Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Racja Aneta chodziła i pytała się co ma robić. Ale wszyscy wiedzieli ,że najlepsza jest w robieniu żarcia, dlatego postawili ją na koniec do grilla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelika i Paweł ( hipisi) jacyś tacy oboje znerwicowani i spięci. Hajtnęli się po 5 miechach a 5 lat się docierali :-) może od tego tarcia tacy wrażliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak Anetka pytala sie, ale wszyscy ja olewali bo wygladalo to tak jakby nasza wielce zakochana para nie integrowala sie z nikim w programie. Wielkie baory ze wsi nie zadaja sie z miastowym kołtuństwem:) A poza tym zauwarzyliscie ze oni cigle tylko mowia o samych sobie w superlatywach, normalnie idealni ludzie, próżniacy jak sie patrzy! Może w poblizu żadnej krowy ani świni nie ma i dlatego w głowach sie przewraca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniaczka napisała na Fb ,że mieszczanie nigdy jej nie zrozumieją :-) więc co my tam wiemy prości mieszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, wieśniaki mają się za idealnych i wspaniałych i pięknych. Jak widzę tygryska w tych krótkich gaciach i basenowych klapkach to mi niedobrze. Gdyby mi taki instruktor jazdy wsiadł do samochodu, obrzygałabym przednią szybę fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez jedną noc zrobić coś super przecież to nie realne tu chodziło o czas jakby mięli więcej czasu wierzę że zrobiliby dużo lepiej telewizja wymyśliła jedną noc do roboty więc ma to co chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natrafillem na ta strone tylko i wylacznie dlatego ze moi przyjaciele sa w tym programie i powiedzieli mi ze takie cos wogole istnieje...Ze ludzie siedza i pisza bzdury o ludziach ktorych wogole nie znaja..Dla mnie jest to zupelnie nie zrozumiale,ja obejrze jakis program i wracam do swego zycia, nie interesuje sie kto jaki jest i w zyciu nie przyszlo by mi do glowy cokolwiek komentowac czy jechac na kogokolwiek, a Wy siedzicie, analizujecie kazde slowo, gest, mine...sledzicie tych ludzi na fb..moje pytanie jest czy Wasze zycie jest tak nudne i bezwartosciowe ze tak sie w to wszystko wkrecacie? Bo ja innego wytlumaczenia nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- no oczywiscie! nie komentujesz:) Witamy w Klubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam na nikogo nie jadę, zauwaze jakieś fajne/niefajne zachowanie czy pomysł to napisze. Program jest emitowany głównie dla widzów:-) A wczoraj to źle zrozumiałam, bo myślałam że eliminować ich będą dopiero PO łazienkach i bezpieczni będą uczestnicy z grupy która zrobi lepszy ogródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka chciałaby się integrować ale widoczne miastowi mają się. Za lepszych a co ona ma się pchać na łeb na szyję?za to Dublinczycy tak się. Integrowali że aż sobie poszli :) wrócili rano rześcy i wypoczęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drużyna Jurka rewelacja z drobnymi poprawki najważniejszy pomysł drużyna od piwnicy każdy człowiek postawi kupiony daszek,stolik, krzesełka i ogrodzoną piaskownicę ciekawe jakie dziecko będzie chciało siedzieć w zamkniętej klatce niby piaskownica a mama będzie kukać za płotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu my to wswzystko piszemy bo tvn tego chce, program niby jest o aranzacji i to powinni pokazywac w programie, ale nie lepszej jest pokazac jureczka ktory opirdala chlopine swojej dziewczyny i po tem sie tlumaczy ze jest cholerykiem. my tylko komentujemy belkot tvn. Dlatego bełkot zasługuje na bełkot z naszej strony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosiu i Natalko co dla was jest złe nie znaczy że dla wszystkich przestarzały styl i smak nie muszą mieć wszyscy trochę nowoczesności wam nie zaszkodzi zróbcie w końcu krok naprzód wypełnijcie swoje dusze odrobiną fantazji i pomysłu , niewpierajcie nam czegoś co wszyscy mamy na co dzień że to jest piękne pragniemy poznać coś nowego a nie szarą rzeczywistość jaką ma co drugi polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia jest przecież dekoratorką a nie ma własnego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia jest przecież dekoratorką a nie ma własnego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten poziom dekoratorski jurorów to mają prawie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biały czarny i pierdyknij dodatek np. czerwień lub zieleń stół i krzesło i to cała dekoracja wnętrz Gosiu my to już znamy pokaż coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy odcinek był dość nietypowy i szczerze mówiąc dzielenie rodzin na dwie drużyny nie bardzo mi się podobało. Zgadzam się z werdyktem jury, wygrał projekt dość nudny ale jednak lepiej wykonany. I słusznie odpadli ci z Dublina, lenie i cwaniaki a do tego ten tekst na koniec, że nie mają nic więcej do powiedzenia! I jeżeli to prawda z tym brakiem urlopu to są podwójnymi mendami bo zabrali komuś miejsce w programie wiedząc, że nie będą mogli dotrwać do jego końca :O Jestem ciekawa jak będzie wyglądała łazienka stewardessy z tą fontanną :D Swoją drogą to coraz bardziej ich lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram w całej rozciagłości i też będę bełkotać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrońca uciśnionych się znalazł :-) A twoi przyjaciele, którzy tak się żalą, że istnieje ta strona nie mają nic do roboty tylko błaźnić się 3 miesiące w takim show tvn ? Bardzo puste , nieciekawe i bezwartościowe musi być ich życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś Tomek mówił, że fontannę postawią w salonie tzn. wkopią ją w podłogę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Anetko, weź lepiej idź kleić pierogi dla Pawełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do (17:30) już wiem o co chodziło z tą piaskownicą z płotkiem to był właśnie tej grupy genialny pomysł zrobić piaskownicę z płotem to dla niby dziecka Anetki niby dziecko w zakratowanej piaskownicy bo prawdziwe dziecko w tej klatce nie będzie bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę powtórkę zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczestnicy się mordują aby wymyślić coś nowego i przez to różnie im to wychodzi a tu w tym programie pomysły nie są ważne , cofnijcie się wstecz wstawiajcie graty do pokoi dopasujcie jakiś kolor dodatki w innym kolorze i to wszystko to jest styl już oklepany i kiczowaty ale najważniejsze że podoba się Gosi i jak to zrobisz jesteś już w finale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto w końcu załapie na czym im zależy to będzie w finale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie jurorzy powinni każdemu uczestnikowi pomóc ich pomysł dopracować i dopieścić i byłby na pewno sto razy lepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł i Rozenkowa to przecież zawzięta tradycjonalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona przecież stoi cały czas w tym samym miejscu rozwój to ciuchy i wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczestnicy pamiętajcie jak będziecie robić przedpokój musi być galeria zdjęć tradycjonalizm a finał będziecie mieć prawie w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×