Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Tak glosowalam :) Gratulacje dla Piotra i Roksany Jest jeszcze sprawiedliwosc na tym swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaja mame Roksi i tyle i nie umieja wiecej nic powiedziec dlaczego zmarła ,kiedy może tylko tak pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było mi obojętne czy wygra Kasia i Bartek czy Marlena i Darek, bo obie pary są świetne a tu taka niespodzianka.. No cóż gratuluję. Piotr ma przynajmniej fajnych kolegów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O,witam kolezanke- też znalas Agnieszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet mówił o sponsoringu , bo wie że tych mieszkań i tak nie sprzeda.. zejdzie im z ceny i pewnie jeszcze rita się załapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komedia!!! Dlaczego mówiono na początku kto prowadzi, kto jakie miejsce zajmuje? Jak z człowieka, który wychowuje sam własne dziecko można robić bohatera, tylko dlatego, że jest mężczyzną? Przecież to jego obowiązek i łaski nikomu nie robi. Powinni wygrać Rybińscy - nie ma gorszej tragedii i tortury jak patrzenie na cierpienie własnego dziecka, z którego (w tym przypadku) nigdy nie wyrośnie samodzielny, radzący sobie w życiu człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj wiedziałam dzisiaj dopiero jak RUSIN powiedziała jedno zdanie oPiotrze ,WIEDZIAŁAM ŻE GŁOSOWNIE SIE ZMIENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu się należało to mieszkanie, ale cieszę się że piotr z roksaną akurat wygrali;) kibicowałam im ktoś tu pisał że znał mamę roksany... napisz coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Nie rozumiem czemu tak nienawidzicie Kasi i Bartka? Jacys chorzy jestescie i dopatrujecie sie w nich cech, ktorych nie maja. Ja glosowalam na nich i jestem bardzo zawiedziona, ze nie wygrali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahha a robienie z siebie ofiary bo ma się chore dziecko jest ok ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd już faktycznie wolałabym tego glazurnika. BTW. Czego chcecie od Pani Kingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Jakiej ofiary??? Puknij sie w leb i ciesz sie, ze nie Ciebie dotknela taka tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka2222
a tak swoją drogą to śmieszy był ten finał. wszystko tak sztucznie wyreżyserowane, wypowiedzi jurorów, ich opinie...sztuczne na maxa. a natalia i gosia perfekcyjna miałąy podobne buty... a tomek jak zwykle - rozwalił mnie swoją stylizacją rusinowna nawet ładnie wyglądała, choć jej nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE NIKT NIE ROBI Z NIEGO BOHATERA ,owszem to jest jego obowiazek tylko k***a ilu tego obowiazku nie wypełnia zaczynajac od nie płacenia alimentow a co dopiero zeby zająć sie dzieckiem po smierci zony co ty p********z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
To co ludzie. Spotykamy się przy drugiej edycji? Sama nie wiem czy będzie mi się chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znałam mamę Roxi zmarła 6 lat temu nagle zator żylny jedna chwila i po człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Powinno sie glosowac na najladniejsze mieszkanie, a mieszkanie Kasi i Bartka BYŁO najladniejsze. Dwa pozostale slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co jest chore to niepelnosprawne dziecko? nie ogladalam wczesniej tego programu a tu tyle o tym piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super,ciesze sie ze piotr wygral.marlena z darkiem tez fajni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na 2 edycję i będę tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy dla kogo było najładniejsze ,mi sie podobało i Ryb.i Piotra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale MAMA ROKSI MUSIAŁA NA COS ChOROWAC serce ,moja koleznka miała zator jak ja mąż uderzył ,upadła chyba sie uderzyła wiem ze miała zator ,tez zmarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaaaazdkaaa
ja powiem tylko że głupota ludzi mnie przeraża... jakaś za przeproszeniem larwa na fb pisze o tym że p. R należało się mieszkanie bo chory synek, druga,że Piotr buduje się pod warszawą (wtf? ) , trzeci koleś że Piotr ma w znajomych kogoś z UM Łodzi, jakąś redaktorkę i parę innych osób... dlaczego ludzie są tacy beznadziejni i głupi ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki zator od tego że ją Piotr bił ? Co wy ludzie piszecie... kobieta miała raka od lat, nawet pokazywał zdjęcia w chusteczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
jestem zaskoczona obiegiem spraw, przyznam że akurat Piotrowi dawałam najmniejsze szanse. W sumie tak jak myslałam, jak mieli wybierac ludzie to wybrali tych, którzy widac sie im zdali najb. sympatyczni, a trzeba przyznac ze Piotr z Roksana sie najlepiej reprezentowali od strony tez wizualnej, bo Rybińscy oboje mało estetyczni delikatnie mówiąc, Marlena tez z Darkiem brzydale, ludzie oceniaja po wyglądzie, bo charakteru i tak przeciez się nie zna... w sumie to chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos pisał że zna mame Roksi i ze zmarła na zator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
jedno co nie rozumiem jak mozna bredzic, że rybińscy brali ludzi na litosc z tym chorym dzieckiem, przeciez ich mieszkanie nie bylo nic gorsze, moze nawet ładniejsze od pozostałych... wiec to dyskryminacja z powodu dziecka wyszła, a nie jakieś fory... los jest dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalam Agnieszkę,wcale nie zmarła na zator ale nie chce pisać i podawać informacje do forum publicznego Zmieniając temat , ale Rybińska była zła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania prenatalne mamy, wiedzieli że dziecko będzie chore i podjęli decyzję że chcą je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobisz jak jedni odbieraja to tak a inni jeszcze inaczej ile ludzi tyle opinii.ile głów tyle domysłow tak to juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×