w stanie rozpisać sami wszystkiego na elementy. No ale oni są z Warszawy więc mają znajomych albo.... No ale tu przecież piszą inteligentni ludzie więc sami się tego domyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dociekacie nazwiska Roksany, a gdzie jest napisane że musi mieć identyczne jak ojca? Nie jest to oczywiste, są różne powody, zamiast robić wywody zapytajcie go, mnie to nie interesuje,bo uważam że najważniejsze jest że wychowuje ,że daje sobie radę, że mają dobry kontakt. Ale tego nie widzicie, czemu ? :) trole ? chyba tak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiaja sie bo moze
mysla, ze Piotr i jego zona wcale nie byli malzenstwem a on corki nie uznal, a teraz rznie tatusia w tvnie tak jak Rita udawala, ze swojego parobka poznala na planie tvnu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co mowil w programie to zyli razem, byl od najmlodszych lat przy corce wiec jak mozna nie zunac? podobna do niego jak 2 krople wody, maja bardzo dobry kontakt ze soba a to sie nie bierze znikąd, mysle ze to kolejna próba zmieszania z błotem uczestnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiść ? Konkurencja ? Ktokolwiek kombinuje jak "zabłocić" wizerunek Piotra w finalnym starciu musi się bać jego jako konkurenta zapewne. Aż żal, że ludzie brną w takie tematy. To program o wystroju wnętrz, a wy ludziom rodowody sprawdzacie jak psom hodowlanym. Wstyd i tyle. Na nikogo nie będę głosować, bo promowanie na siłę jednych, a pokazywanie w gorszym świetle innych jest mocno podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no więc dziś finał jestem ciekawa czy będą wszyscy nawet ci co odpadli? ciekawe jakie łzawe historyjki dziś opowiadać będą żeby na nich więcej sms wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr zawsze był ojcem,dziecko uznał,on jest dobry i poczciwy człowiek Na pewno nie udaje nie chodzi mi o glosowanie bo i tak nie glosuje tylko mnie bawi jakich spisków ludzie się doszukują,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie jebnieci
Ja tu nie raz pisalam to na piotra to na darka czy rybinskich a wy pisaliscie jelopy ze to konkurencja:D bylam juz piotrem rybinska tylko chyba za darka mnie nie brano wy macie jakas niezdrowa obsesje na punkcie tego ze uczestnicy tu pisza. Ten wpis z nocy o piotrze to tez ja a nie zadna rybinska:O podejrzewam ze oni maja ciekawsze zajecia niz sie obgadywac na kafe jelopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam wczoraj powtórkę, obejrzyjcie na tvn player ost. odc i uśmiechy rybińskiej przy opowiadaniu o wyrazie DOM na ścianie..ona nie potrafi się szczerze uśmiechać, widać jak ją to męczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zwiastunie jakby rybinscy niestety finalistami, w doopie z tym glosowaniem juz nagrane kto wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy uczestnicy też tu piszą, choć wy nie wiecie, które to wpisy :D Pozdrowienia z planu :D Do zobaczenia o 20-tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Jeżu Jeżu ...
Dla mnie ten program jest antyreklamą dewelopera JW Construction. Osiedle na kompletnym zad***** . Zero infrastruktury wokół. Długi wąski "salon". Trzeba sporego wysiłku aby go fajnie urządzić. Kuchnia z potwornymi okienkami , które sprawiają że całe pomieszczenie jest nieprzyjemne. Kto chciałby mieć takie mucho-wloty ....Mieszkania są bardzo niskie ( myślę że ok.2,55 m.) ...optycznie wygląda to żle... I ta "brama wjazdowa " na osiedle ....szczyt kiczu. Brakuje tylko sztucznego jeziorka ze sztucznymi łabędziami. Nie wiem dlaczego TVN mówi o nagrodzie wartej 500 tyś zł skoro mieszkanie o podobnej powierzchni w tej inwestycji kosztuje ok. 280 tyś. (bez negocjacji cenowej) .I od kiedy KAPUTY leżą w Warszawie. Nie mogę zrozumieć dlaczego przedstawia się tę inwestycję jako zlokalizowaną w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem jeszcze jednej sprawy , dlaczego to sie nazywa bitwa o DOM czy wygrana rodzina dostanie jakis DOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Ciekawe, ciekawe? A swoja droga to rzeczywiście mało kto bierze pod uwagę uczestników którzy odpadli, a to tez jakąś siła w głosach bo pewnie w finale pojawią się wszystkie rodziny które brały udział w BOD i będą wspierać swoich ”przyjaciół” z programu. Rita zapluje pewnie aby jej sympatycy głosowali na Piotra i Roksanę Kaśka Szczepan będzie za Darkiem i Marleną (choć nie wiem czy to im akurat pomoże:( A Rybińskich będzie wspierać….. ????? no nie wiem, może byli z kimś bliżej ale tego nie pokazali w tv? Do - O Jeżu Jeżu ... Już się o to spieraliśmy kiedyś, bodajże na 17tej stronie tego wątku, i ładnie to podsumowała wtedy Agata111 , i tez ktoś pisał że to osiedle na polu Cebuli i w ogóle dziura jakich mało. Ale okna w tych kuchnia to rzeczywiście tragedia:(, jak to napisałeś mucho-wloty jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muchowloty :D Jeszcze nie słyszałam takiego określenia,znalam nazwę -okna kurnikowe tzn przy suficie i krotkie ale to prawda muchy tym wlatuja a juz nie wyleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
