Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
szkoda mi tej roxi fajna dziewczyna z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy Piotr zamieszkał w tym mieszkaniu? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolanda
a ja mam inne zdanie - roksi jest krytykowana ciągle, mam wrażenie że przez tą samą osobę, a ktoś jej bronił teraz drugi raz więc nie przesadzaj A zerkam tutaj dosyć często ! :) Ktoś pyta czy Piotr tam zamieszka, może już tam jest wie ktoś ?? Najbardziej jestem ciekawa drugiej edycji czy uczestnicy będą na siłę kreowali siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie się przeprowadzają roxana zmienia szkołę puki są wakacje od września pójdzie do nowej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd masz takie info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, że założyła im sprawę, bo przeginali z tymi wpisami na oficjalnej stronie programu. I tak im to nic nie daje, bo moderator usuwa je regularnie. A swoją drogą ta parka z Przeworska to muszą być niezłe psychole, żeby miesiąc po zakończeniu programu gdzie każdy żyje swoim życiem nadal pisać jakieś bzdury. Ciekawe czy w drugiej edycji ktoś też będzie miał takiego psychicznego trola. Będzie wesoło, no chyba, że się same święte rodziny zgłoszą bez przeszłości i będzie nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko musi moderacja usuwać te strony wczoraj zaglądałam i nie było żadnych wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co pisała Kaśka na fejsie ? napiszcie bo ja nie mam tam profilu założonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe wpisy były 5 i 4 dni temu, a usuneli przedwczoraj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym pisała ? że kogoś poda do sądu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna Szczepan 27 lipca Widzę, że pewna "rodzina" w Przeworsku znów się załapała na jakiś zasiłek z MOPS-u (pewnie na książki dla dzieci) Kolejny tygodniowy CUG trwający zapewne do przepicia całego zasiłku widoczny jak zwykle na stronie programu Biedna FuuuuujJ BABA i jej parter od kieliszka mają tak nudne życie, że nadal przeżywają mój udział w programie ŻAL MI WAS !!! Niedługo to się skończy !!! Zgodnie z obietnicą: sygn.akt B-4233/13 Kolejny wyrok za nękanie "panie" Wojciechu K..... przyda się do kolekcji !!!! Chyba, że właśnie odsiadujesz swoje 10 dni za nieuiszczenie kary sądowej z przed 3 lat i za to się próbuje na nas zemścić twoja PSIApsiółka od kieliszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tępa baba :Owylewa swoje meliniarskie wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze pozostali finalisci zamieszkaja w tych mieszkaniach, rozenkowa cos wspominala na finale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 31.07.13 Z tego skopiowanego wpisu raczej wygląda, że to ją atakują jacyś tępi meliniarze. I dobrze, że to zgłosiła na policję, bo psycholi trzeba tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek coś wspominała o zamieszkaniu pozostałych finalistów? Pierwsze słyszę, Domaganie się od J.W. mieszkań dla pozostałych jest beznadziejne, to zróbmy aferę że gracze lotto nie trafiają głównej wygranej, przecież skreślali liczby i mieli szansę.... - totalne dno, bandy debili którzy na oślep agitują na rzecz wyeliminowanych uczestników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam podobnie , pozostali z jakimiś bonami ale z drugiej strony jakieś tam zasady były, oni się zdecydowali, szkoda tylko że te bony takie małe w porównaniu z wartością wygranego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prezentacji jesiennej ramówki TVN pojawiło się parę newsów odnośnie 2 edycji BOD. Tym razem mieszkania będą w Warszawie, będzie jeszcze więcej rodzin (12 ?), no i godzina transmisji to chyba niedziela o 21.30 Poza tym zmieniono producenta - Miłosza Plocha zastąpi Marta Więch, ostatnio producentka Top model. – może w końcu będzie pokazane więcej materiału z pracy uczestników a nie same ckliwe i nie do końca zgodne z prawdą historyjki. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie sie zapowiada , bardzo mi przypadł do gustu ten program , tym bardziej że wygraną jest cos czego wiele rodzin w Polsce nie ma szans , z tymi ckliwymi historyjkami w 1 edycji troche przesadzili, owszem mozna cos powiedzieć o swoim zyciu ale ciągle chore dziecko, ojciec który maltretował rodzinę - zresztą mocno naciągane, , ogólnie płakać i wybierać największych nieszczęśliwców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gderacie z jakiegoś powodu - nie macie szansy na udzial w programie? - nie macie jaj żeby się zgłosić ? Jedno z dwojga :) ale z pewnością za moment posypią się wpisy że nie potrzebujecie, że macie super mieszkania, że nie będziecie robić z siebie debili obnażając się w TV Ż-A-Ł-O-S-N-E !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
program nie przyjmie ludzie którzy sa włascicielami domów i mieszkań, szczególnie dużych ,jak ty sobie to wyobrażasz ? mam komfortowe 70 m2 nowe i zaproszę tvn, powiem im że chcę jeszcze jedno mieszkanie bo od przybytku głowa nie boli hahahaha :D nawet głosujący nie głosowaliby na mnie ale jeśli ktoś mieszka gdzies kątem, ma dzieci i nie ma swojego to jak najbardziej niech się zgłasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta J
Znalazłam to forum przypadkowo i chętnie wtrącę swoje trzy grosze: do poprzedniej wypowiedzi - możesz się zgłosić tym bardziej jeśli aranżacje uczestników nie odpowiadały Ci i głośno to komentujesz, to że masz swoje komfortowe M to nic straconego, zrób coś bardzo medialnego i dające motywację dla elit- powalcz o mieszkanie dla wielodzietnej rodziny dla ludzi których nigdy nie będzie stać na zmianę swojej sytuacji, dla ludzi którzy nawet nie mają śmiałości zgłosić się i poradzić w tym programie, NIEEEE lepiej siedzieć i gderać w wygodnym fotelu : " to złe, tamto też, ta wypowiedź beznadziejna" taka jest prawda - to właśnie robisz i wali mnie to że zaraz znajdziesz bzdurne wytłumaczenie, bo ja jestem inna , pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga edycja też ciekawa będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wypowiedzi powyzej , a jak ty sobie wyobrazasz oglądanie tego programy reality szoł i nie komentowania, bo nie mozna bo jak krytykujesz to sam weź udział po to jest program żeby gadać co sie chce, oni na tym zarabiają a ty sie babo puknij w łeb, jakas kościelna jesteś czy co ? boli cie że ktoś krytykuje , jak ci sie nie podoba to połóz sie do trumny i czekaj na śmierc i nie krytykuj nikogo i nie oceniaj bo nie wypada , :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do : 13.08.13 jakiś nawiedzony oszołom ? ale się uśmiałem Dzięki takim jak Ty fora tracą sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoja filozofia - jak krytykujesz to sama weź udział, tępota i idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie widzisz tępotę- we wpisie powyżej Twojego ? To jesteś Nostradamusem Kaszpirowskim i Dalajlamą w jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józekmagest
Ciekawe czy Wojciechowski i jego JWC znowu bedzie robił SPONSORING w programie. Hehe… Bo łeb do interesów to on ma i świeża gotóweczka się szykuje wiec mógłby zaszaleć:) http://www.slask.sport.pl/sport-slask/1,121862,14469752,Jest_wyrok_Pilkarskiego_Sadu_Polubownego__Ruch_Chorzow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×