Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
druga edycja chyba już nie będzie tak fajna i kontrowersyjna jak pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem,zeby to byli typowi emigranci mieszkajacy w zatechlej dziurze,ale to ich mieszkanie w Dublinie to moim zdaniem przepiekne.tzn wiem,ze to nie ich,ale ciekawe czy w Polsce by takie wynajeli....do tego maja tam prace...ja na ich miejscu nie chcialabym wracac,poza tym co? Na kilka miesiecy wyjada z Irlandii by remontowac i urzadzac mieszkanie,ktorego moze nawet nie wygraja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oswieccie mnie. Czy to byla ta sama prowadzaca co zawsze???? Tak w napisach bylo ze to ona...ale co z jej twarza? Moim zdaniem wyglada znacznie mlodziej niz ostatnio ale tez dziwnie. Zupelnie inne rysy twarzy albo mi sie przywidzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może uczesanie zmieniła ciekawe jak urządza mieszkanie przaśna dziołcha ze wsi ze swoim narzeczonym, pewnie nawet nigdy w Obi nie byli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś się zastanowił dla kogo tak naprawdę jest taki dom do wygrania?? Dla zwykłych szarych obywateli tego kraju jak My?? Z pewnością nie. Czyli dla kogo?? A no dla tych którzy mają sporo kasy i nie wiedzą co z nią zrobić a dla własnej próżności wymyślają takie programy. Aby po wygraniu takiego domu wprowadzić się do niego trzeba wpłacić 10% wartości wzbogacenia i 10% podatku. czyli jakieś 100 000 Czy kogoś znasz było by stać na wpłacenie takiej sumy pieniędzy. Nasz zwykłych obywateli który wiążą ledwie koniec z końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa ludzi dla których priorytetem jest mieszkanie w polsce nie mieszkanie w dublinie nie dobra praca oni chcą wracać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inferno222
No wreszcie ruszyła 2 edycja, bedzie co pohejtować i obrzucić błotkiem :D Olimpijka urzekła rodzyne chybva tymi pólkami z cegieł +smutna historia, para z gór wiadomo palety i sznurki +smutna historia o tym jak im wiatr w oczy wieje i wpieprzają same gofry :D Ale..... jak dla mnie hitem tej edycji są ci ze wsi :D:D Albo są faktycznie tacy prości jak przysłowiowe wieśniaki albo podstawieni aktorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak dziołcha ze wsi urządzi kuchnie :D na samą myśl zrywam boki i japa mi sie śmieje szafek nawieszają, stolik nakryje ceratą w kwiaty i poprzylepia coś do ściany, nie wie co to zmywarka , lepiej jej nie montować bo za dużo wody ciągnie i niepotrzebne toto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zamiast drzwi powiesi takie kolorowe paski jak to na wsi sa modne chyba jeszcze ale zdaje się że oni daleko nie zajdą odpadna chyba szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kuchni powiesi lampę i mucholepa na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A parka 22 latka+ 38 letni fryzjer z Mexyku i ich 5 letnie blizniaki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na balkonie gołębie bedą hodowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z Irlandii jest wnerwiajaca. Po wyjsciu z samolotu bedzie polska ziemie calowac, jak Papiez tak bidulka teskni. 7 lat w Irlandii siedza i nie dorobili sie, zeby w PL kupic jakies mieszkanko ? dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie odkładali kasy bo mało zarabiali no z tym całowaniem ziemi trochę przegieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna z meksykaninem - tez niezły wynalazek znaleźli, 17 lat i bliźniaki urodziła, meksykanin 33 lata teraz ona ma 22 lata, przeciez to jeszcze dziewczyna która powinna życie rozpoczynać, studia, koleżanki a ta jak w taborze cygańskim, ledwo co okres dostała i już chłopu dawać się zapłodnić masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIV
