Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
kto startuje do nowej edycji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z góry współczuje tym co się dostaną do drugiej edycji. Nie dość, że czeka ich silny stres i totalna harówka to jeszcze nowy zestaw troli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta para co wygrala to ojciec z córką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ta para co wygrala to ojciec z córką? 1 1 1 nie to był jej konkubent żyją bez ślubu ona ma 15 lat i roczne dziecko z nim ci mówię patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec bitwy, koniec rozmowy ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co maja pisać skoro już nie musza wykańczać konkurencji. Krausowa świętuje bo wygrał jej faworyt a Rybińska rozpacza bo ciężko pogodzić się z taka porażką. Zwłaszcza jak było się tak pewnym zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to krausowa świetuje?????? przecież jej faworytami byli darek i marlena a wygrał gogolewski, katarzyna kraus jest uniwersalna ? :) nie ważne komu gratulować - ważne żeby była w centrum uwagi ? :) ha ha A może jestem w błędzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej bym tego nie ujęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha trafna uwaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr ma ogładę i potrafi rozmawiać a Darek Inferno pomimo że go doceniam zachowuje się prostacko i czasem jak coś chlapnie to jest niesmacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodził ktoś teraz na ich profile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wchodzilam na profil Kaski Szczepan. Teraz wziela sie za promowanie Karolci i jej butiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze Kaska bidulka nie ma jak swojej pralki z Wawy odebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu Kasienka pisze do Karolci : " Aj tam kochana jakie znajomości Konrad to super facet, a ja poza jedną rodzinką przecież nie miałam z nikim złych kontaktów" . Wiec chyba wiadomo do kogo pije. I sorry z ta pralka bo doczytalam, ze pralka dotarla, tylko jeszcze ma cos do odbioru, ale nie ma jak odebrac tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I juz wiem co to za przesylka. Kacha rzucila sie na stare walki do malowania. Bedzie sie brala za remoncik, zgodnie z zaleceniami hejterków z Przeworska . hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe na czym polegały te "złe" kontakty z daną rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypominam że Kasia Rybińska obiecała że po zakończonym programie napisze nam co ją bolało i nie zrobiła tego program sie skończył i napisz Kasiu coś co uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie moze by Kasia sie odezwala i powiedziala jak to wygladalo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka R. była tak pewna wygranej, że teraz nic nie napisze, bo płacze w domu. Od początku była pewna, że jest faworytką TVNu ale Rozenkowa wybrała kogo innego na finale i się przejechała. Piotrek dzięki wsparciu Rozenkowej wskoczył na pierwsze miejsce i śmieje się z reszty. Rita, Darek i Karolina reklamują się na FB, żeby na sławie skorzystać. Ciekawe czy im się uda. Dziwi mnie, że tak was interesuje ta dzieciata skoro odpadła przed finałem. Jakoś komentarzy innych uczestników nikt tu nie wkleja. Dopiero by pewnie wrzało jakby do finału doszła skoro dalej tak śledzicie jej wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajzerki
a skad macie informacje ze katarzyna czeka na prtzesylke wałków do malowania ?? KOmentujecie rite, rybinskich, kraus i zwyciesce bo o nich jest najwieksza zazdrosc, czemu mam wrazenie ze osoby ktore najwiecej plują żółcią nic sobą nie prezentuja ? - odpowiedzcie sobie sami :) aha uważam że wszystkie rodziny które wykonczyly mieszkanie w calosci zasluguja na mieszkanie czyli włącznie z tą samotną od 12 m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego w sumie mają zazdrościć Katarzynie i Ricie skoro zaszły daleko ale odpadły przed finałem i bonik z OBI na pocieszenie przeszedł im koło nosa, a się narobiły :) A kafeteria po to jest, żeby żółć na innych wylewać jak się komuś w życiu nie układa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajzerki
czego zazdrościć wymienie tylko jeden z wielu - tego że miały jaja ikre i siłe przebicia dostajac sie do programu , a Ty co potrafisz? tylko smarowac innych dowartosciowujac sie w ten sposob :) : jestes zwykly zwykla i prosta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoozola
no ja akurat nie potrzebuje siły przebicia i ikry bo mam swoje mieszkanie własnościowe urządzone komfortowo, chyba że zaprosiłabym ekipe i powiedziała że chce wziąć udział w programie bo chce drugie mieszkanie, o tak... hahaha :D wiadomo że z takimi nie gadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Wałki kochana używane przeze mnie osobiście no i przez Janusza Im niepotrzebne, a ja remoncik planuje od piątku zgodnie z zaleceniami hejterków z Przeworska ". wpis z fb o walkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Kasce Szczepan zazdroszcze tych wszystkich facetow po ktorych dzieci zostaly, tego mieszkania wynajmowanego, tego ze ma 39 lat, a wyglada na 50, tego faceta nie nadajacego sie do niczego, tych starych walkow do malowania itp itd. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ; 11.07.13 gość No to musisz mieć przejeb... życie skoro jej zazdrościsz :P Na 50 to ona nie wygląda szczególnie na żywo na finale wyglądała super. Ciekawe jakbyś ty wyglądała po paru tygodniach pracy i życia na budowie. A jej wpis na FB, który wklejasz to zapewne szydera totalna z tych kretynów z Przeworska :) A może ten tekst do ciebie Futrynko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×