finalistami w sensie wygranej, test wyboru ci dać jak w gimnazjum żebyś zrozumiała? 1.wygrali 2.mają 1 miejsce 3, w******i konkurencje 4.maja mieszkanie teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Jeżu Jeżu ... szczerze ? mieszkam w wynajętej kawalerce , bez mrugnięcia okiem bym takie mieszkanie przyjęła, wszyscy mieszkacie w loftach albo willach z basenem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam bym na takie mieszkanie nie narzekała, ale lokalizacja fatalna, sama mieszkam w Warszawie, ale to jednak miasto i mam mnostwo autobusow, nawet nocnych mam z 3-4 linie pod sam dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt gdybym miala 300tys to na pewno znalazłabym inne ,ale w porównaniu do tego jak większość ludzi mieszka to naprawdę większość by nie narzekała gdyby miała się tam wprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz dajcie spokój z krytykowaniem lokalizacji lub okien,kształtu salonu bo mnie juz to nudzi :O Jest w Polsce mnóstwo ludzi którzy nie mają żadnej szansy albo perspektywy na własne mieszkanie,nawet trzydzieści parę metrów 2 pokoje by chcieli i nie wybrzydzali- do remontu i nawet gdyby było nasrane na podłogę to by chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
ja własnie dlatego pisalam tu przedtem, ze ludzie chyba nei maja własnego zycia, nie chodziło mi o to, ze ktos pisze czy komentuje program, ale sposób w jaki to robi, sledzenie na portalach społecznosciowych, i te kretyńskie komentarze, typu dociekania dlaczego dziecko ma inne nazwisko i to pewnie dlatego, ze ojciec go nie uznał... Porazka, to chyba tu jacys ludzie z plebsu sądzą innych po swoim zyciorysie...muszę przyznac, że to co tu ludzie wypisuja to tez większosci totalne nielogiczne bzdury, typu że np. Rozenek od poczatku nie lubiła Rity- ktos co kogos nie lubi raczej nie da mu sam klucza i to od razu... Albo o nadmiernym akcentowaniu niepeslnosrpawnosci czyjegos dziecka- tak była akcentowana, ze nawet nie wiem, na co choruje.... Same mieszkania jak dla mnei szału nie robią, są w jakis sposób podobne, wszystko głównie z marketów, mało pomyslów, takie poprawne... wolalabym np. zobaczyc babcina kuchnie, a nie wszystkie w jednym stylu uznanym obecnie- czyli nowoczesnym... w sumie to ta para co odpadła na łazience robiła orginalne rzeczy, nie mam pojecia jakim cudem się tak długo utrzymali ci Podolscy, czy jak im tam było, co im robił projekty w ogóle kto inny, no lazienka Rity tez była orginalna.... A tak to głównie taka katalogowa nuda... Jedno tez co mnie troche irytuje, ze mam wrazenie, ze ten program jest nieco sadystyczny, bo ludzie w ciezkiej mieszkaniowo sytuacji, maja okazję liznąc jak to jest miec własne mieszkanie, przyzwyczaic sie do tego mieszkania samemu tam pracujac, zzyc i potem do widzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to samo pomyślałam na samym początku..to musi być taki ból, urządzić to mieszkanie w taki wymarzony sposób (no może nie do końca bo ograniczone sklepy i wybór) ... a później je oddać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
no i jeszcze co uwazam, to że finał powinien byc na podobnych zasadach jak poprzednie odcinki- jury powinno wyłonic finalistę. Jesli werdykt ma byc w oparciu o najlepsze mieszkanie, to przecietny człowiek w tym kraju nie ma gustu ani umiejetnosci zeby kogos sprawiedliwie ocenic. Poza tym tez oglądajac cos tylko w tv to wszystkiego po prostu nie widac, wrecz tylko namiastkę.. A amatorzy teorii spiskowych i tak bedą twierdzic, ze smsów nikt nie liczy i to pic na wode, podobnie jakby mówili, że wszystko od poczatku było ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna gimbaza sie pieni o finalistów, http://synonim.net/synonim/zwyci%C4%99zca masz ku..a synonimy niedouku j.bany i wróc do testów wyboru jak ci wczesniej sygnalizowałam maturzysto z 30% nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
mogliby przynajmniej im zrobic tzn finalistom niespodziankę, i dac wszystkim trzem parom te mieszkania co je sobie zrobili, a para zwycieska dostałaby dodatkowo rzeczywiscie dom, jak jest w nazwie programu... ale na co... a wplywy z takich programów i jeszcze róznych reklam które w nich przemycili sa krociowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę nasturcjo tak jest, wywalają ich jak niechciane dzieci, które najpierw NAROBIŁY się dla nich przy wykończeniu całego mieszkania na Tip-Top a teraz do widzenia… Dlatego tak bardzo trzymam kciuki za Glazurnika (mimo że najbardziej podoba mi się mieszkanie Rybińskich) bo jak on nie wygra to będzie można nawet napisać że NAROBIŁ się jak GŁUPI. I nie ma znaczenia czy to jego zawód czy nie, bo gdyby chciał to mógłby wywalić nogi do góry i zlecić choć część prac innym fachowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×