Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Podaj jeszcze raz ten link, bo z tym jest cos nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O losie co za wyczyn urodzic dzieci i nie miec nadwagi , wez sie puknij , normalna zdrowa kobieta nie przytyje po ciazy , ja mam dwojke i waze niezmiennie odkad jestem nastolatka 49 kg przy 166 cm i wiem ze moglabym miec 5. A bym nie utyla , jest wrecz ryzyko zebym schudla i znam duuuuzo kobiet ktore rodza i nie tyja , to tylko ciaza 9 miesiecy i po krzyku wiec te z nadwaga niech sie przebadaja albo mniej zra bo nie jest norma spasc sie po ciazy ani tez zadnym wyczynem czy sukcesem zachowac wage po ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też rozśmieszyło że ktoś gloryfikuje kaśkę że po tylu dzieciakach jest chuda, faktycznie osiągnięcie życiowe :D co z tego że chuda jak widać że zmęczona i zniszczona, papierochy jara i jeszcze dzieciaka karmiła cyckiem, patologia jest po prostu wyschnięta a nie szczupła nonsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kucyki namalowała na prawdę ładnie :) szkoda, że takich zdolności nie pokazała w programie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-09-17 07:05:58 Chyba nie masz się co porównywać, bo jest różnica między dwójką a piątką dzieci. I nie warto szastać hasłami typu patologia, bo dzieciak wygląda ślicznie i na zdrowego i raczej mu palenie nie zaszkodziło więc gdzie tu patologia. Wolałabym być wyschnięta jak piszesz niż mieć nadwagę, a tu się mylisz, że to normalne, że ktoś chudnie po ciąży, bo więcej kobiet ma problemy za zrzuceniem wagi. Na zniszczoną to raczej nie wygląda. No i jak ma nie być zmęczona jak remont robi samodzielny jak pisze i do tego prawo jazdy robi i normalne obowiązki domowe. Ja i tak ją podziwiam za energię i siłę, a jej przeciwnicy i tak mnie zakrzyczą, bo tu lepiej pisać źle o wszystkich niż się odważyć i napisać coś miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.09.13 gość - a to pisała sobie sama kasia :) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pewnie :) Niema co robić tylko się przejmować waszymi komentarzami i odpisywać. Lubię te wasze teorie spiskowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to uczestnicy pierwszej edycji zaczynają nawet źle o sobie pisać, bo tęsknią za naszymi wpisami na ich temat :P Ciekawe czy Piotr zamieszkał wreszcie w wygranym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś oglądamy i obgadujemy pamiętajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ma się rozumieć! Pamiętamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i się zacznie. W dzisiejszym odcinku zobaczymy,jak wybrani pierwszy raz zobaczą mieszkania. Tygodniami będa harowac za friko,robić sobie nadzieje,rozmarzac swoje dzieci,pokazując im ich tymczasowe pokoje... 11 z nich wróci z niczym.. Co w tym fajnego? Jak dziecku wytłumaczyć,że to już koniec,że się nie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ale z drugiej strony przecież wiedzą na co się piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16.09.13 Jezeli zazdroscisz Kasce jej wygladu, to nie chcialabym widziec jak Ty wygladasz. Po pierwsze Kaska wyglada staro jak na swoj wiek. Mam tyle samo lat co ona, ale spokojnie mogla by udawac moja matke. Po drugie w tej fryzurze terazniejszej wyglada duzo gorzej niz w dlugich wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że wiedzą na co się piszą. Choć uczestnicy pierwszej edycji nie do końca wiedzieli. Nikt nie mówił,że będzie takie tempo,że dzieci godzinami będą trzymane na zimnie,że będą musiały być na prezentacji " swoich" pokoi,i pokazywać,jak bardzo się cieszą. Że realizacja programu to nagrania do 2-3 w nocy,wniedzielę i w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z tym jest tak samo jak z Lotto, każdemu wydaje się że to On wygra Fortune i będzie żył długo i szczęśliwie:( może i w BoD prawdopodobieństwo wygranej jest trochę większe ale w Lotku przynajmniej nie trzeba wplątywać w to Całej Rodziny. http://bezuzyteczna.pl/search?v=lotku&c=ogolne Dziwi mnie że ta Sława(fryzjerka) i Adam(budowlaniec) z ostatniego odcinka od razu kluczy nie dostali, przecież on by był taką samą darmową Siłą Roboczą jak Dareczek Inferno w I Edycjji. Czuję że dzisiaj w dogrywce dostaną. Oni albo te dwie Siostry Blondynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne,że ktoś trafił 6 i grał dalej..:-) w tak krótkim czasie.. No i że nie zginął od pioruna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.09.13 Rozumiem gościu że mówisz z autopsji? A po za tym przecież to BITWA o dom a nie 3 miesięczne wczasy na Majorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerka i budowlaniec nie przejdą dalej. Dwie siostry, które miały problem z syfonem w łazience będą w programie. Na fejsie wszystko jest, wystarczy przejrzeć znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, ze weszli ci od piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne są te dwie siostry blondynki z ojcem, który nawet jak na swój wiek jest atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mamy zwycięzcę? Tylko teraz 2 córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finał: samotny tata z dwoma córkami, emigranci i młode małżeństwo z Gdańska. Ja jestem zdecydowanie za Gdańszczanami !!!!!!!! Trzymam za Was bardzo mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może małe porównania z I edycją ;) Kto jest do kogo podobny ? Wg mnie np samotny tata - samotny tata Ten Gor czy jak on tam ma będzie zapewne bardzo kontrowersyjny bo widać, że zarozumiały i głośny. Dom koszmarny, niewykończony. On jest takim typem, za jakimi ludzie nie przepadają. Jak dla mnie kopia Katarzyny Szczepan-Kraus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może trzeba spojrzeć ma ludzi,nie zyciowe problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wNorke
No ładnie, samotny Tatuś z córeczkami może powalczyć o Finał, widzieliście ta Małą nie wiem ile ona tam ma lat ale wygadana ja nie wiem co, Ojciec ze starsza córką tylko się patrzyli a ta bajerowała Rozenkową jak Stara Wyga, mała aktoreczka, Dzieki niej - Urzekła mnie ich historia:) hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fryzjerka i budowlaniec niby czemu by mieli przejść dalej ? Ona pokazała barłóg i jedną szafeczkę a on kompletnie nijaki strych. Jeżeli przejdą dalej to tylko po to żeby nakręcić kilka ujęć seksownych ludzi, przecież specjalnie go kręcili przy pracy bez koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny papa i jego dwie małe świnki mają szanse, ludzie będą na nich glosować z litości, jak zawsze w tego typu programach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest tyle samotnych ojców że już nawet nie wiem o kim mówicie jest ojciec z dwiema blondynkami dorosłymi, które same łazienkę robiły drugi ojciec budowlaniec z mniejszymi córkami dzieciakami i samotny ojciec po rozwodzie z żoną w jednym mieszkaniu też z córką więc o kim mowa, na razie tylu naliczyłam samotnych ojców, chyba że jakiegoś przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowne namnożenie Piotrów z I edycji :D a widzieliscie na migawkach kolejnego odcinka suto zastawiony naleweczkami stół nakryty ceratą hehe - musi się uginać bo teraz do spicia są 3 osoby a nie jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×