Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
A Karolina ewidentnie jej zazdrości, że dostała pewnie więcej niż inni z uczestników, którzy odpadli przed finałem. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że dla samych wałków do malowania szuka kuriera. Taniej, by wyszło kupienie nowych niż przesyłka z Warszawy. Pewnie dostała coś więcej ale nie chce, żeby inni wiedzieli co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecacie sie uczestnikami a pewnie oni maja was w d***e, mnie osobiscie podoba sie malgosia rozenek , mam nadzieje ze bedzie w kolejnej edycji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wygral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to kto ? Ciocia Zdzisia z Korytowa Górnego :) taaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małgosia rozenek za wszelka cenę chce sie upodobnić do lalki Barbie, przesadza już z tą obsesją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12.07.13 Bez wątpienia wygrała Małgosia i to jej trzeba pogratulować. Przy kim siądzie w drugiej edycji - ten wygrywa ... proste zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Rybińska napisała że po programie nam napisze co ja bolało i widać jak ludzi traktuje, nie wygrała więc nie pisze bo nie ma w tym interesu ale jak program trwał to napisała o swojej rodzinie że mają cięzko itd , teraz nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka boli, zwłaszcza jak się jest tak pewnym wygranej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rybińska pisze na swoim fejsie przecież że jest nad morzem teraz bez dostępu do netu czekajcie jak wróci to napiszę co bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie a po co wy na fb d**y na wierzch wywalacie obnarzacie sie wrecz szastacie swoja prywatnoscia , wypisujecie bzdury potem to do was wraca . sorry ale ja tego nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja oglądałem dziś powtórkę drugiego odcinka i jakoś Rybińscy nie powiedzieli, że to nie jest ich mieszkanie tylko, że za małe dla nich. Niby mają ciężko, a nad morzem siedzą ? Nie wiem czy ktoś zauważył, że takie starsze małżeństwo bez zlewu miało w łazience za żaluzjami schowaną pralkę jak potem Rybińscy zrobili w swojej łazience w programie. Odgapili, a potem ich chwalili za nowatorski pomysł. Chyba Rozenkowa zapomniała co widziała u innych kandydatów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze, ze na wsi, a nie nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad morzem też znajdziesz jakąś wieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście, że odkąd Rybińska napisała na FB, że jedzie na wieś i nie będzie mieć internetu skończyły się nagle negatywne wpisy na temat innych uczestników ? Dziwny zbieg okoliczności, czy rzeczywiście większość negatywnych wpisów o Darku, Kaśce dzieciatej i Piotrku było dziełem Rybińskiej. Teraz jakoś się nie dziwię, że nikt z uczestników banera z jej numerem smsowym nie trzymał. Niezła zołza musi być. Podobały mi się ich niektóre rozwiązania ale teraz to się ciesze, że wygrał kto inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARKÓWKA EWY 33
najwyraźniej ta jej koleżaneczka barbara ciuryło machura pojechała z nią bo ona też kadziła innym uczestnikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie przytulę Piotra i jego mieszkanko ❤️ Do zaoferowania mam trzy gorące ciasne dziurki, z których mój wyposzczony ukochany będzie korzystał całymi nocami👄 Roksi najpierw trafi do przytulnego sierocińca w Nowosybirsku, gdzie doczeka pełnoletności, po czym weźmie udział w kolejnej edycji innego programu TVN-u i zawędruje pod skalpel dr Marka Szczyta w celu gruntownej korekty licznych wybryków natury jej urody :-o.Wtedy być może szybciej znajdzie się amator na jej wdzięki:-o zoperowana może nawet wystartuje w programie "Dziewczyny znad Wołgi" a ja pozbędę się bachora :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czemu nikogo nie zastanowiło, że w trakcie finałowego odcinku, były wystawione na gratce wszystkie mieszkania do sprzedaży oprócz mieszkania Piotra :/ admini na fb usunęli te komentarze. Moi znajomi brali udział w tym programie i sami mówią, że to pic na wodę, bo "wygrali ci, co mieli wygrać". smsy to było tylko nabijanie kasy dla tvn'u, a wyniki ustawione. Sam Piotr też nie będzie mieszkał w tym mieszkaniu, tylko je wynajmował. Więc nie lepiej by było dać to mieszkanie rodzinie, której rzeczywiście się ono przyda? Kolejna sprawa co do sponsoringu mieszkań - Rita poinformowała jak to ma wyglądać: rodziny mogą kupić mieszkania z 15% rabatem (cena za metr wynosi 5450zł, więc nawet przy 15% rabacie i tak wychodzi kolosalna kwota), ale nie mogą kupić mieszkań urządzonych przez siebie tylko w stanie deweloperskim. Ten program to jakaś porażka. Miałam nadzieję, że to będzie chociaż jeden nie ustawiony program w tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ty bredzisz ? przeciez w finałowym odcinku widać było że prezes daje do podpisu wielki symboliczny AKT WŁASNOŚCI czyli mieszkanie ma być WŁASNOŚCIĄ wygranej rodziny a reszta może kupic po obnizonej cenie i nie wiadomo czy im sie uda gdyby piotr miał wynajmować i nie być włascicielem to program byłby oszustwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.07.13 [zgłoś do usunięcia] ha ha ha ha ha :) :) uśmiałam się !! jesteś tak prosta że cep przy Tobie to cudo techniki :) ale zapewne uważasz że wszystkie rozumy pozjadałaś :) On Ciebie nawet olać by nie chciał , Osobiście Piotrka nie znam ale mamy wspólnych znajomych , prawie 6 lat jest sam , już nie raz i niejedna robiła podchody do niego ale najwidoczniej nie spotkał tej jedynej i jednocześnie takiej która zaakceptuje jego dziecko , kiedy dojdziesz do wniosku że Ty jesteś jedną z wielu prostaczek więc zainteresuj się swoim łysym bezrobotnym sąsiadem, on pewnie na Ciebie poleci :) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roxi ale teraz pojechałaś po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO 15.07.13 gość nie rozumiem ?? Sugerujesz że tutaj pisze roksana? watpie ! zgarneli chate, sa wakacje wiec szaleja, maja pewnie ciekawsze zajecia niz siedzenie w sieci i maja wszystko gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dZIADU64
a ja oddam Piotrusiowi cnotę analną w zamian za ciepły kąt w nowym mieszkanku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i temat umarł śmiercią naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSZMARNA BRZYDOTA!
roxi powinna przestać pokazywać się publicznie, bo jest tak brzydka, że straszy ludzi - zresztą piotr też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do : 28.07.13 ciągle piszesz jedno i to samo, żal Ci ściska ? Jesteś koszmarem na jawie? masz paskudne dziecko? a może lepiej Ciebie przeskoczyć niż obejść :) , jesteś brzydka jak stado pawianów? Jak by nie było nikogo nie obchodzą Twoje obsesje , pisz coś sensownego a nie uczepiłaś się jej . Wiem !! jesteś zblazowana zakompleksiona i o udziale w takim programie nawet nie odważysz się pomyśleć :) , a ja bym chciała, niestety nie mam takiej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zawsze jakaś osoba od poczatku tu strasznie emocjonalnie reaguje na krytykę wyglądu Roxi i w kółko te same argumenty, że krytykująca jest brzydka, gruba, że zazdrości itp siedzisz non stop na tym i na każdą krytyke Roxi od razu odpisujesz , ciekawe dlaczego to cie tak strasznie boli, czy nie lepiej jest olać posty docinające jej wyglądowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×