Mało zarabiali w irlandi hehe.. akurat, tam trzeba sie niezle postarac, byc bardzo rozrzutnym albo leniem jakich malo zeby malo zarabiac. jesli 2 osoby pracuja to mozna bez problemu uzbierac na takie mieszkanko w 3 lata. chyba ze ona nie pracowala nigdzie? Oszczedzac to napewno nie oszczedzli bo widac po mieszkaniu jakie wynajmuja, wysoki standard, spokojnie placa 1200eur miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 1200 to chyba na obrzeżach nie w centrum ja obstawiam tak z 1400 nie mniej koniec końców spróbowali do programu się zgłosili klucze dostali a na koncie pewno mają odłożone odsetki im lecą nikt im nie zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ze wsi są mega :D A Rozenek nie mogła powstrzymać śmiechu, jak mówiła o ''designie i architekturze wnętrz''. Para z bliźniakami dziwna o.O 17 lat i bliźniaki? Ona wygląda tak trochę ''cygańsko'', to może dlatego tak szybko zaciążyła... Co do podatku od wygranej, to nie trzeba go płacić- płaci TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIV
mozliwe, mozliwe, z balkonu bylo widac ze to jakies osiedle apartamentowców, mozliwe ze w poblizu centrum. Dlaczego takim ludziom daja klucze, tego nie wiem? Czuje ze ich mieszkanie bedzie wykonczone jak z żurnala, a ona mi sie wydaje niezla aktoreczka wiec i tak predzej czy pozniej odpadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JA MYSLE ZE PARA ZE WSI OŻYWI PROGRAM , FAJNIE ZE BĘDĄ SŁUCHAJCIE OSZOŁOMY TO NIE JEST PROGRAM TYLKO O URZĄDZANIU WNĘTRZ !! w takim przypadku nabór skierowali by do projektantów , kiedy w końcu to do Was dotrze ?? Jak na tą chwilę uważam że ciekawie dobrali uczestników :) W końcu nie będzie podlizywania się jurorom aby za wszelką cenę utrzymać się w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam jedynke od pierwszych odcinków, musze przyznać,że ci uczestnicy do tej pory podobają mi się bardziej niż z pierwszej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 05.09.13 [zgłoś do usunięcia] jarek6776 jakie Ty bzdury wygadujesz.... aż żal się robi, zajmij się czyms konkretnym a nie zamieszanie tutaj wprowadzasz podatek jest jeden 10 % wartości od wygranej , ale to też źle ? mieszkanie warte 400 000 zł za 40 000 ? lepiej wziąć kredyt na tyle niż na całą wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 05.09.13 [zgłoś do usunięcia] głupi jesteś TVN nic nie pokrywa... żadnego podatku nie płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że druga edycja uczestników to odgrzewane kotlety - będą się kreowali wiedząc jak lawirować aby dojść jak najdalej, sztuczne słówka, stwierdzenia i zachowania , to już nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci ze wsi wymiatają fajna z nich parka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze fajni ci ze wsi. Napewno lepsi niz ci z Irlandii, albo ta olimpijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby można było już głosy oddawać już bym na wiesniaków esa wysyłał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieje ,ze ci z Dublina tak szybko jak sie pojawili, tak szybko wyleca z programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie tej pary z Dublina to zrozumiałam, że ta babka mówiła, że oni potrzebują motywacji, żeby wróćić do Polski. W sensie, że tam siedzą bo praca i żal im to rzucać bo jest kasa, ale tęsknią za Polską, ale kasa kusi, więc sobie tam siedzą i wyją z tęsknoty. Tak to jest jak się w doopie poprzewraca. Jurorzy powinni wybierać ludzi biedniejszych, których po prostu nie stać, a nie takich. Olimpijka też zapewne ma w hooja kasy więc nie powinno jej być. Małżeństwo polsko-meksykańskie żyjące na 15 m2 w jednym pokoju z bliźniakami to są ludzie bez perspektyw i tego typu osoby powinni brać. Jest jak jest, wczorajszy odcinek mnie trochę pod tym względem zniesmaczył i nie wiem czy będę oglądać. Za jurorami też raczej nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×