Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
A czy wy wiecie że hejtoeanie to jest wieksza oglądalność debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie patrzcie tylko na historie, ten samotny ojciec jest budowlancem potrafi wiele zrobić a jezeli chodzi o pokoje to całkiem niezle sobie poradził wg mnie są to dosyc ładne pokoiki dla córek które od początku do końca zrobił sam FACET bez pomocy ekip budowlanych i wgl. a te dziewczynki wydają sie byc sympatyczne no ta mała to rzeczywiscie troche przesadza ale wydaje mi sie ze poprostu dużo sie dzieje i próbuje sie popisać przed ekipami i innymi rodzinami a starsza taka cichutka i spokojna może to stres związany z kamerą w koncu to były ich początki pracy z kamerą zresztą zobaczymy w innych pomieszczeniach . A np para z domu dziecka są ok też potrafią dużo sami zrobić ale nie dopracowują szczegółów np ten zamek fajnie zrobili ale dziecko może sobie pokaleczyc rączki o tą obdrapaną górę tylko zastanawia mnie to że ta Ewa ciągle płacze bo tego nie ma bo tego nie kupiłam bo nie zdążymy trochę dużo płaczy. A wg mnie te wszystkie rodziny są w jakiś sposób wyjątkowe każdy jest inny ma inną historie i nie oszukujmy sie producenci tego szukają w programie łazawych historii, trudnych warunków. Życzę wszystkim rodziną powodzenia i współczuje ciężkiej pracy na budowie. A wy ludzie piszcie o pomieszczeniach a nie o historii bo jak narazie wywnioskowałam ze mają wygrać Ewa i Kamil Boguszewscy bo są z domu dziecka a co takiego zrobili w pomieszczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trele morele tu nie chodzi kto jak zrobił mieszkanie wszystko już jest ustawione i wiadomo kto ma wygrać . na 100% wejdzie do finału biedny tatuś z dwoma córeczkami, płaczący dom dziecka i Gor albo piwnica widać to jak nam chcą ich przedstawić a innych specjalnie pokazują w złym świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się podniecamy po co tvn już swój program wyreżyserowł kłamstwo bujda fałsz róbcie w tych mieszkanich pomieszczenia dla jaskiniowców i tak to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak te rodzinki faktycznie wejdą do finału już nigdy nie będę oglądać kłamliwego tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 9.34: "Życzę wszystkim rodziną powodzenia i współczuje ciężkiej pracy na budowie." - RODZINĄ? :D nauczcie się w końcu pisać! RODZINOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustakkk
Wsiowi to sa ci przed TV a nie ci z BOD, Wygrywa łzawa historia albo sympatyczna rodzinka a nie ciekawa aranżacja. Dlaczego? Bo przeciętny polak wraca z roboty do domu nie szuka intelektualnej i wysublimowanej wiedzy o aranżacji, tylko lekkiej papki która go rozluźni po robocie. Siada przed TV i mowi – ale ta Emilka to fajna dziewczynka, a jak ten ich biedny tatus sobie daje rade sam? i śle jak gupi SMS za swoje cieżko zarobone pieniądze, nie wiedzac tak na prawde gdzie i dla kogo ten sms pojdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie podoba mi się to,że jeśli ktoś mówi, że był w domu dziecka jest traktowany ulgowo. Myśli wtedy, że taka "wizytówka" otworzy mu wszystkie drzwi i całe życie bierze ludzi na litość. Akurat znam osoby, które nie były w domu dziecka, a miały totalnie przegrane dzieciństwo , a nie użalają się i nawet nie chcą o tym rozmawiać. Po prostu żyją. A ten program podobno polega na urządzaniu wnętrz, więc niech ci z domu dziecka łaskawie zakasają rękawy i przestaną smęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie właśnie nie wzruszają łzawe historyjki, a nawet wkurzają. Dlatego widzę tylko trzy normalnie walczące pary : hydraulik z córką, para z piwnicy i stewardesa z mężem. Wszystkie Gory, dom dziecka, Emilka i Dublin poszli won. Wieśniaki mogą zostać jeszcze dla rozrywki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie smiac z was chce jak to wszystko czytam. Brak slow poprostu. nasmiewacie sie z rodzin, ktore maja ciezko a mimo to jakos sobie w zyciu daja rade. Ten Wojtek mimo ze ma w zyciu nie latwo to jakos sobie radzi. Ci z domu dziecka szacun za to ze