Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
dajcie linka do tych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu, myślicie że uczestnicy I edycji zaglądają jeszcze tutaj? Każdy ma swoje życie, nikt ich już nie opluwa, ja uważam że odpuścili sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaglądają,zaglądają mena też ciągłe komentuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to Kaśka z I edycji tu ciągle szczuje. Ona cały dzień siedzi przy komputerze bo się nudzi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaak z pewnością siedzą !! życie toczy się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A SKĄD TAKIE INFORMACJE ? PRZECIEŻ NIE PISZĄ NIC OFICJALNIE . No właśnie, jak oceniacie I i II edycję ? ja myślę że w drugiej na siłę robią szopkę z wnętrzami, nie liczy się wnętrze tylko zaskoczenie jury , oryginalne pomysły, tylko to jest przerost formy nad treścią . Nie zastanawiają się jak będą żyli w potencjalnie wygranym mieszkaniu, najważniejsze żeby zwrócić na siebie uwagę i utrzymać się w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniaki są mało inteligentne i dają się tutaj sprowokować. Na każdy negatywny wpis o nich, któreś zawsze reaguje sraczką hehe Czekam na atak. Dawaj Aneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie tak to wygląda. Niektórzy robią więcej szumu wokół siebie niż wkładają samej pracy. Np wieśniaki za dużo gadają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie na Fb bitwa o dom , jak wieśniaczka Aneta odgryza się w komentarzach. Jakąś kobietę nazwała starą panną i pisze , że nikt jej nie docenia bo kopała doły, wierciła, piłowała, dźwigała, malowała , wywoziła gnój i chooj wie co jeszcze , a kamera pokazała że tylko stała sobie. I że wszyscy po niej jadą a ona zaciska zęby i że bardzo lubi tych z domu dziecka. Nie ma co jej żałować. Kawał wrednej, wyrachowanej baby. Mogą sobie z Ewką podać rączki. Mam nadzieję, że odpadną teraz. Wieśniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem to tej jakoś maciura czy jakoś tak ale ta baba jesrmt faktycznie jebnieta ona w pierwszej edycji też szum robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wkurzona że zawsze wygrywa zdanie Rozenkowej Natalia i Tomek nigdy nie wygrywają swojego zdania bo są spokojni i stonowani zawsze wygra ten, co Rozenkowa chce paranoja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze oglądam 2razy pierwszy w środę potem czytam komentarze i powtórki zawsze się coś przeoczyło po różnych ciekawych momentach można zobaczyć ciekawe rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zwróciłam uwagi, że ta z domu dziecka jest wredna,dopiero z komentarzy sie dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego dobrze powtórki oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11.10.13 Szkoda, ze nie napisalas jak ten babsztyl B.C.-M. jedzie na Anete i jej meza na FB. Stara baba, podobno szczesliwa, a jedzie jak jakas gowniara. W dodatku nawet ortografii dobrze nie zna. Tu jeden z jej komentarzy: " Pani Elizo i Kamilo co oni jeszcze tu robią nic nie potrafią, potrafią nas wkurzać swoim bezguściem izbowym stylem,nic nie robienie.Na nich także przyjdzie pora jeszcze ich trzymają dla takich komentarzy i podnoszą słupki oglądalności co oni jeszcze nie wymyślą mnie też wkurza ten mysiu pysiu tygrysek jak na niego patrze to mam odruchy wymiotne.Tak na mnie działa." Na szczescie juz ja co niektorzy zjechali tam i cicho siedzi teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wiem która ona się nazywa jakoś. Ciuryło-Machura czy jakoś tak zaoważyłam ze w pierwszej edycji bard,o się rzucała jak się dowiedziała ze ci z tym chorym dzieciom nie wygrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ona. Juz w pierwszej edycji ja zauwazylam, bo tak sie rzucala stara paskuda. Mowi, ze ma odruch wymiotny jak Pawelka widzi. A wystarczy wejsc na jej profil, fotki poogladac i rzyganie murowane. Nie bronie Anety, bo wszystko mi jedno kto wyleci, a kto wygra. Ale zeby sie tak przyj***c to jednej osoby i caly czas na nia jechac. Wkurza ja, ze Aneta do swojego powiedziala tygrysku. A juz, ze stewardessa mowi to swojego ryjku to ja bardzo cieszy i ich uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczyć wystarczy jej zdjęcie profilowe i wszystko jasne :) z taką twarzą czego można wymagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani ciurtło-Machura żyje zdaje się od środy do środy :):):)a rzuca się jak g***o w przerębli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czekac, az odkryje ta strone i tu przyleci z rozdartym ryjem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona. Się zachowuje tak jakby była conajmniej w jury :):) druga rozenkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj komentarz na temat odpadniecia Dublinczykow : "a może już dość mieli tego programu i celowo tak się zachowali przeciesz gołym okiem widać ze tu nie ma zasaad ludzie przestańcie wierzyć i brać na poważnie te bzdury." Madra kobieta z niej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ona tam pod tymi apartamentami siedzi i pilnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się z tym ryjkiem i tygryskiem. Myślę że jesteś tą wieśniaczką albo przynajmniej kimś znajomym czy rodziną. Przestań wczuwać się w role. Nie będziesz się rzucać jak wesz na każdy komentarz to będziemy pisać o kimś innym. Przecież są też inni uczestnicy, warci tego. A ty robisz specjalnie cyrk wokół siebie i jest zamieszanie. Zamknij wreszcie ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane co wy na to żeby olać temat wieśniaków. Przecież trzy strony komentarzy o nich. Stali się sławni :-) jakby nie było dzięki nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie podoba się Angelika i Paweł. Nie zwracają na siebie uwagi za wszelką cenę. Tak samo jak Paweł i Magda. On dużo potrafi, a jednak jest skromny i posiada jakąś kulturę. Gdyby wszyscy byli tacy nie byłoby powodów to ciętych komentarzy tylko oceniałoby się pracę i pomieszczenia. Te dwie pary to moi faworyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika jest bardzo ładna :) ich pomysły mogłyby być ciekawe ale z realizacją kiepsko, więc wątpię, że znajdą się w trójce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11.10.13 Oj wiesniaczko rozgryzlas mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, Angelika jest ładna i miła, w ogóle fajna para. Dziewczyna ma świetne , oryginalne pomysły i szalenie podoba mi się jej styl. Szkoda tylko , że tacy nerwowi oboje i tak się przejmują, bo źle się wtedy pracuje. Moim zdaniem mają duże szanse na finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×