Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Galeria zdjęć to bardzo fajna sprawa, jeśli jeszcze jest fajnie zrobiona to wogóle super. Natomiast wiadome jest, że nie ma znaczenia samo mieszkanie. W I edycji odpadła Rita a powinien płaczek Piotrek za najgorsze mieszkanie. Taka prawda. No i Rozenkowa, która i tak postawi na swoim i strzeli taką mowę na finale, że wszystkie mohery zaczną słać smsy na koleknego bohatera narodowego - samotnego tatusia z dwoma córkami. No bo samotna kobieta to nic nadzwyczajnego a samotny tatuś powinien miec pomnik w centrum miasta :(((( Wkurza mnie to, że kolejny raz wygra płaczliwa historia a nie fajne, nowoczesne mieszkanie !!!!!!!! Ps. ta z domu dziecka to niezła franca. Widziałam to już w poprzednim odcinku. Niby taka słodka, kochająca i spokojna - nieźle gra przed kamerami. Mieszkanie koszmar, powielany z I edycji. Dobrze, że tak ją pokazali. Wyszlo szydło z worka. Ciekawe jak długo ćwiczyli role przed wizytą Rozenkowej u nich w domu ? Bo aktorzy z nich pierwszorzędni !!! Ja bym ich wywaliła, cwaniaczki. Dom dziecka to nie karta przetargowa na finał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
galeria zdjęć fajna sprawa ale to nuda którą ma każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walnijcie jeszcze drzewka gdzie się da też im się to spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za graty, kopię mieszkań i historia z łezkami wieki finał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurka mieszkanie to nareszcie coś innego Doszlifować na koniec i będzie to na co my czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
finalista powinien oddać wszystkie graty i dekoracje Rozenkowj bo to pod nią jest robione mieszkanie finalisty a za jej wynagrodzenie dopiero urządzać sobie wymarzone mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że te graty to jej zapłata za pracę jurora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jaka praca taka płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie Jurka Pacha to taki koszmarek z najgorszego snu. W każdym pomieszczeniu będzie gipsowy wzorek ? Pracownia wygląda jak pomieszczenie w piwnicy. Bez głowy, bez pomysłu, zrobione na sztukę. Ten facet jest beznadziejny choć pracowitości odmówić mu nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.10.13 coś mi tu śmierdzi słowami byłego uczestnika a może finalisty :) Samotny tatuś to nic nadzwyczajnego? To tak jak byście stwierdzili że kobieta pracująca przy wyrębie lasu, na budowie jako murarz czy górnik to też nic nadzwyczajnego :) Są dziedziny życia w których lepiej sprawdza się kobieta a w innych mężczyzna, stąd podziw gdy facet sam wychowuje i na dodatek robi to lepiej niż jakaś pełna rodzina , dołóżcie do tego fakt że mieli jaja aby się zgłosić do takiego programu a nie siedzą w MOPS i wyciągają rękę o pomoc . Sam nie wiem jak bym się zachował gdybym został ze swoją dwójką dzieci sam, czy podołał bym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do (10:29) coś mi tu śmierdzi to chyba ............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do (10:29) jakoś telewizja nie pokazuje tej pracowitości skąd ty to wiesz i kim jesteś z tvn i narzucasz nam żebyśmy myśleli tak jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, żeby I edycja siedziała na forum. Nudne już te wywody. W sumie to mam podobne poglądy. Wygra ten, kto najbardziej płacze. Nie o mieszkania tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że buszuje tu Jurek lub jego córka Klaudia. Bronią się i promują jak mogą. Niestety nie wygracie bo wygra ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:44 widzę, że i zwycięzca I edycji tu zagląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ( 10:29) to chyba siedzą pracownicy tvn i narzucają nam swoje myślenie a może nawet jurorzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do (11:07) ale ty jesteś tępy to nie oni troszeczkę pomyśl bo ja wiem kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wiem na kogo bym stawiała na początku szkoda mi było tych z Bidula ale po ostatnim odcinku zraziłam się do niej szkoda mi tej Anetki oni żyją we własnym świecie :):):)ważne że się kochają na fejsie Anetka dużo pisze odpisuje na komentarze chyba jako jedyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziel się wiedzą, kto to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miłki pubu dublińskiego siedzą kawę po irlandzku piją i hejtują:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisuje bo jak siedzi caly czas w domu i nic nie robi tylko oglada komedie romantyczne i wpierdziola czekolade to ma czas na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie rozumiem napisz konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurekP
To ja wygram mieszkanie. A ten odpie...cie się ode mnie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno wyczuć kto będzie w finale. Mają jeszcze parę pomieszczeń i dużo może się wydarzyć. Nie wiem co robi w programie dom dziecka. Nic nie pokazali, jakieś łóżko na plaży i ckliwa historyjka, pokoje takie sobie , a teraz ona pokazuje kim jest naprawdę. Szkoda , że nie wszedł ktoś kto naprawdę zasłużył na udział w bitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygra drewniany Paweł z piwnicy albo Jurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słyszałam teraz odpadną wieśniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11.10.13 A ty wiesniaku skad wiesz, ze odpadna "wiesniaki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo on jest wróżbita Maciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę, że Anetka i Pawełek odpadli ;) Nie to, żebym ich nie lubiła. Skoro zaczęła komentować wpisy na FB Bitwy o DOm to znaczy, że zaliczyli out ;) Dopóki są w programie to boją się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka już od jakiegoś czasu komentuje wpisy, więc tym bym się nie sugerowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×