wyrwali sie z tego a wiem co mowie bo tez mialem okres w ktorym przewinelem sie przez dom dziecka i naprawde nikomu tego nie zycze. Przestancie biadolic i zajmijcie sie soba a nie wylewaniem swoich frustracji na kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ci w tej willi w piwnicy to naprawdę ciężko mają to było widać po willi i po jej dużej pięknie w drewnie urządzonej piwnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie mieszkania jak tam sa, to nadaja sie jedynie na 3 osobowa rodzine, cztery osoby to juz tlok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ale przecież to ty właśnie biadolisz, że byłeś w domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIV
09.10.13 Wojtek miał nie łatwo? A myslisz że Kaska Szczepan z pierwszej edycji miala łatwo z tyloma dzieciakami i facetem na utrzymaniu? Jakos sie nikt tym nie przejmowal i nie dziwilo to nikogo, tylko dlatego ze jest kobieta? Jakie glupie myslenie, ze facet sam wychowujacy dzieci to cos niesamowitego i trzeba sie litowac i plakac nad takim nieszczesciem. A przeciez facet zawsze 2 razy szybciej znajdzie robote niz kobita i na pewno szybciej utrzyma sam dom. Dlatego tacy tatusiowie wygrywaja w takich programach bo wszystkie kobitki siedza przed tv i ze wzruszenia i podziwu palce same im te sms wysylaja, bez chwili refleksji i racjonalnego myslenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Zgadzam się całkowicie. Samotny ojciec jest u nas wychwalany i podziwiany. Natomiast samotna kobieta to coś normalnego. A w przypadku tego programu , to akurat córki są już duże i na pewno pomagają w gotowaniu, praniu i sprzątaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym kraju jest tak że jak facet porzuci kobietę z dzieckiem/dziećmi to jest normalne a jak ojciec sam wychowuje dziecko to staje się niemalże BOGIEM w opinii publicznej, matko boska :O bo zamiast znaleźć sobie chętną doope to się zajmuje dzieciakiem, niesamowite poświęcenie, należą się takiemu wszystkie nagrody świata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co oglądać ten program w tvn pracują jacyś tępi ludzie myślą że ludzie się nie domyślą ich wyreżyserowanych finalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to udawać w tym programie deprechę, tak jak ci co ostatnio wygrali. On wszędzie czuł ducha żony, a córcia cały czas płakała. Zastosowali dobrą, sprawdzoną taktykę, ludziska i prowadzący dali się nabrać i mają wygrane mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a komentujący jurorzy pod publikę reżysera to jest dopiero komedia na ich miejscu padłabym ze wstydu a udają że się znają na aranżacji , praktyczności g***o prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za praca oszukiwać ludzi dla tych pieniędzy warto tak się zeszmacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram gościa z 12:52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i się. Zaczęło komentujcie,piszcie,bluzgajcie,obrażajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwo sie zaczelo, a juz historyjka smutna poleciala. Chcialabym zeby odpadli ci z Dublina bo ich nie cierpie, a zaraz po nich ten lokowaty buc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor opowiedział swoje cięzlie zycie , że jadł chleb z margaryną a Polska to dla niego Eldorado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny gor rumun chleb z cukrem wpierniczał to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam dzieckiem to jadłam chleb z cukrem i wodą i nie płaczę nad swoim losem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to powinni dzis odpasc ci z Dublina, bo zamiast brac sie za robote, to spierd*****do domu. A co do chlopaka corki lokowatego, to straszna sieroota z niego. Ja na jego miejscu bym tym wszystkim pierdzielnela i poszla w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Jureczek niech i bedzie mistrzem aranżacji i światowym artystą ale on normalny to nie jest, ale tym chlopakiem córki pomiata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dublin do domu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×